filka
21.08.12,13:01
Zamestnanec ukončil PP k 1.1.2012, odchod na invalidny dochodok, pokles 70%, odchodne vyplatene teda nebolo. Dnes vsak zamestnanec priniesol nove rozhodnutie SP z 22.6.2012, ktorym priznavaju vyssi dochodok a pisu pokles zarobkovej cinnosti uz 75% a zaroven uvadzaju, ze povodne rozhodnutie bolo zrusene. Zamestnanec nas na zaklade toho ziada o vyplatenie odchodneho, hoci PP skoncil v januari a uz u nas nepracuje.
My sme vsak postupovali podla povodneho rozhodnutia, ktore bolo teraz zrusene.
Ako mame dalej postupovat? ma zamestnanec narok na spatne vyplatenie odchodneho??ňdakujem za kazdu radu!
Tweety
21.08.12,11:12
Zamestnanec ukončil PP k 1.1.2012, odchod na invalidny dochodok, pokles 70%, odchodne vyplatene teda nebolo. Dnes vsak zamestnanec priniesol nove rozhodnutie SP z 22.6.2012, ktorym priznavaju vyssi dochodok a pisu pokles zarobkovej cinnosti uz 75% a zaroven uvadzaju, ze povodne rozhodnutie bolo zrusene. Zamestnanec nas na zaklade toho ziada o vyplatenie odchodneho, hoci PP skoncil v januari a uz u nas nepracuje.
My sme vsak postupovali podla povodneho rozhodnutia, ktore bolo teraz zrusene.
Ako mame dalej postupovat? ma zamestnanec narok na spatne vyplatenie odchodneho??ňdakujem za kazdu radu!
Podľa mňa nárok na odchodné vznikol.
Olgica
21.08.12,12:11
No neviem či vznikol: § 76a ZP hovorí, ZĽ poskytne ZC-ovi odchodné najmenej v sume jeho priem. mesačného zárobku pri prvom skončení prac. pomeru po nadobudnutí nároku na: a) invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je VIAC ako 70%. V tomto prípade ak jeho pokles bol len 70% tak nárok na odchodné nemal. Ak Soc. poisťovňa spätne ruší toto rozhodnutie a priznávajú mu spätne 75% tak si myslím že má nárok na odchodné.
Tweety
21.08.12,12:13
No neviem či vznikol: § 76a ZP hovorí, ZĽ poskytne ZC-ovi odchodné najmenej v sume jeho priem. mesačného zárobku pri prvom skončení prac. pomeru po nadobudnutí nároku na: a) invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je VIAC ako 70%. V tomto prípade ak jeho pokles bol len 70% tak nárok na odchodné nemal. Ak Soc. poisťovňa spätne ruší toto rozhodnutie a priznávajú mu spätne 75% tak si myslím že má nárok na odchodné.
Veď píšem to isté, či?:---
Olgica
21.08.12,12:14
ja som pochopila že píšeš, že vznikol vtedy... k 1.1.12. Potom OK.
filka
21.08.12,19:05
ok, dakujem za nazory. vedenie u nas sa k tomu vsak stavia tak, ze to by mohlo teraz prist viac byvalych zamestnancov si takto narokovat, ak boli neskor prehodnoteni zo strany SP.
Takze mame vyplatit spatne? na zaklade tohoto noveho rozhodnutia? ved my sme postupovali spravne, podla vtedy platneho rozhodnutia, kym bola este nasa zamestnankyna. teraz uz nie je, ma aj tak pravo si narokovat odchodne??
Allure
22.08.12,12:36
§ 76a odst. 2 hovori, ze zamestnanec ma poziadat o odchodne pred skoncenim pracovneho pomeru alebo do 10 pracovnych dni po jeho skonceni. Zamestnanec nepoziadal o odchodne v lehote ako to stanovuje zakon, ja by som odchodne nevyplatila.
filka
23.08.12,06:28
mna tiez myli to, ze je to vlastne pol roka po skonceni PP a uz nie je nasim zamestnancom...