Maňuša
22.08.12,07:17
Už tri dni varím na rôzne spôsoby slivkový lekvár. Ani jeden mi nezhustol tak, aby som ho mohla používať na plnenie buchiet, či pirohov. Varila som aj podľa Maríny ( 7l slivák... 5,5 hod. potom 1 hod... a je riedky, hoci chuťovo je vynikajúci. Varila som aj s Gelfixom tiež nič. Kde robím chybu ?
Zita5
22.08.12,05:25
Ja si myslím, že lekvár bolo treba ešte dlhšie variť .
Zdenka 0705
22.08.12,05:40
Doba varenia slivkového lekváru záleží aj od druhu sliviek. Podľa mojej mamy boli na to najlepšie tzv. Bystrické slivky, lekvár sa varil a aj miešal aj viac dní kedysi. No a potom / pri spotrebe/, sa musel rozvárať s vodou, taký býval hustý :) ... takže skús ešte povariť, ak si ho už nedala do pohárov
msa
22.08.12,05:40
ja ho varievam v kotli na guláš aj celé poobedie až do tmy, odokryté, aby sa odparovala voda, aj tento rok idem. Raz sa mi podaril taký, že sme ho museli dolovať z téglikov, a krájať taký bol tuhý, dávala som ho len do buchiet, lebo sa nedal natierať. Takže môj názor tiež len variť a odparovať.
Maňuša
22.08.12,06:15
No idem variť ďalšiu varku, budem variť teda dlhšie... A potom až budem mať niekedy čas, tak postupne budem vyievať z pohárov a ďalej ho variť. Dúfam, že cukor už nemusím dávať. Ďakujem Vám všetkým za rady.
Zdenka 0705
22.08.12,06:40
cukor už určite nie, ak nechceš "slivkový med" :) .. gelfix nedávaj, slivky samé o sebe obsahujú dosť pektínu, takže ak nechceš chémiu, nedávaj
účtovník 007
22.08.12,06:41
Ja varievam slivkový lekvár v rúre a niekedy sa mi zadarí nad ránom zaspať, a potom ho mám taký, že sekerkou odtínať:D. Nemám pri sebe recept, ale večer napíšem. Slivky sa pomleli, pridal sa cukor(zdá sa mi, že málo),ocot-trošička a od 22,00 som to mala v rúre tak do 4,00-6,00. Rúra musí byť tuším na 50 stupňov a pootvorená, ja tam vkladám varechu. Tento recept mám od mojich predkov a je super. Žiadna chémia, gelfix či podobné hnusobiny. Ale presný postup napíšem večer.;)
Zdenka 0705
22.08.12,06:41
a mama dosť často rozvárala aj s rumom ,)
Tweety
22.08.12,06:43
Tu je recepísek od Maríny, tak som si dovolila priložiť. Evka, však sa nebudeš hnevať?
http://www.porada.sk/t30808-slivky.html#post283730 Ak by nešlo vyhľadávanie:

Re: slivky


Slivkový lekvár bez miešania
7 kg zrelých slivák, 1 kg kryšt. cukru, 2 dcl octu, olej
Nádobu vymastíme olejom(nesmie byť ani trochu „obitá“), vložíme umyté a odkôstkované slivky, nasypeme cukor a nalejeme ocot. Bez miešania varíme prikryté cca 6 hodín na celkom miernom plameni. V žiadnom prípade nenakukujeme pod pokrievku. Môžeme si tak akurát predstavovať, čo sa pod ňou deje. Nebojte sa, nič sa tým slivkám nestane. Oni si pekne plávajú na cca 1 cm vrstve šťavičky. Potom na silnejšom plameni pri stálom miešaní cca 1 hodinu zahustíme. Horúci plníme do fliaš.
Zdenka 0705
22.08.12,08:24
Robila som podľa tohto receptu aj ja, výborný lekvár!
babka - ježibabka
22.08.12,11:57
A aký je dobrý nakrájaný na kúsky a namočený v čokoláde. Práve mi buble, ale tento raz nebude taký na krájanie, iba do pohárov.
Maňuša
22.08.12,15:52
Tu je recepísek od Maríny, tak som si dovolila priložiť. Evka, však sa nebudeš hnevať?
http://www.porada.sk/t30808-slivky.html#post283730 Ak by nešlo vyhľadávanie:

Re: slivky

Slivkový lekvár bez miešania
7 kg zrelých slivák, 1 kg kryšt. cukru, 2 dcl octu, olej
Nádobu vymastíme olejom(nesmie byť ani trochu „obitá“), vložíme umyté a odkôstkované slivky, nasypeme cukor a nalejeme ocot. Bez miešania varíme prikryté cca 6 hodín na celkom miernom plameni. V žiadnom prípade nenakukujeme pod pokrievku. Môžeme si tak akurát predstavovať, čo sa pod ňou deje. Nebojte sa, nič sa tým slivkám nestane. Oni si pekne plávajú na cca 1 cm vrstve šťavičky. Potom na silnejšom plameni pri stálom miešaní cca 1 hodinu zahustíme. Horúci plníme do fliaš.



Presne tento recept som tiež využila, neprihorel, mal vynikajúcu chuť ale mi nezhustol. Potom na druhý deň som všetko nanovo pootvárala a miešala ďalšiu hodinu, ale tá istá hustota. Slivky boli tmavé, zrelé, mäkke akurát na lekvár.
viktorviktor
22.08.12,17:49
var po dobu až sa pôvodná výška rozvarených sliviek /začnú frflať/ zníži na tretinu
efka23
29.08.12,09:48
Ja som varila lekvár už 2x a to tak, že hrniec som vytrela olejom a mierne octom, pridala slivky, dala trošku vody a nechala cca 4 hod. na miernom ohni variť. Potom som ho tyčovým mixérom rozmixovala, pridala cukor a miešala do zhustnutia cca 1 až 1,5 hod. a je super. Toť moja skúsenosť...
babka - ježibabka
01.09.12,14:26
Nedalo mi to. Robila som 2 x slivkový taký akurát na buchty a greflový na krájanie a maškrtenie.
Pre toho, kto nevie čo sú grefle: http://www.porada.sk/t113919-p89-co-dnes-na-obed.html#post1148238