Dáša_
22.08.12,07:13
posledný týždeň ma z porady permanentne odhlasuje.
Roky som fungovala tak, že pri otvorení porady som bola vždy na mojom PC prihlásená. Teraz sa musím prihlasovať stále, dokonca mám občas pocit, že ma odhlási aj pri dlhšej nečinnosti.

Prešla som nastavenia na porade, neviem to nikde zmeniť.

Bude to tak už stále alebo to iba súvisí s nejakými úpravami?

viac aj v tejto téme http://www.porada.sk/t4716-registroval-som-sa-a-neviem-sa-prihlasit.html#post2128100
pepsikova
22.08.12,05:19
...skús skontrolovať nastavenie prehliadača...ak máš mozillu, tak tá si pamatá heslá, len ju treba nastaviť...
Dáša_
22.08.12,05:27
...skús skontrolovať nastavenie prehliadača...ak máš mozillu, tak tá si pamatá heslá, len ju treba nastaviť...

chodím takto na viac stránok, nielen na poradu. A odhlasuje ma iba z porady. Heslo na poradu mám v mozille uložené
pepsikova
22.08.12,05:29
chodím takto na viac stránok, nielen na poradu. A odhlasuje ma iba z porady. Heslo na poradu mám v mozille uložené..

..no však aj ja takto mám, preto mi je čudno, že ťa vyhadzuje...štvorček pri prihlásení máš zafajknutý, takže už neviem, ako...
Dáša_
22.08.12,05:31
Keď sa pozrieš do tej diskusie, čo som pripojila, tak to robí viacerým
pepsikova
22.08.12,06:02
Treba klikať ,

klikať a klikať ....

to je dovod prečo založili poradu

každý jeden klik prináša niekomu nejaké halieriky...

a ked začne klikať 200 ľudí....

tak za 1 deň už niečo naklikajú......

mimotemy...Indy, aký máš problém?..ty predsa neklikáš!..nedáš nikomu pomaly už ani milé slovo, tak čo závidíš, že niekto dáva aspoň halieriky?..to dávajú len takí, čo si to môžu dovoliť, vieš?!!!...a tí si môžu dovoliť dať aj viac!..

...a sorry, Daška, že som sem!..
Indeed
22.08.12,06:14
čo mam vypisovat líbesbrífy ?
Richard
22.08.12,07:22
NIe máš mylný názor na to prečo bola Porada založená, pre tvoju informáciu v čase keď bola založená neexistovala žiadna klikacia reklama, Google reklamy začali na Slovensku cca 2-3 roky neskôr ako Porada.
Richard
22.08.12,07:24
Problém bude najskôr v tvojom prehliadači (niečo sa mohlo domotať s cookies Porady):

- Skús zmazať cookies Porady, alebo všetky ak to nevieš individuálne
- alebo skús Ctrl+F5
wagner
22.08.12,09:14
Indy prezraď aké vysoké je Tvoje IQ. Lebo podľa Tvojich názorov typujem tak na päťdesiat.
pepsikova
22.08.12,10:59
..no!..semotamo by som aj také prečítala..
Helik3
23.08.12,04:14
robí to aj mne, skúsila som, tak uvidím či to pomôže
KEJKA
31.08.12,21:43
zmazala som cookies.IE
znova IE naštartovala, odhlasuje ma stále. zakliknem aj "neodhlasovať" a nepomáha.
KEJKA
01.09.12,11:48
Problém bude najskôr v tvojom prehliadači (niečo sa mohlo domotať s cookies Porady):

- Skús zmazať cookies Porady, alebo všetky ak to nevieš individuálne
- alebo skús Ctrl+F5toto nefunguje, máš ešte nejaký nápad?
Indeed
12.09.12,08:22
V poslednom čase veľmi dlho načítava tému

vypisuje hlášku, že : " waiting for ad.sitelement.sk"

Aj Vám to tak robí ?
Tweety
12.09.12,08:32
V poslednom čase veľmi dlho načítava tému

vypisuje hlášku, že : " waiting for ad.sitelement.sk"

Aj Vám to tak robí ?
ÁNo, dnes akosi štrajkuje.
Richard
15.09.12,18:53
Založe prosím novú tému ak sa bude niečo takéto opakovať. Ak to napíšete do starej témy, tak si to všimnem pravdepodobne neskoro, tak ako aj teraz.