zuzana1407
22.08.12,09:46
Dobrý den,

viete mi poradiť niečo originálne na rozlúčku so slobodou pre tehotnú nevestu. malo by to byť niečo MEGA aj napriek tomu že to bude bez bujarej zábavy ;)

Ďakujem
Stanislav 1975
22.08.12,07:52
:D-čo už sa dá vymyslieť pre tehotnú nevestu? asi už nič- len niekde posedenie pri malinovke...,inak to nevidím...
Xanti
22.08.12,07:53
Stanko nesúhlasím,
to že je nevesta tehotná neznamená, že ona nemôže piť limču abo čajík, a ostatná partia môže mať bujarú rozlúčku s nevestinou slobodou. :D
srska
22.08.12,07:54
bungee jumping
Stanislav 1975
22.08.12,07:54
Stanko nesúhlasím,
to že je nevesta tehotná neznamená, že ona nemôže piť limču abo čajík, a ostatná partia môže mať bujarú rozlúčku s nevestinou slobodou. :D
neviem, ale pri týchto akciách by si mala čo najviac užiť nevesta-preto sa to robí, ona je hlavná celebrita...
buchač
22.08.12,07:55
:D-čo už sa dá vymyslieť pre tehotnú nevestu? asi už nič- len niekde posedenie pri malinovke...,inak to nevidím...
...Stano ....keby sme mi dvaja dali hlavy dokopy .....ej kua , to by bola origoš zábava .....ešte aj mladá by mohla potratiť ....:---
Stanislav 1975
22.08.12,07:56
...Stano ....keby sme mi dvaja dali hlavy dokopy .....ej kua , to by bola origoš zábava .....ešte aj mladá by mohla potratiť ....:---
Buchy, no jo, ale ona myslí slušnú rozlúčku-nič bujaré...:D
buchač
22.08.12,08:00
Buchy, no jo, ale ona myslí slušnú rozlúčku-nič bujaré...:D
...slušné samozrejme .......nič iné som ani nemyslel....
Veď aj od smiechu ma už brucho bolelo , slzy tiekli ......

Radšej sa poriadne zasmiať , ako sa zle opiť ...
lujza.j
22.08.12,08:02
Stanislav 1975
22.08.12,08:03
...slušné samozrejme .......nič iné som ani nemyslel....
Veď aj od smiechu ma už brucho bolelo , slzy tiekli ......

Radšej sa poriadne zasmiať , ako sa zle opiť ...
Moja kmotra mala aj striptéra na oslave- ostatní sa na neho zložili a bolo to prekvapko noci...:D
Ferdosondo
22.08.12,08:04
Mala si dávať pozor, nebola by teraz tehotná nevesta.
zuzana1407
22.08.12,08:06
my sme už tiež takú absolvovali, ale tak ked bude triezva asi si ho ťažko bude užívať :D
buchač
22.08.12,08:07
Moja kmotra mala aj striptéra na oslave- ostatní sa na neho zložili a bolo to prekvapko noci...:D
...moja dcéra tiež ....kámošky dali skladanú ......ešte aj na pomôcku do nočného stolíka zvýšilo ...:rolleyes:
zuzana1407
22.08.12,08:07
nuž, stáva sa... človek nieni.... ale predmetom debaty nie je čo by bolo keby ;)
zuzana1407
22.08.12,08:07
no však práve o to ide. chceme aby by sme boli všetci "na jednej lodi" teda žiadny alkohol. niečo sme sa už snažili vymyslieť, ale tak skúsila som či náhodou nemá niekto nejaký originálny nápad ako to spraviť aj v tomto prípade nezabudnuteľným ;)
Stanislav 1975
22.08.12,08:14
no však práve o to ide. chceme aby by sme boli všetci "na jednej lodi" teda žiadny alkohol. niečo sme sa už snažili vymyslieť, ale tak skúsila som či náhodou nemá niekto nejaký originálny nápad ako to spraviť aj v tomto prípade nezabudnuteľným ;)
škoda, ja ti inak neviem poradiť-zažil som už vela rozlúčok,aj som nejaké organizoval ale ani jednu takú pokojnú bez alko- všetko to boli životu nebezpečné rozbíjačky...:D,že ešte aj nevesta vracala 3 dni v kuse...
zuzana1407
22.08.12,08:14
...moja dcéra tiež ....kámošky dali skladanú ......ešte aj na pomôcku do nočného stolíka zvýšilo ...:rolleyes:

noo my sme takú rozlúčku aj s tou budúcou nevestou absolvovali asi pred mesiacom. výdavala sa naša spoločná kamaratka. bol aj striptér, aj pomocky aj kadečo ale bolo to a lá ruka hore...
lenkak
22.08.12,08:17
škoda, ja ti inak neviem poradiť-zažil som už vela rozlúčok,aj som nejaké organizoval ale ani jednu takú pokojnú bez alko- všetko to boli životu nebezpečné rozbíjačky...:D,že ešte aj nevesta vracala 3 dni v kuse...


toto by som v živote nechcela a ani netúžim. Aj bez alkoholu sa dá zabaviť.
zuzana1407
22.08.12,08:17
škoda, ja ti inak neviem poradiť-zažil som už vela rozlúčok,aj som nejaké organizoval ale ani jednu takú pokojnú bez alko- všetko to boli životu nebezpečné rozbíjačky...:D,že ešte aj nevesta vracala 3 dni v kuse...

tak tak by to malo byť, ale tak toto je špecifická situácia... asi to zriešieme nejakým výletom alebo neviem čím... aj chippendales boli už v hre len to by bola trošku drahšia záležtosť :(
Tweety
22.08.12,08:18
toto by som v živote nechcela a ani netúžim. Aj bez alkoholu sa dá zabaviť.
Súhlasím a nemusíme sa pri tom ani opičiť po amerických zvykoch. Ale všetko je to o morálke, pohľade na život, o vkuse.
zuzana1407
22.08.12,08:19
toto by som v živote nechcela a ani netúžim. Aj bez alkoholu sa dá zabaviť.

šup, šup s nápadom ;)
Stanislav 1975
22.08.12,08:20
Súhlasím a nemusíme sa pri tom ani opičiť po amerických zvykoch. Ale všetko je to o morálke, pohľade na život, o vkuse.
S vami-nealkoholikmi je to strašné niečo...:D
Tweety
22.08.12,08:21
S vami-nealkoholikmi je to strašné niečo...:D Stanko, odkiaľ berieš, že som nealkoholik? Ale treba piť s mierou, kultúrne.
lenkak
22.08.12,08:22
ak nemá nevoľnosti, prípadne vo vyššom štádiu tehotenstva, aj kolotoče môžu byť, keď ju chcete niekam zobrať
lenkak
22.08.12,08:22
S vami-nealkoholikmi je to strašné niečo...:D
nesúhlasím.
Tweety
22.08.12,08:22
ak nemá nevoľnosti, prípadne vo vyššom štádiu tehotenstva, aj kolotoče môžu byť, keď ju chcete niekam zobrať
Aj hojdačky, príprava na život.:---
Stanislav 1975
22.08.12,08:23
Stanko, odkiaľ berieš, že som nealkoholik? Ale treba piť s mierou, kultúrne.
Však áno, ale ja osobne som kultúrnu rozlúčku so slobodou ešte nezažil...:eek:,ale máš pravdu- kultúrne treba...
Stanislav 1975
22.08.12,08:24
ak nemá nevoľnosti, prípadne vo vyššom štádiu tehotenstva, aj kolotoče môžu byť, keď ju chcete niekam zobrať
kolotoče? to akože ako Bohuš?:D
zuzana1407
22.08.12,08:29
ak nemá nevoľnosti, prípadne vo vyššom štádiu tehotenstva, aj kolotoče môžu byť, keď ju chcete niekam zobrať

hmm to by nebolo zlé, len nevie či by to chcela absolvovať.
lenkak
22.08.12,08:29
kolotoče? to akože ako Bohuš?:D
nepreháňaj zase :D
lenkak
22.08.12,08:34
hmm to by nebolo zlé, len nevie či by to chcela absolvovať.

však nech jej ostatní pri tých kolotočoch vystrieľajú nejaké hračky pre malinké, hneď sa ukáže ako kto pije a ako sa kto vie trafiť na správne miesto.
zuzana1407
22.08.12,08:38
Aj hojdačky, príprava na život.:---


však nech jej ostatní pri tých kolotočoch vystrieľajú nejaké hračky pre malinké, hneď sa ukáže ako kto pije a ako sa kto vie trafiť na správne miesto.

že by sme ju zobrali do Viedne do Pratru? hmmm dikeees ;)
witch
22.08.12,08:39
My s kamoškami robíme každoročne dámske jazdy, vždy sa niekde vyberieme v prevlekoch a je veľká zábava, síce neskôr aj požijeme alko, ale nieje podmienkou. Tento rok nás polovica bola z alka vyradená pre užívanie liekov, ale bavili sme sa úžasne. Boli sme ako čarodejnice, v pyžamách, boli sme v ZOO, vo skalách, v dedinskom šenku, na jazerách.. ďalší nápad -môj brat sa ženil po ceste do Indie a všetci svadobní hostia aj novomanželia mali oblečené sárí a tie pánske dlhé košele a sárong a turbany.. Bavia sa všetci, aj náhodní okoloidúci.



samozrejme, že nie všetko naraz, akcie boli monotématické..
zuzana1407
22.08.12,08:55
My s kamoškami robíme každoročne dámske jazdy, vždy sa niekde vyberieme v prevlekoch a je veľká zábava, síce neskôr aj požijeme alko, ale nieje podmienkou. Tento rok nás polovica bola z alka vyradená pre užívanie liekov, ale bavili sme sa úžasne. Boli sme ako čarodejnice, v pyžamách, boli sme v ZOO, vo skalách, v dedinskom šenku, na jazerách.. ďalší nápad -môj brat sa ženil po ceste do Indie a všetci svadobní hostia aj novomanželia mali oblečené sárí a tie pánske dlhé košele a sárong a turbany.. Bavia sa všetci, aj náhodní okoloidúci.



samozrejme, že nie všetko naraz, akcie boli monotématické..

dakujem pekne za nápady... ničo si z toho možno požičiame ;)
witch
22.08.12,09:06
pár fotiek..
lenkak
22.08.12,09:06
nejaké karaoke
prípadne tá strelnica
masky
karneval
dá sa vymyslieť, prípadne skombinovať.
zuzana1407
22.08.12,09:49
nejaké karaoke
prípadne tá strelnica
masky
karneval
dá sa vymyslieť, prípadne skombinovať.

Ďakujeeem ;)