bodystyle
22.08.12,15:56
Podarilo sa mam to. V našom centre sme začali pracovať s kozmetikou dermalogica. Neviem, či ju poznáte, ale je skvela.
buchač
22.08.12,14:01
Podarilo sa mam to. V našom centre sme začali pracovať s kozmetikou dermalogica. Neviem, či ju poznáte, ale je skvela.

...ešte by zapasovala komplet adresa , poprípade súradnice GPS ...samozrejme aj telefónne číslo na objednanie sa ...;)

...a hneď by tento príspevok by mal byť v inzertnej sekcii ...:rolleyes:
misomiso
22.08.12,14:15
...ešte by zapasovala komplet adresa , poprípade súradnice GPS ...samozrejme aj telefónne číslo na objednanie sa ...;)

...a hneď by tento príspevok by mal byť v inzertnej sekcii ...:rolleyes:

Vy fak nevidite ako si skodite? Co tak precitat si nejaku dobru knizku o marketingu, ako ho robit, hoci na internete za 0 EUR, ale nie tak, aby vam skodil? Na zaklade toho, co ste tu jednoducho prilepili sa budem tejto znacke vyhybat. Jednoducho obraz, ktory to vo mne vyvolalo:

Okrajova, zrejme nova znacka, ktora nema rozpocer na marketing, snazia sa prvoplanovo zaujat na internete ale ani to nedokazu robit sofistikovane. Aka uz moze byt kvalita samotnych vyrobkov, ked marketing sa robi takto amatersky?
buchač
22.08.12,14:25
Vy fak nevidite ako si skodite? Co tak precitat si nejaku dobru knizku o marketingu, ako ho robit, hoci na internete za 0 EUR, ale nie tak, aby vam skodil? Na zaklade toho, co ste tu jednoducho prilepili sa budem tejto znacke vyhybat. Jednoducho obraz, ktory to vo mne vyvolalo:

Okrajova, zrejme nova znacka, ktora nema rozpocer na marketing, snazia sa prvoplanovo zaujat na internete ale ani to nedokazu robit sofistikovane. Aka uz moze byt kvalita samotnych vyrobkov, ked marketing sa robi takto amatersky?
mimotemy......ja som v tom nevinne .......;) :rolleyes:

zlezaradildošlo asi k zlému kliknutiu na nie ten pravý príspevok....či ...??? :---
vulxy
22.08.12,14:34
Podarilo sa mam to. V našom centre sme začali pracovať s kozmetikou dermalogica. Neviem, či ju poznáte, ale je skvela.
nepocuvaj ich:D.....zavidia tento perf.marketingovy tah:D poprosil by som uctivo o www.....ved taketo este doma nemam:)
bodystyle
22.08.12,15:13
Omluvam sa, samozrejme. Hečkova 9, Martin. mobil: 0917070300.
Tweety
22.08.12,15:17
Omluvam sa, samozrejme. Hečkova 9, Martin. mobil: 0917070300.
Za čo sa ospravedlňuješ? Za to, že si robíš reklamu na nevhodnom mieste? To ťa neospravedlňuje, zadaj svoju reklamu tam, kde máš. Príspevky predtým to snaď naznačili, či?
vulxy
22.08.12,15:19
...ešte by zapasovala komplet adresa , poprípade súradnice GPS ...samozrejme aj telefónne číslo na objednanie sa ...;)

...a hneď by tento príspevok by mal byť v inzertnej sekcii ...:rolleyes:


Omluvam sa, samozrejme. Hečkova 9, Martin. mobil: 0917070300.
teda buchac .....ty si mág...:D
Tweety
22.08.12,15:20
teda buchac .....ty si mág...:D
Čo z toho, keď to nepochopila.:(
bodystyle
22.08.12,15:22
Je mi velmi luto, že mate na to taky pohlad. Pre informáciu, značka nie je nova, je velmi kvalitna, akurat v našom centre sme s nou začali pracovať len pred nedavnom, na čo sme pyšní. Chcela som len par info od klietov, či poznaju tuto kozmetiku. Inač marketing maju veľmi dobrý.
lujza.j
22.08.12,15:24
Je mi velmi luto, že mate na to taky pohlad. Pre informáciu, značka nie je nova, je velmi kvalitna, akurat v našom centre sme s nou začali pracovať len pred nedavnom, na čo sme pyšní. Chcela som len par info od klietov, či poznaju tuto kozmetiku. Inač marketing maju veľmi dobrý.
ne....stačí....
čo chcem si vygúglim....
násilnej reklamy je naokolo až až....
Tweety
22.08.12,15:26
Je mi velmi luto, že mate na to taky pohlad. Pre informáciu, značka nie je nova, je velmi kvalitna, akurat v našom centre sme s nou začali pracovať len pred nedavnom, na čo sme pyšní. Chcela som len par info od klietov, či poznaju tuto kozmetiku. Inač marketing maju veľmi dobrý.
To je síce pekné, ale mala si to zadať do sekcie INZERCIA, alebo ako platenú reklamu.
vulxy
22.08.12,15:27
Je mi velmi luto, že mate na to taky pohlad. Pre informáciu, značka nie je nova, je velmi kvalitna, akurat v našom centre sme s nou začali pracovať len pred nedavnom, na čo sme pyšní. Chcela som len par info od klietov, či poznaju tuto kozmetiku. Inač marketing maju veľmi dobrý.
nechce nikdo urazit,ved kazdy vidi ze si nova na porade a este nevies ze taketo "inzeraty" ta len zosmiesnia....stary fachmani sa ti snazily naznacit ze tudy stezka nevede:)
veronikasad
22.08.12,15:28
nechce nikdo urazit,ved kazdy vidi ze si nova na porade a este nevies ze taketo "inzeraty" ta len zosmiesnia....stary fachmani sa ti snazily naznacit ze tudy stezka nevede:)
Ale aspoň máš adresu, kde kúpiš manželke darček k Vianociam.
Tweety
22.08.12,15:29
nechce nikdo urazit,ved kazdy vidi ze si nova na porade a este nevies ze taketo "inzeraty" ta len zosmiesnia....stary fachmani sa ti snazily naznacit ze tudy stezka nevede:)
Na to je tu ETIKETA porady, návod, ale to asi už nikoho nezaujíma.
buchač
22.08.12,15:33
...a zabijem sa ???...:-)
buchač
22.08.12,15:39
Omluvam sa, samozrejme. Hečkova 9, Martin. mobil: 0917070300.

...dotiahnem do konca reklamu...

...o nich :---....akože úvodná stránka
http://www.bodystyle.sk/

Kontakty a GPS - google maps
http://www.bodystyle.sk/index.php/kontakt

...len jedna dôležitá info chýba ....cenník ....:rolleyes:
Tweety
22.08.12,15:39
Koho by v dnešnej dobe zaujímali ceny
vulxy
22.08.12,15:39
Ale aspoň máš adresu, kde kúpiš manželke darček k Vianociam.
najprv si musim naku zadovazit aby som si mohol vydavky robit...:)ved kdo uz by chce stareho cynickeho milionara v dnesnej dobe:D
Tweety
22.08.12,15:40
to si teda dopadol, ale tu niekde mal Buchy pekný svadobný obrázok, popozeraj
Pikoška
22.08.12,15:40
Vy fak nevidite ako si skodite? Co tak precitat si nejaku dobru knizku o marketingu, ako ho robit, hoci na internete za 0 EUR, ale nie tak, aby vam skodil? Na zaklade toho, co ste tu jednoducho prilepili sa budem tejto znacke vyhybat. Jednoducho obraz, ktory to vo mne vyvolalo:

Okrajova, zrejme nova znacka, ktora nema rozpocer na marketing, snazia sa prvoplanovo zaujat na internete ale ani to nedokazu robit sofistikovane. Aka uz moze byt kvalita samotnych vyrobkov, ked marketing sa robi takto amatersky?
Nepáči sa mi táto forma reklamy. Ja by som nereagovala, ak by si nenapísal Tvoj názor na túto značku:) A preto si myslím, že táto forma reklamy pre značku dermalogica - Made in USA je minimálne nevhodná. Nie preto, že je made in USA. Ale preto, že táto značka sa pravdepodobne dostala do nesprávnych rúk, ak s ňou zachádzajú týmto spôsobom.
vulxy
22.08.12,15:44
tiez si myslim,na ceny sa nikdy nepozeram ,nie ze by ma nezaujimaly ale nevidim dobre a okuliare vacsinou zabudnem
vulxy
22.08.12,15:46
to tweety,preco by som to mal akoze robit,som nepochopil....
Tweety
22.08.12,15:49
nič v zlom, len som reagovala na milionára
vulxy
22.08.12,16:09
vies posobit na ludi,priznaj sa kolko uz si predal vankusov a hrcov-)
vulxy
22.08.12,16:11
jeeeeeeej teraz pozeram ...preklep,malo tam bit arogantneho nezamestnaneho...pardon
misomiso
22.08.12,20:41
Presne tak.
misomiso
22.08.12,20:43
Ano, sorry, chcel som citovat povodny prispevok. Teraz som to chel opravit, ale nada sa, zasa je nieco s Poradou...
misomiso
23.08.12,07:24
To je uplne jedno, ci si sa snazila spravit reklamu tej znacke alebo svojmu salonu, ktory bojuje o prezitie (aj ked urcite napises, ze nestihate). Je to zle, zle zle, suteren marketingu ak to prinasa nejaky efekt, tak iba negativny.