miso112341
23.08.12,21:52
Dobry den,

Uz dlhsie zhanam informacie ako spravne prijimat prijmy za tvorbu/vyvoj softveru. Hadam tato tema pomoze aj inym ludom ktoru to maju podobne ako ja. Neskor planujem tento text upravit podla toho co sa dozviem z odpovedi.

Mam prijmy zo Slovenska, EU a z tretich statov pricom s ludmi/firmami nemam ziadne zmluvy kedze je tu obojstranna plna dovera, dalej prijmy z freelancer.com o ktorom tu uz bolo co to popisane. Co sa tyka freelancera tak tam podla user agreements (a supportu) tvori akusi hypoteticku zmluvu popis projektu ktory akceptujem a suma ktoru som navrhol, teda to na com som sa dohodol s odberatelom elektronicky a bez podpisov. Samozrejme freelancer nevystupuje ako ziadna strana zmluvy/dohody medzi dodavatelom a odberatelom, prijate platby nie su zarobky od firmy ktora prevadzkuje freelancer.com ale od odberatela softveru.

Podla kompetencneho centra financnych operacii patri tvorba softveru pod §6 ods. 2 resp. ods. 4 zakona o dani z prijmov, podla toho ci ide o platbu prijatu za samotne vytvorenie diela (2) alebo za poskytovanie licencie (4).

Moja zalezitost spada pod ods. 2. Pri takomto sposobe zdanovanie je potrebna registracia pre DIČ na danovom urade. Dalej ked je softver/sluzba poskytovana niekomu kto je alebo musi byt registrovany na DPH (zdanitelna osoba alebo platca dph) do inych clenskych statov je potrebne byt registrovany aj na DPH, staci podla §7a zakona o DPH, kedze ide o miesto dodania sluzby podla §15 ods. 1. Pokial je ale sluzba dodana osobe ktora nema DPH teda obcanovi tak miesto dodania sluzby sa uz nepovazuje sidlo odberatela ale sidlo dodavatela cize Slovensko (§15 ods. 2) a v tom pripade by tvorca softveru zrejme nemusel byt registrovany na DPH resp. ak je registrovany tak sa to uz ale nepovazuje za dodanie sluzby do ineho clenskeho statu. Ked je niekto registrovany podla §7a nie je podla zakona platca DPH (je len zdanitelna osoba).

Kedze nie som platca DPH a zdanujem podla §6 ods. 2 mozem si podla ods. 10 uplatnovat pausalne prijmy, pricom musim viest evidenciu o prijmoch, zasobach a pohladavkach a to je prave otazka kde mam este nejake nejasnosti, v zakone totiz nie je popisane ako tieto veci maju vyzerat.

Na porade som sa uz docital ze pre mna zrejme nie je nutne viest evidenciu o zasobach, ale rad by som vedel ci je fakt nutne viest evidenciu o pohladavkach?

Este trosku odbocim k DPH, tam treba podla zakona vystavovat faktury podavat suhrnne vykazy a viest zaznamy. Suhrnne vykazi sa mozu podavat danovemu uradu cisto elektronicky za kazdy stvrtrok. Precital som si co musi obsahovat faktura takze tam davam presne to, nic viac, nic menej, podla zakona o DPH nemusi byt ta faktura podpisana takze to riesim tak ze len vystavim PDF a poslem odberatelovi, fakturu netlacim je len cisto elektronicka. Zaznami vediem podobne ako evidenciu o prijmoch kedze tiez nie su definovane podla zakona a vediem ich len ako jednoduchu tabulku cisto elektronicky. V prilohe posielam nejake ukazky zaznamov a faktur.

Co sa tyka evidencie o prijmoch nie som si isty ci musim vystavovat aj faktury (v zakone o dani z prijmov o tom nic nie je a kedze si nemusim a nevediem uctovnictvo neplati pre mna zakon o uctovnictve) alebo odkladat nejake ine doklady ako vypis z uctu, problem pri freelancer.com je totiz v tom ze peniaze z neho sa nedaju previest rovno na bankovy ucet takze sa to riesi cez paypal ako tu uz bolo pisane. Co sa tyka samotneho prijmu tak uvadzam do evidencie o prijmoch sumu na ktorej sme sa dohodli s odberatelom, nie to co mi skutocne dorazi na ucet, co je trosku menej kvoli roznym poplatkom. Kazdopadne na paypali alebo freelanceri sa da zriadit debetna karta ktora cerpa priamo zo zostatku na tychto "nebankovych" uctoch a vobec sa dana platba nemusi dostat az na Slovensky bankovy ucet. Evidenciu o prijmoch tiez vediem cisto elektronicky v tabulke.

Co sa tyka faktur mimo EU (Slovensko a tretie staty), tak som sa zatial rozhodol ze ich budem vystavovat. Pouzivam rovnaky format ako pre DPH faktury len miesto IC DPH uvadzam DIC.

Faktury su v anglickom alebo slovenskom jazyku a mena je euro alebo usd, v evidencii o prijmoch potom uvadzam aj sumu v usd aj sumu v eurach ktoru vypocitam konverznym kurzom podla §31. V prilohe posielam ukazky evidencie aj nie-DPH-cku fakturu.

Faktury vystavujem vecsinou tesne pred dodanim platby alebo kratko po prijati platby, co je aj priblizne obdobie dodania sluzby (niekedy nie je mozne presne urcit kedy bola vlastne takato sluzba/softver dodana). Poradove cisla na fakturach uvazam nezavisle pre DPH faktury a nezavisle pre nie-DPH faktury.

Ked to zhrniem momentalne ma najviac zaujima ci mam veci ako evidencie, zaznami a faktury v poriadku a ci mi este nieco nechyba.

Dakujem.
miso112341
30.08.12,15:29
Takze nikto nic? Mohol by som to aj radsej skratit lebo sa to zrejme nikomu nechce citat.
tictac7
30.08.12,16:10
...fakt je to dlhé..... a fakt sa to strašne zle číta. Na chate tiež diakritiku nepoužívam, ale pri takýchto veciach je to aj vec slušnosti a aj vecou správneho pochopenia otázky (problému, odpovede) - tie interpunkčné znamienka v slovenčine majú svoj význam a občas dosť podstatne zmenia význam...
ale teraz k veci:
- v texte v 5. odseku máš chybu - neuplatňuješ si paušálne príjmy, ale výdavky (to len tak na okraj)
- súhrnné výkazy sa musia iba elektronicky podávať
- to, že na faktúre nie je potrebná pečiatka a podpis neznamená, že stačí pdf odoslať - pozri si § 75 ods. 6 zákona 222/2004 aké sú podmienky zabezpečenia vierohodnosti elektronickej faktúry
- evidenciu pohľadávok musíš viesť (minimálne z dôvodu "dodanenia" neuhradených pohľadávok ku dňu prerušenia, resp. zrušenia SZČO)
- v Záznamoch DPH by som pridala stĺpec - VAT odberateľa (ľahšie sa Ti bude vypĺňať súhrnný výkaz)
- v Daňovej evidencii by som pridala stĺpec - použitý kurz (a samozrejme kurzové lístky si k tomu odlož)

Celkovo nemám nejaké výhrady. Odporúčam Ti však sledovať chystané zmeny. Podľa návrhu, ktorý vyšiel z MF (momentálne je v medzirezortnom pripomienkovom konaní) - pri príjmoch podľa autorského zákona už nebude možné uplatňovať paušálne výdavky....
vinco111
01.10.12,18:28
Tiez by ma zaujimalo ako riesit prijmy z freelancera ked to ide cez paypal? Som SZCO(zivnost), neplatca DPH, pausale vydavky a stvrtrocne podavam vykaz. Doteraz som vystavoval faktury priamo pre firmu v zahranici. Teraz ale chcem robit cez freelancer.com a tam narazam na viacej problemov:
1. Komu vystavit fakturu? Alebo ju vystavit nemusim? Neviem ci ten pre ktoreho to robim je firma, alebo sukromna osoba, okrem jeho pouzivatelskeho mena nemam ziadne udaje.
2. Pri stvrtrocnom vykaze, ak mam spravne info tak sa tam uvadzaju prijmy iba z krajin EU,je potrebne zadat ICO daneho prijemcu sluzby. Ako to riesit v pripade ze je to trebars z USA inej krajiny mimo EU, alebo ak nepoznam potrebne udaje?
3. Freelancer si berie nejake % zo sumy, ktoru plati kupujuci. Ku mne pride uz ta suma bez poplatku. Da sa to brat tak ze stiahol precenta z mojho prijmu, ale da sa to brat aj tak ze stiahol percenta kupujucemu. Takze je tam rozpor co je vlatne moj prijem. Ako to teda mam uvadzat? Samozrejme ze nejake poplatky si berie aj paypal.

Najjednoduchsie by bolo vystavit fakturu bez prijemcu sluzby(ak sa musi vystavit v tomto pripade) a uviest na nej presnu sumu ktora mi pride na ucet v Eurach.

Ako by to malo byt spravne? Ide mi o to aby to bolo vsetko spravne pri podavani danoveho priznania.