pralinkaaa
24.08.12,21:54
ahojte kupila som si cez www.parfums.sk (http://www.parfums.sk) kozmetiku Eucerin - denny a nočny krem proti vraskam a došiel mi je tam na krabičke písané po poľsky čiže je tam asi vyrobený...čo ma rozladilo oproti nemecekému - neviete al. nemáte skúsenosť či je medzi tým nejaký rozdiel??
Indeed
24.08.12,20:03
vycestuj do nemecka a v každom jednom ALDI najdeš krémy a kozmetiku aku len budeš chciet a budeš mať na nich aj štítky písané v nemčine a aj predavačka bude s tebou hovorit len po nemecky
lujza.j
24.08.12,21:42
ahojte kupila som si cez www.parfums.sk (http://www.parfums.sk) kozmetiku Eucerin - denny a nočny krem proti vraskam a došiel mi je tam na krabičke písané po poľsky čiže je tam asi vyrobený...čo ma rozladilo oproti nemecekému - neviete al. nemáte skúsenosť či je medzi tým nejaký rozdiel??
je tam napísané, že je vyrobený v poľsku, alebo len písané po poľsky......to sú dve rozdielne veci. kupujem tam pravidelne, ale nie eucerin...ale mám doma čistiaci gel, na ktorom je nalepené "najlepšia cena" po poľsky a je vyrobený vo francúzsku....
ved to zistíš, aj sama ked ho budeš používať.....
pralinkaaa
26.08.12,13:28
no cestovať do Nemecka kvôli krému sa určite neoplatí...
pralinkaaa
26.08.12,13:29
len som chcela vedieť či niekto nemá už skúsenosť...neviem či to zistím, keďže krém mám po prvý raz - a predtým som používala iba obyč. modrú niveu :-)
som myslela že možno niekto má osobnú skúsenosť ako to je...či je to jedno, alebo nie. keďže teraz všetci tvrdia že pre "východný blok" sa vyrábajú iné výrobky ako pre nich...
Tweety
27.08.12,06:37
len som chcela vedieť či niekto nemá už skúsenosť...neviem či to zistím, keďže krém mám po prvý raz - a predtým som používala iba obyč. modrú niveu :-)
som myslela že možno niekto má osobnú skúsenosť ako to je...či je to jedno, alebo nie. keďže teraz všetci tvrdia že pre "východný blok" sa vyrábajú iné výrobky ako pre nich...
Pozri na krabičku, musí tam byť uvedený výrobca. Na tej mojej je SRN.
pivko
27.08.12,06:50
To je jedno kde bol vyrobený , či v Polsku ,alebo Mongólsku , je to určite taká istá kvalita.
linko1
27.08.12,07:10
je tam len štítok v polštine, pretože tieto výrobky sú o dobrých 20% lacnejšie u našich severných susedov ako u nás, bežne si tam kupujem značku vichy a je to to isté, len lacnejšie :-)
mazanova
10.09.12,12:15
Nechcem otvárať novú tému je to o kozmetike, takže:

Baby máte niektorá skúsenosť s novým výrobkom, objavil sa na českom trhu a dostať ho v lekárni ako krém a sprej: CICATRIDINA, čítala som o tom ale iba krátky článok - vraj elixír mládí...
myara
13.09.12,09:39
To je jedno kde bol vyrobený , či v Polsku ,alebo Mongólsku , je to určite taká istá kvalita.

tomu by som teda urcite neverila
allis
23.06.13,17:52
ved aj AVON je made in poland.... teraz uz je pomaly vsetko made in china a made in poland