nina12
25.08.12,14:47
Ahoj, všetci! V novembri chystám oslavu a už teraz nad ňou rozmýšľam. Hlavným problémom sú navleky na stoličky, ktoré sa absolútne neoplatia kupovať a prenajímanie tiež nie je lacná záležitosť. No, už sa dostávam k meritu veci. :D Nemali by ste vy doma nejaké návleky na požičanie? (ano, táto otázka bola asi zrejmá od začiatku :D) Resp. nevedeli by ste o niekom, kto má? Alebo dekorácie na požičanie? Prosím, ak by ste mali, dajte vedieť, pomôžete. ;)
ilona
26.08.12,10:48
Moja suseda má návleky našité a bežne ich požičiava, len neviem či by som ju dokázala presvedčiť aby to niekomu požičala len tak a pritom toho človeka by vôbec nepoznala. Ešte keby si napísala aspon z ktorého si okresu, tak možno by Ti niekto aj vedel pomôcť, ak by si dokázala prísť osobne.
nina12
26.08.12,19:19
Ilonka, som z okresu Myjava. Požičiava len známym? Nie je na internete? Ak by si vedela, prosím napíš. ;)
ilona
27.08.12,05:24
Je z okresu Lučenec, poštou by to neznámemu neposlala, pýtala som sa, no škoda, ale snaha bola.
buchač
27.08.12,05:59
Ahoj, všetci! V novembri chystám oslavu a už teraz nad ňou rozmýšľam. Hlavným problémom sú navleky na stoličky, ktoré sa absolútne neoplatia kupovať a prenajímanie tiež nie je lacná záležitosť. No, už sa dostávam k meritu veci. :D Nemali by ste vy doma nejaké návleky na požičanie? (ano, táto otázka bola asi zrejmá od začiatku :D) Resp. nevedeli by ste o niekom, kto má? Alebo dekorácie na požičanie? Prosím, ak by ste mali, dajte vedieť, pomôžete. ;)
...síce ženská záležitosť , no zarážajú ma ( ako chlapa určité veci )...

Nepíšeš , o koľko návlekov sa jedná ...
Spomínaš nie lacnú záležitosť zapožičania...chceš povedať , že niekto cudzí Ti požičia za " vatikánsku menu " ..???
Táto otázka ale nebola spomenutá ...

Dekorácie detto ...žiadna bližšia špecifikácia chýba....totižto môže ísť predsa od obrúskov až po obrusy ...atď...

Akú záruku dáš v prípade poškodenia , veď v cene zapožičania je aj to prípadné znehodnotenie .......
Vezmi si svadobné šaty - na jeden deň v pohode zaplatíš 500 €...a to sa pohybujem ešte v tých nižších cenových reláciách ...

Oslava ...hm , čo je to oslava ???
Narodeniny , meniny , nejaké výročie ???
Ak sa jedná o nejaké decko , absolútne by som neriešil ...
Keby šlo o nejakú seansu starších ( okrúhle jubileum ) v kruhu blízkej rodiny , taktiež nemá význam ...
Hm ...a oslava za prítomnosti nejakých malomeštiakov ( dnes sa im vraví - vyššia spoločnosť ) ...???....šak nájdem primeraný podnik , kde si zadám svoje požiadavky a prídem len na hotové ....

......lenže vraví sa tiež ...." za málo peňazí , málo muziky "....


...a ozaj ....keby len také problémy boli .....ešte fajn ......mňa osobne by zaujímalo , či sa prítomní budú dobre zabávať a cítiť ...a nie to , čo pod riťou mať....

Poznámka :
...Ty by si požičala hocikomu len tak ...na dobré slovo a zadarmo cudziemu človeku ???.........nemyslím si , neverím totiž ....
nina12
27.08.12,09:06
Aj tak ďakujem za snahu. :) Buchač, ak by niekto mal, presné detaily by sa dohodli, no nie? ... neviem, je to tak hypotetické. Ale aj tak ďakujem za reakciu. ;)