janamorhacova
26.08.12,16:34
Potrebujem radu od poradakov ohladne vypovede. Chcela by som dat vypoved zamestnavatelovi, kde som zamestnana od 24.1.2005, pripadne sa dohodnut so ZL o skonceni PP, co by asi pre mna bolo vyhodnejsie, kedze som sa docitala, ze min. vypovedna lehota zo strany ZC je 2 mesiace.
Zamestnancom som od 24.1.2005, ale z toho 6 rokov som bola na materskej. Znovu do zamestnania som sa vratila 15.9.2011. A aka by bola najkratsia vyp. lehota v pripade dohody o skonceni PP medzi ZC a ZL ??? Moze sa pocitat aj na tyzdne, ci je stanovene dake minimum??? Vopred dakujem za odpoved :)
fue
26.08.12,15:49
Dohoda je preto dohodou, že sa dve strany dohodnú. Ak sa obidve strany dohodnú ukončenie pracovného pomeru môže nastať aj zajtra. Ak sa nedohodnú tak potom nastáva výpoveď zo strany vo Vašom prípade zrejme zo strany zamestnanca, predpokladám, že zamestnávateľ Vás prepustiť nechce. Ak je to tak, tak potom bude asi ťažké uzavrieť dohodu.
drobeceva
26.08.12,16:02
Najschodnejšia cesta je dohoda - musí byť vôľa obidvoch strán. Ak sa nedohodnete a do konca augusta si podáš výpoveď, VL začne plynúť 1.9. a PP sa ukončí dňom 31.10.2012.
janamorhacova
26.08.12,18:56
Dohoda je preto dohodou, že sa dve strany dohodnú. Ak sa obidve strany dohodnú ukončenie pracovného pomeru môže nastať aj zajtra. Ak sa nedohodnú tak potom nastáva výpoveď zo strany vo Vašom prípade zrejme zo strany zamestnanca, predpokladám, že zamestnávateľ Vás prepustiť nechce. Ak je to tak, tak potom bude asi ťažké uzavrieť dohodu.
Vdaka za odpoved.
janamorhacova
26.08.12,18:57
Dakujem za odpoved.
melli
08.03.13,08:02
tu celkom dobre riešia výpoveď zamestnanca (http://www.mzdovecentrum.sk/clanok-z-titulky/vypoved-zamestnanca.htm) a dá sa tam kontaktovať aj odborník, keby ešte niekto riešil podobné problémy.