Hádes
20.02.06,11:47
Dobrý deň, potrebujem informáciu o programe KARAT, konkrétne modul MZDY. Najlepšie od užívateľa tohto programu - o jeho obtiažnosti, sledovaní legislatívy a pod. Ďakujem za skorú odpoveď.
Jana G.
Barbara
20.02.06,11:04
Dobrý deň, potrebujem informáciu o programe KARAT, konkrétne modul MZDY. Najlepšie od užívateľa tohto programu - o jeho obtiažnosti, sledovaní legislatívy a pod. Ďakujem za skorú odpoveď.
Jana G.



skús prosím Ťa tutok www.karat.sk:p
Hádes
20.02.06,11:24
Ďakujem za odpoveď, ja ale potrebujem vedieť názor človeka, ktorý v tomto programe pracuje, pretože pravdepodobne v ňom budem pracovať aj ja. Momentálne spracuvávam mzdy v SOFTIPE a nedám na tento program dopustiť.
Angelika
15.03.07,13:24
Ahoj, robim na Karate a je to v pohode. Ako sa dari Tebe ?
IVEB
15.03.07,15:13
Ja robím v KARATE mzdy a musím sa priznať , že tento program je pre mňa absolútne nevyhovujúci. Neviem sa s ním vôbec stotožniť , nakoľko má veľmi málo tlačových zostáv ,funkcí , možností a nehovorím o tom , že každú nielen legislatívnu zmenu si musím sama dosledovať / čo by nebolo také hrozné / , strašne dlho trvá , kým požiadavky zadané na servis sú akceptované a po ďalších neskutočných telefonátoch pomaly odstraňované. Ja pri tom programe strácam nervy a keby to záviselo od mňa tak už ho dávno vymením.
Nechcem nikoho odrádzať od tohto programu , možno mám len smolu na servis, ale keď tento program odhliadnúc od vyššie uvedených problémov mám hodnotiť a porovnať s OLYMP alebo MRP, SOLID 10 / a ten je do 10 zamestnancov zadarmo / tak tieto programy sú neporovnateľne prepracované. Toľko môj názor.