silvia
21.09.04,07:46
Prosim Vas o radu, kupili sme do firmy 2 uzitkove auta pre monterov (este jedno vlastnime uz davnejsie). Vodici tychto aut odovzdavaju Zaznam o prevadzke vozidla... (datum, trasa, stav počítadla km, ubehnuté km). Sme povinni zakupit aj uct. program - tzv. Knihu jazd, alebo nam staci spominana evidencia? Nemam s tym skusenosti, takze som vdacna za vase rady.
Luna
21.09.04,06:00
Stačí spomínaná evidencia.
Zuzaka
01.10.04,06:47
Neviete mi náhodou povedať, či je nutné používať len tlačivá "Záznam o prevádzke vodzidla osobnej dopravy" zo Ševt-u alebo sa dá aj urobť si vlastné tlačivo v exceli ?
Miroslav
01.10.04,07:01
stačí Vám používať len uvedené tlačivá, ale software na Knihu jázd Vám omnoho uľahčí prácu a aj kontrolu vozidiel a tiež kontroluje logické nezrovnalosti, napr. jazda na prázdnu nádrž, prekrývanie časov, vodičov a pod. Existujú aj Knihy jázd s automapou a zároveň dokážu vyúčtovať aj Cesovné príkazy.
bea
01.10.04,07:34
A dá sa pravdaže urobiť aj vlastné tlačivo v exceli.
lednj
05.10.04,20:44
Suhlasim s Miroslavom Kniha jazd Vam ulahci pracu s vyuctovanim. Vyskusajte WWW.Kros.sk (http://www.Kros.sk)
Miroslav
06.10.04,04:07
Dobrá Kniha je aj na www.acory.sk aj s automapou.
bea
19.10.04,07:54
Náhodou nemá niekto urobené tlačivo "záznam o prevádzke motorového vozidla" v exceli alebo worde? Nechce sa mi vyrábať ho a potrebovala by som ho dosť súrne. Vopred ďakujem.
jaja99
16.11.05,12:52
Ahoj,

Citala som ze zhanas tlacivo záznamu o prevadzke motorového vozidla v exceli. Mne by sa tiez zislo, ak ti ho niekto poslal, preposli prosim. Dakujem.
AlaNR
16.11.05,13:03
Ten program síce nie je zlá vec, ale ten vodič Ti aj tak musí dať nejaký záznam, podľa ktorého sa údaje spracujú.
Mne sa ten program nepáčil preto, lebo sú tam pevne zadané trasy (aspoň v tom našom). keď vodič použije inú cestu alebo je niekde nejaká obchádzka, musíme najskôr vyplniť číselník trás a potom môžeme robiť záznam.
Tak aby sme si zjednodušili prácu, robíme záznamy ručne.
Potom už nie je problém ďalej ich spracovať, keď to samozrejme robíš priebežne.
Mirka.V
11.01.07,06:47
ahojte, neviete mi poradiť.... ak mám vypísanú knihu jázd, a jazdili sme cez deň iba v rámci mesta ... stačí mať napísane napr. BA - mesto a počet km, alebo musíme mať rozpísané aj ulice, prípadne firmy kde sme boli .... Ďakujem
Tweety
11.01.07,06:50
ahojte, neviete mi poradiť.... ak mám vypísanú knihu jázd, a jazdili sme cez deň iba v rámci mesta ... stačí mať napísane napr. BA - mesto a počet km, alebo musíme mať rozpísané aj ulice, prípadne firmy kde sme boli .... Ďakujem
Áno, stačí iba BA mesto a km.
Mirka.V
11.01.07,06:55
:) Ďakujem Tweety :)
a nevieš ... je to aj niekde v nejakej lit.napísané .. nech to môžem ukázať konateľovi? Ď moc
Tweety
11.01.07,07:05
:) Ďakujem Tweety :)
a nevieš ... je to aj niekde v nejakej lit.napísané .. nech to môžem ukázať konateľovi? Ď moc Je to v zákone o CN.
§ 2
Vymedzenie pojmov

(1) Pracovná cesta podľa tohto zákona je čas od nástupu zamestnanca na cestu na výkon práce do iného miesta, ako je jeho pravidelné pracovisko (odsek 3), vrátane výkonu práce v tomto mieste do skončenia tejto cesty. Pracovná cesta podľa tohto zákona je aj cesta, ktorá trvá od nástupu osoby uvedenej v § 1 ods. 2 na cestu na plnenie činností pre ňu vyplývajúcich z osobitného postavenia vrátane výkonu činností do skončenia tejto cesty.
Mirka.V
11.01.07,08:55
Hm ... to som si prečítala .. .ale nevyplýva mi z toho, že môžem písať iba BA mesto a km ....
Tebe áno? :confused: