wagner
28.08.12,20:26
Mala som nainštalovaný skype. Automaticky sa mi stiahli aktualizácie a odvtedy sa mi nedal pripojiť. Tak som ho odinštalovala, ale nový skype sa mi nedá nainštalovať. Prebehne takmer celá inštalácia až nakoniec sa mi automaticky inštalácia z obrazovky stratí a nenainštaluje sa. Čo s tým?
ivka70
28.08.12,18:28
Ako si ho odinstalovala?
Korektne?
Mas administratorske prava na PC?
wagner
28.08.12,18:31
Ako si ho odinstalovala?
Korektne?
Mas administratorske prava na PC?
Normálne som si dala odstrániť program a bol vymazaný. Čo som s tým spravila? Bežne takto vymažem programy.
wagner
28.08.12,18:57
Teraz sa mi ho podarilo vytiahnuť z "koša" ale neviem sa pripojiť. Stále len ukazuje, že sa pripája, ale sa nepripojí. Píše mi tam, že domovská stranka skype nie je dostupná. Vy nemáte takýto problém?
ivka70
28.08.12,19:19
Teraz sa mi ho podarilo vytiahnuť z "koša" ale neviem sa pripojiť. Stále len ukazuje, že sa pripája, ale sa nepripojí. Píše mi tam, že domovská stranka skype nie je dostupná. Vy nemáte takýto problém?

Ak si to nasla v kosi, tak to nebolo odinstalovane, to si len zmazala ....
A SKYPE teraz ide v pohode ....
arizona
28.08.12,19:27
Skus si stiahnut Ccleaner a vycisti si registre. http://tahaj.sme.sk/software/748
Predtym odinstaluj Skype.
Potom skus nainstalovat znovu.
Ak to nepojde, skus si nainstalovat starsiu verziu.
wagner
28.08.12,20:26
Skus si stiahnut Ccleaner a vycisti si registre. http://tahaj.sme.sk/software/748
Predtym odinstaluj Skype.
Potom skus nainstalovat znovu.
Ak to nepojde, skus si nainstalovat starsiu verziu.
Skúšala som aj staršiu verziu - napíše mi, že sa nemôže spojiť so serverom a nemôže stiahnuť údaje. To teda ozaj neviem v čom je problém. Od včera ako mi nainštalovalo novú verziu, nevie sa pripojiť na server. To je celý problém.
ivka70
28.08.12,20:43
SW treba uplne cely odinstalovat ....
Az potom instalovat ho nainstalovat nanovo.
Ale odinstalovat korektne, nie zmazanim.
KoxXxo
29.08.12,04:39
wagner
29.08.12,05:37
Keď som pozrela zobrazovač udalostí, tak tam vypisuje "chyba - zdroj disk" Tak z toho som teda neni múdra, problém bude na disku ale v čom? Viete mi poradiť? Alebo kde sa to dá bližšie pozrieť, čo je za problém?
Doplním - vykazuje to chybu v aplikácii a chybu v systéme
wagner
29.08.12,09:40
Posúvam, neviete mi poradiť?
misoft
29.08.12,13:56
Dievča - pripojenie ti asi blokuje samotný firewall.
Skoč do Ovládací panel - Windows Firewall - tam nájdi Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows firewall - objaví sa zoznam fiunkcií a programov, ktoré sa pripájajú k internetu a pozri či Skype je odsúhlasené (zelená fajka) - povoliť všade.

Chyba v aplikácii - Skype hľadá zdroj na pripojenie k serveru, chyba systému - blokovanie vo firewalle.
wagner
29.08.12,18:11
Dievča - pripojenie ti asi blokuje samotný firewall.
Skoč do Ovládací panel - Windows Firewall - tam nájdi Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows firewall - objaví sa zoznam fiunkcií a programov, ktoré sa pripájajú k internetu a pozri či Skype je odsúhlasené (zelená fajka) - povoliť všade.

Chyba v aplikácii - Skype hľadá zdroj na pripojenie k serveru, chyba systému - blokovanie vo firewalle.

Ďakujem za radu. Vyskúšala som, odfajkla som, potvrdila som. Skype sice v PC na obrazovke je, vrtí sa ale pripojiť sa nemôže. Stále mi pri stiahnutí aktualizácie vypísalo, že sa vyskytol problém s pripojením k download serveru. Písala som adminovi na skype, napísal mi postupy, ale ani jeden nezabral. Tak som písala môjmu dvornému opravárovi, potvrdil, že po pol desiatej večer sa mi na PC napojí cez LogMEIN a skúsi to pozrieť. Ešte že to mám takto zariadené. Dúfam že sa mu to podarí spojazdniť.
wagner
30.08.12,18:36
Tak skype funguje :D, môj zlatý zať mi to včera spojazdnil. Jemu ako odborníkovi to dalo tiež skoro hodiny roboty. Lebo ako ja hovorím, blokoval tu prístup ešte asi aj budík:confused: Žasla som, čo všetko musel otvoriť aby to nemohlo kontrolovať môj PC. Ale najviac "vyskakoval" eset, tomu musel ešte aj heslá pomeniť, aby ten odpojený firewal neblokoval prístup. Ale je tu ďalší problém - disk. Skúsi to opraviť, ak sa to nebude dať, tak ho bude musieť vymeniť - čím skôr, lebo sa môže stať, že mi PC nenaštartuje :confused:
misoft
30.08.12,18:48
No vidíš, keby sme tušili, že je tam Eset - bolo by to skôr odblokované - on Eset je totiž trochu paranoidný.