Jana Motyčková
30.08.12,11:38
Zamestnankyňa je na rodičovskej dovolenke, dostala príspevok zo sociálneho fondu, nakoľko sa zúčastnila regeneračného pobytu. Zo ZP je odhlásená, v SP má prerušenie poistenia.
Viete mi poradiť ako mám postupovať pri výplate príspevku? Myslím na ZP a SP.

Zdravotné poistenie.
Keďže zamestnankyňa je odhlásená ako zamestnanec zo zdravotnej poisťovne, a bude jej vyplatený príjem, je potrebné ju prihlásiť pod kódom 2Y do ZP na posledný deň mesiaca, za ktorý bude príjem zúčtovaný. Vyplatený príjem vstupuje do vymeriavacieho základu pre zdravotné poistenie. Maximálny mesačný vymeriavací základ pre ZP v r. 2012 je 2307 €. Vo Výkaze poistného a príspevkov sa uvedie počet dní 1, celkový príjem a vymeriavací základ (=celkový príjem ohraničený na maximum 2307 €)

Sociálne poistenie.
Do SP sa nedáva žiadne oznámenie.
Výpočet poistného je rozdielny podľa toho, či na rodičovskú dovolenku nastupovala pred rokom 2011, alebo po 1.1.2011. Počas rodičovskej dovolenky (RD) je poistenie v SP prerušené, a prerušenie poistenia sa považuje za zánik poistenia. Ak má zamestnankyňa poskytnutý príjem, ide teda o príjem po skončení poistenia a tento sa rozpočítava na obdobie posledného trvania poistenia v poslednom kalendárnom roku, kedy poistenie trvalo. Príjem sa ale nerozpočítava na roky pred rokom 2011. Nepeňažný príjem zo SF je oslobdený od sociálneho poistenia iba v prípade, že je poskytnutý po skončení právneho vzťahu. Počas rodičoskej dovolenky ale právny vzťah trvá, skončilo sa iba poistenie, čiže tento príjem vstupuje do VZ pre sociálne poistenie.

Platenie poistného do SP je odlišné, podľa toho, kedy zamestnankyňa nastúpila na rodičovskú dovolenku.

Nástup na RD do 1.1.2011 vrátane
Ak nástup na rodičovskú dovolenku bol do 1.1.2011 vrátane, poistné do SP sa z takéhoto príjmu neplatí. Zamestnankyňa sa vykáže v Mesačnom výkaze poistného so všetkými položkami nulovými (počet dní, vymeriavacie základy aj poistné).

Príklad Zamestnankyňa Anna nastúpila na rodičovskú dovolenku 10.8.2010. V augustovej výplate 2012 má zúčtovaný príjem. Z tohto príjmu sa odvádzajú iba preddavky na poistné do ZP, poistné do SP sa neplatí žiadne.

Nástup na RD od 2.1.2011 do 1.1.2012
Ak nástup na rodičovskú dovolenku bol po 1.1.2011, príjem poskytnutý počas rodičovskej dovolenky sa rozpočíta na obdobie trvania poistenia v poslednom kalendárnom roku, kedy poistenie trvalo. Ak nástup na RD bol v r. 2011 alebo 1.1.2012, poistné sa rozpočíta na mesiace roku 2011 do nástupu na rodičovskú dovolenku. V jednotlivých mesiacoch je potom potrebné zohľadniť vtedy platný maximálny vymeriavací základ a aj už dosiahnutý vymeriavací základ. Zamestnankyňa sa uvedie v :
- Mesačnom výkaze poistného s nulami! (počet dní, vymeriavacie základy a poistné),
- aj vo Výkaze poistného, kde budú po mesiacoch uvedené prepočítané VZ a poistné.

Príklad
Zamestnankyňa Beata nastúpila na rodičovskú dovolenku 19.12.2011. Predtým, od 25.4.2011 do 18.12.2011 bola na materskej dovolenke. V mzde za 8/2012 má zúčtovaný príjem 120 €.

Preddavky na poistné do ZP sa odvedú zo sumy 120 €.
Pre SP - keďže poistenie skončilo 18.12.2011, príjem 120 € sa rozpočíta na mesiace trvania poistenia v r. 2011, v tomto prípade na 12 mesiacov po 10 €.
Zamestnankyňa v r. 2011 mala v mesiacoch :
Január - marec : príjem 1200 €
Apríl : príjem 874,80 €
Máj – december : príjem 0, do 18.12. bola na rodičovskej dovolenke
V mesiacoch január až marec už dosiahla maximálny vymeriavací základ na NP a GP. Preto poistné bude zo sumy 10 € vypočítané iba na StP, IP, PvN, RFS a ÚP.
V mesiaci apríl počet dní za ktoré sa platí poistné je 24. Za 24 dní je maximálny vymeriavací základ na NP a GP 893,28 € (1116,75/30 = 37,22; 37,22x24 = 893,28). V apríli už zaplatila poistné z VZ 874,80 €. Do maximálneho VZ jej „chýba“ 893,28-874,80 = 18,48 €. Čiže za apríl zaplatí poistné na NP, StP, IP, PvN, RFS, ÚP a GP z vymeriavacieho základu 10 €
V mesiacoch máj až december počet dní za ktoré sa platí poistné je 0. Teda maximálne vymeriavacie základy sú nulové. A teda zo sumy 10 € za tieto mesiace platí do SP iba úrazové poistenie, ktoré nemá maximum.
Rozpočítané VZ a poistné sa uvedie vo Výkaze poistného (označenie výkazu 9/2012, ak sa mzdy počítajú v septembri). Zároveň zamestnankyňa Beata bude uvedená aj v mesačnom výkaze poistného s nulami.

Nástup na RD od 2.1.2012 do 1.1.2013
Ak nástup na RD bol po 1.12012, poistné sa rozpočíta na mesiace roku 2012 do nástupu na rodičovskú dovolenku. V jednotlivých mesiacoch je potom potrebné zohľadniť platný maximálny vymeriavací základ a aj už dosiahnutý vymeriavací základ. Zamestnankyňa sa uvedie v :
- Mesačnom výkaze poistného s nulami! (počet dní, vymeriavacie základy a poistné),
- aj vo Výkaze poistného, kde budú po mesiacoch uvedené prepočítané VZ a poistné.

Príklad
Zamestnankyňa Dana nastúpila na rodičovskú dovolenku 6.1.2012. Do 5.1.2012 bola na materskej dovolenke. V mzde za 8/2012 jej bude zúčtovaný príjem 120 €.
Preddavky na poistné do ZP sa odvedú zo sumy 120 €.
Keďže poistenie (SP) skončilo 5.1.2012, príjem 120 € sa rozpočíta na mesiace trvania poistenia v r. 2012, čiže na 1 mesiac – január. V januári je 0 dní, za ktoré s platí poistné a teda aj maximálne vymeriavacie základy sú nulové a teda z tohto príjmu sa vypočíta iba úrazové poistenie, ktoré nemá stanovené maximum.
Vo výkaze poistného (označenie výkazu 9/2012, ak sa mzdy počítajú v septembri) budú všetko nuly, okrem úrazového poistenia, aj počet dní 0. Zároveň zamestnankyňa Dana bude uvedená aj v mesačnom výkaze poistného s nulami.
Magma
30.08.12,09:47
ach jaj...nebude to také jednoduché
veľmi pekne ďakujem za odpoveď:)
Jana Motyčková
30.08.12,09:48
... preto osobitná téma.
matka7
30.08.12,12:39
v pripade ze MD zacala v r. 2011 a skoncila 15.8.2012, RD zacala 16.8.2012, a zaroven konci PP dohodou 20.8.12 kvoli org.zmenam, dostane zaplatene 3x odstupne v augustovej vyplate. toto ako rozpocitat na socialne poistenie? tiez za mesiace 01-08/2012?
Jana Motyčková
30.08.12,12:51
Pozrite samostatnú tému k vpylatenému odstpunému ak súčasne konči RD a pracovný pomer.
milanr
13.11.12,08:19
Dobrý deň, zamestnávateľ poskytne nepeňažný príjem zo sociálneho fondu vo forme poukážky zamestnankyni na rodičovskej dovolenke. Zamestnankyňa mala tzv. reťazové pôrody, t.j. od 7/2008 do 1/2009 bola na materskej dovolenke, následne nastúpila na rodičovskú dovolenku a potom opäť od 9/2010 nástup na materskú dovolenku do 5/2011. Od 6/2011 je opäť na rodičovskej dovolenke. V ZP je ako zamestnanec odhlásená, v SP má oznámené prerušenie. Ako v tomto prípade posúdiť nepeňažný príjem vyplatený zo SF a aké odvody a daň sa z neho budú platiť? Ďakujem
Jana Motyčková
13.11.12,20:52
Pre SP je to príjem po skončení positenia - v prvom príspevku prípad nástup na RD od 2.1.2011 do 1.1.2012 - príjem sa rozpočíta do Výkazu poistného na mesiace 1-5 (6?) 2011, keďže vtedy bola na MD, budú VZ nulové okrem úrazového poistenia.
V ZP sa prihlási na posledný deň mesiaca kódodm 2Y Z a 2Y K a príjem sa uvedie v mesačnom výkaze preddavkov.
Daň podľa toho, či má podpísané daňové vyhlásenie.
milanr
14.11.12,09:17
Pre SP je to príjem po skončení positenia - v prvom príspevku prípad nástup na RD od 2.1.2011 do 1.1.2012 - príjem sa rozpočíta do Výkazu poistného na mesiace 1-5 (6?) 2011, keďže vtedy bola na MD, budú VZ nulové okrem úrazového poistenia.
V ZP sa prihlási na posledný deň mesiaca kódodm 2Y Z a 2Y K a príjem sa uvedie v mesačnom výkaze preddavkov.
Daň podľa toho, či má podpísané daňové vyhlásenie.

Pani Motyčková, ďakujem za odpoveď. A ešte otázočka k dani. Zamestnankyňa na rodičovskej dovolenke v januári nepodpísala Vyhlásenie na zdanenie príjmov, to znamená, že jej nemôžem odpočítať NČZD na daňovníka, ako postupovať v tomto prípade? Pretože jej daň nemám z čoho zraziť, tak ju v mesiaci, kedy bude mať príjem nezrazím, ale uvediem iba vyplatený príjem. Daň sa vyrovná v RZD alebo DP? V r.2012 aj tak nemá iný príjem okrem nepeňažného príjmu zo SF, tak ani nebude mať povinnosť podávať DP alebo RZD? Ďakujem
Jana Motyčková
14.11.12,10:12
Nie som odborník na dane, ale ak sa dobre pamätám, vyrovná sa to v RZD, resp. nebude musieť podať DP. prípadne nech ešte príde podpísať daňové vyhlásenie, ak sa dá.
milanr
14.11.12,13:47
Nie som odborník na dane, ale ak sa dobre pamätám, vyrovná sa to v RZD, resp. nebude musieť podať DP. prípadne nech ešte príde podpísať daňové vyhlásenie, ak sa dá.

Ďakujem za odpoveď. Ešte sa chcem opýtať, uvedený príjem sa započíta do VZ pre platenie zdravotného poistenia a zamestnankyňa z neho musí zaplatiť poistné 4%, nakoľko u nás nemá príjem musí poistné uhradiť zamestnávateľovi v hotovosti do pokladne?
K oznámeniu do ZP: ak poskytneme zamestnankyni poukážku v decembri, tak ju prihlásime do ZP na 31.12.2012, do kedy sme povinný splniť si túto oznamovaciu povinnosť, do 8 dní alebo do konca januára 2013? Ďakujem.
Rebeka77
02.12.12,15:11
Dobrý deň, poradí mi tu prosím niekto ako sa rozpočítava príjem do SP a ako ich správne vykázať vo výkazoch. Ja mám v tom teda riadny guláš :(
Ide o zamestnankyne na RD, ktoré majú vyplatenú odmenu v 11/2012 ak RD ešte trvá, nástup na RD:
1. od 15.4.2011
2. od 15.4.2012
3. Do ZP prihlasujem obe tieto zamestnankyne na 1deň (posledný deň mesiaci)?
Ďakujem.
Jana Motyčková
02.12.12,19:54
Do ZP ich prihlásite na 1 deň.
Pre SP :
v prvom prípade príjem rozpočítate na 1-4/2011
v druhom na 1-4/2012.
Ak v tých obdobiach boli na materskej dovolenke, VZ budú nulové, okrem úrazového poistenia.
Rebeka77
02.12.12,20:29
Ďakujem veľmi pekne, pekný večer :)
natáliah
18.02.13,05:17
Prosím Vás, platí to všetko aj v roku 2013? Sociálka nám neakceptovala ani jeden výkaz VPP za 012013, 022013. RD začali pracovníčky v roku 2011 a 2012. Z el.podateľne nám prišla odpoveď, že máme ich uvádzať v mesačných výkazoch. Prípadne prišla aj varianta, že RD začatá v 2011 - tam sa nemá platiť poistné vôbec.........
Jana Motyčková
18.02.13,16:21
Toto stále platí. Buď je problém, že nemáte dobrú štruktúru toho výkazu, ak to robíte zo softu, prípadne chýba tam nejká vyplnená položka (neviem, čo konkrétne vám to hlási), alebo je problém v SP. Nám takýto problém zatiaľ nikto nehlásil.
lefa
20.02.13,07:07
Dobry den,prosim poradit.
Prijem v mesiaci ked konci materska dovolenka a zaroven zacina rodicovska dovolenka.
Je to prijem zo socialneho fondu-socialna vypomoc.
MD konci 20.5.2013, RD zacina 26.5.2013.
1. moze mat tento prijem vyplateny,nepride o matersku za tento mesiac?
2. zdravotna poistovna - prihlasim a zaroven odhlasim na 31.5.2013?
3. socialna poistovna -je to nepravidelny prijem?Musi sa urobit rozpocet na mesiace
1-4, alebo 1-5? Alebo je to pravidelny prijem a ake odvody?
Dakujem
Jozef Mihál
20.02.13,11:29
1. Áno, môže mať príjem zo SF vyplatený, nárok na materské bude mať.
2. Áno, prihlásite/odhlásite do/zo ZP na 31.5. Čo však bude za dni 21.5. - 25.5. ??
3. Je to pravidelný príjem, stále to je zamestnankyňa v pracovnom pomere, pracovný pomer stále trvá.

Odvody sa musia urobiť do SP i do ZP. Max. VZ na SP sa kráti podľa počtu dní, kedy bola na MD, RD - podľa zadania bude pracovať od 21.5. do 25.5. = 5 kal. dní.
Jana Motyčková
20.02.13,14:32
Ad 2.bod. - keďže počas materskej, minimálne do 20.5. je prihlásenáv ZP ako zamestnanec, neprihlasuje sa ešte na 31.5. ako zamestnanec.
lefa
21.02.13,07:13
1. Áno, môže mať príjem zo SF vyplatený, nárok na materské bude mať.
2. Áno, prihlásite/odhlásite do/zo ZP na 31.5. Čo však bude za dni 21.5. - 25.5. ??
3. Je to pravidelný príjem, stále to je zamestnankyňa v pracovnom pomere, pracovný pomer stále trvá.

Odvody sa musia urobiť do SP i do ZP. Max. VZ na SP sa kráti podľa počtu dní, kedy bola na MD, RD - podľa zadania bude pracovať od 21.5. do 25.5. = 5 kal. dní.

V pôvodnej otazke som zadala nespravne datum MD. Spravne mala byt MD do 25.5.2013.
Reakcia od p. Motyckovej na bod 2 je odlisna. Takze podla coho sa mam riadit?
Dakujem za odpoved.
Jana Motyčková
21.02.13,10:19
Podľa mňa sa máte riadiť podľa mňa:). Myslím si, že Jozef sa iba pomýlil. Na 31.5. by ste ju do ZP prihlasovali, iba ak by v tom mesiaci v ZP prihlásená ako zamestnanec vôbec nebola. Ale ona tam prihlásená do 25.5. je, aj keď je na materskej.
Jozef Mihál
21.02.13,19:38
Súhlasím. Ťažko sa odpovedá, ak zadanie otázky nie je v poriadku...
lefa
22.02.13,08:05
Podľa mňa sa máte riadiť podľa mňa:). Myslím si, že Jozef sa iba pomýlil. Na 31.5. by ste ju do ZP prihlasovali, iba ak by v tom mesiaci v ZP prihlásená ako zamestnanec vôbec nebola. Ale ona tam prihlásená do 25.5. je, aj keď je na materskej.
Dakujem obom poradcom.
fue
22.02.13,14:02
Prosím Vás ako sa uvádza "zamestnankyňa" na rodičovskej dovolenke v mesačnom výkaze zdravotného poistenia ak nemá žiaden príjem? Je potrebné ju tam uvádzať s nulovými hodnotami alebo vôbec sa do mesačného výkazu zdravotného poistenia neuvádza ?

ďakujem za odpoveď
vijan
06.03.13,12:09
dobrý deň, dopočula som sa, že ak mamička pracujúca počas rodičovskej dovolenky, dosiahne príjem z dohody za kalendárny rok cca 3000 EUR, stáva sa samoplatiteľom a štát za ňu už nebude platiť odvody na zdravotné poistenie. Je to pravda?
Jozef Mihál
06.03.13,14:05
Prosím Vás ako sa uvádza "zamestnankyňa" na rodičovskej dovolenke v mesačnom výkaze zdravotného poistenia ak nemá žiaden príjem? Je potrebné ju tam uvádzať s nulovými hodnotami alebo vôbec sa do mesačného výkazu zdravotného poistenia neuvádza ?

ďakujem za odpoveď
Je odhlásená ako poistenec štátu a v mesačnom výkaze sa neuvádza.
Jozef Mihál
06.03.13,14:08
dobrý deň, dopočula som sa, že ak mamička pracujúca počas rodičovskej dovolenky, dosiahne príjem z dohody za kalendárny rok cca 3000 EUR, stáva sa samoplatiteľom a štát za ňu už nebude platiť odvody na zdravotné poistenie. Je to pravda?
Pri súčasnom stave zákona o zdravotnom poistení to síce je pravda, ale po tejto zlej správe jedna dobrá:

http://www.podnikam.webnoviny.sk/dane-odvody/odvody-zdrav-poistovne/10/ministerstvo-chce-zmiernit-odvody-byvalych-poistencov-statu/28340
lulu1
18.03.13,08:57
Dobry den, chcela by som poprosit o radu: od augusta 2012 som na materskej dovolenke, pricom som si popri pracovnom pomere doplacala dobrovolne poistenie, aby som mala maximalny vymeriavaci zaklad pre vypocet materskeho prispevku. to aj mam.
mam vsak uzavretu jednu dohodu o pracovnej cinnosti, z ktorej mam mesacne nejaky ten prijem (od 20 do 200 eur v zavislosti od vykonanej prace). Chcem sa opytat, moze mi tato dohoda poskodit pri pripadnej druhej materskej, na ktoru by som chcela ist retazovo, cize este pocas rodicovskej dovolenky s prvym dietatom? (bohuzial za januar som uz nejake peniaze dostala a upozornili ma na to az teraz).
Dakujem za odpoved
Jana Motyčková
18.03.13,09:42
Podstatná inormácia - kedy idete na materskú, tento rok, alebo ešte len plánujete budúci rok?
Ak budúci, tak tá dohoda poškodiť môže, ak bude trvať aspoň 90 dní a skončí pred nástupom na materskú. Ak ale dohoda bude trvať aj pri nástupe na materskú, nemala by poškodiť - mali by ste mať materské aj z pracovného pomeru aj z dohody.
Dohodu s nepravidelným príjmom môžete mať bez obáv, ale aj bez "úžitku" v prípade ďalšej materskej.
Poprosím o preverenie od Jožka Mihála.
Jozef Mihál
18.03.13,15:18
Súhlasím.
lulu1
18.03.13,21:00
dakujem za odpoved. dalsia materska pripada do uvahy najskor buduci rok. teraz od februara ma uz prehlasili na nepravidleny prijem, co ale s januarom? tam mi vraj bola zuctovana dohoda ako pravidelny prijem.... a bude sa mi pocitat aj vymeriavaci zaklad z toho dobrovolneho poistenia? teraz mam totiz matersku aj z PP aj z dobrovolneho pripoistenia.
Dakujem
Jana Motyčková
19.03.13,08:51
Dohoda, ak bola kratšia ako 90 dní nevadí, nebude sa brať do úvahy.
Ak dobrovoľné poistenie stále beží a budete ho mať až do ďalšej materskej, nárok na materské z neho bude. Ak už skončilo, alebo ho plánujete ukončiť a pred materskou začnete nové dobrovoľné poistenie, tak tiež nárok na mateské z neho bude, ak v posledných dvoch rokoch pred pôrodom získate aspo 270 dní poistenia. Do doby sa poćítajú aj iné ukončené poistenia, čiže aj ukončené DNP aj ukončené poistenie z dohody.
Ale poznámka - ak plánujete materskú až budúci rok - z hľadiska trvania našich zákonov je to strašne ďaleko - čiže treba sa informovať začiatkom budúceho roku, či sa niečo nezmenilo.
lulu1
19.03.13,09:24
dakujem velmi pekne.
ivanam
08.04.13,08:00
Dobrý deň, prosím o radu. Máme zamestnankyňu, ktorá je na materskej dovolenke. Pri príležitosti narodenia dieťaťa jej chceme vyplatiť nejaké Eurá zo sociálneho fondu. Chceme jej aj vyplatiť najekú odmenu, ktorá sa týkala roku 2012, kedy ešte nebola na materskej dovolenke. Ako máme postupovať aby jej nepozastavili výplatu materského ? Je lepšie počkať s výplatou až kým bude na rodičovskom príspevku ?
Jozef Mihál
08.04.13,08:36
Dobrý deň, prosím o radu. Máme zamestnankyňu, ktorá je na materskej dovolenke. Pri príležitosti narodenia dieťaťa jej chceme vyplatiť nejaké Eurá zo sociálneho fondu. Chceme jej aj vyplatiť najekú odmenu, ktorá sa týkala roku 2012, kedy ešte nebola na materskej dovolenke. Ako máme postupovať aby jej nepozastavili výplatu materského ? Je lepšie počkať s výplatou až kým bude na rodičovskom príspevku ?
SP zastaví výplatu materského za mesiac, za ktorý bude mať vyplatenú odmenu zo sociálneho fondu.
.
Naopak problémom nie je vyplatenie odmeny za prácu, vykonanú ešte pred začatím materskej dovolenky.
.
Preto odporúčam vyplatiť prostriedky so sociálneho fondu až za mesiac, za ktorý už nebude poberať materské.
ivanam
08.04.13,18:56
SP zastaví výplatu materského za mesiac, za ktorý bude mať vyplatenú odmenu zo sociálneho fondu.
.
Naopak problémom nie je vyplatenie odmeny za prácu, vykonanú ešte pred začatím materskej dovolenky.
.
Preto odporúčam vyplatiť prostriedky so sociálneho fondu až za mesiac, za ktorý už nebude poberať materské.

Celkom nerozumiem tomu, ako jej mám vyplatiť tú odmenu za rok 2012 aby jej nebola pozastavená výplata materskej. Mám urobiť Výkaz poistného a príspevkov za celý rok 2012 a rozpočítať jej odmenu na 12 mesiacov ? Ona je na materskej od 3.1.2013. Ostatným zamestnancom budem vyplácať odmeny v májovej výplate. A nebolo by lepšie počkať s tou odmenou tiež až vtedy keď bude poberať rodičovský príspevok ? A ako je to so zdravotným poistením ?
Jana Motyčková
09.04.13,07:31
Odmenu za rok 2012 je vyplatíte "normálne", jej poistenie ešte trvá, čiže tento príjem ide do mesačného výkazu (za máj), keďže celý mesiac bude ešte na materskej, krátia sa jej maximálne VZ do SP a z tejto odmeny sa zaplatí iba úrazové poistenie a zdravotné poistenie.
Nie je problém, že odmena sa objaví vo výkaze za mesiac, kedy je na materskej, ak ide o odmenu poskytnutú za obdobie, kedy na materskej nebola (r.2012) - to si SP môže dodatočne zisťovať.
ivanam
09.04.13,08:28
Odmenu za rok 2012 je vyplatíte "normálne", jej poistenie ešte trvá, čiže tento príjem ide do mesačného výkazu (za máj), keďže celý mesiac bude ešte na materskej, krátia sa jej maximálne VZ do SP a z tejto odmeny sa zaplatí iba úrazové poistenie a zdravotné poistenie.
Nie je problém, že odmena sa objaví vo výkaze za mesiac, kedy je na materskej, ak ide o odmenu poskytnutú za obdobie, kedy na materskej nebola (r.2012) - to si SP môže dodatočne zisťovať.

Dobrý deň pani Motyčková, ja som z toho už teraz úplne jeleň, neviem ako sa jej má krátiť maximálny VZ do SP. Keďže je celý máj na materskej bude VZ okrem úrazového poistenia 0?
Keby som jej to všetko vyplatila až počas rodičovského príspevku bude platiť "normálne" odvody ? alebo sa jej budú tiež krátiť ?
Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď.
Jana Motyčková
09.04.13,10:48
Áno VZ budú 0 okrem ÚP a ZP.
Keď jej to vyplatíte počas poberania RP, poistné do SP :
- ak jej to vyplatíte v mesiaci, kedy prechádza z MD na RD - tam by sa platilo len ÚP( a ZP) a vykazovalo by sa to v Mesačnom výkaze
- ak jej to vyplatíte (zúčtujete) až v nasledujúcom mesiaci, príjem rozpočítate na mesiace trvania poistenia v roku 2013, vrátane mesiacov, kedy bola na materskej. Vykážete to vo Výkaze poistného. V tom prípade za časť pripadajúcu na január nejaké poistné do SP platiť budete, ostatné mesiace budú nulové VZ okrem ÚP.
ivanam
09.04.13,11:33
Áno VZ budú 0 okrem ÚP a ZP.
Keď jej to vyplatíte počas poberania RP, poistné do SP :
- ak jej to vyplatíte v mesiaci, kedy prechádza z MD na RD - tam by sa platilo len ÚP( a ZP) a vykazovalo by sa to v Mesačnom výkaze
- ak jej to vyplatíte (zúčtujete) až v nasledujúcom mesiaci, príjem rozpočítate na mesiace trvania poistenia v roku 2013, vrátane mesiacov, kedy bola na materskej. Vykážete to vo Výkaze poistného. V tom prípade za časť pripadajúcu na január nejaké poistné do SP platiť budete, ostatné mesiace budú nulové VZ okrem ÚP.

Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď. Sú to strašne komplikované veci - kto toto vymyslel ???
Arava
19.04.13,08:19
Prosím poraďákov o radu od 1.4.2013 naspútila do pracovného pomeru zamestankyňa, ktorá je zároveň poberateľkou rodičovského príspevku ( bude ho poberať do 30.9.2013 ) prihlásiala som ju do SP - prihláška zamestnanec s pravidelným príjmom od 1.4.2013, ZP začiatok zamestnania kod 2 od 1.4.2013. Aké ďalšie povinnosti má zamestnávateľ voči Soc. poisťovne a zdravotnej poisťovne?, ked je poberateľkou RP?
Jana Motyčková
19.04.13,12:23
Žiadne.
Keď skončí poberanie RP, po správnosti by mal zamestnávateľ do ZP oznámiť 1C K.
ma.ba
22.04.13,12:26
Dobry den,
Chcela by som Vas poprosit o radu...Som na rodicovskej dovolenke (do marca 2014). Minuly rok si manzel zalozil s.r.o. (jednoosobovu), chcela by som na (cez) jeho firmu fakturovat zaopar drobnym podnikatelom, ktorym by som robila uctovnictvo. Kedze zakon o nelegalnej praci neumoznuje pravnickej osobe zamestnavat rodinneho prislusnika bez pracovnopravneho vztahu, chcela som sa opytat, ktoru Variantu najvyhodnejsiu pre mna by ste navrhovali (mam na mysli , prostrednictvom ktorej varianty, by som najmenej zaplatila na daniach a odvodoch a pritom neporusila zakon). Rozmyslala som ci si na ten rok kym som este na RD nezalozit zivnost, alebo by bolo lepsie prihlasit ma ako dohodara alebo zamestnanca. Tvarit sa akoze vsetko robi manzel by sa dalo, keby som si nechcela uplatnit niektore vydavky typu skolenia a podobne. Dakujem :o
milanr
14.05.13,09:12
Dobrý deň, mám otázku k príjmu počas rodičovskej dovolenky:
Zamestnankyňa je na rodičovskej dovolenke, počas ktorej uzatvorí s tým istým zamestnávateľom DoPČ. Zamestnávateľ oznámil SP nástup na RD a prerušenie poistenia na RLFO. DoPČ sa považuje za nový PV, takže oznámený nástup na RD a prerušenie poistenia stále trvá. Zamestnávateľ a zamestnankyňa platia poistné podľa typu dohody + zamestnankyňa daň podľa podpísaného Vyhlásenia. Práca na DoPČ poberanie rodičovského príspevku neovplyvní. Zamestnávateľ zamestnankyňu odhlásil zo ZP (kód 2) a zároveň prihlásil (kód 1C) nástup na RD, teraz bude oznamovať iba skutočne odpracované dni kódom 2D. Po skončení DoPČ zamestnávateľ odovzdá ELDP iba s údajmi z DoPČ. Zamestnankyňa sa musí sama odhlásiť/prihlásiť na dôchodkové poistenie v SP.
Inštitút rodičovskej dovolenky sa vzťahuje iba na pracovný pomer, iné právne vzťahy RD nepoznajú?
Ďakujem.

Jana Motyčková
14.05.13,10:38
Správne    .
lkk9769
03.06.13,06:01
Dobrý deň, mám porobu - zamestnankyňa je ako štatutár vo firme a má pracovný pomer z ktorého sa vypočítavala výška Materskej dovolenky. Teraz v máji nastúpila na rodičovskú dovolenku, môže si dať odmenu plat aby neprišla o rodičovský príspevok alebo je lepšie urobiť dohodu na základe ktorej by si vyplácala odmenu.? Ďakujem.
Jozef Mihál
09.06.13,17:17
Nárok na rodičovský príspevok je bez ohľadu na to, či poberateľka pracuje, resp. má príjmy, alebo nie. Nárok na rodičovský príspevok teda bude mať aj vtedy, ak ako štatutár poberá odmeny.

Iný problém však je to, že ak bude ako štatutár poberať počas starostlivosti o dieťa do 6 rokov odmeny, bude musieť byť prihlásená v SP ako zamestnanec a štát za ňu nebude platiť dôchodkové poistenie.
tuta
25.06.13,17:45
Prosím poraďákov o radu od 1.4.2013 naspútila do pracovného pomeru zamestankyňa, ktorá je zároveň poberateľkou rodičovského príspevku ( bude ho poberať do 30.9.2013 ) prihlásiala som ju do SP - prihláška zamestnanec s pravidelným príjmom od 1.4.2013, ZP začiatok zamestnania kod 2 od 1.4.2013. Aké ďalšie povinnosti má zamestnávateľ voči Soc. poisťovne a zdravotnej poisťovne?, ked je poberateľkou RP?

Prosím o radu, či má voľajaké povinnosti prijatá pracovníčka :).
veronikasad
25.06.13,17:50
Prosím o radu, či má voľajaké povinnosti prijatá pracovníčka :).
Zamestnankyňa je povinná do 8 kal.dní odhlásiť sa z dôch.poistenia na RL FO (štát za ňu prestáva byť platitelom)
tuta
25.06.13,18:57
Zamestnankyňa je povinná do 8 kal.dní odhlásiť sa z dôch.poistenia na RL FO (štát za ňu prestáva byť platitelom)

​ďakujem krásne
eva6459
11.12.13,14:41
Zamestnankyňa je na rodičovskej dovolenke od 7/2012. Teraz v decembri jej bude poskytnutá so SF poukážka v hodnote 50 Eur. Iný príjem nemá. Keďže ide o nepeňažný príjem poistné a daň nie je z čoho zraziť. Ako je to s platením poistného na zdravotné a sociálne poistenie ? Do ZP ju treba prihlásiť kódom 2Y. Do zdravotnej poisťovne je to príjem po zániku povinného poistenia a ako treba rozpočítať 50 eur na vymeriavací základ.



A musí sa vôbec platiť poistné ? Sumu za zamestnanca máme inkasovať od zamestnankyne ? Nemôže sa pre SP uplatniť § 3 ods. 1 písm. a) zákona o SP, podľa ktorého nepeňažný príjem z predchádzajúceho právneho vzťahu nie je zárobková činnosť ? Daň z príjmu zrážať nebudeme, uplatníme § 35 ods. 3 písm. a) ZDP. Ak zamestnankyni vznikne povinnosť podať daňové priznanie tak ho podá a prostredníctvom neho by sa v rámci ročného zúčtovania vysporiadalo aj zdravotné poistenie.
Ester plus
06.11.14,11:18
Zamestnankyni v novembri končí materská dovolenka a začína rodičovská dovolenka. Bude pokračovať v práci súbežne s rodičovskou dovolenkou v TPP. Ukončím jej materskú dovolenku a začatie rodičovskej dovolenky oznámim v SP aj ZP. Aké povinnosti alebo obmedzenia zo strany zamestávateľa nám ešte vzniknú. Môže mať táto zamestnankyňa počas RD aj ošetrovné?
Jana Motyčková
06.11.14,15:44
Nemôže súčasne byť na rodičovskej dovolenke a pokračovať v práci. Rodičovská dovolenka je voľno v práci. Nedá sa súčasne byť aj nebyť v práci.
Možno bude pracovať v pôvodnom PP a bude poberať rodičovský príspevok - to možné je.
Alebo bude v jednom pracovnom pomere na rodičovskej dovolenke a popri tom uzavrie iný pracovný pomer a tam bude pracovať. Aj to je možné.
Neviem, o ktorý prípad z týchto ide, alebo ide o niečo celkom iné?
Do SP sa oznamuje zmena - ukončenie materskej dovolenky.
Oznamuje sa zmena a prerušenie pri čerpaní rodičovskej dovolenky ale neoznamuje sa poberanie rodičovského príspevku.
Do ZP sa oznamuje ukončenie materskej dovolenky 1O K.
Začiatok rodičovskej dovolenky (voľna) 2 K deň pred nástupom.
Ak rodičovskú dovolenku nečerpá, ale pracuje, 2 K neoznamujete.
Kódom 1C sa oznámi začiatok poberania rodičovského prípsevku.
Ester plus
06.11.14,16:19
Jedná sa o zamestnankyňu, ktorá je v stave firmy ale momentálne je na materskej dovolenke. V novembri prechádza na rodičovský príspevok a chce počas tejto doby chodiť opäť do práce ako zamestnankyňa v trvalom pracovnom pomere. Asi som sa v predchádzajúcej otázke zle vyjadrila že som rodičovský príspevok označila ako rodičovskú dovolenku. Predpokladám správne, že na ošetrovné nebude mať nárok ak jej dieťa ochorie alebo aj ona sama? Je nejako obmedzený jej príjem v zamestnaní?
Jana Motyčková
06.11.14,21:13
V takom prípade sa do SP aj ZP oznámi iba ukončenie materskej dovolenky a do ZP oznámite aj 1C Z začiatok poberania RP.
Ak bude pracovať, nárok na ošetrovné má. Má nárok aj na nemocenské v prípade PN. Príjem v zamestnaní obmedzený nie je.
SlavkaS
06.11.14,23:23
Poprosím Vás o radu, zamestnankyňa je v hlavnom pracovnom pomere v súčastnosti na rodičovskej dovolenke, do práce chce nastúpiť pred dovŕšením 3 rokov veku dieťaťa 1.12.2014 ( dieťa má 2 roky ). Ako danú zmenu nahlásiť do Sociálnej poistovne?
Registračný list - zmena dátum ukončenia RD?
Registračný list - prerušenie dátum zániku prerušenia ?
V prílohe mesačného výkazu do sociálnej poistovne je políčko starostlivosť trvá, v našom prípade dieťa nemá zdravotný problém, matka sa rozhodla pracovať pred dovŕšením 3 rokov veku dieťaťa z finančných dôvodov, dokedy sa v prílohe vykazujú údaje o starostlivosti o dieťa?

Vopred ďakujem
Jana Motyčková
07.11.14,20:01
K RL presne tak. K mesačnému výkazov - podľa pokynov SP uvádza sa starostlivosť o dieťa zdravé do 6 rokov (zdravotne postihnuté do 18) a to aj počas vykonávania zárobkovej činnosti. Čiže ďalej tam uvádzate trvá. Uvádza sa iba pri zamestnancoch narodených do 31.12.1984
Lilith
12.11.14,07:29
Dobry den, rad by som sa opytal, ci treba pri prijme pocas rodicovskej dovolenky vo vykaze poistneho zaciarknut moznost "Po skonceni" v kazdom mesiaci, kam sa prijem rozpocitava.


Este pre kontrolu, je spravne uvadzat vo vykaze poistneho obdobia materskej s plnym poctom kalendarnych dni? Dakujem
Jana Motyčková
12.11.14,12:52
Áno, "po skončení" sa zaškrtáva v každom mesiaci, na ktorý sa príjem rozpočíta.
Počas obdobia materskej dni znižujete, majú sa uvádzať dni, za ktoré sa platí poistné, t.j. bez dní poberania materského. T.j. ak v mesiaci, na ktorý je príjem započítaný je celý mesiac na materskej, počet dní bude 0, VZ budú tiež nulové okrem VZ na ÚP.
kajab
08.01.15,07:37
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či rozpočítavanie nepeňažného príjmu zo SF (december 2014: kolekcia za 5,75 €) poskytnutého zamestnankyni na rodičovskej dovolenke od 28.06.2014 sa musí stále robiť alebo je tam nejaká zmena? Ako by som mala postupovať? Ďakujem
Jana Motyčková
08.01.15,07:53
Nie je tam zmena, rozpočítava sa. V tomto prípade na oddobie od 1 do 6/2014.
kajab
08.01.15,10:03
Čiže 5,75 € : 6 mesiacov = 0,95 €. Urobím mzdy z titulu nepravidelného príjmu za 01 - 06/2014, kde vymeriavací základ na úrazové bude 0,95 € a poistné bude 0,00 €. Keď je kolekcia odovzdaná v decembri 2014, ale mzda je počítaná v januári 2015, tak sa musí sociálne poistenie zohľadniť v januárovej mzde? Vo výkaze za 01/2015 bude VZ úrazového poistenia 5,75 € a poistné bude 0,04 €. V Mesačnom výkaze za 01/2015 bude všetko nulové? Zdravotné poistenie sa bude počítať za mesiac december 2014? Poistné bude 0,23 €. Ďakujem
kajab
08.01.15,11:16
Poprosím o odpoveď na otázku č. 60. Ďakujem
kajab
08.01.15,14:04
Poprosím o odpoveď otázky č. 60. Súrne. Ďakujem
Mila123
27.06.15,16:31
Dobrý deň,



poberateľka rodičovského príspevku, bez prac. pomeru, dieťa má 6 mesiacov si chce založiť živnosť.

Otázka znie:

- štát ostáva platiteľ ZP do 3. rokov veku dieťaťa / 6 rokov ?

- štát ostáva platiteľ DP až do termínu, kedy jej vznikne povinné sociálne poistenie?, resp. ak jej nevznikne tak jej bude uhrádzať DP až do 6. rokov veku dieťaťa?



Ďakujem
Mila123
01.07.15,09:02
Dobrý deň,



poberateľka rodičovského príspevku, bez prac. pomeru, dieťa má 6 mesiacov si chce založiť živnosť.

Otázka znie:

- štát ostáva platiteľ ZP do 3. rokov veku dieťaťa / 6 rokov ?

- štát ostáva platiteľ DP až do termínu, kedy jej vznikne povinné sociálne poistenie?, resp. ak jej nevznikne tak jej bude uhrádzať DP až do 6. rokov veku dieťaťa?



Ďakujem



posúvam.....
Jana Motyčková
01.07.15,17:58
Dobrý deň,



poberateľka rodičovského príspevku, bez prac. pomeru, dieťa má 6 mesiacov si chce založiť živnosť.

Otázka znie:

- štát ostáva platiteľ ZP do 3. rokov veku dieťaťa / 6 rokov ?

- štát ostáva platiteľ DP až do termínu, kedy jej vznikne povinné sociálne poistenie?, resp. ak jej nevznikne tak jej bude uhrádzať DP až do 6. rokov veku dieťaťa?



Ďakujem

Áno, ale v skutočnosti štát bude platiť (na základe rzzp) iba ak bude mať VZ do určitej sumy. To jej ale môže byť jedno, ona má výhody poistenca štátu, bez ohľadu na to, či štát skutočne platiť bude, alebo nebude.
Áno.
Robina
29.07.15,22:25
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť:

dcéra je na bola v r. 2014 evidovaná na úrade práce + pracovala na dohodu a do DP si uviedla aj príležitostný jednorazový príjem 2300 €. Teraz jej došlo RZZP s nedoplatkom okolo 186 €. Na vykaze nedoplatkov má úvedené, že mala príjem zo závislej činnosti a z podnikania /SZĆO/. Je to takto správne. Ďakujem za odpoveď.
Jana Motyčková
30.07.15,06:46
Podľa toho, kde si ten príležitostný príjem uviedla do daňového priznania. Ak ho uviedla do §6, tak je to príjem aj pre ZP z szčo, ak to uviedla do §8, tak to správne nie je, ale to by to poistné bolo okolo 320 €.
obecbracovce
01.07.16,05:46
Zamestnankyňa je na MD-v soc.poisť má na RLFO uvedenú zmenu a to začiatok MD a v zdrav.poisť. je nahlásená kódom 1O Z. Teraz 30.06.2016 končí MD a od 1.7.2016 začína poberať rodičovský príspevok a zároveň od 1.7.2016 nastupuje do zamestnania na trvalý pracovný pomer.
Aké povinnosti vyplývajú mne-ako zamestnávateľovi - voči SP a ZP ?
Je mi jasné, že keby začínala poberať iba rodičovský príspevok, tak to oznámim: SP (RL-zmena); ZP : MD 10 K a RP: 1C Z. Ale neviem aký je postup, keď zároveň nastupuje do zamestnania.
Jana Motyčková
01.07.16,06:30
Od 1.7. nastupuje do práce v pôvodnom pracovnom pomere? Ak je to tak, tak v SP RL zmena skončenie materskej dovolenky. v ZP 1O K, 1C Z.
Keby ostávala doma, tak sú iné -ďalšie oznamovacie povinnosti.
Včielka33
24.08.16,18:46
Dobrý deň, prijali sme novú zamestnankyňu, ktorá nám oznámila, že ešte poberá RP, dieťa nemá 3 roky, prihlásili sme ju v SP: RL prihláška zamestnanec pravidelný príjem a v ZP kodom 2 Z, aké máme povinnosti zamestnávateľa z titulu poberania rodičovského príspevku? Ďakujem
Jana Motyčková
25.08.16,07:21
Žiadnu špeciálnu povinnosť z titulu RP nemáte. Ak by som išla striktne podľa zákona, pri skončení poberania RP by ste mali oznámiť 1C K, ale tak ten zákon myslený nebol (ako mi bolo povedané) a keď to neoznámite, nič sa nedeje.
SKRBA
23.11.16,21:59
Áno, ale v skutočnosti štát bude platiť (na základe rzzp) iba ak bude mať VZ do určitej sumy. To jej ale môže byť jedno, ona má výhody poistenca štátu, bez ohľadu na to, či štát skutočne platiť bude, alebo nebude.
Áno.


Dobrý deň, a ako je to zo sociálnym poistením, ak si poberateľka rodičovského príspevku do 6r. veku dieťata založí živnosť? Platí odvody do sociálnej poisťovne? ZP ako píšete si vysporiada cez RZZP. Ročný príjem nebude viac ako 1500 eur.
Jana Motyčková
24.11.16,08:07
szčo vzniká povinnosť platiť poistné do SP, iba ak v minulosti mali príjem zo szčo vyšší ako určitá suma (v súčasnosti sa posudzuje príjem zo szčo v r.2015 voči hranici 5148, od 1.7.2017 príjem szčo v r. 2016 voči hranici 5298).
Či poberá, alebo nepoberá RP je pritom nepodstatné.
Čiže v tomto prípade jej nevzniká povinné poistenie szčo.
Ak nebude mať povinné poistenie ako zamestnanec alebo szčo, môže byť dôchodkovo poistená štátom (do veku 6 rokov dieťaťa), na toto poistenie sa treba prihlásiť - možno je už prihlásená v minulosti, v takom prípade netreba nič riešiť.
foltanpek
27.06.19,06:14
Dobrý deň RNDr. Motyčková, prosím o pomoc - chcem sa poradiť k príjmu počas RD našej zamestnankyne je zaradená ako pomocná pekárka a vyhlásenie na uplatnenie nezdaniteľnej časti na rok 2019 nemá podpísané:
Zamestnávateľ so zamestnankyňou uzatvorí DoPČ na činnosť upratovačka; prihlásim ju na SP - zamestnávateľ aj zamestnanec budú platiť na nemocenské aj dôchodkové poistenie (plné odvody aj na zdravotné poistenie) a prihlásim ju na zdravotné poistenie kódom 2D Z; po skončení DoPČ ju odhlásim kódom 2D K a pošlem ELDZ iba s údajmi z DoPČ; ak si podpíše vyhlásenie uplatní si nezdaniteľnú časť ZD na daňovníka; na začiatku budúceho roku v žiadosti o RZD (ak nebude mať iné) zaškrtne príjem len od jedného zamestnávateľa
Prosím ešte som niečo som vynechala? Vopred ďakujem Kurtíková Zuzana
Iveta Matlovičová
27.06.19,08:13
pre foltanpek: je to v poriadku, ta registacia do ZP je tak ako uvadzate len v pripade, ak bude pracovat na dohodu 5 dni za sebou a 2 dni bude mat volno
foltanpek
27.06.19,08:50
:) ďakujem
Adriannna
12.11.23,19:32
Dobrý deň, prosím Vás, naša zamestnankyňa je celý rok 2023 na RD, môže pre nás začať pracovať na základe Zmluvy o dielo? Bude to jej jediný príjem v roku a ak jej zrazíme z tohto príjmu daň, budú jej ohľadom tohto plynúť ešte nejaké ďalšie povinnosti, týkajúce sa daní a odvodov? ( podať DP...alebo požiadať o RZD ) veľmi pekne ďakujem za odpoveď...
Jana Motyčková
13.11.23,08:55
Rodičovská dovolenka ani rodičovský príspevok nebránia uzatvoriť zmluvu o dielo. Či takú zmluvu môže uzatvoriť závisí od toho, podľa akého zákona, na ako dlho (či by nemala mať živnosť). A od toho, podľa akého zákona uzatvorí zmluvu o dielo (o aké dielo ide) závisí aj zdaňovanie.

Lebo príjem z bežnej zmluvy o dielo podľa OZ vy nezdaňujete, to si musí zdaniť sama - ak jej vzhľadom na príjem vznikne povinnosť podať DP, a potom doplatí aj ZP v rámci rzzp. A otázkou je, či netreba živnosť.

Ak ide o zmluvu o vytvorení diela podľa autorského zákona (autorské dielo), tam nepotrebuje živnosť, (nech sa informuje, či nepotrebuje DIČ), a ak to zdaníte zrážkovou daňou, nemáte vy ani ona žiadne ďalšie povinnosti ohľadne odvodov.
tomare
20.12.23,10:35
zamestnanec je na materskej dovolenke od 1.1.2023 do 31.03.2023 potom na rodičovskej dovolenke od 1.4.2023 do 20.04 2023

následne čerpá dovolenku a od 1.7.2023 do 31.12.2023 je zas na rodičovskej dovolenke.

V 11/2023 je vyplatený príspevok z SF.

Do ktorého výkazu zamestnanca dám MVP alebo VPP? A ak VPP ktoré mesiace?

Ďakujem
Jana Motyčková
20.12.23,10:47
zamestnanec je na materskej dovolenke od 1.1.2023 do 31.03.2023 potom na rodičovskej dovolenke od 1.4.2023 do 20.04 2023

následne čerpá dovolenku a od 1.7.2023 do 31.12.2023 je zas na rodičovskej dovolenke.

V 11/2023 je vyplatený príspevok z SF.

Do ktorého výkazu zamestnanca dám MVP alebo VPP? A ak VPP ktoré mesiace?

Ďakujem

Poistenie je prerušené od 1.7.2023. Takže ide o príjem vyplatený po skončení poistenia a ten sa rozpočíta na poslednú dobu trvania poistenia v poslednom roku. V roku 2023 naposledy trvalo poistenie od 21.4.2023 do 30.6.2023. Čiže príjem sa rozpočíta do VPP na mesiace 4-6, 1/3 do každého mesiaca.
hcm
20.12.23,21:34
Ak je zamestnankyňa na rodičovskej dovolenke a nepoberá rodičovský príspevok (ani materské), je platiteľom ZP štát (§ 11 ods. 7 písm. j ) ?
Ďakujem
Jana Motyčková
21.12.23,09:41
Ak je zamestnankyňa na rodičovskej dovolenke a nepoberá rodičovský príspevok (ani materské), je platiteľom ZP štát (§ 11 ods. 7 písm. j ) ?
Ďakujem

Môže byť poistencom štátu, ak splní podmienky podľa § 11 ods. 7 písm. j) a prihlási sa na poistenie štátom v ZP.

zze/2004-580/11/7/j
tomare
28.12.23,08:38
Poistenie je prerušené od 1.7.2023. Takže ide o príjem vyplatený po skončení poistenia a ten sa rozpočíta na poslednú dobu trvania poistenia v poslednom roku. V roku 2023 naposledy trvalo poistenie od 21.4.2023 do 30.6.2023. Čiže príjem sa rozpočíta do VPP na mesiace 4-6, 1/3 do každého mesiaca.


Ďakujem za odpoveď. Ešte sa spýtam na rozhodné obdobie pre výpočet DVZ v roku 2024. Aké bude ? Celý rok 2023?
Jana Motyčková
28.12.23,15:18
Ďakujem za odpoveď. Ešte sa spýtam na rozhodné obdobie pre výpočet DVZ v roku 2024. Aké bude ? Celý rok 2023?

K tomuto : zamestnanec je na materskej dovolenke od 1.1.2023 do 31.03.2023 potom na rodičovskej dovolenke od 1.4.2023 do 20.04 2023

následne čerpá dovolenku a od 1.7.2023 do 31.12.2023 je zas na rodičovskej dovolenke.

Ak sa pýtate na DVZ na účely náhrady príjmu alebo nemocenských dávok, v roku 2024 sa zistí DVZ z roku 2023, čiže VZ za obdobie od 21.4.2023 do 30.6.2023 deleno (10+31+30).