malaeliska
30.08.12,16:37
Dobry den, na porade na zaciatku skolskeho roka som sa dozvedela, ze budem preradena na ine pracovisko ako som bola, t.j. skola ma 2 elokovane pracoviska, riaditelka ma preradila na ine pracovisko, kde robim tu istu pracu. Ide o to, ze mi to dokonca ani len neoznamila, len tak medzi recou povedala na porade. Ked som sa pytala, preco som preradena, povedala, ze mi to nemusi vysvetlovat, jednoducho sa ona rozhodla a ma na to pravo. Vraj mi nemusi vysvetlovat preco. Vysvetlila som jej, ze je to moje 5 stahovanie za 9 rokov, kde ma neustale preradzuje na elokovane pracoviska, ktore mame. Nikdy sa neopyta, ci s tym suhlasim...chcem sa opytat, ci to musi pred preradenim so mnou konzultovat, alebo sa moze rozhodnut a basta a nemusi mi vysvetlit ani preco.


Dakujem
tictac7
30.08.12,15:37
V zmysle §43 ods. 1 písm. b) ZP je podstatnou náležitosťou pracovnej zmluvy miesto výkonu práce a teda je uvedené v pracovnej zmluve. V zmysle § 54 ZP je dohodnutý obsah pracovnej zmluvy meniť len po dohode zamestnávateľa so zamestnancom. A zmenu treba vyhotoviť písomne. Nikto nemôže nútiť zamestnanca, aby vykonával iné práce, prípadne na inom mieste, ako bolo dohodnuté v pracovnej zmluve.
Preradenie na inú prácu, resp. na iné miesto výkonu upravuje § 55 a je možné len v zákone stanovených výnimočných prípadoch, avšak vždy s povinnosťou prerokovania dôvodu so zamestnancom vopred a s písomným oznámením dôvodu.