Januliq
01.09.12,23:23
Dobrý deň, mám otázku ohľadom farbenia vlasov. Pár mesiacov dozadu som si farbila vlasy na tmavú červenú, ale rozhodla som sa že sa chcem vrátiť k svojej pôvodnej farbe, ktorou bola tmavá hnedá. Tak som si kúpila farbu v drogérii, ale namiesto tmavej hnedej mi to chytlo na čiernu :(. S výsledkom som absolútne nespokojná, je to až príliš tmavé a určite to nechcem mať na hlave niekoľko týždňov. Napadlo ma žeby som si za pár dní kúpila ďalšiu farbu a znovu to prefarbila s tým, že už si viac farbiť vlasy nechcem. Myslíte si, žeby to až príliš poškodilo moje vlasy, farbenie po takej krátkej dobe? Máte s tým niekto skúsenosti?
lujza.j
03.09.12,15:50
červená sa zle "prebíja" a bude to trvať nejakú dobu nebude to na jedno farbenie, tiež som momentálne v tejto istej situácii, ked som si kupovala naposledy farbu na "dráte " som mala moju kaderníčku, totižto vo všetkých tmavých hnedých sú červené pigmenty.....mala som si kúpiť popolavú plavú, len takú farbu som nenašla, tak som nakoniec po konzultácii s ňou kúpila od palette N6- stredne plavý....
vlasy by som si hneď nefarbila...