Maňuša
02.09.12,11:37
Prosím o pomoc týkajúcu sa názvu práce na rigoróznu prácu o M.R.Štefánikovi. Som učiteľkou dejepisu. V práci by som chcela poukázať najmä na jeho odkaz mladej generácii,na učebné osnovy... no neviem si vymyslieť vhodný názov, ktorý by to vystihol. Našiel by sa niekto a pomohol mi ?
doktor01
02.09.12,17:48
Viem ti pomôcť po formálnej stráne.
M.R. Štefánik a jeho odkaz (súčasnej) mladej generácii, Myšlienky (názory, postoje) M.R.Štefánika v kontexte súčasnosti, M.R.Š. z pohľadu (súčasnej) mladej generácie, ....
Maňuša
05.09.12,05:20
Viem ti pomôcť po formálnej stráne.
M.R. Štefánik a jeho odkaz (súčasnej) mladej generácii, Myšlienky (názory, postoje) M.R.Štefánika v kontexte súčasnosti, M.R.Š. z pohľadu (súčasnej) mladej generácie, ....
Ďakujem pekne. Páči sa mi ten z pohľadu mladej generácie. Mohla by som tam zakomponovať aj učebné osnovy. Lenže mám veľmi smutné poznatky. Len veľmi malé percento súčasnej mladej generácie pozná bližšie, ak vôbec pozná osobnosť M.R.Š. Nevedel by si mi poradiť s obsahom ?
doktor01
06.09.12,17:28
Bohužiaľ nie som odborník na osobnosť M.R.Š. Mám len zbežné informácie o jeho živote. Máš pravdu väčšina mladej generácie bude mať problém identifikovať túto osobnosť. Osobne si neviem predstaviť, čo by malo byť obsahom tvojej práce, kedže M.R.Š. mladá generácia nepozná.
bettylou
07.09.12,03:26
daj o ňom dáku pikošku a skús ich najprv zaujať...
Nella_2
07.09.12,04:52
http://www.lamahe.sk/stefanik/interests.php

Myslím, že tá 2. zaujímavosť o prvom nafotenom akte, by mladých zaujala :) (ale to ak by mal byť nejaký referát na vyuč. hodinu)
Maňuša
07.09.12,10:05
Práve mi z katedry oznámili, že spracovanie témy o M.R.Štefánikovi mi neodporúčajú. Škoda. Musím čakať na zverejnenie tém na webe. Pekné dni.