Linda313
02.09.12,20:00
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti so spoločnosťou Šetrireality, s.r.o. Táto spoločnosť má za poplatok 20€ poslať kontakt na majiteľa bytu, ktorý sme u nich našli o 2 400€ lacnejšie ako v RK a tak by sme mali ušetriť túto sumu pri kúpe, pretože si neberú žiadnu províziu iba tento poplatok 20€. Vyzerá to veľmi výhodne a o byt máme veľký záujem. Mám však trochu obavy poslať tento poplatok preto by som si ich chcela týmto spôsobom preveriť.
Ďakujem
Ice dive
02.09.12,18:15
no mňa by zaujímalo, ako to funguje ak má majiteľ podpísanú exkluzívnu zmluvu... t.j. tebe za 20 € pošlú síce kontakt na majiteľa bytu, ale ten bude chcieť ísť cez svoju realitku aby jej zbytočne neplatil zmluvnú pokutu... resp. asi nikto sa nevzdá len tak 2400 € len preto, že ty si si kúpila kontakt za 20 €... resp. ako ti zaručujú, že byt kúpiš bez provízie RK?
buchač
02.09.12,18:24
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti so spoločnosťou Šetrireality, s.r.o. Táto spoločnosť má za poplatok 20€ poslať kontakt na majiteľa bytu, ktorý sme u nich našli o 2 400€ lacnejšie ako v RK a tak by sme mali ušetriť túto sumu pri kúpe, pretože si neberú žiadnu províziu iba tento poplatok 20€. Vyzerá to veľmi výhodne a o byt máme veľký záujem. Mám však trochu obavy poslať tento poplatok preto by som si ich chcela týmto spôsobom preveriť.
Ďakujem
add 1 - pomer týchto súm je síce neporovnateľný ...
add 2 - ukáž mi ale realitky , ktorá neberie províziu ...???
add 3 - prečo mám ten dojem , že ide o nejakú reklamu práve pre túto spoločnosť ???

...a ozaj , toto je " naozaj šetrenie "....???

Najlacnejšia a najjednoduchšia cesta k vysnívanému bývaniu vedie cez Šetrireality, preto šetri aj ty s Šetrireality!
Iba u nás nájdete byty, domy, pozemky a iné nehnuteľnosti v Žiline o tisícky EUR lacnejšie ako na iných portáloch a dobré rady zmluvy a postupy dokonca úplne zadarmo. Kontakty priamo na majiteľov iba za 20€!

Cenník

Kúpte súčasne niekoľko kontaktov a ušetrite ešte viac !
Už pri kúpe dvoch kontaktov ušetrite ďalších 15% z pôvodnej ceny !
Pri nákupe troch kontaktov ušetríte celých 30% z pôvodnej ceny !
Pri kúpe piatich kontaktov ušetríte dokonca úžasných 45% z pôvodnej ceny !

Zľava Vám bude z ceny nákupu odpočítaná po vyplnení kontaktných údajov.


...prečítaj obchodné podmienky ...fasa odrb....o cenníku ani nevravím........
buchač
02.09.12,18:27
no mňa by zaujímalo, ako to funguje ak má majiteľ podpísanú exkluzívnu zmluvu... t.j. tebe za 20 € pošlú síce kontakt na majiteľa bytu, ale ten bude chcieť ísť cez svoju realitku aby jej zbytočne neplatil zmluvnú pokutu... resp. asi nikto sa nevzdá len tak 2400 € len preto, že ty si si kúpila kontakt za 20 €... resp. ako ti zaručujú, že byt kúpiš bez provízie RK?
...až tak som sa síce nechcel rozpisovať ...nemá význam ....ale je to fakt....

Zasa niekto zavádza v snahe zarobiť na blbosti iných ......
MrTomasec
02.09.12,19:45
Ja som si cez nich ten kontakt kupil a v podstate splnili co slubili, poslali mi tel. cislo a meno majitela a tiez adresu bytu, len ja este nie som uplne presvedceny co chcem kupovat tak dalej pozeram a hladam. Ale info poslali na druhy den a som sa bol hned aj na byt pozriet ale moc ma nezaujal. Myslim teda ze ak viete co chcete tak samotna sluzba sa oplati.

-have a nice day-
pepsikova
02.09.12,19:55
Ja som si cez nich ten kontakt kupil a v podstate splnili co slubili, poslali mi tel. cislo a meno majitela a tiez adresu bytu, len ja este nie som uplne presvedceny co chcem kupovat tak dalej pozeram a hladam. Ale info poslali na druhy den a som sa bol hned aj na byt pozriet ale moc ma nezaujal. Myslim teda ze ak viete co chcete tak samotna sluzba sa oplati.

-have a nice day-..

..no áno..za dvacku jedno tel. číslo,čoby nie..je na tebe, či berieš, či nie...a ak to poslali esemeskou, tak-koľkože stojí smska?..zisk majú dobrý..a o čo ide?..zaručujú nejako, že ten byt dostaneš o dákych dva tisíc lacnejšie?..určite nie...ako píšu chlapci vyššie-oklamaný je len ten, kto sa dá oklamať...
bodliak
02.09.12,20:22
Funguje to asi takto:

1. zaregistrujem sa ako Linda313, zadám akože otázku, či je služba výhodná, či sa to oplatí.
2. zaregistrujem sa ako MrTomasec a všetko vysvetlím, aké je to fasa, zaplatiť (mi) 20 Evri.

To je super, že sa na porade práve dnes stretli dvaja čerství nováčikovia a hneď si padli do oka...

Takže, reklama jak BRNO.
danushka
02.09.12,20:24
Linda313 (http://www.porada.sk/member.php?u=280750)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Junior Member
Členom od: 02.09.12
Miesto:
Príspevky: 1

MrTomasec (http://www.porada.sk/member.php?u=280761)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.pngJunior MemberČlenom od02.09.12Príspevky1
;)
Aká náhodička, že dvaja novozaložení sa pri prvom príspevku stretnú hneď v tejto témičke...
arizona
02.09.12,20:43
Podla mna je to dobra "ptakovina"
Oni iba poslukontakt a hotovo! Zaujemca staraj sa a vybav si ostatok sam...

Kto nema cas a chut na rozne vybavovacky, tak si hlada sam a nemusi zbytocne platit nejakych 20€ za nic.
Ved ked jedna cez serioznu RK, tak ta mu vybavi vsetko,nema ziadne ine poplatky a starosti.


Pripada mi to,ako tie inzeraty na pracu,kedy rozne PO Boxy posielali za drahy poplatok okopirovane adresy firiem z tel. zoznamu...
danushka
02.09.12,21:05
Napíšem inzerát do miestneho denníka, že chcem kúpiť byt priamo od majteľa mimo RK. Inzerát ma bude stáť do 7€ a možno sa mi ozvú aj 5ti na obhliadku.
258Mia
03.09.12,19:35
Ja som si cez nich to cislo kupila asi 2 tyzdne dozadu tiez som sa bala ci to neni o*.... ale poslali mi ho tak jak mali. Boli sme sa na byt aj pozriet ale keďže ho kupujem s priateľom a jemu sa moc nepácil nezobrali sme ho. Neviem ako to je s tou exkluzi