liviag
03.09.12,14:23
Ahoj vsetci, viem ze taka tema tu uz je, ale pytam sa este raz po vyse roku od poslednej temy,
ci by ste do toho isli. Dedina 650 obyvatelov a jedina krcma v nej. Dedina je "slepa" cize sa cez nu nikde neprechadza. Ako je to na dedinach teraz? Pije sa este? Prosim o vela vela prispevkov, skusenosti.. prevadzku sme uz mali ale islo len o letnu prevadzku, neviem ake su zimy, takze ico atd uz mame otvorene .. dakujem vam machri :)
Tweety
03.09.12,12:24
Ahoj vsetci, viem ze taka tema tu uz je, ale pytam sa este raz po vyse roku od poslednej temy,
ci by ste do toho isli. Dedina 650 obyvatelov a jedina krcma v nej. Dedina je "slepa" cize sa cez nu nikde neprechadza. Ako je to na dedinach teraz? Pije sa este? Prosim o vela vela prispevkov, skusenosti.. prevadzku sme uz mali ale islo len o letnu prevadzku, neviem ake su zimy, takze ico atd uz mame otvorene .. dakujem vam machri :)
Veď sa popýtaj čo a ako v krčme čo už je, či? Ale môj názor, že v takej dedine je jedna krčma až veľa.
liviag
03.09.12,12:27
ved to je ta jedina krcma o ktoru mam zaujem. Ina tam nie je :)
Tweety
03.09.12,12:29
ved to je ta jedina krcma o ktoru mam zaujem. Ina tam nie je :)
Akosi som z toho vyrozumela, že je tam jediná a chceš ďašiu. Ak schceš byť pionierom, tak skús, veď uvidíš. Bohužiaľ pijakov je furt dosť.
liviag
03.09.12,12:31
nie nie, ta jedina krcma co tam je, je na predaj. Ide o dost velku investiciu a neviem sa rozhodnut
bodliak
03.09.12,12:32
Daj si inzerát:
Nový hostinec tretej cenovej skupiny hľadá schopných notorikov na funkcie štamgastov.

Aj sa prihlásia aspoň piati, otvor.
vulxy
03.09.12,12:36
zlate casy sa uz skoncily,zdaleka sa tolko nechlasta ako dakedy ked bola 30%nezamestnanost ,ludia sa zmenily kazdy chce co najviac penazi, majetku, aut atd.vsetky fabriky zavadzaju 3-4smeny,treba nadcasovat a hlavne nanafukat,clovek nema kedy sa napit.poznam par krcmarov a toto netvrdim ja ale oni.
Tweety
03.09.12,12:37
Žeby kríza dorazila už aj na alkoholikov? Ale tak im treba.:--- Život nie je o pití a prepití, možno aj celého majetku, života.....
AlaNR
03.09.12,12:38
Výpalníkov sa treba spýtať, či zarobíš na "nájomné"...
vulxy
03.09.12,13:13
nie nie, ta jedina krcma co tam je, je na predaj. Ide o dost velku investiciu a neviem sa rozhodnut
pokial je na predaj tak sa pozri u majitela aky mal obrat(seriozny clovek ti to ukaze,pokial vaha??? ,kolko ho stalo kurenie ,elektrika....potom lahko zistis ako si na tom,ci dokazes z toho vyzit
buchač
03.09.12,14:33
Ahoj vsetci, viem ze taka tema tu uz je, ale pytam sa este raz po vyse roku od poslednej temy,
ci by ste do toho isli. Dedina 650 obyvatelov a jedina krcma v nej. Dedina je "slepa" cize sa cez nu nikde neprechadza. Ako je to na dedinach teraz? Pije sa este? Prosim o vela vela prispevkov, skusenosti.. prevadzku sme uz mali ale islo len o letnu prevadzku, neviem ake su zimy, takze ico atd uz mame otvorene .. dakujem vam machri :)
...na Slovensku sa pilo , pije a bude piť ...
Kde mám chalupu , sú dve krčmy...obyvateľov cca 700...na jej konci sa tiež lastovičky obracajú na cestu späť...
Je tu solídna nezamestnanosť síce , no zaujímavé je , že v oboch krčmách sedia a chlastajú ( a statočne ) hlavne tí nezamestnaní...
Ide ale aj o to , kde je tá Tvoja dedinka , či tam zablúdia aj nejakí turisti a podobne ...
Tu u nás robia tržbu tiež chalupári ...
Jedna z krčiem nie je ani tak doslova krčma...majiteľ spojil jedno z druhým a to výčapný pult a takými menšími potravinami so základnou ponukou...aj to je riešenie...

No jedno je isté !!!
Aké by si nastavil ceny , také by si mal aj tržby...
U nás :
- pivo - 0,60 - 1 € podľa druhu samozrejme
- konzumná pálenka 0,50 € / 0,5 dcl
- kofola 0,20 € / 1 dcl...

Výpalníkov sa treba spýtať, či zarobíš na "nájomné"...
add 1 - výpalníci by sa u nás neuživili
add 2 - majiteľka by u nás len pískla , v tom momente by sa ( obrazne povedané ) na výpalníkov namierili zbrane ...a je ich tu teda neúrekom...;):---...
vulxy
03.09.12,16:35
ked stoji kofola 0,20/dl a pivo 0,12/dl si kazdy da radsej to lacnejsie:-)
liviag
03.09.12,18:47
buchac, to su presne ceny ktore ma momentalne ta krcma, odpadnem, ale fakt ! Asi je to to iste vsade :) takze asi do toho idem uvidime.. a coho je tam neurekom? vypalnikov?
liviag
03.09.12,18:49
super, dam :)
Indeed
03.09.12,18:59
pálenka 0,50 € / 0,5 dcl ????

To čo robí alkoholikom charitu ???

Pod 0,80 € za 0,5 dcl nemá zmysel isť

a nie je na to ani dvovod.
liviag
03.09.12,19:03
aspon tak mi povedala, ze ma take ceny, ci je to pravda neviem.. idem tam zajtra, tak uvidim, chcela by som vidiet aj nejake obraty, tak dufam ze mi vsetko ukaze
buchač
03.09.12,19:05
add 1 - výpalníci by sa u nás neuživili
add 2 - majiteľka by u nás len pískla , v tom momente by sa ( obrazne povedané ) na výpalníkov namierili zbrane ...a je ich tu teda neúrekom...;):---...

buchac, to su presne ceny ktore ma momentalne ta krcma, odpadnem, ale fakt ! Asi je to to iste vsade :) takze asi do toho idem uvidime.. a coho je tam neurekom? vypalnikov?

...zbraní na výpalníkov .....šak ja mám 2 ( dve ) zbrane .....
Indeed
03.09.12,19:09
možeš mať aj 20 zbraní ako Schwarzeneger vo filme Komando, kde ich MOŽEŠ použiť ???
vlado 33
03.09.12,19:23
S tych 650 obyvatelov je 325 zien : 2 odratam nealkoholikov a deti =162,5 stangastov:30 dni = 5,4 stangastov denne ked kazdy vypije 10 poldeci po 0,50€ = 27,5€ poredavacka bude robit 10 hodin zarobi 2,75 na hodinu a kde je nakup tovaru energie voda a.t.d . skus ale neprezijes
buchač
04.09.12,03:25
vulxy 10 Hours Ago #20118
ked stoji kofola 0,20/dl a pivo 0,12/dl si kazdy da radsej to lacnejsie:-)
...myslíš ???...ja osobne len tú kofolu .....

pálenka 0,50 € / 0,5 dcl ????
To čo robí alkoholikom charitu ???
Pod 0,80 € za 0,5 dcl nemá zmysel isť
a nie je na to ani dvovod.
...no vidíš...
Veľa " podnikateľov " v oblasti pohostinstva má veľké oči ...respektíve serie na zákazníka , hlavne že sa v nejakom lepšom aute vyváža...
Raz darmo ...židia v tom vždy vedeli ( rado3105 teraz z kože vyskočí ) chodiť..." keď neprší ,aspoň kvapká "....
Nie nadarmo sú Tatry prázdne ...

S tych 650 obyvatelov je 325 zien : 2 odratam nealkoholikov a deti =162,5 stangastov:30 dni = 5,4 stangastov denne ked kazdy vypije 10 poldeci po 0,50€ = 27,5€ poredavacka bude robit 10 hodin zarobi 2,75 na hodinu a kde je nakup tovaru energie voda a.t.d . skus ale neprezijes
Vlado .......sorry a veľké .....
Hovno tomu rozumieš , tak radšej by som mlčal na Tvojom mieste ......
To si ako na také počty obyvateľov došiel...???

...k obchodným stránkam , čo si uviedol , sa radšej ani nevyjadrujem ...........
buchač
04.09.12,03:42
Indeed 8 Hours Ago #20145
možeš mať aj 20 zbraní ako Schwarzeneger vo filme Komando, kde ich MOŽEŠ použiť ???
mimotemy
....hm ......myslíš si , že používanie zbraní tu alebo tam budem vešať niekde na net ???

MOŽEM ich použiť hocikedy a hocikde v zmysle litery zákona ...kor , keď mám " A - čko "...

NEMÝĽ si Tv Hnoj s realitou .........

P.S.:
...radšej roztrieľam nejaké to koleno , ako by sa na mne mala zrealizovať partia výrastkov....
Ferdosondo
04.09.12,04:02
A veľa a strašne veľa robí, ako sa k tomu postavíš. Keď to zoberieš štýlom, tu máte žerte, tak sa na to hneď vykašli. Nezarobíš ani na slanú vodu.
Dôležité je aby sa zákazníci dobre cítili a nielen závisláci. To znamená prehodiť zopár slov vypočuť, poľutovať, pošpásovať. Proste krčmár psychológ. Okrem toho z času na čas nejaké akcie(nemyslím cenové). Napríklad súťaž vo varení halušiek, v rýchlosti vypitia krígla piva, hod valaškou ... Sranda musí byť, inak tam budú len nezamestnaní alkáči a tržba bude len po soc. dávkach
buchač
04.09.12,04:07
MÚDRO vravíš.....až mi je to divnô...:-)
Letko
04.09.12,04:25
Prečo všetci predávajú kofolu v cene okolo 0,20€ za dcl? Neverím, že nákupné ceny napr. Hejkoly alebo Šofokoly sú vyššie ako piva.
buchač
04.09.12,04:33
Prečo všetci predávajú kofolu v cene okolo 0,20€ za dcl? Neverím, že nákupné ceny napr. Hejkoly alebo Šofokoly sú vyššie ako piva.
KOFOLA ....a nie patoky od nej odvodené ......

To máš podobne ako českú PLZEŇ a prešovskú PLZEŇ.........

Originál je len jeden ......
Letko
04.09.12,04:42
Ja viem, ja mám najradšej Topvar Kofu. Len sa mi nepáči, že alkohol je lacnejší ako nealko.
liviag
04.09.12,06:25
vsetky prispevky si velmi vazim, prevadzku sme uz mali, zatial sezonnu ale viem ze zakaznika musim prilakat ja.. ale nikto krcmu nema? niekto z vlasnej skusenosti?
Indeed
06.09.12,04:44
Ty MÁŠ teda, naozaj "vyberaný vkus" ! Vraj TOPVAR-kofu....