Richard
04.09.12,14:58
Ahojte, intenzívne pracujeme na novej Porade.

Okrem iného bude mať aj novú štruktúru, ktorá bude postavená na "tématických okruhoch".

Ak máte záujem zapojiť sa do vzniku tejto novej verzii, viac informácií a diskusia bude prebiehať
v uzatvorenej skupine tu na Porade: http://www.porada.sk/groups/porada2.html

Vpravo ako sú "Nástroje pre diskusiu" je v menu "Žiadosť o členstvo".
srska
04.09.12,13:08
richard, ako dlho trvá odobrenie alebo zamietnutie členstva?
Richard
04.09.12,18:06
To je individuálne, budem sa snažiť čo najskôr.
Stefan2005
04.09.12,18:40
....Vpravo ako sú "Nástroje pre diskusiu" je v menu "Žiadosť o členstvo".
Tí čo budú v skupine získajú právo pridávať nové tématické okruhy.

... aké predpoklady musí spĺňať uchadzač o členstvo, aby jeho žiadosť bola kladne vybavená?
Pýtam sa aj preto, aby zbytočne nepodával žiadosť niekto, kto aj tak nebude prijatý a zbytočne tým predlžoval čas na posúdenie žiadosti ostatných....
Richard
05.09.12,06:38
Nepredpokladám veľké návaly :)

Každý kto chce byť prínosom je vítaný. Očakávam však konštruktívnu diskusiu, nie pokec a srandičky :)
luja5
05.09.12,07:03
Rozhodla som sa požiadať o členstvo. Aj keď nepatrím k poraďákom-mazákom, bola by som rada, keby som si mohla pozrieť priebežné informácie, nazrieť do diskusie, pozrieť si návrhy tých skúsenejších, prípadne pripojiť svoj názor k tomu, čo by nebolo pre mňa príliš odborné, skôr z vlastných skúseností s používaním Porady ...:)
nika.sum
05.09.12,07:09
Ahoj, podobne ako luja5. Ja nie som odbornik, ale mozno ma pri prispevkoch odbornikov nieco napadne. Porada je sucastou mojho takmer kazdodenneho zivota a mam ju na PC v mozilla ako domovsku stranku :)
Mila123
05.09.12,07:34
ja som požiadala o členstvo včera večer a nič.....
ak ma nechcete, tak mi to prosím dajte vedieť......:D Ď.
Zita5
05.09.12,08:26
Však už si členom, ja to vidím..len dobre pozri :)
Zita5
05.09.12,08:26
Pozri Tvoj profil, vľavo nižšie ....
sito
05.09.12,12:16
A čo, jeden krát ti nestačí! Ty, že si riadny člen? :);)
Tinika
06.09.12,09:48
aj ja som poslala ziadost, mozno niečim prispejem :D
Monika Kováčová
06.09.12,10:56
ničomu nerozumiem čo je tu písané... vôbec...
Stanislav 1975
06.09.12,10:59
Treba aj výpis z registra trestov k tej žiadosti?:confused::D
Barbara
07.09.12,06:47
nerozumiem,....:confused: asik som z inej planéty......že keď sa jedná o štruktúre Porady , prečo sa o tom má rozhodnúť iba uzavretá skupina:confused::cool:. Porada neslúží pre všetkých?ktorí sem chodíme a nemá právo každý sa k tomu vyjadriť? a VEREJNE
a potom že sú na Porade potyčky, no bodaj by neboli keď sú určené podmienky ku všetkému.:cool::rolleyes:
pepsikova
07.09.12,06:55
nerozumiem,....:confused: asik som z inej planéty......že keď sa jedná o štruktúre Porady , prečo sa o tom má rozhodnúť iba uzavretá skupina:confused::cool:. Porada neslúží pre všetkých?ktorí sem chodíme a nemá právo každý sa k tomu vyjadriť? a VEREJNE
a potom že sú na Porade potyčky, no bodaj by neboli keď sú určené podmienky ku všetkému.:cool::rolleyes:..

..Baška, to nie je o tom, žeby to nebolo verejné..je to miniporada,kam môže každý člen...teda, ktorý chce,len je to schované -akoby za závesom,nie vonku,na skle...a členstvo sa ti zobrazí v profile-člen miniporady...taký malý debatný krúžok..
Richard
07.09.12,07:23
Skús sa pozrieť na veci z iného uhla a budeš to vidieť úplne inak, tým by som v tejto téme rád uzavrel diskusiu o forme komunikácie ktorú som zvolil pri navrhovaní a predstavovaní novej Porady, ktorej vývoj len prebieha.

Fakt sa nechcem baviť o tom či je tu niekto z inej planéty, alebo či ku konštruktívnej diskusii potrebuje výpis z registra trestov.

Pochopte, mám chuť spraviť Poradu takú aby ľuďom slúžila k informovanosti. Nesnažte sa ma o túto chuť zobrať. Viacerým sa to v minulosti podarilo.
Barbara
07.09.12,08:16
díky Pepsi za vysvetlenie, takže sa jedná o MINIPORADU, tak to chápem, mňa chytilo to" Uzavretá skupina"". nenapadlo ma, že to je akože tá miniporada. a
wagner
07.09.12,19:04
Stanko, nerýpaj.Keď chceš tak sa prihlás a keď nie, tak sklapni.
Indeed
08.09.12,05:16
Keď chceš aby Porada služila k informovanosti ,tak by bolo treba urobiť Poradu ZNAMEJŠOU v širokej verejnosti

teda zviditelnit Poradu asi takým štýlom ako sa teraz zviditeĺňuje učtovný softver POHODA.

Ja sa veľmi bavím na tom ake su reakcie moderatorov , ked v prispevkoch niekto napíše názov svojej firmy
či telefonny kontakt
vtedy im odpisujem,aby sa ukĺudnili pretože davať nejakú reklamu na Poradu je veĺmi zlý marketingový ťah
vzhĺadom na to ,že drvivá väčšina slovenského pospoliteho ĺudu nemá ani bledomodrý šajn o tom,že nejaká
www.porada.sk existuje a čo sa tam preberá....
pepsikova
08.09.12,05:32
..jasné, Indy!..a najlepšie je, že ak niečo hladám, ujko google mi vyhodí dve strany-že najlepšie nájdem na porade!..fakt je totálne neznáma...
sito
08.09.12,06:21
Mam taký sprostý zvyk.

Keď chcem niečo nové, snažím sa zistiť podstatu toho, prečo je to, čo mi slúži, už staré, prečo, alebo, čo mi na tom nevyhovuje.

Sprostý zvyk, sprostá otázka.

Čo je na súčasnej PORADE nevyhovujúce, čo sa nám nepáči, aké zmeny navrhnúť sa nám uráči.

Vraj, história sa neopakuje!

Ale, ja to tak aj s chybami?

:);)
pepsikova
08.09.12,06:52
..po každom zavedení novinky odpadne pár skalných..buď im to nejde, alebo sa nechcú jedovať,že si na niečo zvykli a už to nie je pravda!..asi treba prebierku urobiť..
Indeed
08.09.12,07:39
A ešte niečo :

ak dovolíš aby porada obsahovala take pripečené temy typu " Chcem poprosiť o kliknutie..." tak stale sa nájdu
takí,čo budú voči tomu vyslovovať kritiku,

porada by nemala klesnuť na uroven portalov zena.sk, či wanda.sk aj ked je silno prefeminizovaná...
Indeed
09.09.12,12:31
tak potom nie si pevný "v kramflekoch"... musíš vedieť ČO chceš,teda mať predstavu o tom AKO má vyzerať Porada, všetky potrebné nástroje k tomu máš.
Indeed
09.09.12,12:33
to "pepsi": tak sa choď spýtaj občanov vo svojom vchode, či vedia čo je Porada.
Jurry
31.10.12,09:23
už bolo načase niečo robiť lebo je tu neskutočný bordel
pepsikova
01.11.12,05:15
...si zabil, jury!...