SamuelSK
04.09.12,16:28
A to nemyslim nejakych pidi-wannabe-politikov u nas..

Ale vezmite si to z globalneho hladiska.

Politici nerobia to, co je pre civilizaciu dolezite a prospesne, ale robia to, co lobisti chcu a tancuju tak, aby si naplnili predovsetkym svoje penazenky.

Ciel cislo 1 na ktory teraz utocim je europarlament teda BRUSEL.

A potom vsetko ostatne, ako je burzova machinacia s potravinami - pradsej sa vysype do mora, aby nahodou neklesla cena.. Vyuzitie potravin v PHM, aby nahodou nebol dostatok potravin..

Atd atd..

Podla mna sme ako civilizacia velmi blizko ku kolapsu a to vsetko len a opakujem a zvyraznujem len koli politikom sveta.. (v neposlednom rade aj vdaka ludom - ignorantom, co ich nepostrielaju, obrazne povedane)

Co si o tom myslite?
misoft
04.09.12,17:53
Samko, Samko - malý ti máš kaliber - to ako keby ich bĺška poštípala.
hubatá
04.09.12,18:21
Veru, nič nové si nám nepovedal, všetci to dobre vieme. A vedeli to už pri kraľovaní kráľov ....
pepsikova
04.09.12,18:46
...samo, ty máš tie slová dáko zle vysvetlené...by som podla teba napísala, že koniec je už na dosah ruky...lebo v nedohľadne koniec nemôže byť-nedohľadno je ďaleko a ďaleko sa nikde nekončí...
...a len tak, medzi nami dvomi, ešte aj v mojom potoku je viac vody než tej, v ktorej ty plávaš so svojimi úvahami...
wagner
04.09.12,18:53
SamuelSK, mať Tvoje starosti. A kto by ich prosím Ťa strieľal? Kto by si s nimi špinil ruky? Nie si náhodou ešte naivné decko? Ak si v živote veľa prežiješ, tak sa budeš na svet dívať inak. Si myslíš, že v Bruseli budú skákať do pozoru?:confused:
day
04.09.12,18:53
...samo, ty máš tie slová dáko zle vysvetlené...by som podla teba napísala, že koniec je už na dosah ruky...lebo v nedohľadne koniec nemôže byť-nedohľadno je ďaleko a ďaleko sa nikde nekončí...
...a len tak, medzi nami dvomi, ešte aj v mojom potoku je viac vody než tej, v ktorej ty plávaš so svojimi úvahami...

Pepsi krajsie sa to nedalo napisat
SamuelSK
04.09.12,19:19
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker? :D
pepsikova
04.09.12,19:52
....samko, no preto, že ten, kto niečo urobil,si buď natĺkol hubu a zapovedal sa, že nikdy viac, takže **be na to, alebo sa dobre nagajdal a tiež už na to -vieš čo!..len pozri, ,napríklad také silné reči okolo podvodov -fičali tri dni aj s cestou po schodoch a už je ticho...alebo také"ruka ruku myje"-ja tebe, ty mne, môj kamarát má kamaráta a aj ten kamarát je môj kamarát-a ticho po pěšinke.. a to nehovorím o gorile a goriliakovi-koľká nádej, že sa konečne niekto za to dostane do basy-kdežeee, málo pľacu je u nás!..a slabé zákony, skorumpovaní sudcovia,podplatení notári, zlodejskí exekútori a predovšetkým-hlúpi ľudia, čo dokážu čarovať...len čarodejské paličky sú dákosik úzkoprofilovým tovarom a tak tiež **bu na to..čo už!..no a tí poctivci, ktorí ešte platia aké-také dane a nejdú si špiniť ruky, ťahajú za všetkých, aj tých bohatých..lebo tí na cigáňov robiť a kradnúť nebudú...dobre zauzlený kruh..
...a nukleárny bunker?..sím teba a načo?..prirodzené úbytky sú povolené...
misoft
04.09.12,20:03
Pepsi - sa nezdáš, ale ..... dobře válíš.
Paula
04.09.12,21:00
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker? :D


Samko, aj Ty ako nikto nič , iba bunker ? Čo tak zmeniť beh histórie a odvrátiť kolaps vstupom do politiky a vlastným múdrom sa snažiť o čím ďalej, tým lepšie? ... keď si už témou založil, nekonaj iba obrazne ;)
Pikoška
05.09.12,06:19
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker? :DNo tak Ti poviem, tým nadpisom si to zabil.:) Všetcia vedia, ale nepovedia. Preto, lebo.....Už vystížnejšie, ako to napísala pepsi, a jasné, že pravdivo, sa to ani napísať nedá, zároveň je to odpoveď aj prečo- lebo.A ani do politiky meniť veci k lepšiemu nemôžeš, kto by ti platil kampaň, a akú finančnú skupinu by si si zvolil. Že áno? Už riešiť veci verejné touto formou je dosť na to, aby sme pochopili,že nesedíš za pecou bez záujmu, a aspoň verejne prezentuješ svoj názor. A prosím Brusel nie, tam je naša Monika a ostatní, čo za nás bojujú do posledného centu.;)

P.S. Dávam Ti užitočné, skóre síce pred uzavretím nezmeníme, aj pepsinke samozrejme užitočné. Veľmi. Sto bodov. Len nechápem, prečo má pocit, že tento problém je vyriešený.
Braňo
05.09.12,06:23
Politici už dávno nie sú zástupcovia ľudí, ale zástupcovia záujmových skupín, ktoré ich financujú - t.z., že opatrenia
sú v prospech týchto skupín a na úkor ľudí.
Braňo
05.09.12,06:25
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker? :D

Pokiaľ chceš niečo zmeniť, začni od seba
Pikoška
05.09.12,06:30
Pokiaľ chceš niečo zmeniť, začni od sebaVeď začal. A ani poriadne nestihol, má už takmer zalepené ústa.:rolleyes:
misoft
05.09.12,14:18
Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker?

:D:D:D Záhradu nemám, teda kopať nebudem - zbytočná strata času - lepšie užiť sa dá. A bunker? A na čo? Šak - môj dom, môj hrad. Padne? No čo už! Nebude, ani ty nebudeš. A keď v bunkri budeš - možno ani vonku nevylezieš (budeš zahrabaný na tej záhrade).
SamuelSK
05.09.12,14:29
tak aspon zomriem stylovo :D
kolko ludi ma hrobku nuklearny bunker? :P
misoft
05.09.12,14:45
Zase chce byť extra :D:D:D. Očuj, šak by politikov šľak trafil, keby si bol štýlovejší ako oni - no na druhej strane - bol by to rýchly spôsob, ako sa ich zbaviť s tvojou pomocou :D
pavol54
05.09.12,15:06
tak aspon zomriem stylovo :D
kolko ludi ma hrobku nuklearny bunker? :P taká otázočka z čoho ten bunker by mal byť?
SamuelSK
05.09.12,17:51
nieco lacne, napriklad ocel, zelezo.. v kombinacii s betonom a obycajnou zeminou, plus alobal na hlavu :)
pepsikova
06.09.12,05:56
...ale Pik, nechápeš?..lebo každý má svoj názor a vždy sa tu strhne hádka,nerešpektujeme názory iných a škoda sa hádať!..