jurajc
05.09.12,08:04
...dobrý, chcem "kapku ušetriť", no a keďže mám ponuku na tento plyn z VSE, tak by som to zobral ale práve keď to chcem "podpísať", tak sa stretávam s názormi, že ľudia na to len nadávajú a vraj "dokonca" platili viac, dokonca to chcú dať na súd, takže neviem a špekulujem.. Máte niekto tento plyn od VSE?
buchač
05.09.12,07:53
...dobrý, chcem "kapku ušetriť", no a keďže mám ponuku na tento plyn z VSE, tak by som to zobral ale práve keď to chcem "podpísať", tak sa stretávam s názormi, že ľudia na to len nadávajú a vraj "dokonca" platili viac, dokonca to chcú dať na súd, takže neviem a špekulujem.. Máte niekto tento plyn od VSE?

Včera ma akurát volali ....

Otázka znela ( upravená verzia - skrátená ) :
..." používate plyn na varenie , kúrenie , ohrev vody .....ak máte záujem , tak ušetrite jednu mesačnú platbu "...

Odpoveď moja :
..." plyn používam iba na varenie ...a je to tak malá čiastka , že sa mi to neoplatí "...

Takže si polož aj Ty otázku a prehodnoť svoju pozíciu...
Tento rok ušetríš jednu platbu ...a na druhý rok môžeš ( skôr pravidlo ) v pohode preplatiť...

...a ako sa to vraví ???........" keď vtáčka lapajú , pekne mu spievajú ???...."
jurajc
05.09.12,08:57
..hmm, takže ho ale nemáš, vieš, chcel by som počuť názor tých, čo ho majú lebo tých, čo na to nadávajú nepoznám, porozprával by som sa s nimi a je ale to by trebalo aspoň s desiatimi, preto skúšam "PORADU"..maj sa..
arizona
05.09.12,10:13
jurajc
06.09.12,03:42
...ďakujem za odkaz, prišiel som len večer z roboty, "tak si ho idem dať" a uvidíme...majte sa..