Chensy
07.09.12,10:39
Dobrý deň, zakladám túto tému na základe mojej zlej skúsenosti s týmto pánom F.... z Rosiny v Žiline. Poprosím Vás ktokoľvek, koho poškodil alebo vás obtiahol o peniaze napíšte sem a ja Vám dám kontakt na seba. Nebojme sa a hlavne už zastavme tie činy čo stále robí na nevinných ľuďoch.
Richard
10.09.12,06:10
Keď píšete svoje názory na konkrétnu osobu, napíšte aj svoje vlastné meno. Na Poradu chodí kopec oznámení o ohováraní, už som nejaké prípady riešil aj s políciou.
Ak si stojíte za svojim názorom, píšete negatívne informácie o niekom konkrétnom, je férové ak sa postavíte za vlastné meno, nie nick.
rafael123
10.09.12,22:01
Pan Admin, tato tema je relevantna, nejedna sa o sirenie nepravdivych informacii. Pan Filipovic podviedol mnoho ludi a v mnohych pripadoch konaju organy cinne v trestnom konani, cize sa nejedna o poskodzovanie mena alebo ohovaranie. Jedna sa o slobodne vyjadrenie nazoru a dokonca o ochranu pripadnych nestastnikov, ktori tomuto cloveku mozu naltiet a nechat si u neho akoze spravit kuchynu alebo schody a zostanu im len oci pre plac. Pripominam, ze nie som autorom tejto temy ale jednou z poskodenych osob, je nas cela kopa a pozname sa navzajom. Nie je dovod aby sa autor tejto temy pred celym svetom prezentoval vlastnym menom, staci, ze bol podvedeny. Budte rad, ze nie ste jeden z nas. Dakujem.