2lienka
07.09.12,16:47
Ahojte, som tu nova a rovno s otazkou :o /asi tu vacsina z vas tak zacina/ :)
Poprosila by som Vas o milu pomoc, napady, rady a tip na co sa opytat a na co si dat pozor.
Pracujem ako admin.pracovnik v KE vo vysunutom pracovisku. Sidlo firmy je v BB.
Kolegyna odchadza z bb na matersku a mna chce sef vyslat na jej zastupovanie. Vraj na dva roky, s tym, aby som dva tyzdne byvala v hoteli /ci prenajatom byte/ v bb a dva tyzdne z mesiaca u seba v ke. Je to trochu velka zmena, obmedzi ma to aj sukromne a o financnej kompenzacii pripadne o "drobatku" navyse tiez sa sef nevyjadril. /asi preto ze budem robit to co robim stale, len v inom meste/.Napriek tomu, mam nieco pozadovat pisomne ci ustne? Viac ci menej, na vyber nemam, stolicky sa vsade trasu a nemozem vyskakovat :confused:
misoft
07.09.12,15:53
Vraj na dva roky, s tym, aby som dva tyzdne byvala v hoteli /ci prenajatom byte/ v bb a dva tyzdne z mesiaca u seba v ke. Je to trochu velka zmena, obmedzi ma to aj sukromne a o financnej kompenzacii pripadne o "drobatku" navyse tiez sa sef nevyjadril. /asi preto ze budem robit to co robim stale, len v inom meste/.Napriek tomu, mam nieco pozadovat pisomne ci ustne?
Keďže je to dlhodobé - malo by to byť dané aj na papieri - je to len predsa zmena pracoviska. Okrem toho že sa nevyjadril, asi si myslel, že budeš na neho doplácať. Musí ti predsa kompenzovať náklady na stravu, ubytovanie, odlúčenie od rodiny, cestovné. Takže aj písomne musí zaručiť preplácanie nákladov za ubytovanie, stravné, cestovné - bez toho by on na tebe pekne zarobil.