Pani Oravcová
09.09.12,13:40
Kúpila som si cez tento webshop tovar botasky v hodnote vyše 56 eur štyri mesiace ma naťahovali že je problém s dodaním a že mi peniaze vrátia. Nedostala som nič a web shop zmizol.
Týmto by som chcela poprosiť všetkých poškodených ktorý si v tomto webshope nakupovali aby sa prihlásili v tejto téme. Aby to začala riešiť polícia i v cudzine musí nás byť aspoň 15 prihlásených, potom by si to zobrali i médiá. Meno tohto podvodníka z Čiech je Jan Tropp : www.street-shoes.cz
Tamča
21.09.12,19:19
taktiež som týmto indivíduom podvedená ... je to vrchol takto nechutne sa obohacovať na úkor slušných ľudí.... :-(
Tamča
21.09.12,19:21
pani Oravcová ... aj ja som jedna z podvedených ... dúfam, že sa ho podarí dostať a spravodlivo ho odstaviť od slušných ľudí ... primitív jeden drzí .... strašne som nahnevaná ... strašne ... :-(
Vaclav Gabriel
21.09.12,20:12
Zdravím všechny.
Tak jelikož se s panem Troppem nedá domluvit nějak normálně a telefonické avizování nepomáhá, plánuji, že požádám svého bratra právníka o sepsání nějaké hromadné žaloby. Jen si nejsem jist, jestli bude možné, aby se na českou žalobu připojili i slovenští občané. Ale myslím si(a doufám), že ano.

Tudíž Vás v příštích dnech budu kontaktovat a případně Vám zašlu číslo spisu, abyste se mohli připojit k hromadné žalobě.

S pozdravem
Václav Gabriel
pepsikova
21.09.12,20:26
..obávam sa, že podvedení slováci musia podať trestné oznámenie za neoprávnené obohacovanie na Slovensku a polície by si vzájomne mohli pomôcť pri riešení...ale to je scifi...

...dôvera a platby dopredu nie sú veľkou výhodou pri nakupovaní cez internet...to je potom len bolesť hlavy a strata peňazí...
Vaclav Gabriel
21.09.12,20:30
Na internetu nakupuji pořát a platím vždy dopředu. Toto je poprvé, co se mi něco takového stalo. Spíš je dobré si před nákupem najít recenze a hodnocení obchodu, což jsem v tomto případě neudělal.

Ohledně té žaloby se poradím a budu Vás informovat.
pepsikova
21.09.12,20:38
..ja teda nikdy nedám peniaze dopredu!..čo sa týka peniažkov, neverím ani vlastnému exmanželovi...
Tamča
22.09.12,19:58
Dúfam,že to bude možné a dosiahneme spravodlivosť. Ďakujem pán Gabriel, že ste sa toho chopil.....
jirkasidlo
27.09.12,10:24
dobrý den, patřím mezi podvedené pana Troppa se snažím kontaktovat už asi 3 měsíce několikrát mi napsal že už peníze pošle a stále nic. prosím kontaktujte mě na jurassidlo@seznam.cz o případném postupu děkuji
metropolisCZ
09.10.12,10:12
Dobrý den,
jsem také další podvedený z ČR (respektive moje přítelkyně). Pan Tropp je neskutečný ignorant, telefony sice zvedá a slibuje, nicméně vrácení peněz jsem se nedočkal. Vyhrožoval jsem mu dokonce i tím, že se dopouští trestného činu zadržování finančního prostředku. Nepomohlo to. Řešil jsem to již s ČOI (Česká obchodní inspekce), bohužel pan Tropp mi „dluží“ pouze cca 800,- Kč, tedy nic, čím by se zabývala Policie. V případě hromadné žaloby a překročení dlužné částky 5.000,- Kč by musela zasáhnout i Policie. Nejde mi už ani tak o peníze, jako o princip a o spravedlnost, protože mě tento člověk skutečně naštval a nechci se smířit s tím, že mu to jen tak projde. Jak bylo napsáno výše, také nakupuji na Internetu často, ale s podvodem jsem se setkal poprvé. Prosím tedy o jakoukoliv novinku týkající se hromadné žaloby, rád se pod to podepíšu.
Michal1987
14.10.12,12:55
Dobry den, som zo SR, konečne som našiel niečo čo sa tyka tohto PODVODU, ja som objednaval dvoje tenisky.
Poslal som peniaze 11.5.2012, bolo to presne 92 eur už aj s bankovymi poplatkami a odvtedy nemam ani peniaze ani tovar.
Napisal som Troppovy asi sto emailov, telefon nedostupny, takze neviem čo mam robit alebo na koho sa obratit.
Takže k podaniu tresneho oznamnenia sa velmi rad pripojim.A dakujem za radu.
Moj mail bubosad@azet.sk
davajhet
14.10.12,12:59
Dobrý deň, taktiež som jedna z podvedených. Pán Tropp mi dlhuje okolo 1500 korún. Keby sa teda koná nejaká hromadná žaloba, bola by som rada keby ma kontaktujete. Určite sa podpíšem. Môj mail je davajhet@gmail.com
Alžběta Nečasová
13.11.12,20:21
Dobrý den, také se přidávám. alzbeta.necasova@gmail.com
Pani Oravcová
15.11.12,20:51
Vie niekto niečo nové ..podal už niekto trestné oznámenie..?
Michal1987
13.03.13,14:32
Dobrý deň, už vrátil niekomu Tropp peniaze, lebo mne neposlal ani korunu. A už tomu bude skoro rok.
Len ma stále naťahuje- ,,tento týden" a nič.:mad:
Ďakujem.
Michal1987
05.05.13,13:31
Zdravim, tak už je to rok a stale mi neposlal ten česky šmejd žiadne peniaze.Je tu niekto taky ako ja? dakujem
Petr Tax
23.10.13,19:38
Pan Trop v soucasne dobe nasi firme dlozi vice jak 20 tisic korun.... Telefon zvedne slibuje ze jeste ten a tamten tyden to uhradi ... no svete div se je to rok a pul .... :) vse predano vymahacske agenture a dej se vule bozi ...
mr.u3
11.11.13,17:39
Zdravím, už se s někým z vás pan Tropp srovnal? bylo mi řečeno že veškeré dluhy jsou uhrazeny, je too pravda?
mr.u3
12.11.13,04:40
pořád se s vámi ještě nesrovnal?
istra
26.02.15,10:50
Dobrý deň, sme zo SR a tiež sme boli podvedení. Chcem sa spýtať, či sa už podarilo podať nejaké trestné oznámenie, alebo dať p. Troppa do médií? Naš mail v prípade potreby istra@istra.sk
jiri.brebera
27.02.15,07:57
Rozhodně doporučuji podat TO na SK i CZ. Dále zadejte reklamaci u své banky, ze které jste odesílali platbu. Taktéž doporučuji kontaktovat banku, kde má výše uvedený vedený účet. V případě, že se ozve více lidí, banka by měla odstavit účet (blokace debetů), kdy klienta může vyzvat k podání vysvětlení. Každopádně banka je povinna být v součinnosti v případě řešení skrz policii. V tomto případě došlo již k naplnění podstaty trestného činu.
Karlo vie
05.04.19,09:30
Dobry den vsem podvedenym Jan Tropp penize nevraci, nema zadnou uctu a je to curak jinak se to ani rict neda. Casto byva v Brne ve vankovce, doporucuji se tam obcas zastavit urcite tam na neho narazite. Je to posera staci trochu natlaku a vse vam vrati jako me... Neverte mu ani slovo, bez natlaku se niceho nedockate
misoft
05.04.19,09:44
To si až teraz zistil? Pozri si dátumy, odkedy sa to tu rozoberalo. 4 roky! A pôvodná otázka dokonca SEDEM rokov.
anetakristofikova123
25.01.23,13:17
Dobrý deň, stalo sa mi to iste s pánom Troppom. 200€ ma stal ten mobil a prišiel nefunkčný
romana147
25.01.23,14:32
KUA !!!
3 ROKY NIč
A ZRAZU ťa podvedie !