sajbo
10.09.12,14:09
Zdravim,
mam ornu podu a chcem tam umiestnit giga billboard, rozmyslal som o 50m x 50m. Nakolko firmy velmi nepredavaju samotne billboardy a komunikacia s nimi je tazka a nikam to nevedie, zhotovim si ho sam. Chcem umiestnit na vrch solarne panely koli osvetleniu. Ma niekto skusenosti s podobnym projektom?
pepa78
15.09.12,05:35
...ja len pre porovnanie..klasický 12 poschodový barak v Petržalke má cca 34m výšku...ty chceš 50m...vieš si to vôbec len predstaviť ? Lebo ja nie a to mi občas hovoria, že som snilko :)
220870
15.09.12,05:42
Chorý ľudia z chorej krajiny.:mad:
pivko
15.09.12,06:47
V Thajsku žiadny problém , sú tam aj vačšie.
blavaciko
15.09.12,06:53
chcem si sam postavit stvorec 50x50 metrov aby stal zvislo??? drzim palce, pozor na obete...
buchač
15.09.12,07:41
Zdravim,
mam ornu podu a chcem tam umiestnit giga billboard, rozmyslal som o 50m x 50m. Nakolko firmy velmi nepredavaju samotne billboardy a komunikacia s nimi je tazka a nikam to nevedie, zhotovim si ho sam. Chcem umiestnit na vrch solarne panely koli osvetleniu. Ma niekto skusenosti s podobnym projektom?

V Thajsku žiadny problém , sú tam aj vačšie.
...pivko , šak jasné......lenže si tie chu....ny nikdo nestavia sám , svojpomocne ....

sajbo to asi chce z hranolov pozbíjať .....

Šak jasné , postaví sám ...osvetlí sám ...potencionálny zákaznici sa budú predbiehať ........
Kúúúa , zisky neskutočné ....
sajbo
15.09.12,15:56
chory si ty dost ty si topolciansky okres opustil naposledy asi v minulom storoci.buchac ty to uz neber..naco sa sem navazete a obuvate sa do ludi..nemate sa s kym porozpravat a vas najlepsi kamarat je vykypedia..nemusi to mat presne take rozmery a nie nebudem to sam stavat na vsetko su ludia..
buchač
15.09.12,16:05
chory si ty dost ty si topolciansky okres opustil naposledy asi v minulom storoci.buchac ty to uz neber..naco sa sem navazete a obuvate sa do ludi..nemate sa s kym porozpravat a vas najlepsi kamarat je vykypedia..nemusi to mat presne take rozmery a nie nebudem to sam stavat na vsetko su ludia..
Zlatý môj ....ja už dávno neberiem , na čo narážaš ....;)
No pri čítani takýchto názorov a fantazmagórií mám chuť si ísť šľahnúť ....:rolleyes:

Raz darmo ....myslíš si , že je tvoja pôda , že si budeš robiť , čo len chceš ???
Nuž smola ...môžeš maximálne sadiť alebo tancovať ....
Na ten Tvoj " podnikateľský zámer " predsa len nejaké to potvrdenie budeš potrebovať ...či ....????
Odbornejší určite doplnia ...

P.S.:
...a ak si nepochopil iróniu prispievateľov , nuž smola ...
pavol54
15.09.12,17:17
Zdravim,
mam ornu podu a chcem tam umiestnit giga billboard, rozmyslal som o 50m x 50m. Nakolko firmy velmi nepredavaju samotne billboardy a komunikacia s nimi je tazka a nikam to nevedie, zhotovim si ho sam. Chcem umiestnit na vrch solarne panely koli osvetleniu. Ma niekto skusenosti s podobnym projektom?
bude to ešte orná pôda? Nebude ju treba prekvalifikovať?
yoyo74
20.09.12,09:39
Tych 50 na 50 asi fyzicky nepojde, sprav si tam napriklad horizontalne nieco na zem a bude ta vidiet napr. z lietadla :) alebo mozno viac billboiardov, naco jeden velky ?