Katarína Horská
21.02.06,08:34
Ahojte,čo mám urobiť,keď potrebujem na 1 mesiac zamestnať predavačku do potravín? Dalo by sa to v niejakom prípade aj na dohodu?Ide len o jeden mesiac.
heja3
21.02.06,07:36
Áno, môžeš. Nemôže odpracovať viac ako 300 hod. za rok u 1 zamestnávateľa.
Zita5
21.02.06,07:41
Podľa môjho názoru nemôžeš. Treba spraviť pracovnú zmluvu na dobu určitú.:)
Manual
21.02.06,07:43
Áno, môžeš. Nemôže odpracovať viac ako 300 hod. za rok u 1 zamestnávateľa.
Nemôže, pretože ide o pravidelne sa opakujúcu činnosť. Dohodou by mali byť riešené takz. "nárazové práce" jednorázovky. A činnosť predavačky takáto činnosť nie je.
Tweety
21.02.06,07:44
Ahojte,čo mám urobiť,keď potrebujem na 1 mesiac zamestnať predavačku do potravín? Dalo by sa to v niejakom prípade aj na dohodu?Ide len o jeden mesiac.
Dohoda o vykonaní práce sa nemôže uzatvoriť na opakovanú činnosť. Do úvahy prichádza PP na kratší PČ, alebo PP na dobu určitú.
durisovad
21.02.06,08:31
Ak sa jedna o osobu spolahlivu, kvoli ktorej nepotrebujes robit vstupnu a vystupnu inventuru (skratka ktorej veris), urobila by som jej na mesiac dohodu, ale nie na cinnost predavacky ale na nejake ine prace, napr. generalne poupratovanie obchodu. Je ale riziko, ze sa najde nejaky dobrodinec, ktory oznami na prislusne miesta, ze zamestnavas predavacku a moze poslat kontrolu na sulad zmluvy s cinnostou, ktoru vykonava.
Katarína Horská
21.02.06,08:52
Ak sa jedna o osobu spolahlivu, kvoli ktorej nepotrebujes robit vstupnu a vystupnu inventuru (skratka ktorej veris), urobila by som jej na mesiac dohodu, ale nie na cinnost predavacky ale na nejake ine prace, napr. generalne poupratovanie obchodu. Je ale riziko, ze sa najde nejaky dobrodinec, ktory oznami na prislusne miesta, ze zamestnavas predavacku a moze poslat kontrolu na sulad zmluvy s cinnostou, ktoru vykonava.

Veď práve to..Ale aj tak Vám Ďakujem