alus.tom
12.09.12,11:35
Nicer Dicer Plus ako ste spokojní? z reklamy sa mi to páči ale či to aj tak funguje. prosím poradte či sa oplatí kúpit.
Slayer666
12.09.12,12:47
Nemam to sice, ale zdravy rozum mi hovori, ze neoplati sa vyhadzovat peniaze totalnu hovadinu akou toto bez pochyb je. Kup si radsej dobry noz. Snazia sa len z ludi vyzmykat peniaze za dalsiu uplne zbytocnu somarinu.
AlaNR
12.09.12,12:51
súhlasím, skús zabehnúť do domácich potrieb, zoženieš takú vec možno aj za štvrtinu ceny...
alus.tom
12.09.12,16:19
pretoze som ho nasla za 14,90 eur, co nie je az tak vela. a struhadla co doma mam su naprd, a ked chcem lepsie tak to vide rovnako, tak preto sa pytam.
Luc*
03.12.12,10:19
Ja ho mám a som s ním max. spokojná! Krájam na ňom zeleninu na kocky do polievky či šalátov, perfektne sa na ňom krája šunka, šampiňóny... odporúčam! :)
Dá sa kúpiť na internete do 18€ a skutočne to nie sú vyhodené peniaze.
Etela
27.01.13,10:18
Ja som si ho v slabej chvílke kúpila, ale presne musím súhlasíť je to totálna hovädina, všetko musím nakrájať na malé kúsky a potom ten krájač mi ich láskavo pokrája na menšie.... vložku na podlhovasté krájanie som hned na prvý krát zdeformovala a to som mrkvu nakrájala pozdlžne na 3 časti a celú mrkvu 15 cm-vú na 5 kusov....celé to využívam na krájanie cibule, aj to vtedy ke´d potrebujem väčšie kusy cca 1,2 x 1,2 cm, na tej malej mriežke to jednoducho nejde. Tam sa dá pokrájať len cesnak.Moja skúsnosť hovorí, že to nechcem ani keby mi dali oni pár eurášov k tomu.
Majky11
27.01.13,10:44
Ak si ho chcete kupit, tak si ho kupte.... Ak nie tak nie...

Je vidno aj v odpovediach, ze kolko ludi tolko " chuti "

Jednoducho, niekto uz po zhliadnuti reklamy povie ze je to somarina, iny az ked to kupi a vyskusa potom zisti ze je to nanic, treti, to je Vas pripad - uvazuje o kupe, lebo sa mu to pozdava, a stvrty kupil a je spokojny.

Neexistuje sablona na nazory, krasu, chut, ci ine vnemy... Jednoducho kazdy sme odlisny, a takto to bude aj v tomto pripade...
alenat
04.02.13,09:51
ja som ho videla nedavno na internete v "akcii", ale tiez sa celkom obavam kvality, aj ked myslienka sa mi paci. Moze byt, ze je na trhu od viacerych vyrobcov?
erzet
04.02.13,10:01
Ja som si ho kúpil cez zľavový portál. Asi nie je od rôznych výrobcov, asi to je patentovo chránené. Možnože niektoré sú lacnejšie, pretože sú nakupované v zahraničí a predávané nie cez Teleshop.
Dav
04.02.13,10:02
Pred 20 rokmi som si kúpila WS krájač z TV reklamy. Doteraz je funkčný a používam ho často. Mám skúsenosti, že originály z TV reklám sú dobré výrobky, aj keď predražené a ich napodobeniny, cenovo výhodné, sú v oveľa horšej kvalite.
dasla
30.03.13,11:37
Ja som si ho kúpila v zľave, samazrejme, nemal sk. preklad, veď načo. Moje skúsenosti: zbytočne vyhodené peniaze, aj keď stojí len pár eur. Vôbec nepokrája cibuľlu, tá musí byť najskôr pokrájaná na menšie kúsky, uhorky bez šance. Použila som ho len jeden krát a tým som s ním skončila.
Okamžite sa z neho vytiahli dva "nože" a naspäť ich dať je nemožné nakoľko, a to je jediné plus tohto " zázraku", že má naozaj ostré čepele.
bettylou
10.04.13,12:39
kamarát to má doma, nepoužíva to. mne sa s tým tiež nepodarilo nič nastrúhať, ani nakrájať. asi som ľavá
srska
10.04.13,12:57
s dobrým keramickým nožom nakrájam zeleninku aj mäsko ako chce pani domáca a ešte sa vytešujem pri pomyslení, že krájam bývalú:D
madlin
12.04.13,07:55
Kde ste ho prosím kúpila? Priamo z topshopu alebo cez nejakú net stránku? Poraďte prosím.
heja3
12.04.13,08:33
mimotemy podobne - pamätáte na škrabátko päty Pedegg? V reklame tuším chceli za to 19,99/1ks a ja som ho kúpila presne aj s tým istým logom u číňanov za 1,20....A škrabe rovnako ako v reklame....Takže asi tak je to s reklamou...
MarcelkaT
12.04.13,08:52
Ja mám tiež WS krájač a som spokojná zatiaľ.
St.Peter
16.04.14,04:36
Tiež sme ho kúpili v slabej chvíli na vianočných trhoch. Manželka nie je vysporiadaná s používaním... N-D vytiahne občas. Ja v kuchynských činnostiach nie celkom zdatný si ho vychvaľujem. Napr. cibuľa pokrájaná na dve klapnutia. Pritom som zaťažený na poriadne a ostré nože. Je pravda, že je potrebná určitá sila na používanie N-D. Nedá sa priložiť vrchný dekel a zatlačiť. Naozaj je potrebné s rozbehom ho zabuchnúť :o). Na začiatku som mal pochybnosti, že to prudké zatváranie plastové pánty nevydržia. Zatiaľ všetko OK. Fungujeme s N-D 1,5 roku ;o)
naozaj je otázka ceny a kvality za cenu. neviem, za čo sme N-D kúpili, ale nebolo to veľa (3 sady pod stromček do rodiny) určite nie po 60€, to sme z jahody nespadli :o)
Treba si uvedomiť, že aj tú TV reklamu musí niekto zaplatiť, a nie je to málo...
RESUME : doporučujem ale mimo TV shopu
verads
05.05.14,21:51
Ja ho mám, no neda sa s nim nič akurat , len rozčulovat. Chcela som nakrajat zeleninu na kocky , ostali v mriežkach nedalo sa pretlačit , sila tam treba tiež , ked pritlačíte lepšie praskne spodok. takže neodporúčam , nehovoriac o čase , ručne nožom by som to nakrajala raz dva.