nika.sum
19.10.12,13:25
Ja mám dnes dôležitú úlohu. Malému synovcovi idem zháňať k narodeninám "blejdy".
Že sú to dajaké hračky, niečo ako bol voľakedy vĺčok, len v modernejšom poňatí.
Držte palce, lebo absolútne neviem, čo idem kupovať. Budem musieť gúgliť očáma...

no toci sa to ako vlcok ale je to riadna volovina, co vsak stoji dost eurasikov a este, aby k tomu chcel aj taku plastovu "vaňu", ale co uz ked tym krpcom po tom srdce pistí.... cez vikend niektori den chodi o tom animovany serial, kde sutiazia hlavny hrdinovia v toceni tych blade-blade (blejdblejdov).
Kvaka
19.10.12,11:29
A tej povedz, nech mu po večeri pripraví :

sladkú
teplú
voňavú
čiernuNezaspal by dedko, okrem toho káva sa pije ráno.:)
trisestri
19.10.12,11:30
Nezaspal by dedko, okrem toho káva sa pije ráno.:)

a podvecer nie?
pepsikova
19.10.12,11:35
....sociálna poisťovňa je strašne milá inštancia...a majú šťastie, že sú kus odo mňa!..."zabudli", neviem, akým činom, môjmu decku poslať marodku...trubka ma ešte aj presviedčala, že vraj bola ukončená k poslednému augustu!..
"pani",hovorím jej, nechcite, aby som sadla do auta a doniesla vám tú marodku ukázať, lebo to bude iný poplach, ako teraz, po telefone!!..
""prosím vás, počkajte chvíľočku, idem sa na to pozrieť,okamžíííček"..(2 minuty okamžikúúú)..."
"prosím vás, nehnevajte sa, kolegyňa si pomýlila priezvisko, máme s vaším troch a jeden už ukončil PN""...."
"rodné číslo vám asi nič nehovorí, však?.-ja jej na to!...
"pokúsim sa do konca mesiaca to vybaviť, ale asi už až na budúci mesiac!prepáčte, prosím!...
..ešteže decko nemá žiadne splátky a úvery,lebo neručím za seba!...
evuš
19.10.12,11:55
[QUOTE=evuš;2165731]
...kávu robí najlepšiu aj tak Vieroč... o tom nepochybujem - Vieročka P...je "numero 1"
...šarkan nech si lieta , šak má krídla... tento šarkan má 4 labky ;)
...FB ???...niekedy by sa aj tá facka mala krotiť ... FB nie je moja srdcovka
...psiu dušu ???...hm ............................ ja Ti "povím", radšej pes ako niektorí ľudia
...kamarátov mám plnú onú ...tých priateľov je len zopár ... ja mám priateľa iba 1
...klobúk radšej nenosím , aby mi ho neodfúklo.... ani ja, na hlave neznesiem nič..

:---

..:D;)
Ivana Š
19.10.12,12:09
ďakujem za dobré rady, čo kúpiť mužovi, ktorý má všetko - teda skoro všetko - toto zaručene nemá, je abstinent, nefajčiar a cukrovkár, takže nejaké dezerty, cigy a fľašky sú mu na dve veci, a kupovať oblečenie - ani svojej 1/2 nekupujem bez vyskúšania
nevedela som čo kúpiť ockovi k meninám tak som mu objednala sudoku toaletný papier, a hľadač kľúčov - ten by som asi mala kúpiť aj sebe :D
veronikasad
19.10.12,12:13
Nevieš kde predávajú "hľadač" okuliarov ? Telefon si viem prezvoniť, ale čo s okuliarmi ?
pepsikova
19.10.12,12:15
...čo sa týka kávy, tak ja som nikdy neporovnávala, kto robí lepšiu...ide o to, ako ju robí, či s láskou, ako svojmu, či len pro forma, či len "budeš, ak ti dám?"...
..no a ja moju kaficu robím s láskou, lebo ju milujem a teda čo milujem, ponúkam s celým srccom...akurát šarkana a buráky nedám nikomu...any za tú onú!..vtedy som lakomá...

..no a tak fčul ponúkam popoludňajšiu kaficu s láskou, komu chutí, nech si spraví...a komu nyje, nuž, nech sa napije vody...(aby mu neprišlo nejako od žalúdka)...
pepsikova
19.10.12,12:17
ďakujem za dobré rady, čo kúpiť mužovi, ktorý má všetko - teda skoro všetko - toto zaručene nemá, je abstinent, nefajčiar a cukrovkár, takže nejaké dezerty, cigy a fľašky sú mu na dve veci, a kupovať oblečenie - ani svojej 1/2 nekupujem bez vyskúšania
nevedela som čo kúpiť ockovi k meninám tak som mu objednala sudoku toaletný papier, a hľadač kľúčov - ten by som asi mala kúpiť aj sebe :D..

..a čo tak nejakú peknú lampu, stolovú, určite má svoj flek, kde oddychuje a lúšti...a taká vlastná lampa by sa možno páčila..teda, aspoň,no...ako tip!..
hnedoočka
19.10.12,13:38
ďakujem za dobré rady, čo kúpiť mužovi, ktorý má všetko - teda skoro všetko - toto zaručene nemá, je abstinent, nefajčiar a cukrovkár, takže nejaké dezerty, cigy a fľašky sú mu na dve veci, a kupovať oblečenie - ani svojej 1/2 nekupujem bez vyskúšania
nevedela som čo kúpiť ockovi k meninám tak som mu objednala sudoku toaletný papier, a hľadač kľúčov - ten by som asi mala kúpiť aj sebe :D

sudoku na toaletnom papieri :eek:, to by som asi niekedy mala kruhy nielen pod očami:D..a hľadače kľúčov som kúpila celej rodinke po tom, čo som stratila jediné kľúče od auta.No neujali sa , lebo reagujú i na zvýšený hlas a potom nám to celé Vianoce pípalo:D
misoft
19.10.12,14:44
Bóóóže - je to len vtip, ale keby to pravda bola........
misoft
19.10.12,14:45
No niekto by si to aj inak "vyložil" :D:D:D
misoft
19.10.12,14:46
Neporadím - ešte som tam "nedorazil" :D
Kvaka
19.10.12,15:12
..

..a čo tak nejakú peknú lampu, stolovú, určite má svoj flek, kde oddychuje a lúšti...a taká vlastná lampa by sa možno páčila..teda, aspoň,no...ako tip!..No neskoro Pepsi, už je rozhodnuté. Ale pokukám, či lampu nepotrebujú, za dva roky sa zíde na druhé jubileum. Takže je to darčekový kôš. Keďže sme kúpili aj vence, ideme aj na hroby a nie vlakom, ale autom. K tým kešu a iným orieškom sme pridali aj sušené ananásové plátky, sušené slivky, brusnice, mango a kustovnicu. Tokaj tiež, Jacobs kávu, jeden uterák s nápisom sexy muž, ovocný čaj k 70ke, belgickú čoko a nejakú bonboniéru. Už len aby cesta bola dobrá.
srska
19.10.12,15:18
ďakujem za dobré rady, čo kúpiť mužovi, ktorý má všetko - teda skoro všetko - toto zaručene nemá, je abstinent, nefajčiar a cukrovkár, takže nejaké dezerty, cigy a fľašky sú mu na dve veci, a kupovať oblečenie - ani svojej 1/2 nekupujem bez vyskúšania
nevedela som čo kúpiť ockovi k meninám tak som mu objednala sudoku toaletný papier, a hľadač kľúčov - ten by som asi mala kúpiť aj sebe :Dnavigáciu:D
misoft
19.10.12,15:20
A toto http://3.bp.blogspot.com/-0alC-OWw5VY/TvThzy3NVVI/AAAAAAAAAFE/1Y-Ze7RAocA/s1600/corega.gif ste priložili?
veronikasad
19.10.12,15:20
lujza.j
19.10.12,15:21
ahojte :)
ja dnes výlet do BB...kamoška išla na konzultáciu plastik. chirurgovi vychýrenému prsiarovi:D, pre ktorého sme ho prehovorili ja s deckom a aj jej nejaké okolie.....už bola aj v BA na konzultácii, ale nevedela sa rozhodnúť ...... som spokojná, že som nedostala vyhubované:D mala z neho dobrý pocit a celkovo bola spokojná.... počasie krásne cesta v poho. repete cesty na jar, má "trošku " narváno, alebo skôr ak by niekto vypadol z čakačky.....
misoft
19.10.12,15:26
http://www.aktuality.sk/clanok/21626...platit-pokutu/ (http://www.aktuality.sk/clanok/216268/pozor-na-virus-v-mene-policie-ziada-zaplatit-pokutu/)
Kto na toto skočí - tak ten asi nemá všetkých doma pokope!
Veď len ten preklad:
"Boli ste porušenie <> (Video, Hudba, Software) a nedovolené použitie alebo distribúciu obsah....."
musí tresknúť do očí, že je to poriadna 3,14čovina.
A k tomu pokuty:
SKK 100 000.... a ďalej SKK 2.000 libier
.Ak na toto niekto skočí - tak to musí byť fakt debo-pako.
Kvaka
19.10.12,15:51
Mňa tam zarazil ten Skypový vírus, ja mám Avast.
Dav
19.10.12,16:37
Ideálna hračka pre 10 mesačné dieťa;):D
avalik
19.10.12,16:44
piatok 19:38 ... zvoni telefon ... volaju z banky, ze zistovanie spokojnosti zakaznika :eek::eek::eek:
buchač
19.10.12,16:47
piatok 19:38 ... zvoni telefon ... volaju z banky, ze zistovanie spokojnosti zakaznika :eek::eek::eek:...hm ...šak buď rada .......hehe ....a keby cinkli , že na účet si posvietil exekútor ???....že rada by si bola ???
avalik
19.10.12,16:53
...hm ...šak buď rada .......hehe ....a keby cinkli , že na účet si posvietil exekútor ???....že rada by si bola ???

to nie mne volali ... ale tatkovi, co mu na ucet len dochodok chodi ... naposledy bol v banke v auguste
lujza.j
19.10.12,16:59
piatok 19:38 ... zvoni telefon ... volaju z banky, ze zistovanie spokojnosti zakaznika :eek::eek::eek:
piatok mám štatisticky :D ako naj otravácky deň...večne niekto...že či mám pár minút na krátky rozhovor...poprípade ich nechám vykecať a ked padne konečne otázka a oni sú už nažhavený tak už nastáva moje pre nich obľúbené NIE:D ale keby moja banka tak možno im aj slovne naložím...vždy sa niečo najde čo se*ie:D ale čas si vybrali fajný:eek:
misoft
19.10.12,17:05
Kvaka (http://www.porada.sk/member.php?u=170937) 1 Hour Ago #24065 Mňa tam zarazil ten Skypový vírus, ja mám Avast.


Toho sa báť nemusíš - dovtedy, dokiaľ ti niekto nepošle cez Skype nejaký "infikovaný" súbor ako prílohu - Skype je na princípe P2P - peer-to-peer - po našom a zrozumiteľne - počítač na počítač. Skype je priame prepojenie počítačov, prechádza to len cez servery Skype (a tých je myslím len 7) a navyše je to šifrované (čo myslíš, prečo CIA a FBI sa snažia o prístupové práva ku Skype komunikácii?)
avalik
19.10.12,17:06
piatok mám štatisticky :D ako naj otravácky deň...večne niekto...že či mám pár minút na krátky rozhovor...poprípade ich nechám vykecať a ked padne konečne otázka a oni sú už nažhavený tak už nastáva moje pre nich obľúbené NIE:D ale keby moja banka tak možno im aj slovne naložím...vždy sa niečo najde čo se*ie:D ale čas si vybrali fajný:eek:

tak ja uz pre istotu neberiem nezname cisla volajuce v case 1530-1730

ved prave ten cas ... to sa coskoro mozme asi dockat polnockych telefonatov :(
misoft
19.10.12,17:10
No to by si sa čudovala! Dnes ma otravoval TV poskytovateľ (UPC) - vraj krátku anketku - zrušil som ich, nedávno volal mobilný operátor - ponuka paušálu, ja mám Easy, paušál nechcem, zrušil som ich, predtým o 23:00 nejaká spoločnosť na diagnózy chorôb, vraj číslo majú z verejného zoznamu a ja ho mám utajené, pred 10 dňami o 01:00 telefón 5 minút zúrivo zvonil - neznáme číslo - nechal som ho, poučili sa.
Kvaka
19.10.12,17:11
Toho sa báť nemusíš - dovtedy, dokiaľ ti niekto nepošle cez Skype nejaký "infikovaný" súbor ako prílohu - Skype je na princípe P2P - peer-to-peer - po našom a zrozumiteľne - počítač na počítač. Skype je priame prepojenie počítačov, prechádza to len cez servery Skype (a tých je myslím len 7) a navyše je to šifrované (čo myslíš, prečo CIA a FBI sa snažia o prístupové práva ku Skype komunikácii?)Ale oni tam píšu toto: Ide o správy typu "hej, je to vaša skype profilová fotka? Http://goo.gl/xxxxx?image=VasSkype", pričom kliknutím na avízo dôjde k stiahnutiu a aktivácii vírusu.
To znamená, že stačí na niečo kliknúť a môj muž kliká skôr ako číta. On musí aj pri telke držať v každej ruke jeden ovládač. Občas nechtiac prepne program a ja ho za to idem zabiť.:D
trisestri
19.10.12,17:14
zakazal by som podomovy predaj,zbierky,poistovanie a podobne aktivity-jednak ochrana sukromia,prevencia kriminality a na druhej strane nie je ziadny dovod na take aktivity v dobe technickych vymozenosti ako internet,mobily ako aj dostatok obchodnych a kancelarskych priestorov./byt a dom nie je ani kancelaria,ani obchod,ani recepcia ani nadacia,ani reklamna agentura a pod/
lujza.j
19.10.12,17:31
no u nás tento týždeň na vchodový zvonček......že dobrý deň pani xy? moje decko nie...nie je doma...no a vy určite už máte 18rokov..."čo si myslíte zbavíme sa niekedy korupcie":eek: to neviem ako čo malo znamenať....nehovorím už o debilnej otázke:eek: na ktorú je len jedna odpoveď...
buchač
19.10.12,17:35
no u nás tento týždeň na vchodový zvonček......že dobrý deň pani xy? moje decko nie...nie je doma...no a vy určite už máte 18rokov..."čo si myslíte zbavíme sa niekedy korupcie":eek: to neviem ako čo malo znamenať....nehovorím už o debilnej otázke:eek: na ktorú je len jedna odpoveď......ešte jehovistov by bolo dobré spomenúť ..........či ......???
lujza.j
19.10.12,17:37
...ešte jehovistov by bolo dobré spomenúť ..........či ......???
tým som minule povedala, že ked niečo na mňa majú nech mi to hodia do schránky......hodili:eek:
misoft
19.10.12,17:44
Ale oni tam píšu toto: Ide o správy typu "hej, je to vaša skype profilová fotka? Http://goo.gl/xxxxx?image=VasSkype", pričom kliknutím na avízo dôjde k stiahnutiu a aktivácii vírusu.
To znamená, že stačí na niečo kliknúť a môj muž kliká skôr ako číta. On musí aj pri telke držať v každej ruke jeden ovládač. Občas nechtiac prepne program a ja ho za to idem zabiť.:D
No to ale nie je Skype vírus - je to klasický vírus, využívajúci "blbosti" klikačov (sorry :D), nabudúce mu pravítkom po pazúrikoch daj!

Okrem toho - pokiaľ by mali filipa v mozgovni - tak by vedeli, že profilová fotka zo Skype sa nedá voľne získať - dokonca ani zo samotného Skype nezískaš profilovú fotku protistrany (len svoju môžeš zmeniť v Nastaveniach).

Využívajú naivitu, zvedavosť a nepozornosť - tak ako "policajti" so "zablokovaním počítača" (sprostosť čo?)
buchač
19.10.12,18:02
tým som minule povedala, že ked niečo na mňa majú nech mi to hodia do schránky......hodili:eek:

...hm , mňa svojho času zobudili ...po 24 -ke som si ľahol...

Zvonček , otvorím ....blá ,blá ...drbol som dverami pred nosom...
Ale hneď som sa nejak prebral , otvorím dvere , na medziposchodí boli ...a dialóg :
" Čo vlastne chcete ? "
" Porozprávať sa ..."
"..a koľkí ste ??? "
" Dvaja ..."
"....nuž sa rozprávajte do sýtosti ..."


...a onehdá , keď bola vojna v Perzkom zálive , tiež otravovali...
..júúúj , to bolo iné kafe ...keď som Alaha spomenul , akože moju vieru...
To sa nedá ani opísať , že jak rýchlo vypadli ...
misoft
19.10.12,18:08
K nám tiež chodili, ale len dovtedy, kým som im náhodou neotvoril s nožom v ruke (porcoval som mäso, takže na noži ešte bolo niečo) a nezrúkol som na nich. A odvtedy nič - asi dali echo - bacha, tam je oný s nožom :D:D:D
trisestri
19.10.12,18:59
...ešte jehovistov by bolo dobré spomenúť ..........či ......???

oni my tiez lezu na city,pocul som a cital ze sa hraju na svetych a pritom ze su hajzli, donasaci, falosny pokrytci-aspon par nazorov od ich spolupracovnikov na pracovisku skusenot vedia zvonit,vedia ppostavat z casopismi na ulici,len nevedia pozdravit mimo tychto priestorov napr,pre nich ste zaujimavy len ked vas otravuju-raz zo zvedavosti som isiel do ich saly kralovstva ci ako to nazyvaju-otras-nadiktuju vam kde mate sediet,na jednej strane ich ,,elita,, a na druhej ,,pleps,,-odpovedate na otazky zo straznej veze,horsie ako v skole,v skole mozete aj vlastnymi slovami,tam musite od slova do slova,este novacikom prideluju dohlad,alebo tutorov-no komunisti booli oproti nim amateri.
srska
19.10.12,19:12
Toho sa báť nemusíš - dovtedy, dokiaľ ti niekto nepošle cez Skype nejaký "infikovaný" súbor ako prílohu - Skype je na princípe P2P - peer-to-peer - po našom a zrozumiteľne - počítač na počítač. Skype je priame prepojenie počítačov, prechádza to len cez servery Skype (a tých je myslím len 7) a navyše je to šifrované (čo myslíš, prečo CIA a FBI sa snažia o prístupové práva ku Skype komunikácii?)Drzá Skype sieť (preto som ju nepoužíval ani nebudem) - http://adamhlavacka.blog.sme.sk/c/157403/Preco-nepouzivat-Skype.html
trisestri
19.10.12,19:16
Drzá Skype sieť (preto som ju nepoužíval ani nebudem) - http://adamhlavacka.blog.sme.sk/c/157403/Preco-nepouzivat-Skype.html

mne ten cerv natiahlo ihned po prihlaseni-bez kliknutia na odkaz/profilove foto ci co to bolo/a este my tam pridava neodsuhlasene kontakty prostrednictvom FB
lujza.j
19.10.12,19:28
ja som zvedavá kedy nám začnú "nakladať" vianočné reklamy v telke....:mad:
srska
19.10.12,19:31
ja som zvedavá kedy nám začnú "nakladať" vianočné reklamy v telke....:mad:ja som dnes chodil v bille ako debo - kde boli minerálky, tam sú teraz mikulášovia a kolekcie:eek:
tuta
19.10.12,19:52
ja som zvedavá kedy nám začnú "nakladať" vianočné reklamy v telke....:mad:

Reklama 02 už beží.
lujza.j
19.10.12,19:55
Reklama 02 už beží.
viem...nie je taká násilná aspoň pre mňa tak ju nejak filtrujem;)
buchač
20.10.12,03:56
ja som dnes chodil v bille ako debo - kde boli minerálky, tam sú teraz mikulášovia a kolekcie:eek:
Tebe treba vravieť ??????

...predsa klasika vo všetkých tých hyperoch ...

Jeden hľadá jak debo a tým pádom musí v podstate celú plochu pobehať ...
Ide o psychológiu voči zákazníkovi ako takému ... vždy sa nájde určité percento zákazníkov , čo kúpi niečo naviac , ako pôvodne plánoval...
Ingrid Ondruskova
20.10.12,04:07
dosť veľké percento....
buchač
20.10.12,04:08
Drzá Skype sieť (preto som ju nepoužíval ani nebudem) - http://adamhlavacka.blog.sme.sk/c/157403/Preco-nepouzivat-Skype.html

Adamko Hlaváčisko je hlavička ....


Síce nič nie je bezpečné na 100%, no Skype každý jeden telefonický rozhovor šifruje dostatočne veľkou šifrou a zatiaľ sa ju nikomu nepodarilo prekonať. Ani nemeckej polícii.
...tú poznámku o nemeckej polícii si mladý mohol odpustiť ...;):--- ...keby spomenul aspoň tajnú službu , bolo by to niečo iné...
...a ozaj , keď sme pri tých utajených ...iné ( lepšie po všetkých stránkach vybavené - financie , vybavenie , skúsenosti ) sa márne zatiaľ pokúšajú dostať sa do tej šifry... solídnu odmenu vypísali FBI , Mossad ......


Čo použiť namiesto Skype?
Jedinou takou vhodnou alternatívou, o ktorej viem, je zatiaľ asi iba Google Talk, pôvodne známy aj ako gTalk. Ten na rozdiel od Skype používa otvorený protokol, takže každý na svete môže zistiť, ako tento program pracuje.
Priznám sa, že som tento program ešte neskúšal, nakoľko necítim potrebu, keďže nepoužívam ani Skype ani telefonovanie cez Internet. Takže neviem o jeho ďalších výhodách, či nevýhodách, no v každom prípade si myslím, že rozhodne stojí za vyskúšanie. Ako všetko od Google. :)
...nevie , neskúsil , nepozná .....ale hodnotí až do het ....



adamhlavacka.blog.sme.sk
o Vesmíre, počítačoch, (techno) párty, drogách a vôbec o mojich životných skúsenostiach či vedomostiach...

Chlapec si na ( techno ) párty šľahol o niečo viac a drbe niečo o životných skúsenostiach ...vedomosti ale môže mať , to je fakt ..
pepsikova
20.10.12,04:21
...dobré ráno vám, krásnu a slniečkovú sobotu prajem a pohodu a oddych každému!..na ďalekom severe už pekne mrzne, aj sniežik popadáva, tak dúfam, že sa aj ja tu dočkám...ale vraj dnes ešte bude krásne ako včera, neviem, čo je na tom pravdy, ale nech!..
..posielam kaficu, cukor, smotanku, medík, čajík a tak si dajte, čo máte doma dobré k tomu...
lujza.j
20.10.12,04:28
pepsi dobré ránko aj tebe;) ja už hore ...mala som ísť upratovať, ale ešte stále som nakapatá, tak som mojej "otrokárke" napísala, že ostávam doma.....
tak kto má chuť dávam do pľacu ovocný zázvorový čajík s medom....peknú sobotu všetkým
pepsikova
20.10.12,04:54
...luíí, navar si cesnačku, takú dobre silnú. má zázračné účinky na skapatosť...mám to overené na sebe!..
pepsikova
20.10.12,10:46
...posielam bedličky,nech sa páči, vysmažte si!...fajnové voľačo, toto!...
srska
20.10.12,11:11
Adamko Hlaváčisko je hlavička ....


...tú poznámku o nemeckej polícii si mladý mohol odpustiť ...;):--- ...keby spomenul aspoň tajnú službu , bolo by to niečo iné...
...a ozaj , keď sme pri tých utajených ...iné ( lepšie po všetkých stránkach vybavené - financie , vybavenie , skúsenosti ) sa márne zatiaľ pokúšajú dostať sa do tej šifry... solídnu odmenu vypísali FBI , Mossad ......


...nevie , neskúsil , nepozná .....ale hodnotí až do het ....



Chlapec si na ( techno ) párty šľahol o niečo viac a drbe niečo o životných skúsenostiach ...vedomosti ale môže mať , to je fakt ..buchy, reagoval som len na tých 7 skype serverov:) - každý stroj, ktorý je čo k čomu + slušné internetové pripojenie, je v skype sieti takým mini serverom (laicky napísané) - to sa vie od začiatku. kritika skype (http://sk.wikipedia.org/wiki/Skype)
misoft
20.10.12,13:08
Ale kľúúúúúd - hlavička Hlavička trepe 2to3 :D. Je síce čiastočne pravda o supernodoch, ale to sa týka veľkých počítačov - a neberie toľko, supernod len "postrkuje ďalej" - hľadá prepojenie a keď nájde - odpadne, lebo p2p už je a supernod nie je potrebný - takže o záťaži trepe.

Hlavné slovo má tých spomínaných 7 serverov. A pokiaľ viem, ešte ani jednej "mocnosti" sa nepodarilo prelomiť Skype šifrovanie (mám dojem, že používajú 1024bitové šifrovanie) - a toto nemá šancu nik prekonať.
A Buchyho poznámka

Chlapec si na ( techno ) párty šľahol o niečo viac a drbe niečo o životných skúsenostiach ...vedomosti ale môže mať , to je fakt ..
100% pravda.
bettylou
20.10.12,14:03
kúp hľadač kľúčov a zaves na okuliarovú šnúrku
bettylou
20.10.12,14:09
ale že ne bombu?
pepsikova
20.10.12,15:05
...ako je tu ticho!..hm...
buchač
20.10.12,15:12
...no a ????
lujza.j
20.10.12,15:16
lujza.j
20.10.12,16:06
.....zachytila som posledné minúty "Smotánky".....a som sa tak zamyslela, že pre koho je vyrábaná táto silno "plnohodnotná" relácia:confused: že koho to zaujíma, alebo si tu platí hentá chamraď čo sa tam pretŕča :rolleyes:
pepsikova
20.10.12,16:22
.....zachytila som posledné minúty "Smotánky".....a som sa tak zamyslela, že pre koho je vyrábaná táto silno "plnohodnotná" relácia:confused: že koho to zaujíma, alebo si tu platí hentá chamraď čo sa tam pretŕča :rolleyes:..

..jááj, no, veď aby sme mali prehľad, ktorá manekýnka má aké šmatlavé nohy, ktorá má hubu ako káčer donald, ktorý zohriaty má na ktorého zálusk a kto kolko zase spreneveukradol....viem to len preto, že šarkan to mal pustené ako kulisu ku sladkému driemkaniu...si predstav, že toto nevieš-však to trapas celonárodnýýý...:mee:
lujza.j
20.10.12,16:51
..

..jááj, no, veď aby sme mali prehľad, ktorá manekýnka má aké šmatlavé nohy, ktorá má hubu ako káčer donald, ktorý zohriaty má na ktorého zálusk a kto kolko zase spreneveukradol....viem to len preto, že šarkan to mal pustené ako kulisu ku sladkému driemkaniu...si predstav, že toto nevieš-však to trapas celonárodnýýý...:mee:
nie len ženy to vedia choro prehnať.....http://www.webnoviny.sk/lifestyle/ziva-silikonova-socha-muz-podstup/559097-clanok.html?from=section_article
lujza.j
20.10.12,16:57
trisestri
20.10.12,16:58
to co za hajzla dokaze zavrazdit 12 rocne dieta?
buchač
20.10.12,17:11
to co za hajzla dokaze zavrazdit 12 rocne dieta?

Čierna n/ Tisou ???...len jeden krk mám , jednu hlavu ...

Aj to v stávku položím , že sa bude jednať o cigánov ... či to dievča a či vrah ...
AlaNR
20.10.12,17:12
Kto má chuť na romantiku v telke (namiesto farmy a ostatných hovadín) - práve začína Láska a iné drogy na HBO2. Výborný film!
lujza.j
20.10.12,17:16
..

..jááj, no, veď aby sme mali prehľad, ktorá manekýnka má aké šmatlavé nohy, ktorá má hubu ako káčer donald, ktorý zohriaty má na ktorého zálusk a kto kolko zase spreneveukradol....viem to len preto, že šarkan to mal pustené ako kulisu ku sladkému driemkaniu...si predstav, že toto nevieš-však to trapas celonárodnýýý...:mee:
pepsi , ale ved títo ľudia majú prievan v lebke, ja asi ani nechcem mať prehľad;)
lujza.j
20.10.12,17:19
určite obaja aktéri sú apači......
lujza.j
20.10.12,17:28
už kukám.....
buchač
20.10.12,17:28
Kto má chuť na romantiku v telke (namiesto farmy a ostatných hovadín) - práve začína Láska a iné drogy na HBO2. Výborný film!
Kto má chuť na grécku mytológiu ( namiesto farmy , romantiky a ostatných hovadín ) - práve začína remake " Súboj Titanov " na Nove ...
lujza.j
20.10.12,17:30
mala som v pláne....
trisestri
20.10.12,17:38
benzin zo vzduchu,-pripomina my to jeden rozpravkovy muzikal,tam pre zmenu akoze zo vzduchu zila /aj ked v tomto smere podla prijmov to u niektorych tak moze aj budit ten dojem/
trisestri
20.10.12,17:39
Kto má chuť na grécku mytológiu ( namiesto farmy , romantiky a ostatných hovadín ) - práve začína remake " Súboj Titanov " na Nove ...

vyzera to na nove spracovanie-videl som niekolkokrat stare spracovanie,celkom dobry mytologicky film.
lujza.j
20.10.12,17:40
ano je nové....staré bolo dobré....
buchač
20.10.12,17:49
Kto má chuť na grécku mytológiu ( namiesto farmy , romantiky a ostatných hovadín ) - práve začína remake " Súboj Titanov " na Nove ...

trisestri;2166428]vyzera to na nove spracovanie-videl som niekolkokrat stare spracovanie,celkom dobry mytologicky film.
...nevyzerá - JE ...

Remake - http://cs.wikipedia.org/wiki/Remake
ivuliatko
20.10.12,17:56
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov :)
lujza.j
20.10.12,18:08
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov :)
jejó tam som ako decko na peší výlet z pionierskeho tábora chodila....
kašli na žehlenie ja už nežehlím:D tie diktáty stačí aj budúcu hodinu...neé?:D
ivuliatko
20.10.12,18:21
jejó tam som ako decko na peší výlet z pionierskeho tábora chodila....
kašli na žehlenie ja už nežehlím:D tie diktáty stačí aj budúcu hodinu...neé?:D

išli sme tam z Bezovca, kde boli kedysi tri pionierske tábory - STS, Chirana a Slovakofarma, prechádzali sme okolo bývalého PT Chirana - tie chaty vyzerali, že sú celkom zachovalé a stále sú na nich mená Cyril, Hana, Ivan, Róza, Adam a posledné dve na N a A nebolo vidno za stromami... taká nostalgia ma chytila :mee:

P. S.: vďaka za super rady :)
lujza.j
20.10.12,18:25
išli sme tam z Bezovca, kde boli kedysi tri pionierske tábory - STS, Chirana a Slovakofarma, prechádzali sme okolo bývalého PT Chirana - tie chaty vyzerali, že sú celkom zachovalé a stále sú na nich mená Cyril, Hana, Ivan, Róza, Adam a posledné dve na N a A nebolo vidno za stromami... taká nostalgia ma chytila :mee:

P. S.: vďaka za super rady :)
ja som do Lúky nad Váhom chodila, je tam v dedine taký kaštieľ...bolo tam vždy super....
ivuliatko
20.10.12,18:29
ja som do Lúky nad Váhom chodila, je tam v dedine taký kaštieľ...bolo tam vždy super....
tadiaľ sme šli z Tematína dolu - do Lúky n/Váhom, odtiaľ do Modrovky a z Modrovky busom do Piešťan, potom vlak do TT
lujza.j
20.10.12,18:32
tadiaľ sme šli z Tematína dolu - do Lúky n/Váhom, odtiaľ do Modrovky a z Modrovky busom do Piešťan, potom vlak do TT
http://www.slovenskehrady.sk/kastiel-luka
ivuliatko
20.10.12,18:36
pekný... šli sme po hlavnej ceste cez dedinu a z nej ho asi nevidno
pavol54
20.10.12,19:45
Rýchlo som začal rozmýšľať kde ten Tematín je, v dobe mojej mladosti som bol na Kremenci potľapkal som si kameň, vyfotili sme sa pri ňom keď som prišiel do práce v pondelok tak som sa medzi rečou o tomto výlete zmienil, tak miestny rodák ani nevedel že tam niečo také je ani to nevedel že tam je trojný bod( hranica troch štátov) dnes sa tam nikto nedostane. alebo také náhody výlet do Košíc krátka odbočka na Herľany, všetko ľudoprázdne, zrazu čítam fixkou napísané na kartóne že gejzír bude za 15 minút no neposedíš chvíľu? bolo to úžasné vidieť. Napriek bláznincu v tej dobe sa našiel čas na takéto aktivity
ivuliatko
20.10.12,20:03
Podobné sa stalo aj mne, na gympli som mala spolužiaka zo Smoleníc, kúštik od dediny je dolina Hlboča, na jar tam býva vodopád (keď sa topí sneh) a v skale je vysekaná malinká kaplnka so sochou Panny Márie - pekné miestečko na turistiku, nedávno som mu spomínala, že sme tadiaľ išli na výlet a on tiež ani netušil, že to tam je :rolleyes:
buchač
20.10.12,20:11
tak miestny rodák ani nevedel že tam niečo také je ani to nevedel

on tiež ani netušil, že to tam je :rolleyes:

...sú jedinci , pred ktorými si aj pes pomaly sadne ...lebo už vo svete pomaly všade boli , len v tej psej prdely ešte nie ...

Ale najbližšie okolie majú zasa oni v tej svojej .... žeby prdely ....???
kukučka
20.10.12,20:56
Ja mám taký malý test pre deti, pýtam sa na aké kopce sa pozeráš? Nevedia...Dospelí tak ešte Lomničák, ostatné nie a to ich vidia denno denne. Takéto krásne boli včera večer.
korela
21.10.12,06:07
tak ja uz pre istotu neberiem nezname cisla volajuce v case 1530-1730

ved prave ten cas ... to sa coskoro mozme asi dockat polnockych telefonatov :(
Ja zo zásady neberiem neuložené čísla.
Ale čakala som kuriéra, tak som zdvihla. Tomu sa nevyhnem. Pani predstavila firmu aj mesto, neskôr som pozrela, existuje, že krátky dotazník. Otázky v poradí: môj vek, počet ľudí v domácnosti, koľko mesačne prejeme, či uprednostňujeme slovenské výrobky a na záver bum - že či treba dávať Rómom, čo poberajú socdávky iba potraviny do ruky, peniaze nie.
Odpovedala som jej len preto, lebo si potrebujú brigádničky zarobiť.
Ale čo by ma zaujímalo, koľko dostávajú za prieskumy agentúry, čo to robia.
korela
21.10.12,06:11
Ja mám taký malý test pre deti, pýtam sa na aké kopce sa pozeráš? Nevedia...Dospelí tak ešte Lomničák, ostatné nie a to ich vidia denno denne. Takéto krásne boli včera večer.
Z Kobyly pri dobrom počasí vidno Alpy, z Koliby Zobor.
korela
21.10.12,06:16
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov :)
Keď sme chodievali vlakom okolo neho, tak rodičia zakaždým - Tematín. Nikdy sme tam ale neboli.
Bolo to dávno.
hubatá
21.10.12,06:16
Ľudkovia, to som ešte nevidela: idem vám včera po lese na Záhorí s nožíkom v ruke, oči upreté pod nohami či neuvidím hnedú čiapočku (myslím na hríbovú, nie na oné ....) a v tom - tekvica! Normálne hokkaidó rastúce uprostred lesa.
To som ešte nevidela! To že je bordel v parlamente to viem, ale prečo sa po ňom opičí aj príroda?
lujza.j
21.10.12,06:21
Ľudkovia, to som ešte nevidela: idem vám včera po lese na Záhorí s nožíkom v ruke, oči upreté pod nohami či neuvidím hnedú čiapočku (myslím na hríbovú, nie na oné ....) a v tom - tekvica! Normálne hokkaidó rastúce uprostred lesa.
To som ešte nevidela! To že je bordel v parlamente to viem, ale prečo sa po ňom opičí aj príroda?
....to bolo len zablúdené semeno.....aj v parlamente sú zblúdení, alebo zhúlení:D
korela
21.10.12,06:26
No to by si sa čudovala! Dnes ma otravoval TV poskytovateľ (UPC) - vraj krátku anketku - zrušil som ich, nedávno volal mobilný operátor - ponuka paušálu, ja mám Easy, paušál nechcem, zrušil som ich, predtým o 23:00 nejaká spoločnosť na diagnózy chorôb, vraj číslo majú z verejného zoznamu a ja ho mám utajené, pred 10 dňami o 01:00 telefón 5 minút zúrivo zvonil - neznáme číslo - nechal som ho, poučili sa.
Stačí, aby človek uviedol svoje údaje kdekoľvek,v súťaži a pod., aj telefón, hocikde aj pri možnosti nevinnej výhry na pumpe, všetko sa predáva, adresy si agentúry preberajú. Verejný zoznam už nikoho nezaujíma.
Nočné telefonáty pokladám za omyly.
hubatá
21.10.12,06:33
Zablúdené semeno chápem - to sa stane aj dobrému chlapovi....hehe.
Ale nechápem že hokkaidó vyrástlo v lesnej pôde. Skôr som čakala medveďa ako tekvicu. Na budúci týždeň si idem pre ďalšiu, lebo mala tam nachytanú ešte maličkú. Ak neprídu prízemné mrazy, tak by mohla dorásť a ja na nej zarobím: zavolám Jojku a ešte si spravím aj omáčku.:)
korela
21.10.12,06:34
Ľudkovia, to som ešte nevidela: idem vám včera po lese na Záhorí s nožíkom v ruke, oči upreté pod nohami či neuvidím hnedú čiapočku (myslím na hríbovú, nie na oné ....) a v tom - tekvica! Normálne hokkaidó rastúce uprostred lesa.
To som ešte nevidela! To že je bordel v parlamente to viem, ale prečo sa po ňom opičí aj príroda?
Božie dielo, alebo ľudská ruka. Ja už nejakú dobu premýšľam o niečom podobnom. Je to neďaleko nás, nikto tam nechodí, slnko svieti celý deň, chcem na kilometrovom úseku "rozsypať" napr. semená melónu. Ak bude dobrý rok, narastú. Alebo tekvice.
A bola tá tekvica v lese dozretá?
pepsikova
21.10.12,06:47
...slniečkový deň vám prajem...tu any káva, any nyč!..tak posielam za misu vysmažených bedlí-ale foto nedám, lebo misa tróni na kolenách mojmu decku najstaršiemu ,a ten odkazuje, že dnes je lakomý!..inak len pohodu vám prajem , no a tak!...
pavol54
21.10.12,06:55
Božie dielo, alebo ľudská ruka. Ja už nejakú dobu premýšľam o niečom podobnom. Je to neďaleko nás, nikto tam nechodí, slnko svieti celý deň, chcem na kilometrovom úseku "rozsypať" napr. semená melónu. Ak bude dobrý rok, narastú. Alebo tekvice.
A bola tá tekvica v lese dozretá?
Ak obsahujú THC tak rozsýpaj ale iba na jar, lepšie by bolo vysiať canabis s THC
lujza.j
21.10.12,06:55
Čierna n/ Tisou ???...len jeden krk mám , jednu hlavu ...

Aj to v stávku položím , že sa bude jednať o cigánov ... či to dievča a či vrah ...
podľa tohto určite.....

nezvestnosť dievčatka nahlásila dnes krátko pred 13.00 h jeho matka
Jej dcéra vraj z domu odišla ešte vo štvrtok a do dnes sa nevrátila.
http://aktualne.atlas.sk/na-juhovychode-slovenska-nasli-zavrazdene-12-rocne-dievca/dnes/cierna-kronika/
buchač
21.10.12,07:03
Božie dielo, alebo ľudská ruka. Ja už nejakú dobu premýšľam o niečom podobnom. Je to neďaleko nás, nikto tam nechodí, slnko svieti celý deň, chcem na kilometrovom úseku "rozsypať" napr. semená melónu. Ak bude dobrý rok, narastú. Alebo tekvice.
A bola tá tekvica v lese dozretá?

...ak nik nechodí ...teda tam ... iné by som nasadil ...
...následne vysušil , podrvil , do vrecúšok po 1/2 kg dal ...
...v určitých lokalitách by potom bol fest záujem ...
...len v jednom je zádrhel ...
...ak by na to prišli určité orgány - nuž tých 8 - 15 rokov za štátne má potom jedinec o všetko postarané ...
srska
21.10.12,07:07
...ak nik nechodí ...teda tam ... iné by som nasadil ...
...následne vysušil , podrvil , do vrecúšok po 1/2 kg dal ...
...v určitých lokalitách by potom bol fest záujem ...
...len v jednom je zádrhel ...
...ak by na to prišli určité orgány - nuž tých 8 - 15 rokov za štátne má potom jedinec o všetko postarané ...v učitých by bol možno záujem aj o toto: http://sk.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%BE%C5%A1evn%C3%ADk_obrovsk%C3%BD
bettylou
21.10.12,07:34
taky švet neška
bettylou
21.10.12,07:34
veľké, malé a potom ešte strmé
korela
21.10.12,07:38
Ak obsahujú THC tak rozsýpaj ale iba na jar, lepšie by bolo vysiať canabis s THC


...ak nik nechodí ...teda tam ... iné by som nasadil ...
...následne vysušil , podrvil , do vrecúšok po 1/2 kg dal ...
...v určitých lokalitách by potom bol fest záujem ...
...len v jednom je zádrhel ...
...ak by na to prišli určité orgány - nuž tých 8 - 15 rokov za štátne má potom jedinec o všetko postarané ...
Vtipálkovia. Nepotrebujem. Už len to by mi chýbalo. Melóny sa ťahajú po zemi.
Ide o to, že doma nemáme na ne priestor a hlavne slnko.
V mladosti sme mali neďaleko prenajatý pozemok, slušnú plochu. Chceli sme pestovať pre výkup liečivé rastliny, zasiali sme rumanček a tuším durman. Rumanček sa zložito seje, musí sa na hladko potom vyvalcovať pôda, ten ani nevzišiel, durman bol krásny. Nebola tam voda, aj tak tam všetko rástlo, zelenina, paradajky prvotriedne, uhorky, mrkva a tak. Tak sme k plotu do štrkovej zeme len tak zasadili pár našich plánt cukrových melónov. Ani sme sa na ne nechodili pozerať, až jedného dňa, všetky naraz dozreté. Na budúci rok sme si urobili takmer tisíc plánt zelených melónov, že si zarobíme. Ak si pamätáte 80-ty rok, studené celé leto. Ani jeden melón, a to sme ich už aj polievali. Pech. Ale skúsenosť.
Pavol, ja to myslím vážne, ak tam zasadím nejaké planty pre rodinu, do nekosenej trávy, môžu mi narásť a dozrieť? Tá tráva nie je až tak nízka.
bettylou
21.10.12,07:40
bez thc, tech konope je superizolácia, nie ako tie umelé ch.joviny. prípadne mak - mňam
korela
21.10.12,07:49
[QUOTE=srska;2166562]v učitých by bol možno záujem aj o toto: http://sk.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%BE%C5%A1evn%C3%ADk_obrovsk%C3%BD[/QUOTE/
Čítala som o ňom.
To je v rastlinnej ríši.Vedci v živočíšnej majú teórie, že ľudstvo môžu "premôcť" parazity. Ale to chce čas, my sa ešte nemusíme obávať.
srska
21.10.12,08:03
[QUOTE=srska;2166562]v učitých by bol možno záujem aj o toto: http://sk.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%BE%C5%A1evn%C3%ADk_obrovsk%C3%BD[/QUOTE/
Čítala som o ňom.
To je v rastlinnej ríši.Vedci v živočíšnej majú teórie, že ľudstvo môžu "premôcť" parazity. Ale to chce čas, my sa ešte nemusíme obávať.no, mňa zatiaľ obchádzajú
marjankaj
21.10.12,08:14
[QUOTE=srska;2166562]v učitých by bol možno záujem aj o toto: http://sk.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%BE%C5%A1evn%C3%ADk_obrovsk%C3%BD[/QUOTE/
Čítala som o ňom.
To je v rastlinnej ríši.Vedci v živočíšnej majú teórie, že ľudstvo môžu "premôcť" parazity. Ale to chce čas, my sa ešte nemusíme obávať.
Ktovie koho tým mysleli?
Našich volených? Alebo neprispôsobivých? Či aj aj?:eek:
Dav
21.10.12,08:17
Stačí, aby človek uviedol svoje údaje kdekoľvek,v súťaži a pod., aj telefón, hocikde aj pri možnosti nevinnej výhry na pumpe, všetko sa predáva, adresy si agentúry preberajú. Verejný zoznam už nikoho nezaujíma.

Nočné telefonáty pokladám za omyly.
ja už nie...http://www.porada.sk/t186192-p1182-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2119881
buchač
21.10.12,08:45
Vtipálkovia. Nepotrebujem. Už len to by mi chýbalo. Melóny sa ťahajú po zemi.
Ide o to, že doma nemáme na ne priestor a hlavne slnko.
V mladosti sme mali neďaleko prenajatý pozemok, slušnú plochu. Chceli sme pestovať pre výkup liečivé rastliny, zasiali sme rumanček a tuším durman. Rumanček sa zložito seje, musí sa na hladko potom vyvalcovať pôda, ten ani nevzišiel, durman bol krásny.

...he , tak my sme vtipálkovia ....???

...potom Ty si čo ???...s tým durmanom .......háááá ...??? :--- :D

...idem si ja radšej šľahnúť ...aby ma humor neprešiel .....bo inak ma skôr asi trafí šľak ...
veronikasad
21.10.12,08:55
ja už nie...http://www.porada.sk/t186192-p1182-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2119881
Mám podobnú skúsenosť s bratislavskými policajtami, keď dcére ukradli v Blave doklady a potrebovali overiť jej totožnosť. Tiež som im nedvíhala telefon ...
marjankaj
21.10.12,09:02
...he , tak my sme vtipálkovia ....???

...potom Ty si čo ???...s tým durmanom .......háááá ...??? :--- :D

...idem si ja radšej šľahnúť ...aby ma humor neprešiel .....bo inak ma skôr asi trafí šľak ...
http://www.liecive.herba.sk/index.php/rok-2005/71-2-2005/331-od-rastliny-k-lovekovi-viii-durman-obyajny.html
http://www.liecive.herba.sk/index.php/rok-2005/71-2-2005/331-od-rastliny-k-lovekovi-viii-durman-obyajny.html
Veď písala že na výkup. Sama nebude experimentovať.

A vraj aj cyankáli (semená mandlí a marhúľ) vraj pomáha predchádzať rakovine. Teda v primeranom množstve.
http://www.darzdravia.sk/marhulove-jadra.php
sito
21.10.12,09:17
...he , tak my sme vtipálkovia ....???

...potom Ty si čo ???...s tým durmanom .......háááá ...??? :--- :D

...idem si ja radšej šľahnúť ...aby ma humor neprešiel .....bo inak ma skôr asi trafí šľak ...

Ale, aj jed hadov prospieva? Či nie? Nie jed z hada, priamo.

... šľahnúť si môžeš, aj šľahnúť sa môžeš, a keby Ťa predsa prešiel, šľak už nemusí ...

Ale umrieť pri záchvate smiechu, radosti, no nech ...
pavol54
21.10.12,10:06
Vtipálkovia. Nepotrebujem. Už len to by mi chýbalo. Melóny sa ťahajú po zemi.
Ide o to, že doma nemáme na ne priestor a hlavne slnko.
V mladosti sme mali neďaleko prenajatý pozemok, slušnú plochu. Chceli sme pestovať pre výkup liečivé rastliny, zasiali sme rumanček a tuším durman. Rumanček sa zložito seje, musí sa na hladko potom vyvalcovať pôda, ten ani nevzišiel, durman bol krásny. Nebola tam voda, aj tak tam všetko rástlo, zelenina, paradajky prvotriedne, uhorky, mrkva a tak. Tak sme k plotu do štrkovej zeme len tak zasadili pár našich plánt cukrových melónov. Ani sme sa na ne nechodili pozerať, až jedného dňa, všetky naraz dozreté. Na budúci rok sme si urobili takmer tisíc plánt zelených melónov, že si zarobíme. Ak si pamätáte 80-ty rok, studené celé leto. Ani jeden melón, a to sme ich už aj polievali. Pech. Ale skúsenosť.
Pavol, ja to myslím vážne, ak tam zasadím nejaké planty pre rodinu, do nekosenej trávy, môžu mi narásť a dozrieť? Tá tráva nie je až tak nízka.
Vážne durman sa dá predať ako liečivka? Na dvoch hektároch zemiakov som ho mal požehnane škoda mohol dom ho pred zberom zemiakov nezdrviť ale zpeňažiť. možno by tie melóny aj išli pestovať. inak cukrový melón, aby bol sladučký sa vydarí raz za x rokov.
pepsikova
21.10.12,10:29
zloženie Fica (šlohla som....:-) )
FICO3

uhličitan fluoro-jodný
triviálny názov: populičník červený
červené sfarbenie
rozleptáva druhý pilier
silne oxiduje reformy
výpary spôsobujú paranoju
katalyzátor rozpadu opozície
kryštalizuje do hranatého tvaru
slizký na povrchu, vnútri nekonzistentný
v prírode sa vyskytuje spolu so sulfidmi najmä dihydrodeutero sulfidom (H2DS)
disulfidom dusitým (SN2)
v prítomnosti tlačiarenskej farby je prudko výbušný
pôsobí halucinogénne na cca.. 40% dospelej populácie
u zhruba 20% populácie vyvoláva prudké alergické reakcie
u citlivejších jedincov spôsobuje nevoľnosť
technické využitie: ako ochranný prostriedok pri razení tunelov využíva sa v navigačných systémoch v jachtingu na určovanie kurzu (tzv. monacký kompas)
manipulovať s ním opatrne, spôsob zneužitia je široký.
lujza.j
21.10.12,10:47
pavol54
21.10.12,11:07
však nemusíš prenášať zo srandičiek
pavol54
21.10.12,11:08
ved krásne to kvety..... ten durman:D
http://www.i-bazar.sk/pictures/pics/anjelske-truby-7414408.jpg To je durman?
lujza.j
21.10.12,11:27
pavol54
21.10.12,11:29
áno...
ale nie durman obyčajný ktorý sa bežne vyskytuje na naších poliach, takže aj durmanov je viac druhov
trisestri
21.10.12,11:46
Ivana Š
21.10.12,12:25
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu :eek:

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť :mad: prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu :D
buchač
21.10.12,12:29
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu :eek:

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť :mad: prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu :D
...lebo je debil.....

Ja nie som síce podnikateľ a predsa viem , že ako sa to má robiť ...
pepsikova
21.10.12,12:31
...do srandičiek nechodím...dala som sem z face..ale môžem aj vymazať, ak by ťa to nejako iritovalo..no..
lujza.j
21.10.12,12:38
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu :eek:

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť :mad: prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu :D
kašli na neho...debil vždy ostane debilom....;) nejeduj sa...
http://pagead2.googlesyndication.com/simgad/15867540574478465443
marjankaj
21.10.12,12:50
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu :eek:

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť :mad: prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu :D

Veď mu povedz, že keď tak veľmi potrebuje zvýšiť náklady, tak mu môžeš zvýšiť cenu za účtovníctvo. A bude to mať legálne, bude spokojný a ty ešte viac:)
Ivana Š
21.10.12,13:23
Veď mu povedz, že keď tak veľmi potrebuje zvýšiť náklady, tak mu môžeš zvýšiť cenu za účtovníctvo. A bude to mať legálne, bude spokojný a ty ešte viac:)

vidíš - dobrý nápad ;)

už vidím ten jeho ksicht, keby som mu to navrhla http://nd01.jxs.cz/705/910/05b718045d_37017596_o2.gif
pavol54
21.10.12,14:24
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu :eek:

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť :mad: prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu :Dešte dobre že dph je len 20% do štvrku ťažko zoženiem štvormiestnu sumu najmä ak splatnosti nabiehajú až po 25. om. tak sa nediv že to chce znížiť
BXLmiami
21.10.12,14:48
Veru tieto blbé DPH ačky nemám ani trochu rada.Ty musíš zaplatiť a ked príde na vrátenie tak majú času a času.
lujza.j
21.10.12,15:32
http://www.topky.sk/cl/100535/1328447/Romska-reforma-ukonci-dostavanie-penazi-za-nic--tvrdi-Kalinak bla, bla, bla......

nejak si neviem spomenúť, ako to bolo s cigošmi za komančov? tiež takto cicali .... a nič nedávali....
Tweety
21.10.12,15:40
http://www.topky.sk/cl/100535/1328447/Romska-reforma-ukonci-dostavanie-penazi-za-nic--tvrdi-Kalinak bla, bla, bla......

nejak si neviem spomenúť, ako to bolo s cigošmi za komančov? tiež takto cicali .... a nič nedávali....
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
lujza.j
21.10.12,15:43
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
to viem...čiže to platilo aj pre nich....
hmmm....tak potom nič, toto potom nikdy inak nebude...
Rozalka
21.10.12,15:46
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
Oni boli všetci v invalidnom dôchodku.
Tweety
21.10.12,15:48
to viem...čiže to platilo aj pre nich....
hmmm....tak potom nič, toto potom nikdy inak nebude...
Pre každého, každý musel pracovať. Ak nepracoval, išiel ako príživník do cely.
lapejko
21.10.12,15:57
práve preto nepodnikáš...treba odvahu a sladkú nevedomosť.
buchač
21.10.12,16:04
Čierna n/ Tisou ???...len jeden krk mám , jednu hlavu ...

Aj to v stávku položím , že sa bude jednať o cigánov ... či to dievča a či vrah ...

Hm ...teraz v správach dávajú ...
Hehe.....hlava na krku ostane ...:rolleyes:
Ivana Š
21.10.12,16:30
nepotešilo - ten pri***ný klient
potešilo - že som stihla všetko čo som chcela - DPH aj výplaty
nepotešilo - mrazničku som musela rozmraziť, začala pípať, že má málo stupňov, namrazená bola statne - bo decko jedno skorosedemnástkové nevie zatvárať dvierka, bola tam posledná , na jed, na neuverenie, koľko ľadu vie mraznička od rána vyrobiť
aj včera dala prať - a čaká a čaká kedy doperie, lebo v pondelok si to chce obliecť, a stále nič, a stále nič
až som vošla do kúpeľne po toľkých ponosách a zistila som čo? no že síce naložila, ale práčku nezapla! - no nemať mňa, tak čaká do súdneho dňa
a neteší - zajtra po úradoch
Indeed
21.10.12,16:40
POZOR ! Na tomto portali su niektorí na tému ID veľmi citliví....
lujza.j
21.10.12,16:44
nepotešilo - ten pri***ný klient
potešilo - že som stihla všetko čo som chcela - DPH aj výplaty
nepotešilo - mrazničku som musela rozmraziť, začala pípať, že má málo stupňov, namrazená bola statne - bo decko jedno skorosedemnástkové nevie zatvárať dvierka, bola tam posledná , na jed, na neuverenie, koľko ľadu vie mraznička od rána vyrobiť
aj včera dala prať - a čaká a čaká kedy doperie, lebo v pondelok si to chce obliecť, a stále nič, a stále nič
až som vošla do kúpeľne po toľkých ponosách a zistila som čo? no že síce naložila, ale práčku nezapla! - no nemať mňa, tak čaká do súdneho dňa
a neteší - zajtra po úradoch
poznám....moja dvadsať jednotka , v auguste som odmrazovala...dva týždne do zadu opäť, námrazy asi takto:eek:
lujza.j
21.10.12,16:45
tá odpora šimkovičová na markíze má tuším nové kozy....nezdá sa vám? teda nie že by to bolo dajako dôležité:D
ivuliatko
21.10.12,16:48
veru, to bol § 203 - príživníctvo
Indeed
21.10.12,16:50
Niekedy menili regaly aj v Kaufloši, ale odkedy som mal voči tomu pripomienku,tak to nechávajú tak..
srska
21.10.12,16:50
tá odpora šimkovičová na markíze má tuším nové kozy....nezdá sa vám? teda nie že by to bolo dajako dôležité:Dodpora?:confused:
Indeed
21.10.12,16:51
Tebe treba vravieť ??????

...predsa klasika vo všetkých tých hyperoch ...

Jeden hľadá jak debo a tým pádom musí v podstate celú plochu pobehať ...
Ide o psychológiu voči zákazníkovi ako takému ... vždy sa nájde určité percento zákazníkov , čo kúpi niečo naviac , ako pôvodne plánoval...

hlavne v METRO .... tento mesiac už okolo 500 € .....
Ivana Š
21.10.12,16:52
poznám....moja dvadsať jednotka , v auguste som odmrazovala...dva týždne do zadu opäť, námrazy asi takto:eek:

"ráno :eek: som si vyberala nanuk - dobre - predobedom - (bolo 11:30, po raňajkách!) a keďže som nechcela tie dvere zacapnúť (ako to má vo zvyku), aby ste ma nehrešili, tak som ich len zľahka zavrela"

ja som ju tiež tak "zľahka" potom priprela, tak makala jak fretka - upratala, povysávala, vedela deva, že má prúser
teraz sa ešte núka, že mi spraví účes -ale toto už vetrím, že niečo bude chcieť :D
lujza.j
21.10.12,16:52
odpora?:confused:
a ne? teda pre mňa určite....
lujza.j
21.10.12,16:54
"ráno :eek: som si vyberala nanuk - dobre - predobedom - (bolo 11:30, po raňajkách!) a keďže som nechcela tie dvere zacapnúť (ako to má vo zvyku), aby ste ma nehrešili, tak som ich len zľahka zavrela"
:eek: aj u nás kôly nanukom....:D
Indeed
21.10.12,16:57
Ja som tam bol začiatkom marca, v dedine začínala rašiť trávička, hore metrové záveje ...
srska
21.10.12,16:58
a ne? teda pre mňa určite....vždy lepšie ako zlatka z večne neprítomným pohľadom a pískajúcim S:D
Ivana Š
21.10.12,16:59
tak si dajme tieto nám aspoň mrazničku nenamrazia
http://nd01.jxs.cz/451/224/33e63a9e73_30792153_o2.jpg
pavol54
21.10.12,17:01
Veru tieto blbé DPH ačky nemám ani trochu rada.Ty musíš zaplatiť a ked príde na vrátenie tak majú času a času.
a to kedy prakticky taká situácia nastane? voľakedy keď boli dve sadzby tak to bolo bežné, ale dnes?
Ivana Š
21.10.12,17:02
či keď už, tak poriadne?

http://i.idnes.cz/12/082/cl6/MV45177f_nanuk.jpg
lujza.j
21.10.12,17:03
vždy lepšie ako zlatka z večne neprítomným pohľadom a pískajúcim S:D
to neviem:rolleyes: zlatka má pre mňa iné vizuálne poruchy:D
Indeed
21.10.12,17:04
šimkovičova je šušľava , ale vie to dobre maskovať...
srska
21.10.12,17:05
to neviem:rolleyes: zlatka má pre mňa iné vizuálne poruchy:Dsi všimni - píska jak ic-čko na cigánov pri smižanoch
Indeed
21.10.12,17:05
..ale aspoň je vo svojich výpadoch miernejšia ako dakedy ...
lujza.j
21.10.12,17:10
si všimni - píska jak ic-čko na cigánov pri smižanoch
ja nejak vždy mám v oku tú jej nevycentrovanú hubu....:D
Indeed
21.10.12,17:14
aj Parišková mala krivú hubu,že musela celý čas držať hlavu nakrivo,aby to nebolo vidieť a aká bola chutnučká...
willma
21.10.12,17:15
dnes som spakovala posledné chilli zo záhrady -zelené, červené, všetky, ponáhľala som sa, lebo už mi do nich aj mráz stihol zakusnúť. Už sú v podobe pasty v pohároch bezpečne uzavreté. Z dozretých habaňérok krásny náhrdelník suším, nejaké feferóny tiež na šnúrkach visia. Ešte ponavliekať tri druhy chilli papričiek - červené, cayenské a svetlé červené a štipľavé zásoby až do najbližšej úrody hádam vydržia.
srska
21.10.12,17:16
ja nejak vždy mám v oku tú jej nevycentrovanú hubu....:D:D
Indeed
21.10.12,17:17
ja mam vysušené feferony uskladnene viac ako 5 rokov...
misoft
21.10.12,17:22
No práve - na takéto "oblbováky" - súťaže, ankety a výhry sa nechytám - na kilometre obchádzam.
lujza.j
21.10.12,17:26
ja že si kuknem nové spracovanie teda X-té Robina Húda.....ale už asi končím.....lebo už by som mala lavór podložiť, ked krv začne vytekať...alebo ma ešte nejaký šíp trafí
srska
21.10.12,17:27
ja že si kuknem nové spracovanie teda X-té Robina Húda.....ale už asi končím.....lebo už by som mala lavór podložiť, ked krv začne vytekať...alebo ma ešte nejaký šíp trafínič netahaj - z cudzieho krv neteče:D
pepsikova
21.10.12,17:34
..notybrďo!!..kliknem na hlavnej strane na nick našej luí a hodí ma to k srskovi!..to sú mi veci!...tak idem odtiaľto kliknuť k luí a hádam sa už dostanem, kam chcem...
..fajn večer vám..
lujza.j
21.10.12,17:37
..notybrďo!!..kliknem na hlavnej strane na nick našej luí a hodí ma to k srskovi!..to sú mi veci!...tak idem odtiaľto kliknuť k luí a hádam sa už dostanem, kam chcem...
..fajn večer vám..
srsković sa ku mne navírusoval :eek: to bude tým, že tak blízo býva:D si dovoľuje ....
marjankaj
21.10.12,17:40
tá odpora šimkovičová na markíze má tuším nové kozy....nezdá sa vám? teda nie že by to bolo dajako dôležité:D

a ne? teda pre mňa určite....

A vari ťa dobieha?:---
lujza.j
21.10.12,17:43
A vari ťa dobieha?:---
ona.....to určite nie:D
Ivana Š
21.10.12,17:47
ja zas nejak odjakživa nemôžem a hneď ju prepínam - Hospodárovie Janku - neviem prečo
ela77
21.10.12,17:54
Akékoľvek ponuky a obchody v meiloch hádžem do koša.Dnes meily hodené do koša som mazala a objavila som toto.
Dostali ste niečo také na vašu meil adresu::eek:

FACEBOOK Lottery PROMOTION! Vitajte na oficiálnych stránkach Facebook Promotions Seasons ®.
On-line Spotrebiteľské Promotions 2012.
Európsky Krajský úrad:
10B Widemarsh Street
Hereford Square,
Londýn HP1 8HFD,
Anglicka.
http / /: www.facebook.com

GRATULUJEME! VÁŠ E-MAIL ADRESA Vyhrali $ 1,000000 USD (dva milióny USD) FACEBOOK lotérie 2012...........atď
POZNÁMKA: Winning cena musí byť uplatnená najneskôr do 15 dní odo dňa oznámenia Draw Draw po dni, v ktorom cenu vyhral. Každá cena netvrdil, počas tejto doby bude prepadá.
terezamaria
21.10.12,17:57
Potešilo veľmi - dorazili sme v poriadku domov z hrobov zo Záhoria / Skalice a Sekúl /. Teda poviem Vám, tí samovrahovia motorkári, to je sila. Predbiehajú aj tie autá, čo idú nad povolenú rýchlosť, ale predbiehajú už aj v opačnom jazdnom pruhu, oproti protiidúcemu autu. Dala by som im po papuli, keby to aspoň pomohlo. No a keď nechceš skončiť prinajmenšom dolámaný, tak spomaluješ, resp.uhýbaš sa skoro do priekopy. Nepoučia sa ničím.
Želám Vám pekný zvyšok večera....a do nasledujúceho týždňa nech máte kopu optimizmu.
Ivana Š
21.10.12,18:00
teraz som mala hovor - cca 20 min s maminkou a dozvedela som sa aj to, čo som nechcela:D
vyzeralo to nasledovne - ahoj mami, ako sa máš? volám len tak, čo máte nové - potom som 10 min len mhm, nehovor, áno, čože? jasné, keď som sa dostala k slovu , som položila otázku a čo ocino - a zasa z mojej strany 10 min mhm, ale nie, áno, ale čoby, on to tak nemyslel, čože? (máte to aj vy nejako podobne?)

a dostali sme pozvánku na Šurianske hody k obedu, ale
"ty by si moja, mohla prísť skôr ako ostatní pozvaní? - (t. j. ďalší súrodenci s deťmi 7ks dospelí a 7 ks detí) trošku mi pomôcť" - no to budú pre mňa "hody" - pri varení, upratovaní a ešte aj taxi - veď Ivanka odvezie -už to poznám za tie roky
lujza.j
21.10.12,18:04
Potešilo veľmi - dorazili sme v poriadku domov z hrobov zo Záhoria / Skalice a Sekúl /. Teda poviem Vám, tí samovrahovia motorkári, to je sila. Predbiehajú aj tie autá, čo idú nad povolenú rýchlosť, ale predbiehajú už aj v opačnom jazdnom pruhu, oproti protiidúcemu autu. Dala by som im po papuli, keby to aspoň pomohlo. No a keď nechceš skončiť prinajmenšom dolámaný, tak spomaluješ, resp.uhýbaš sa skoro do priekopy. Nepoučia sa ničím.
Želám Vám pekný zvyšok večera....a do nasledujúceho týždňa nech máte kopu optimizmu.
ja by som ich....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12042.gif
Ivana Š
21.10.12,18:05
Potešilo veľmi - dorazili sme v poriadku domov z hrobov zo Záhoria / Skalice a Sekúl /. Teda poviem Vám, tí samovrahovia motorkári, to je sila. Predbiehajú aj tie autá, čo idú nad povolenú rýchlosť, ale predbiehajú už aj v opačnom jazdnom pruhu, oproti protiidúcemu autu. Dala by som im po papuli, keby to aspoň pomohlo. No a keď nechceš skončiť prinajmenšom dolámaný, tak spomaluješ, resp.uhýbaš sa skoro do priekopy. Nepoučia sa ničím.
Želám Vám pekný zvyšok večera....a do nasledujúceho týždňa nech máte kopu optimizmu.

motorkári - to sú DDO - dobrovoľní darcovia orgánov
buchač
21.10.12,18:08
a dostali sme pozvánku na Šurianske hody k obedu, ale
"ty by si moja, mohla prísť skôr ako ostatní pozvaní? - (t. j. ďalší súrodenci s deťmi 7ks dospelí a 7 ks detí) trošku mi pomôcť" - no to budú pre mňa "hody" - pri varení, upratovaní a ešte aj taxi - veď Ivanka odvezie -už to poznám za tie roky

...no moja ...slovami klasika ....

Šak keď si puk....???
lujza.j
21.10.12,18:10
teraz som mala hovor - cca 20 min s maminkou a dozvedela som sa aj to, čo som nechcela:D
vyzeralo to nasledovne - ahoj mami, ako sa máš? volám len tak, čo máte nové - potom som 10 min len mhm, nehovor, áno, čože? jasné, keď som sa dostala k slovu , som položila otázku a čo ocino - a zasa z mojej strany 10 min mhm, ale nie, áno, ale čoby, on to tak nemyslel, čože? (máte to aj vy nejako podobne?)

a dostali sme pozvánku na Šurianske hody k obedu, ale
"ty by si moja, mohla prísť skôr ako ostatní pozvaní? - (t. j. ďalší súrodenci s deťmi 7ks dospelí a 7 ks detí) trošku mi pomôcť" - no to budú pre mňa "hody" - pri varení, upratovaní a ešte aj taxi - veď Ivanka odvezie -už to poznám za tie roky
vrrrrr....:mad:
terezamaria
21.10.12,18:14
No Ivanka priprav sa, veď treba obslúžiť rodinku, nech sa dobre cítia.....
Kvaka
21.10.12,18:15
Potešilo veľmi - dorazili sme v poriadku domov z hrobov zo Záhoria / Skalice a Sekúl /. Teda poviem Vám, tí samovrahovia motorkári, to je sila. Predbiehajú aj tie autá, čo idú nad povolenú rýchlosť, ale predbiehajú už aj v opačnom jazdnom pruhu, oproti protiidúcemu autu. Dala by som im po papuli, keby to aspoň pomohlo. No a keď nechceš skončiť prinajmenšom dolámaný, tak spomaluješ, resp.uhýbaš sa skoro do priekopy. Nepoučia sa ničím.
Želám Vám pekný zvyšok večera....a do nasledujúceho týždňa nech máte kopu optimizmu.Terezka, aj my sme dorazili domov, v poriadku, len z opačnej strany. A veru aj tých šalených motorkárov sme postretali. Na Donovaloch sme chvíľu stáli, bolo temer plné parkovisko, viditeľnosť úžasná, príroda nádhera. Najhorší bol však úsek Trnava-Bratislava, to som vzadu stískala psa a tichučko som sa modlila. Tá trojprúdovka bez odstavného pruhu mi vždy naháňa hrôzu.
terezamaria
21.10.12,18:17
Aj ja, lebo keď sa chcú zmárniť, nech to urobia....ale ohrozujú všetkých ostatných na ceste......
avalik
21.10.12,18:21
teraz som mala hovor - cca 20 min s maminkou a dozvedela som sa aj to, čo som nechcela:D
vyzeralo to nasledovne - ahoj mami, ako sa máš? volám len tak, čo máte nové - potom som 10 min len mhm, nehovor, áno, čože? jasné, keď som sa dostala k slovu , som položila otázku a čo ocino - a zasa z mojej strany 10 min mhm, ale nie, áno, ale čoby, on to tak nemyslel, čože? (máte to aj vy nejako podobne?)

a dostali sme pozvánku na Šurianske hody k obedu, ale
"ty by si moja, mohla prísť skôr ako ostatní pozvaní? - (t. j. ďalší súrodenci s deťmi 7ks dospelí a 7 ks detí) trošku mi pomôcť" - no to budú pre mňa "hody" - pri varení, upratovaní a ešte aj taxi - veď Ivanka odvezie -už to poznám za tie roky

20 minutove hovory s maminkou? :) ... to jedine ked mi zazvoni druhy mobil ... ja bezne hmkam 45 minut :D
terezamaria
21.10.12,18:22
No verím....nechápem, ako môže niekto zaspať počas cesty autom....čumím vždy, až ma okále bolia....
Ivana Š
21.10.12,18:27
vrrrrr....:mad:

takto nejak a ešte aj som puk (ako Juraj povedal)
vadí mi to, lebo by bolo spravodlivé, keby sme sa každoročne prestriedali pri varení a umývaní riadu - takže by služba vyšla na mňa každý-stvtý rok a tri roky by ma 2 sestry a švagriná obsluhovali - no hojno hojno, zlatá rybka, snívaj ďalej
jedna sestra - som rada že ju občas vidím - aj teraz ohlásila že príde až v sobotu podvečer a v nedeľu jej ide vlak okolo 15:00 (tým asi chcela naznačiť, že vôbec môžeme byť radi, že ju uvidíme)
druhá sestra - tá má vždy problém sa niekam nachystať, aby prišla včas , sme radi, keď stihne obed, díkybohu za posun času, má hodinu k dobru
švagriná - no comment,
misoft
21.10.12,18:28
Somarina! SPAM! Výmaz! Nezáujem!
hubatá
21.10.12,18:30
Božinku, už bude zasa Všesvätých? Dnes som bola v obchode a tam vedúci drb....kal predavačku, že má zle urobenú objednávku na Veľkú noc. Myslela som že som sa prepočula, ja reku že na Vianoce a on že nie: na Veľkú noc - uistil ma.
misoft
21.10.12,18:31
By si sa divila - vidíš len čárka-nyšt-čárka-nyšt-čárka-nyšt-nyšt-nyšt-nyšt-du kelu šak ja drichmem!
tuta
21.10.12,18:31
takto nejak a ešte aj som puk (ako Juraj povedal)
vadí mi to, lebo by bolo spravodlivé, keby sme sa každoročne prestriedali pri varení a umývaní riadu - takže by služba vyšla na mňa každý-stvtý rok a tri roky by ma 2 sestry a švagriná obsluhovali - no hojno hojno, zlatá rybka, snívaj ďalej
jedna sestra - som rada že ju občas vidím - aj teraz ohlásila že príde až v sobotu podvečer a v nedeľu jej ide vlak okolo 15:00 (tým asi chcela naznačiť, že vôbec môžeme byť radi, že ju uvidíme)
druhá sestra - tá má vždy problém sa niekam nachystať, aby prišla včas , sme radi, keď stihne obed, díkybohu za posun času, má hodinu k dobru
švagriná - no comment,

Ivanka, ale veď Ty si najšikovnejšia, preto si Ťa maminka vybrala....
misoft
21.10.12,18:33
takto nejak a ešte aj som puk (ako Juraj povedal)
vadí mi to, lebo by bolo spravodlivé, keby sme sa každoročne prestriedali pri varení a umývaní riadu - takže by služba vyšla na mňa každý-stvtý rok a tri roky by ma 2 sestry a švagriná obsluhovali - no hojno hojno, zlatá rybka, snívaj ďalej
jedna sestra - som rada že ju občas vidím - aj teraz ohlásila že príde až v sobotu podvečer a v nedeľu jej ide vlak okolo 15:00 (tým asi chcela naznačiť, že vôbec môžeme byť radi, že ju uvidíme)
druhá sestra - tá má vždy problém sa niekam nachystať, aby prišla včas , sme radi, keď stihne obed, díkybohu za posun času, má hodinu k dobru
švagriná - no comment,
No veď sa aj striedate - ty, potom ty, potom ty, potom ty a zase si na rade. :D:D:D
Ivana Š
21.10.12,18:36
Božinku, už bude zasa Všesvätých? Dnes som bola v obchode a tam vedúci drb....kal predavačku, že má zle urobenú objednávku na Veľkú noc. Myslela som že som sa prepočula, ja reku že na Vianoce a on že nie: na Veľkú noc - uistil ma.

objednávku na Vianoce predsa chystali deň po Veľkej Noci
buchač
21.10.12,18:37
No veď sa aj striedate - ty, potom ty, potom ty, potom ty a zase si na rade. :D:D:D
...alebo inak...

Raz Iva robí a sestry sedia ...
Potom sa vystriedajú..
Sestry sedia a Iva maká...

...a dokolečka dokola...:---
hubatá
21.10.12,18:39
Z toho vidno Ivanka, že len ty najlepšie nakupuješ, upratuješ, varíš a aj riady najlepšie umývaš. No je to na porazenie také hodovanie.....
Ivana Š
21.10.12,18:41
Ivana Š
21.10.12,18:45
...alebo inak...

Raz Ivana robí a sestry sedia ...
Potom sa vystriedajú..
Sestry sedia a Ivana maká...

Juraj ešte aj ty ma takto navečer naser, oprav si básničku a nevolaj ma Iva prosím neznášam to :mad:

...a dokolečka dokola...:---

prosím, ale inak dobré
lujza.j
21.10.12,18:45
takto nejak a ešte aj som puk (ako Juraj povedal)
vadí mi to, lebo by bolo spravodlivé, keby sme sa každoročne prestriedali pri varení a umývaní riadu - takže by služba vyšla na mňa každý-stvtý rok a tri roky by ma 2 sestry a švagriná obsluhovali - no hojno hojno, zlatá rybka, snívaj ďalej
jedna sestra - som rada že ju občas vidím - aj teraz ohlásila že príde až v sobotu podvečer a v nedeľu jej ide vlak okolo 15:00 (tým asi chcela naznačiť, že vôbec môžeme byť radi, že ju uvidíme)
druhá sestra - tá má vždy problém sa niekam nachystať, aby prišla včas , sme radi, keď stihne obed, díkybohu za posun času, má hodinu k dobru
švagriná - no comment,
tiež neznášam tieto ťahy.....no ideálne by bolo najsť nejakú uveriteľnú výhovorku kedy sa nedá prísť skôr!;)
Ivana Š
21.10.12,18:47
ale má uveriteľnú - dnes sa vrátila z dovolenky Egypta a preto má budúci týždeň tak naplnený, že nestíha skôr
lujza.j
21.10.12,18:47
Ivanka, ale veď Ty si najšikovnejšia, preto si Ťa maminka vybrala....
alebo s prepáčením blbá dobráčka, ktorá sa mame nevie vyhovoriť;)
misoft
21.10.12,18:47
tiež neznášam tieto ťahy.....no ideálne by bolo najsť nejakú uveriteľnú výhovorku kedy sa nedá prísť skôr!Napríklad: minul sa mi vzduch v pneumatikách, musím počkať, kým mi dodajú náhradný :D:D:D
Ivana Š
21.10.12,18:59
alebo s prepáčením blbá dobráčka, ktorá sa mame nevie vyhovoriť;)

no čo už so mnou - možno sa aspoň povozím na kolotočoch :D smajl neviem či vhodný, ale keď vidím tie všelijaké nové adrenalínové mašiny čo kolotočiari majú, tak mi to prišlo podobné - aj tým pocitom na zvracanie pri predstave, aj cenou, za akú by som sa mohla do kozmu dostať, veď už nevedia čo pýtať, vďakabohu, že synáčik a skorosedemnástka už toto nechcú (tí tam už sa na iné chodia - poobzerať :D)

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3811.gif
lujza.j
21.10.12,19:03
no čo už so mnou - možno sa aspoň povozím na kolotočoch :D smajl neviem či vhodný, ale keď vidím tie všelijaké nové adrenalínové mašiny čo kolotočiari majú, tak mi to prišlo podobné - aj tým pocitom na zvracanie pri predstave, aj cenou, za akú by som sa mohla do kozmu dostať, veď už nevedia čo pýtať, vďakabohu, že synáčik a skorosedemnástka už toto nechcú (tí tam už sa na iné chodia - poobzerať :D)

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3811.gif
u nás sa po rokoch objavil kolotočár z rodiny.....tak čo-to sa ušetrí:D
kukučka
21.10.12,19:07
ako rada by som sa pri tých hrncoch s Tebou vymenila . . . starí odchádzajú a mladí sú alebo ďaleko, alebo na hody nechodia...
lujza.j
21.10.12,19:10
.....tento moj krpec štvornohý tu žobre jabĺčko ako starý Brunko:)
Ivana Š
21.10.12,19:16
ja mám, posielam, chytaj :)
lujza.j
21.10.12,19:21
ja mám, posielam, chytaj :)
dík, už si vyžobral mala som v miske;)
srska
21.10.12,19:25
jáááj zajtra je zas po roku veľký deň:D - šarky má narodky, svokor ďurianovej, župan z tt a srska tiež
hubatá
21.10.12,19:27
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......
srska
21.10.12,19:28
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......aj pod michalskou predávali
lujza.j
21.10.12,19:30
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......
nemá to síce to svoje čaro, ale v dnešných časoch ...garancia, že si doma upečieš;)
truch
21.10.12,19:32
jáááj zajtra je zas po roku veľký deň:D - šarky má narodky, svokor ďurianovej, župan z tt a srska tiež
srska, gratulujem:) samozrejme iba tebe:) na zdravie:)http://www.animaatjes.de/bilder/w/wein/444.gif
hubatá
21.10.12,19:33
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......
Ivana Š
21.10.12,19:33
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......

minule to dávali v správach, že na gaštany bol vraj slabý rok
buchač
21.10.12,20:00
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......

...hm ...prepytujem , nasrať , na komančov a či šošonov ...a aj tie ich gaštany ...

Táááák by som si zašúúúchal , až by ma oný bolel ....a dotyčnú oná ...
pavol54
21.10.12,20:02
Potešilo veľmi - dorazili sme v poriadku domov z hrobov zo Záhoria / Skalice a Sekúl /. Teda poviem Vám, tí samovrahovia motorkári, to je sila. Predbiehajú aj tie autá, čo idú nad povolenú rýchlosť, ale predbiehajú už aj v opačnom jazdnom pruhu, oproti protiidúcemu autu. Dala by som im po papuli, keby to aspoň pomohlo. No a keď nechceš skončiť prinajmenšom dolámaný, tak spomaluješ, resp.uhýbaš sa skoro do priekopy. Nepoučia sa ničím.
Želám Vám pekný zvyšok večera....a do nasledujúceho týždňa nech máte kopu optimizmu.
Nerozčuľuj sa budú náhradné súčiastky. Je to cynické ale čo už.
Ivana Š
21.10.12,20:05
Nerozčuľuj sa budú náhradné súčiastky. Je to cynické ale čo už.

už to tu dookola hovorím

http://www.porada.sk/t200637-p202-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2166913
marjankaj
21.10.12,20:06
Neviem prečo si komančovia vzali so sebou aj pečené gaštany. O takomto čase ich ujo predával na Obchodnej po 2,50,- Sk/10 dkg.
Táák by som si zašúpala až by ma nechty boleli......

...hm ...prepytujem , nasrať , na komančov a či šošonov ...a aj tie ich gaštany ...

Táááák by som si zašúúúchal , až by ma oný bolel ....a dotyčnú oná ...
Že by ste sa dali dokopy?:---
korela
21.10.12,20:43
minule to dávali v správach, že na gaštany bol vraj slabý rok
Aj tak sa dovážajú.
korela
21.10.12,20:53
...hm ...prepytujem , nasrať , na komančov a či šošonov ...a aj tie ich gaštany ....
Čo majú spoločné s gaštanmi. Gaštan jedlý sa vyskytuje v celej Európe.
Práve dnes mi dieťa spomínalo, ako si nedávno pochutnávali na pečených gaštanoch na severe IT.
Inak najlepšie gaštany sú na Place Pigalle. Keby ste nevedeli. :)
.
Gaštany patria k jeseni ako vajcia k Veľkej noci.
korela
21.10.12,20:59
Si si istý? Dopriala by som ti, nie parazity, zdravie.
korela
21.10.12,21:02
[QUOTE=korela;2166580]
Ktovie koho tým mysleli?
Našich volených? Alebo neprispôsobivých? Či aj aj?:eek:
Ľudstvo ako celok.
korela
21.10.12,22:25
ale nie durman obyčajný ktorý sa bežne vyskytuje na naších poliach, takže aj durmanov je viac druhov
Na Wikipédii sú druhy a podruhy.
.
Možno to niekoho zaujme.
http://zahrada.artmama.sme.sk/content/datura-durman-anjelske-truby, http://www.datura.cz/coje/rostlinadatura.htmNáš vyzeral inak, kvety nemali taký dlhý trubkovitý tvar, farba bola dosť sýta fialová ak si dobre pamätám.Osivo sme zakúpili v zberni Liečivých rastlín o.z. Malacky. Bola spísaná zmluva.
Na rumanček sme zakúpili u nich špeciálny hrebeň na zber, niečo ako malé česle.
Výkupne boli po celom Slovensku.
Po revolúcii sa utlmila ich činnosť. Od 1970 patril závod pod Spofu GR Praha, od 1992 pod a.s. Slovakofarma.

Od 2001 a.s. Fytofharma. Proste z rúk do rúk.
Neodpustím si vybrať aj vďaka dnešnej ekon. situácii tieto údaje.


"Za socializmu sa spracúvalo 1000 až 1200 ton ročne, dnes Fytopharma spracúva okolo 100 ton len na výrobu jednozložkových čajov a čajových zmesí. Kým v minulosti bolo vykúpené suroviny výlučne domáceho pôvodu, v súčasnosti je asi 70 percent spracúvaných surovín z domova a zvyšok z dovozu.
5. októbra 2001 bola založená samostatná akciová spoločnosť FYTOPHARMA, ktorá začala svoju činnosť v oblasti nákupu, spracovania, výroby a predaja čajov a výrobkov z liečivých rastlín 1. januára 2002. Firma úspešne nadviazala na dlhoročnú tradíciu výroby vysoko kvalitných čajov. Sortiment dopĺňajú výživové doplnky a kozmetické výrobky na báze liečivých rastlín."http://malackepohlady.sk/?p=6086
korela
21.10.12,22:29
...he , tak my sme vtipálkovia ....???

...potom Ty si čo ???...s tým durmanom .......háááá ...??? :--- :D

...idem si ja radšej šľahnúť ...aby ma humor neprešiel .....bo inak ma skôr asi trafí šľak ...
Niekedy nerozumiem tvojím reakciám.
pepsikova
22.10.12,04:54
...dobré ránko vám a slniečkový pondelok vám prajem...a dnes len milých ľudí stretnite..lebo neny treba sa jedovať pre hlúposť iných!..stačí, ked sa jedujeme kvoli sebe!..ako ja teraz...behnem na face, reku, či dietko niečo nepopísalo, hneď vtip na úvod tam visí a ja plnú hupusu kávy- prrrrsk..no, nezabijem ma?..
..tak tu:

Detektív sa pýta peknej sekretárky:
- Slečna, nemáte nejaký nápad, prečo vyskočil Váš šéf z okna?
- Bohužiaľ nie. A pritom to bol taký milý človek. Minulý mesiac mi kúpil
skutočný kožuch, minulý týždeň športové auto a dnes diamantový prsteň. A
potom mi povedal, ž by sa so mnou chcel vyspať a že čo by som chcela za to.
- A čo ste mu povedali?

- No, že ostatní v kancelárii mi zvykli dať 50 euro...
buchač
22.10.12,05:02
Čo majú spoločné s gaštanmi. Gaštan jedlý sa vyskytuje v celej Európe.
Práve dnes mi dieťa spomínalo, ako si nedávno pochutnávali na pečených gaštanoch na severe IT.
Inak najlepšie gaštany sú na Place Pigalle. Keby ste nevedeli. :)
.
Gaštany patria k jeseni ako vajcia k Veľkej noci.

Niekedy nerozumiem tvojím reakciám.
Nerozumieš ???
He , nie si sama....:---

...nuž ale inak aj ...
Keď vytiahneš jednu vetu z príspevku a na ňu reaguješ ???
No nečuduj sa následne , o porozumení - pochopení potom ani reči nemôže byť...:rolleyes:
buchač
22.10.12,05:09
pepsikova
22.10.12,05:27
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474) 15 Minutes Ago #24254 VČERA na Porade viselo ...http://www.porada.sk/t11047-p651-srandicky.html#post2166715


..váážne?..to faaakt, toto?...-novidíšto, aký si ty múúúdry!..len keby si čítal poriadne, neušla by ti pointa,prečo a kvoli čomu som sem ten ftip dala...
..no ale čo už možem od teba chcieť, aby si aj chápal, nie len čítal..:o
buchač
22.10.12,05:36
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)

15 Minutes Ago #24254 VČERA na Porade viselo ...http://www.porada.sk/t11047-p651-srandicky.html#post2166715


..váážne?..to faaakt, toto?...-novidíšto, aký si ty múúúdry!..len keby si čítal poriadne, neušla by ti pointa,prečo a kvoli čomu som sem ten ftip dala...
..no ale čo už možem od teba chcieť, aby si aj chápal, nie len čítal..:o

Pointu pri vtipoch neriešim....buď je vtipný alebo nie ....
Lenže pri mojom chápaní je problém pochopiť ..........Tvoju blbosť , Ty dokonalosť sama.....či na Porade a či FB ...
Na poklonkovanie a klikanie užitočných pri neužitočných kydoch máš iných ...
Občas Ti niekto musí aj tie krídelká pristrihnúť.....

...a nezačínaj chytať tigra za chvost ...občas hryzie ...:rolleyes:
Indeed
22.10.12,05:45
lebo je naozaj veľmi falošná a neuprimná.
Indeed
22.10.12,05:53
Nie su jedlé gaštany,lebo vyrúbali stromy na ktorých tieto gaštany rástli .

Napríklad aj preto aby sa neničili strechy ked po nich deti behali a zbierali gaštany čo tam spadli....
terezamaria
22.10.12,05:57
Gaštany majú naozaj veľké uplatnenie v medicíne, ľudovom liečiteľstve....
Indeed
22.10.12,06:06
.že sa oplatí si prečítať prispevok od Pikošky v téme "Slovensko kam kráčaš ?"

Ja nemožem naň reagovať, mám to od Pikošky zakazané....
pepsikova
22.10.12,09:53
Pointu pri vtipoch neriešim....buď je vtipný alebo nie ....
Lenže pri mojom chápaní je problém pochopiť ..........Tvoju blbosť , Ty dokonalosť sama.....či na Porade a či FB ...
Na poklonkovanie a klikanie užitočných pri neužitočných kydoch máš iných ...
Občas Ti niekto musí aj tie krídelká pristrihnúť.....

...a nezačínaj chytať tigra za chvost ...občas hryzie ...:rolleyes:..

...ale hybaj!..to ty fakt?..som nevedela!...no ale, dobre, veď , nakoniec, na kávu ku mne nechodíš, húsky sme my spolu nepásli, láska medzi nami nikdy nebude, nuž tak isto nájdeš dôvod, prečo práve ty si ten prvý po Bohu najmúdrejší a na zem spadnutý, ktorý má právo mne strihať krídelká!...
..a čo sa týka tigra-ty si len obuch..od tigra máš ešte dosť ďaleko....

..obchádzam ťa, isto si si všimol..a budem aj naďalej...ak sa však na tomto chodníku nedokážeš zmestiť, kludne ti ho prenechám....fin...
srska
22.10.12,10:28
čo keby tým našim it-čkárom v parlamente kúpili toto: http://blog.makezine.com/2012/06/11/lego-raspberry-pi-enclosure/ mali by sa s čím bavenkať oni, detičky aj vnúčence
Mila123
22.10.12,10:47
mňa by zaujímalo, do kedy budem čakať, resp. kedy dostanem podiel na financiách za Nobelovu cenu Mieru pre Európu.......prestala som bojovať, (aj s tými veternými mlynmi)....a účet stále zíva prázdnotou.....:D
srska
22.10.12,10:49
mňa by zaujímalo, do kedy budem čakať, resp. kedy dostanem podiel na financiách za Nobelovu cenu Mieru pre Európu.......prestala som bojovať, (aj s tými veternými mlynmi)....a účet stále zíva prázdnotou.....:Dpohľadaj svoju časť vo ficovej 500 mil. rezerve:D
trisestri
22.10.12,11:18
nemame dost vlastnej chamrade ? http://www.cas.sk/clanok/234873/ako-funguje-rumunsky-gang-peniaze-zobrakov-koncia-v-rukach-mafie.html

k tym ,,hluchonemym,, tolko-vyberal u nas jeden,ked odchadzal,sa pytam kamosky-to uz aj hluchonemy vyberaju a on sa otocil.
Ivenka
22.10.12,11:28
Neviem či som to mala pridať do Srandičiek alebo sem. Rada sa s Vami podelím o skutočnosť, že lacné jedlo môžu byť napr.zemiaky nakyslo a k tomu opečená špekačka. Porovnajte si cenu za 1 kg mäsa a 1 kg špekačiek :)
trisestri
22.10.12,11:41
Neviem či som to mala pridať do Srandičiek alebo sem. Rada sa s Vami podelím o skutočnosť, že lacné jedlo môžu byť napr.zemiaky nakyslo a k tomu opečená špekačka. Porovnajte si cenu za 1 kg mäsa a 1 kg špekačiek :)

a to kare v akcii je aj za 4 eura,krkovicka z kostou v akcii v kaufe za 3 eura-lacne uz zacinaju byt rezne zo zem.kasou alebo bravcovy gulas /hypoteticky/-len si porovnajme take leco s tym alebo hoci aj slepaciu polievku.
kukučka
22.10.12,11:48
....[/B]

Ja nyjeeeeeeeeeeeeeeee (mne iba do telefonu nadávala) , lebo sme skorokámoši

Asi si si zaslúžil, či nie? ;):---:D
trisestri
22.10.12,12:00
Mila123
22.10.12,13:00
Ivana Š
22.10.12,13:30
po úradoch a lekároch dnes vybavené k mojej spokojnosti

len začiatok bol trapas :o hanbila som sa jak ... ani neviem čo
natankovala som, suverénne - plnú nádrž, idem platiť a peňaženka nikde - teda respektíve doma na stole :mad:
chalani pumpári sa uškŕňali a dobre sa bavili na mojich rozpakoch, našťastie ma dobre poznajú, chodím k nim veľmi často tankovať, tak ma pustili na čestné slovo s tým, že obratom im peniaze donesiem

ešteže doklady nosím zvlášť
pavol54
22.10.12,13:57
po úradoch a lekároch dnes vybavené k mojej spokojnosti

len začiatok bol trapas :o hanbila som sa jak ... ani neviem čo
natankovala som, suverénne - plnú nádrž, idem platiť a peňaženka nikde - teda respektíve doma na stole :mad:
chalani pumpári sa uškŕňali a dobre sa bavili na mojich rozpakoch, našťastie ma dobre poznajú, chodím k nim veľmi často tankovať, tak ma pustili na čestné slovo s tým, že obratom im peniaze donesiem

ešteže doklady nosím zvlášť
no vidíš ja som prišiel do NZ do banky zahlásil som výber v hotovosti a pracovníčka že predložte OP, ja jej že sranduje nikdy ho odo mňa nechcela, siahnem do vrecka a nič, ani OP, VP, TP mal som kliku, keby ma zastavili policajti smiech by rýchlo prešiel.
lujza.j
22.10.12,15:24
potešilo.... že som bola dnes na chvíľku s kolegyňou čo jej muž-psovod sa jej pred pár mesiacmi zastrelil..... nepotešilo..... že je ako kosť a koža....ale to niet divu:( ale videla som na nej že sa teší z nového psíka....
Mila123
22.10.12,15:30
som počula v TV otázku, prečo sa slimák neporeže na žiletke.........vŕta mi to v hlave....čím to je? netuším......:D
Tweety
22.10.12,15:31
som počula v TV otázku, prečo sa slimák neporeže na žiletke.........vŕta mi to v hlave....čím to je? netuším......:D
A na čo by mu bola?
Mila123
22.10.12,15:36
A na čo by mu bola?
Majka, to ja neviem....pravdepodobne to mysleli, že keby prešiel po žiletke......
lujza.j
22.10.12,15:47
ja som tu dnes založila svoju prvú tému...normálne som mala trému:D
asedma
22.10.12,16:14
..dnes u nas zase lupez cez prave poludnie..prave som bola v meste, ked hukali..
http://www.topky.sk/cl/100370/1328532/Prepad-banky-v-centre-Nitry--Lupic-zatial-uspesne-unika-
lujza.j
22.10.12,16:19
misoft
22.10.12,18:21
Možno sú najlepšie - ale preto nepôjdem do Paríža - francúzština nie je moja silná stránka - tada žiadna :D
misoft
22.10.12,18:24
Však presun - nie? :D:D:D
misoft
22.10.12,18:25
Že ti nešlo o vtip, ale o ten oprskaný monitor - ozaj - kto ho vyčistil?
misoft
22.10.12,18:27
Tak len čakaj, aj korene zapustíš a prd dostaneš.
misoft
22.10.12,18:34
k tym ,,hluchonemym,, tolko-vyberal u nas jeden,ked odchadzal,sa pytam kamosky-to uz aj hluchonemy vyberaju a on sa otocil.
A nemá takú vizitku "Som hluchonemý........"?
Bo nedávno u mňa jeden zvonil, z dlhým nosom odišiel. A máš pravdu - počujú až veľmi dobre. Cez kuker som pozeral a pritom som komentoval mojej 3/4, reku "zase dajaký debo otravuje" a on sa otočil (a to cez zavreté dvere začul). Je to chamraď jedna vy***aná!
asedma
22.10.12,18:45
..netesi ma, ked vidim chlapa o.tavat obchod a nakoniec zistim, ze je to moj sused a on akoze nic, ziadna hanba, sak co, len trochu oslavovali v robote..nemoze vydrzat par metrov domov..:o..tfuj..fuj
buchač
22.10.12,19:04
..netesi ma, ked vidim chlapa o.tavat obchod a nakoniec zistim, ze je to moj sused a on akoze nic, ziadna hanba, sak co, len trochu oslavovali v robote..nemoze vydrzat par metrov domov..:o..tfuj..fuj
Pokiaľ sa to chlastu týka , nuž na príčine je dotyčný aj sám ...

No niekedy sa proste nedá ...a vtedy ide aj hanba bokom ...
Radšej vydržať tú kratšiu dobu počas " hanbenia sa " , ako potom nechať čumieť na seba , pokiaľ nohavice nevyschnú...

...a ozaj ...máloktorý opilec zvykne onačiť na autá ...ale aj to sa stane , netvrdím opak ...
...psiská to robia pravidelne - vídavam z balkónu totiž.....