srska
04.11.12,10:55
lujza.j
04.11.12,09:56
čo tam po toluene - toto je kolík:http://www.topky.sk/cl/13/1329416/Preco-pracovat--Rodina-nezamestnaneho-chlapika-dostane-37-tisic-rocne-
pekné....

A vôbec nemá dojem, že by nejako zneužíval systém. "Táto vláda nerobí dosť preto, aby nejako zatočila s tými, čo podvádzajú na benefitoch a ja si nemyslím, že som jeden z nich."
Ivana Š
04.11.12,10:12
taká som sklamaná nejak - ako to povedať - ten bratranec, čo mu vybavujem ID, onkopacient, som ho tu minule spomínala
každý deň ho chodím pozrieť, pravidelne mu prelepujem náplaste proti bolesti, je mi ho fakt ľúto - 53 ročný muž, mladý na to, aby takto vyzeral a dopadol, chudučký je a slabý - ale je rád každej návšteve, síce len chvíľu, ale poteší ho to, na to že ja som bežná denná návšteva si zvykol, a semo tamo mi otrepe o hlavu, že "Ivuš, ty čo zas kuješ za mojím chrbtom s tým vybavovaním?" aspoň sa odreaguje, a nemyslí na svoju chorobu

a teraz koľkí príbuzní tu teraz na dušičky boli, nechceli ho ísť pozrieť, ani nešli, lebo "oni si ho chcú pamätať tak, ako vyzeral keď bol zdravý" :eek:
mi to príde také alibistické a smutné
Tweety
04.11.12,10:17
a teraz koľkí príbuzní tu teraz na dušičky boli, nechceli ho ísť pozrieť, ani nešli, lebo "oni si ho chcú pamätať tak, ako vyzeral keď bol zdravý" :eek:
mi to príde také alibistické a smutné
Ešte mnohým nedošlo, že rakovina nie je infekčná choroba, že sa nemusia báť, od chorého ju nechytia. Tiež ma takéto správanie vie zlostiť, to je tak, akoby ho už zo svojho života vymazali. Oj, čo sme to za ľudia. Akoby sme sa cítili, keby sme boli na jeho mieste? SMutné je to veru smutné.
VieraPopluharova
04.11.12,10:19
Máte pravdu, bohužiaľ i ja sa s tým stretávam skoro každý deň, netýka sa to síce mňa, ale ľudí, ktorých navštevujem....
trisestri
04.11.12,10:21
pre tych co tvrdia ze do zdravotnictva ide malo financii,pozerajte disskusiu na jednotke, jasne odznelo ze ide najviac zdrojov z v 4 a ze cim viac rastli zdroje,tym viac klesala efektivita v zdravodnictve.
buchač
04.11.12,10:25
a teraz koľkí príbuzní tu teraz na dušičky boli, nechceli ho ísť pozrieť, ani nešli, lebo "oni si ho chcú pamätať tak, ako vyzeral keď bol zdravý" :eek:
mi to príde také alibistické a smutné

Ešte mnohým nedošlo, že rakovina nie je infekčná choroba, že sa nemusia báť, od chorého ju nechytia. Tiež ma takéto správanie vie zlostiť, to je tak, akoby ho už zo svojho života vymazali.

.......júúúúúúj ...... dievky a viete , o čom to vlastne točíte ???

Že príbuzní neboli na cintoríne je predsa niečo iné ...
Tu ide o princíp , že sa doslovne vyondiali na tú spomienku ...no na druhej strane sa zasa dá povedať , že aj tá prítomnosť na cintorínoch je niekedy pokrytecká ...
Niekto na dušičky na cintorín nejde a spomenie si častejšie ako ten , čo príde raz do roka s veľkým vencom a vatru zapáli ...


Tú rakovinu by som do toho neplietol ....
Veď si vezmite , že sa nejaký mladej rozfláka na kúsky pri autonehode ... myslím si , že radšej si uchovať v pamäti jeho výzor pred nehodou ako po nej ...
Dav
04.11.12,10:26
Keby všetci si "psíčkari" z Porady zdvihli sedacie svaly zo stoličiek a namiesto priliepania obrázkov z netu , vrátane FB stránok, išli do najbližšieho útulku vyvenčiť jediného psa na pol hodiny, urobili by pre tie psy viac, ako zdieľaním srdcervúcich obrázkov. A predovšetkým by im došla zbytočnosť akýchkoľvek "psích vojen" na Porada.sk. AK mám psy rada, tak robím pre ne maximum v REÁLNOM ŽIVOTE a na diskusiu si vyberám fóra, na ktorých sú psie témy hlavné, a nie doplnkové.
Ivana Š
04.11.12,10:35
.......júúúúúúj ...... dievky a viete , o čom to vlastne točíte ???

Že príbuzní neboli na cintoríne je predsa niečo iné ...
Tu ide o princíp , že sa doslovne vyondiali na tú spomienku ...no na druhej strane sa zasa dá povedať , že aj tá prítomnosť na cintorínoch je niekedy pokrytecká ...
Niekto na dušičky na cintorín nejde a spomenie si častejšie ako ten , čo príde raz do roka s veľkým vencom a vatru zapáli ...


Tú rakovinu by som do toho neplietol ....
Veď si vezmite , že sa nejaký mladej rozfláka na kúsky pri autonehode ... myslím si , že radšej si uchovať v pamäti jeho výzor pred nehodou ako po nej ...

Juro, ma nenaštvi - my vieme o čom točíme, práveže tí príbuzní boli na cintoríne, pochodili všetky zomrelé tety a ujov aj z druhého kolena aj z tretieho

tento Marko ešte žije, len ho nešli pozrieť, lebo jedna tetka neznesie, že vykašliava hlieny, ona by sa povracala
druhá ho nemôže vidieť, ako úboho vyzerá a podobné výhovorky :mad:
Ivana Š
04.11.12,10:36
Juraj, čítaj pozornejšie a necituj vytrhnuté z kontextu
avalik
04.11.12,10:38
Keby všetci si "psíčkari" z Porady zdvihli sedacie svaly zo stoličiek a namiesto priliepania obrázkov z netu , vrátane FB stránok, išli do najbližšieho útulku vyvenčiť jediného psa na pol hodiny, urobili by pre tie psy viac, ako zdieľaním srdcervúcich obrázkov. A predovšetkým by im došla zbytočnosť akýchkoľvek "psích vojen" na Porada.sk. AK mám psy rada, tak robím pre ne maximum v REÁLNOM ŽIVOTE a na diskusiu si vyberám fóra, na ktorých sú psie témy hlavné, a nie doplnkové.

mna len stve, ze jeden "psickar" si tu moze pisat co chce, nahlasuje prispevky jeden za druhym ... ale jeho prispevky, ktorymi vyvolava zlo na porade zostavaju ... a tym co si dovolia reagovat su prispevky vymazane - napriek tomu, ze su oznacene ako uzitocne a maju suhlasy
Kvaka
04.11.12,10:45
Už nebude, dnes som začala nahlasovať ja, ten provokujúci hubatú som nahlásila.
Dav
04.11.12,10:47
mna len stve, ze jeden "psickar" si tu moze pisat co chce, nahlasuje prispevky jeden za druhym ... ale jeho prispevky, ktorymi vyvolava zlo na porade zostavaju ... a tym co si dovolia reagovat su prispevky vymazane - napriek tomu, ze su oznacene ako uzitocne a maju suhlasy
Obvykle si tu každý píše čo chce a nahlasuje, čo uzná za vhodné.

P.S.
Ale objavila som zákonitosti konfliktov na Porade - podráždi ma nejaký príspevok A , napíšem ostrú reakciu B, a do reakcií na A a B ešte priostrujem, aby som vyvolala ďalšie útoky... Asi som objavila teplú vodu....
Kvaka
04.11.12,10:52
Dav, ani tlmenie reakcií tu nepomáha, aj to sa berie ako provokácia? My psíčkari sa už bojíme čokoľvek napísať o psoch, lebo odniekadiaľ vždy vystrelí vieme, kto.
srska
04.11.12,10:56
Dav, ani tlmenie reakcií tu nepomáha, aj to sa berie ako provokácia? My psíčkari sa už bojíme čokoľvek napísať o psoch, lebo odniekadiaľ vždy vystrelí vieme, kto.už ste na tom ako fajčiari
sito
04.11.12,10:57
Obvykle si tu každý píše čo chce a nahlasuje, čo uzná za vhodné.

P.S.
Ale objavila som zákonitosti konfliktov na Porade - podráždi ma nejaký príspevok A , napíšem ostrú reakciu B, a do reakcií na A a B ešte priostrujem, aby som vyvolala ďalšie útoky... Asi som objavila teplú vodu....

:eek: Kde???
Kvaka
04.11.12,10:59
už ste na tom ako fajčiariAkých fajčiarov myslíš?
srska
04.11.12,11:00
Akých fajčiarov myslíš?normálnych, balkónových - ako ja
srska
04.11.12,11:02
dnes je u zlatky excelentná trojka:D
Kvaka
04.11.12,11:03
normálnych, balkónových - ako jaAch jaj, už viem, kde sa to hádalo, ale tak ja som zrovna tamtotú nemala na mysli.:)
lujza.j
04.11.12,11:05
normálnych, balkónových - ako ja
bud rád že ho máš inak by si bol hajzlový fajčár:D
lujza.j
04.11.12,11:09
dnes je u zlatky excelentná trojka:D
jéj to áno..... to si kuknem....nie že by som toho nemala dosť:cool:
srska
04.11.12,11:10
bud rád že ho máš inak by si bol hajzlový fajčár:Dto nehrozí - pani srsková by nedovolila:D (preto sme kupovali byt s balkónom)
Tweety
04.11.12,11:14
to nehrozí - pani srsková by nedovolila:D (preto sme kupovali byt s balkónom)
Vlado ale balkón slúži na iný účel ako fajčenie. Na fajčenie je ho škoda a škoda aj tvoje zdravie.
srska
04.11.12,11:14
jéj to áno..... to si kuknem....nie že by som toho nemala dosť:cool:hlavná téma - "registrované partnerstvá"
Tweety
04.11.12,11:16
hlavná téma - "registrované partnerstvá"
Aspoň vidno, že tie podstatné problémy tejto republiky má niekto v r....,
lujza.j
04.11.12,11:18
to nehrozí - pani srsková by nedovolila:D (preto sme kupovali byt s balkónom)
u nás sa dlho na balkóne.....potom raz ostalo decko doma čo "pán bytný" nevedel .....ona vyliezla z izby a on na hajlzy :eek: si smelo vyhuloval a pil kávu...čo u nas normalka,:D že káva.....
vadí mi to, ale čo mám robiť...momentálne je fuč, ale decko si fajčí v izbe...proste moje mrchy fajčárske už na balkon nejdú....:D som utláčaná menšina.....
srska
04.11.12,11:18
Vlado ale balkón slúži na iné účely, či? Fajčenie nie je práve ten najlepší.áno - mám okrem možnosti fajčenia marlboro light aj povinnosť ho raz za čas vygruntovať, poliať pravidelne pavinič, clematis, brečtan a popínavú ružu a pozbierať vajgle, ktoré vyhodia horní susedia a padnú na náš balkón . občas cez leto si na ňom večer prásknem vychladené pivo
lujza.j
04.11.12,11:19
hlavná téma - "registrované partnerstvá"
ja som za!
buchač
04.11.12,11:19
Ivana Š 31 Minutes Ago #25188
Juraj, čítaj pozornejšie a necituj vytrhnuté z kontextu

Juro, ma nenaštvi - my vieme o čom točíme, práveže tí príbuzní boli na cintoríne, pochodili všetky zomrelé tety a ujov aj z druhého kolena aj z tretieho
tento Marko ešte žije, len ho nešli pozrieť, lebo jedna tetka neznesie, že vykašliava hlieny, ona by sa povracala
druhá ho nemôže vidieť, ako úboho vyzerá a podobné výhovorky :mad:
...netrhám , mne to len tak vyšlo , že sa jednalo o zomrelého ...

...nuž a k tej " infekcii rakoviny " sa nejak nedá slušne vyjadriť...s tým sa musia tetky vyrovnať - vo vlastnom vnútri ...
Ani tetky nikdy nemôžu povedať hop...ešte totiž nepreskočili ......a možno sa ani na nich nebude dať pozerať , že ako hlieny pľujú alebo ondia do plienok ....
Ale tých 5-10 minút by ich asi nezabilo ...a normálny pacient vie , že ako vyzerá a sám " vyženie " návštevu od seba ...
Kvaka
04.11.12,11:19
Pozerala som kúsok, ale veď to je skoro ako v niektorých našich "citlivých" témach. Idem ja radšej venčiť svojho psa.:)
srska
04.11.12,11:20
u nás sa dlho na balkóne.....potom raz ostalo decko doma čo "pán bytný" nevedel .....ona vyliezla z izby a on na hajlzy :eek: si smelo vyhuloval a pil kávu...čo u nas normalka,:D že káva.....
vadí mi to, ale čo mám robiť...momentálne je fuč, ale decko si fajčí v izbe...proste moje mrchy fajčárske už na balkon nejdú....:D som utláčaná menšina.....vyhlás stanné právo - dokedy budú huliť v byte nevar, neper:D
srska
04.11.12,11:24
ja som za!ja nie - čo by som s tými lúkami, roľami a lesmi, ktoré by nebodaj zostali po partnerke robil
Tweety
04.11.12,11:25
ja nie - čo by som s tými lúkami, roľami a lesmi, ktoré by nebodaj zostali po partnerke robil
Vlado, šak ty by si dedil po partnerovi- mužovi, šak o tom to celé je.
srska
04.11.12,11:28
Vlado, šak ty by si dedil po partnerovi mužov, šak o tom to celé je.nielen o tom tweety, aj o tom o čom som napísal
avalik
04.11.12,11:37
koncim s poradou ... clovek si tu obcas dovoli napisat k psom a vyhrazaju sa mu vyhodenim ... tak idem sama ...
vela zdaru vsetkym

http://www.porada.sk/t180952-p2-darovanie-zvieratka-na-vianoce.html#post2175827
Tweety
04.11.12,11:39
koncim s poradou ... clovek si tu obcas dovoli napisat k psom a vyhrazaju sa mu vyhodenim ... tak idem sama ...
vela zdaru vsetkym

http://www.porada.sk/t180952-p2-darovanie-zvieratka-na-vianoce.html#post2175827
Neblázni, nestojí to za to. Téma sa zavrela, učinkujúci sa trochu uklľudnia, a svet ide ďalej.:)
pepsikova
04.11.12,12:06
Keby všetci si "psíčkari" z Porady zdvihli sedacie svaly zo stoličiek a namiesto priliepania obrázkov z netu , vrátane FB stránok, išli do najbližšieho útulku vyvenčiť jediného psa na pol hodiny, urobili by pre tie psy viac, ako zdieľaním srdcervúcich obrázkov. A predovšetkým by im došla zbytočnosť akýchkoľvek "psích vojen" na Porada.sk. AK mám psy rada, tak robím pre ne maximum v REÁLNOM ŽIVOTE a na diskusiu si vyberám fóra, na ktorých sú psie témy hlavné, a nie doplnkové...

..notykokos!!..zabil ma komentár od chobota a ešte aj toto!....nofuuuha!...najbližší útulok odo mňa je 27 kilometrov,čo teda aj pešo je dosť, nieto ešte autobusom denne,ak mám doma tiež psíka, každý mesiac posielam z dôchodku peniažky pre havkov,tam, kde práve súrne potrebujú a nie sú to malé sumy,havkov z facebooku prenášam sem preto, že sem chodí dosť ľudí, ktorí nejdú na face, alebo sa to tam k nim nedostane, tak tým sa zvyšuje možnosť dostať ich bližšie k ľuďom a tu moderátori najmúdrejší majú s tým problém!!..no kurňa, chápem, že slovné boje sem nepatria, ale ak mi milovníčka psov napíše takéto niečo, odpadávam!!...
...Olga, ako múdra žena by si mala vedieť, že fórum, špecializované pre psíkov navštevujú ľudia, ktorí majú lepší prehľad o psíkoch, útulkoch a potrebách psov,a tým tam netreba predostierať psíčkov, túžiacich po láske, tí o tom vedia... fórum Porada , teda Richard osobne, tému povolil len preto, že aj toto je pomoc-ako každá iná tu, akurát že pomoc psíkom!...
...že ty napíšeš takúto kravinu-som nečakala..naozaj...
lujza.j
04.11.12,12:28
..

..notykokos!!..zabil ma komentár od chobota a ešte aj toto!....nofuuuha!...najbližší útulok odo mňa je 27 kilometrov,čo teda aj pešo je dosť, nieto ešte autobusom denne,ak mám doma tiež psíka, každý mesiac posielam z dôchodku peniažky pre havkov,tam, kde práve súrne potrebujú a nie sú to malé sumy,havkov z facebooku prenášam sem preto, že sem chodí dosť ľudí, ktorí nejdú na face, alebo sa to tam k nim nedostane, tak tým sa zvyšuje možnosť dostať ich bližšie k ľuďom a tu moderátori najmúdrejší majú s tým problém!!..no kurňa, chápem, že slovné boje sem nepatria, ale ak mi milovníčka psov napíše takéto niečo, odpadávam!!...
...Olga, ako múdra žena by si mala vedieť, že fórum, špecializované pre psíkov navštevujú ľudia, ktorí majú lepší prehľad o psíkoch, útulkoch a potrebách psov,a tým tam netreba predostierať psíčkov, túžiacich po láske, tí o tom vedia... fórum Porada , teda Richard osobne, tému povolil len preto, že aj toto je pomoc-ako každá iná tu, akurát že pomoc psíkom!...
...že ty napíšeš takúto kravinu-som nečakala..naozaj...
ja...nie som na FB, tak tam chodím nakúkať...
Kvaka
04.11.12,12:50
Pepsi, myslím si, že to nebolo určené ani tebe, ani téme psia duša. Tiež sme pomohli vďaka tvojej téme aspoň jednému havkovi pred zjedením cigáňmi, keď už inak sa nedalo. Teraz utekám na chalupu, tam nemám net, idem nakŕmiť tri mačiatka, majú 7 týždňov, ak by mal niekto záujem, darujem.
lujza.j
04.11.12,13:00
Také lachké :

Zápáľ si ( a buseš väčšina :D )
ked som si doteraz...tak už mi ostáva len pindať:D
trisestri
04.11.12,13:24
buchač
04.11.12,13:48
u nás sa dlho na balkóne.....potom raz ostalo decko doma čo "pán bytný" nevedel .....ona vyliezla z izby a on na hajlzy :eek: si smelo vyhuloval a pil kávu...čo u nas normalka,:D že káva.....
vadí mi to, ale čo mám robiť...momentálne je fuč, ale decko si fajčí v izbe...proste moje mrchy fajčárske už na balkon nejdú....:D som utláčaná menšina.....
....ejha ....:eek: :confused:

Moje decko si pomaly v izbe nedovolí jesť a nie to ešte zapáliť .......................

Pán bytný je teda potom fakt exot ......nechcel by som nad vami bývať ..........


Nazvem pravým slovom - BEZOHĽADNOSŤ ......



...idem si dať zopár práskov .......na balkón ....:rolleyes:
Mária27
04.11.12,13:54
Melnick
04.11.12,14:37
Ale dóóóbrá by si bola, keby si bola. :):):)
misoft
04.11.12,15:46
...alebo na balkón sa odobrať - čistý ľuft tam.
lujza.j
04.11.12,16:21
lujza.j
04.11.12,16:30
....ejha ....:eek: :confused:

Moje decko si pomaly v izbe nedovolí jesť a nie to ešte zapáliť .......................

Pán bytný je teda potom fakt exot ......nechcel by som nad vami bývať ..........


Nazvem pravým slovom - BEZOHĽADNOSŤ ......



...idem si dať zopár práskov .......na balkón ....:rolleyes:
ešte to tak, ani ja s tebou:---
tiež pijem kávu na hajzly bežne, ráno...:D
kedysi som nemala takú vymoženosť, že balkón....ale chlapa fajčára už nejaký ten rok...
a fajčári na balkóne.....lezie to tiež do bytu aj z okolia.... nemôžem byť až taká precitlivelá:D
lujza.j
04.11.12,16:31
nie
srska
04.11.12,16:34
lujza.j
04.11.12,16:35
tak určite:)
hľadala som jeho životopis, nenašla som.....
lujza.j
04.11.12,16:40
srska
04.11.12,17:14
súčasťou zlatých padákov je aj vyfasovanie takýchto t-shirtov:D
buchač
04.11.12,17:24
súčasťou zlatých padákov je aj vyfasovanie takýchto t-shirtov:D

...kua .......šak taký shirt mám aj ja .....:---

Len ten padák by sa ešte šikol .............že zlatý , podotýkam ....
srska
04.11.12,17:37
...kua .......šak taký shirt mám aj ja .....:---

Len ten padák by sa ešte šikol .............že zlatý , podotýkam ....buchy, nalej si - ja srkám hubert brut:D
trisestri
04.11.12,17:44
buchy, nalej si - ja srkám hubert brut:D

ta co oslavujes,?/brut to sladke si suche?/
buchač
04.11.12,17:45
buchy, nalej si - ja srkám hubert brut:D

...ja tonic ....5 bublinkový ...:rolleyes:
srska
04.11.12,17:51
ta co oslavujes,?/brut to sladke si suche?/ta ževraj suché - sladké bléé - hlava bolí
trisestri
04.11.12,18:17
ta ževraj suché - sladké bléé - hlava bolí

ak ich nevipijes viac ako 4-5 sedmicky tak neboli.:D
pavol54
04.11.12,20:27
ja som za!
som lesbický typ treba niečo robiť
buchač
04.11.12,20:30
ja som za!

som lesbický typ treba niečo robiť

...nie som lesba a ani neviem , o čom je síce reč ...

...ale tiež som za ...:---:D
lujza.j
04.11.12,20:31
som lesbický typ treba niečo robiť
aj ja:D
marjankaj
04.11.12,20:39
som lesbický typ treba niečo robiť
Aj ty máš 3,14ču?:---
misoft
04.11.12,23:20
tiež pijem kávu na hajzly bežne, ráno... ja tiež, ale na hajzli? Bŕŕŕ, šak by mi chuť prešla! :D
kedysi som nemala takú vymoženosť, že balkón....ale chlapa fajčára už nejaký ten rok... balkónovú vymoženosť som aj ja uplatňoval, už nemusím - "elektronizoval" som sa - už môžem i pri stroji, i pri telke :D
a fajčári na balkóne..... nech tam mrznú lezie to tiež do bytu aj z okolia.... nemôžem byť až taká precitlivelá tampóniky do nosných ďúrok:D
;)
pavol54
05.11.12,03:11
Aj ty máš 3,14ču?:---
nie ale som na ženy
bettylou
05.11.12,04:36
Ani Esset len tak neodinštaluješ
bettylou
05.11.12,07:55
Potešila pieseň Z letiska zdraví Kamil Peteraj
MarcelkaT
05.11.12,08:19
Nepotešilo má počasie, je12 stupňov, pod mrakom a leje a leje, vyzerá to na celý deň.
trisestri
05.11.12,10:07
Nepotešilo má počasie, je12 stupňov, pod mrakom a leje a leje, vyzerá to na celý deň.

keby radsej snezilo./nasi isli do KE,ani dazdniky nezobrali/
MarcelkaT
05.11.12,10:14
Zmoknu, ale možmo aj vyrastú,..........
AlaNR
05.11.12,10:27
Nepotešilo má počasie, je12 stupňov, pod mrakom a leje a leje, vyzerá to na celý deň.

V NR to isté, spacia nálada, ale stôl mám plný, takže makááám! ;)
trisestri
05.11.12,10:38
uz dorastli
Stanislav 1975
05.11.12,10:47
Ja neviem prečo aspon raz nemožem mať kludnú cestu keď idem raz za čas za mojou milovanou svokrou na východ..., vždy mi to musí nejaký policajt osladiť, keď už nie starí známi nitrianski a človek sa teší že prešiel nitru-tak buch- bansko-bystrickí si ma podajú...
Stanislav 1975
05.11.12,10:54
u nás sa dlho na balkóne.....potom raz ostalo decko doma čo "pán bytný" nevedel .....ona vyliezla z izby a on na hajlzy :eek: si smelo vyhuloval a pil kávu...čo u nas normalka,:D že káva.....
vadí mi to, ale čo mám robiť...momentálne je fuč, ale decko si fajčí v izbe...proste moje mrchy fajčárske už na balkon nejdú....:D som utláčaná menšina.....
no neviem- nieje fajčenie ako fajčenie...- a ked je sused na vedlajšom balkone, tak neviem či by bolo vhodné chodiť na balkon...
pavol54
05.11.12,10:55
Ja neviem prečo aspon raz nemožem mať kludnú cestu keď idem raz za čas za mojou milovanou svokrou na východ..., vždy mi to musí nejaký policajt osladiť, keď už nie starí známi nitrianski a človek sa teší že prešiel nitru-tak buch- bansko-bystrickí si ma podajú....
To je na zamyslenie, ja by som to bral po životných skúsenostiach ako varovanie vyššej moci a obrátil by som sa späť aby som zabránil väčšej pohrome.l
trisestri
05.11.12,11:05
zaspavam pri PC:confused:
maja
05.11.12,11:40
aj ja...
bettylou
05.11.12,12:03
To ani na protitetanovku nechodíš?
bettylou
05.11.12,12:07
V číne to vždy bolo tak. Lekár sa má starať o zdravie pacienta. Dokiaľ je človek zdravý, platí lekárovi. Keď ochorie prestíva mu platiť a lekár ho musí liečiť, teda má záujem na tom, aby vyzdravel. A funguje to večnosť,
bettylou
05.11.12,12:39
Ona tam asi chodí len cvičiť
Zdenka 0705
05.11.12,13:21
Dnes ma potešilo okrem krásnych želaní od vás, poraďákov, ešte aj to, že som na stránkach "spolužáci.cz" našla svoju strednú školu v Prahe a aj našu triedu, učiteľov a spolužiakov.
... trošku nostalgie v dnešný deň nezaškodí ... ale už sa teším na stretávku :)
VieraPopluharova
05.11.12,13:24
ahojky,

tak Vás trošku možno preberiem, tak som sa nas...a, že vidím štvormo, kam spejeme? Pacient môže byť prijatý do nemocnice až po odsúhlasení či to poisťovňa nemocnici zaplatí......a teraz, aby sme sa rozumeli nie som naštvaná na nemocnicu, ale na poisťovne, pretože viem, že veľa vecí nepreplatia, alebo ak preplatia tak po starých známych vychodených chodníčkoch, šlak aby to trafil......
Tweety
05.11.12,13:28
ahojky,

tak Vás trošku možno preberiem, tak som sa nas...a, že vidím štvormo, kam spejeme? Pacient môže byť prijatý do nemocnice až po odsúhlasení či to poisťovňa nemocnici zaplatí......a teraz, aby sme sa rozumeli nie som naštvaná na nemocnicu, ale na poisťovne, pretože viem, že veľa vecí nepreplatia, alebo ak preplatia tak po starých známych vychodených chodníčkoch, šlak aby to trafil......

Je to smutné, ale je to tak, poisťovne hýbu alebo nehýbu peniazmi pre pacienta.
trisestri
05.11.12,13:37
taku lenivu a neochotnu casnicku ako v Cinematic KE,som davno nezazil.
VieraPopluharova
05.11.12,13:50
ale naštve to....
bettylou
05.11.12,15:52
šak si tam kúpia, vietnamec už iste vyčakáva
lujza.j
05.11.12,15:56
no neviem- nieje fajčenie ako fajčenie...- a ked je sused na vedlajšom balkone, tak neviem či by bolo vhodné chodiť na balkon...
to teda áno...... zapáliť si takú smradľavú Cohibu tak to je iný smrad, idem vyduť susedovi balkon:D:--- mám nejakú doma....
srska
05.11.12,16:51
to teda áno...... zapáliť si takú smradľavú Cohibu tak to je iný smrad, idem vyduť susedovi balkon:D:--- mám nejakú doma....dajme spolu:D
terezamaria
05.11.12,17:21
ahojky,

tak Vás trošku možno preberiem, tak som sa nas...a, že vidím štvormo, kam spejeme? Pacient môže byť prijatý do nemocnice až po odsúhlasení či to poisťovňa nemocnici zaplatí......a teraz, aby sme sa rozumeli nie som naštvaná na nemocnicu, ale na poisťovne, pretože viem, že veľa vecí nepreplatia, alebo ak preplatia tak po starých známych vychodených chodníčkoch, šlak aby to trafil......
Áno Vieročka, je to presne tak, viac naše zdravie záleží od poisťovní, ako od nemocníc. Ja som mala chodiť na rehabilitácie, ale pacienti Dôvery nemôžu, lebo už má primár prečerpaný limit. Takže hľadaj pacient inú rehabilitáciu, v inom meste a dúfaj, že tam ťa zoberú.....A to ešte nie je jedna poiťovňa - monopol, ktorý bude mať obľúbených doktorov , menej obľúbených a vôbec neobľúbených. Tak isto to bude aj s nemocnicami. :cool:
lujza.j
05.11.12,18:16
dajme spolu:D
srsković ved to je taký smrad....to je len taký image:D to radšej nejakú domaćicu - rakicu;)
lujza.j
05.11.12,18:18
ja iba na vlastný, ale susedov je hneď za múrikom-panelom
lujza.j
05.11.12,18:20
Ja neviem prečo aspon raz nemožem mať kludnú cestu keď idem raz za čas za mojou milovanou svokrou na východ..., vždy mi to musí nejaký policajt osladiť, keď už nie starí známi nitrianski a človek sa teší že prešiel nitru-tak buch- bansko-bystrickí si ma podajú...
a čo že si letel ako víchor....si to nevykecal?:D za kolik?
trisestri
05.11.12,18:28
srska
05.11.12,18:28
srsković ved to je taký smrad....to je len taký image:D to radšej nejakú domaćicu - rakicu;)cohiba - toť požitek daga bedmena:D
misoft
05.11.12,18:40
Žeby echo dostali? :D:D
janka01
05.11.12,18:40
dnes ma skoro porazilo. Išla som do mesta a sused ma poprosil či by som mu nezobrala vypoveď PZ do poisťovne K..P.R.T.I.V. Vravim že v pohode, a ženská mi vraví že mi to neprevezme, že vraj pán musí prísť osobne aj s OP. Vravím že čo sú to za nezmysli.... vraj interný príkaz. To je už fakt neuveriteľné. Najhoršia poisťovňa v republike, keď chcú poistiť poistia hocičo, len aby hrabali, a keď chce človek od nich preč, držia sa ho ako také vši.
misoft
05.11.12,18:41
Nemáš byť maród!
misoft
05.11.12,18:45
To už šaľene huby požreli?
lujza.j
05.11.12,18:51
potešilo...kurier mi dnes priniesol nový mobitel, v piatok som sa upísala a predĺžila zmluvu, čiže super nikam som nemusela ísť všetko cez zákaznícku linku ešte aj mobitel čo som chcela nemali ...baba mi ho niekde vyštráchala a volala druhý krát......nepotešilo....teraz večer že inštalujem sim kartu a riť palovu.....ide tam micro sim....vrrr....decko že ide mi ju dať do avionu orezať.....že to nerobia išla do o2, že či to je ich karta decko akože áno, prenesená...no že to sa neoreže dobre bla bla, že sa môže poškodiť....vrátila sa do tcomu...že vymenia, ale že musí prísť vlastník sim karty.....vrrrr:mad:takže musím mam aj tak ísť....
misoft
05.11.12,18:52
cohiba - toť požitek daga bedmena
http://www.postavy.cz/foto/doug-badman-foto.jpg
Doug BadmanMajitel Trigger whisky baru
misoft
05.11.12,18:56
dnes ma skoro porazilo. Išla som do mesta a sused ma poprosil či by som mu nezobrala vypoveď PZ do poisťovne K..P.R.T.I.V. Vravim že v pohode, a ženská mi vraví že mi to neprevezme, že vraj pán musí prísť osobne aj s OP. Vravím že čo sú to za nezmysli.... vraj interný príkaz. To je už fakt neuveriteľné. Najhoršia poisťovňa v republike, keď chcú poistiť poistia hocičo, len aby hrabali, a keď chce človek od nich preč, držia sa ho ako také vši.

Len počkaj, až budeme žiadať úmrtný list zosnulého a na úrade ti odkážu, že si poň musí prísť osobne zosnulý aj s OP :D:D
wagner
05.11.12,19:02
Len škoda že sa nimi aj neotrávili
Ivana Š
05.11.12,19:11
sesternicina dcéra ma poprosila, či by som ju nehodila autom do NZ kardiologičke
je tehotná, 9 mesiac a má niečo so srdiečkom, tak nech sa nemusí v tomto nečase trepať busom, samozrejme išla som
mala platený termín - 6,60 € na 11:00
dovnútra išla o 11:45! lebo sestrička síce prebrala zdravotné záznamy, a potom na ňu zabudla :eek:
ale zaplatiť si dali - aspoň 50% 3,30 € lebo - pani, uvedomte si, že ste predsa len šli dnu skôr, ako ostatní pacienti, čo tu čakajú, keby ste museli čakať do radu, tak tu posedíte aj do štvrtej :mad:
lujza.j
05.11.12,19:14
sesternicina dcéra ma poprosila, či by som ju nehodila autom do NZ kardiologičke
je tehotná, 9 mesiac a má niečo so srdiečkom, tak nech sa nemusí v tomto nečase trepať busom, samozrejme išla som
mala platený termín - 6,60 € na 11:00
dovnútra išla o 11:45! lebo sestrička síce prebrala zdravotné záznamy, a potom na ňu zabudla :eek:
ale zaplatiť si dali - aspoň 50% 3,30 € lebo - pani, uvedomte si, že ste predsa len šli dnu skôr, ako ostatní pacienti, čo tu čakajú, keby ste museli čakať do radu, tak tu posedíte aj do štvrtej :mad:
toto sa už nedá:mad: drzosť maximálna, hyenizmus oni sú proste bez hanby ......
buchač
05.11.12,19:21
sesternicina dcéra ma poprosila, či by som ju nehodila autom do NZ kardiologičke
je tehotná, 9 mesiac a má niečo so srdiečkom, tak nech sa nemusí v tomto nečase trepať busom, samozrejme išla som
mala platený termín - 6,60 € na 11:00
dovnútra išla o 11:45! lebo sestrička síce prebrala zdravotné záznamy, a potom na ňu zabudla :eek:
ale zaplatiť si dali - aspoň 50% 3,30 € lebo - pani, uvedomte si, že ste predsa len šli dnu skôr, ako ostatní pacienti, čo tu čakajú, keby ste museli čakať do radu, tak tu posedíte aj do štvrtej :mad:

Ivi ....štvú ma takéto názory .....a ešte viac výkričníkov mala si nadrbať ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povedzme , že kardiológ ma vyzlečeného pacienta , robí to a či onô ...povedzme , že aj ECHO ....

Sestrička , sťa kápo nabehne o 10,55 ....pacienta vyženie a hajde objednávka dnuká ...

Alebo si vezmime zubára ( šak pointa je zachovaná ) ...rozvrtaný zub , alebo čiastočne vytrhnutý... no časový limit vypršal , nuž vypadni do čakárne na dobu určitú , nakoľko platiteľ má časenku nastavenú .....

Sorry ...no nie je to tak trochu choré ????.....to myslenie platiteľa prednostného vyšetrenia ...:confused:
terezamaria
05.11.12,19:32
To je teda sila....no veru aj takto to u naších doktorov chodí....či sestričiek? Už ich asi 3,30 vytrhne z biedy....45 minútové meškanie - nemajú nárok na platbu za prednostné vyšetrenie na určenú hodinu....
Ivana Š
05.11.12,19:32
Ivi ....štvú ma takéto názory .....a ešte viac výkričníkov mala si nadrbať ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povedzme , že kardiológ ma vyzlečeného pacienta , robí to a či onô ...povedzme , že aj ECHO ....

Sestrička , sťa kápo nabehne o 10,55 ....pacienta vyženie a hajde objednávka dnuká ...

Alebo si vezmime zubára ( šak pointa je zachovaná ) ...rozvrtaný zub , alebo čiastočne vytrhnutý... no časový limit vypršal , nuž vypadni do čakárne na dobu určitú , nakoľko platiteľ má časenku nastavenú .....

Sorry ...no nie je to tak trochu choré ????..... to myslenie platiteľa prednostného vyšetrenia ...:confused:

Juraj, použila som presne 1 ! viac netreba
nehovorím, že treba pacienta vyzlečeného vyhnať z ambulancie - stačilo by aj to - že pani Jančárová na 11:00 poďte dovnútra , veď ona by tam 10 - 15 minút vnútri počkala, kým doktorka vybaví pacienta pred ňou
ide o to, že na ňu zabudli, pred ňou vyšetrili 2 neobjednaných pacientov bez platenia, jednoducho zabudli na ňu, ide o princíp
a keby sa kočka nebola ohlásila, tak tam sedíme asi ozaj aj teraz
Ivana Š
05.11.12,19:34
zas preháňaš
misoft
05.11.12,19:37
Inak je to len doba orientačná - kedy by mal mať na teba čas. Ale keď inej osobe pumpička nemdobre cvaká - dochtorka musí lokalizovať závadu i napísať servisnú správu. A sestrička mala pravdu - keby nemala zaplatené - sedí možno do konca ordinačných hodín (a možno by si dala cestovné repete). To ju len oprávňovalo obehnúť - asi ako auto s právom prednostnej jazdy - húka - ide (alebo aj niekedy nie - vletí pod autobus) - nehúka, stojí aj na červenú.

pani XXXXXXXX na 11:00 poďte dovnútra , veď ona by tam 10 - 15 minút vnútri počkala
Toto sa predsa nerobí - na trochu dôstojnosti a súkromia i ten pacient má právo (alebo nie - žeby čumela na cikycvaky čiaročky inej osoby) - hovorí sa tomu niekedy i diskrétnosť (bisťu i na pošte to poznajú - diskrétna zóna)
pepsikova
05.11.12,19:41
..no to už je buzerácia!...
Ivana Š
05.11.12,19:50
Inak je to len doba orientačná - kedy by mal mať na teba čas. Ale keď inej osobe pumpička nemdobre cvaká - dochtorka musí lokalizovať závadu i napísať servisnú správu. A sestrička mala pravdu - keby nemala zaplatené - sedí možno do konca ordinačných hodín (a možno by si dala cestovné repete). To ju len oprávňovalo obehnúť - asi ako auto s právom prednostnej jazdy - húka - ide (alebo aj niekedy nie - vletí pod autobus) - nehúka, stojí aj na červenú.

Toto sa predsa nerobí - na trochu dôstojnosti a súkromia i ten pacient má právo (alebo nie - žeby čumela na cikycvaky čiaročky inej osoby) - hovorí sa tomu niekedy i diskrétnosť (bisťu i na pošte to poznajú - diskrétna zóna)


diskrétna zóna? veď bola, aj hneď tri - sestra nezdieľa jednu miestnosť s doktorkou, sestra má svoju miestnosť a doktorka dve - jednu na vyšetrenie a jednu na písanie správ

a nie je to žiadna primadona, ktrorej sa nechce čakať,
zaplatila si za to, lebo je tesne pred pôrodom a s chorým srdcom
Ivana Š
05.11.12,20:06
Inak je to len doba orientačná - bez platenia - objednáva sa na dátum - prídite okolo jednej
na presný termín - na určitý dátum a presnú hodinu - platí sa - má to takto nejako napísané na dverách

Toto sa predsa nerobí - na trochu dôstojnosti a súkromia i ten pacient má právo - ty si dávno nebol u lekára, však? dobre ti tak, u doktora dôstojnosť a súkromie nečakaj, no zachovaj si dôstojnosť a súkromie pri - napr. pri kolonoskopii - tam ti vidia až - tam

:cool: a zabudneme na teba - zľava 50%
pepsikova
06.11.12,06:58
...krásny deň vám dnes a nech vás nič nenajeduje, ani nena*erie, ani nerozčúli...posielam kaficu a čajík a kúštik zo včerajšieho večerného pečenia..kakavkový a orechový závin-aj k čajíku..foto nepridám, lebo nebolo kedy odfotiť!..
..ale môžete si pochutnať aj na novonickovancoch, ktorí v snahe ublížiť niekomu sa neštítia ničoho,len ublížiť...staré tváre s novým liftingom...
...včera sa mi zapáčil jeden citát na fb,tak dám sem:
"Milujem ak ma niekto kritizuje za chrbtom, pretože to znamená, že robím niečo dobre a dotyčný popritom, že je blbý je ešte aj závistlivý :)
...asi tak ja..fajn vám dnes...
http://www.desiglitters.com/wp-content/uploads/2009/02/thank-you-desi-glitters-16.gif
Tweety
06.11.12,07:02
Pepsi, kritika, kritici bola, bude, budú. Tak to jednoducho chodí, preto si z nej nič nerob. Niektoré síce nestoja za reč, ale čo už. Pekný dník. https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMomiP1vInHey-hEjzTIzOzbhVndVMOqDHLq2ZE7812xoeD8fMGQ
Indeed
06.11.12,07:12
Len počkaj, až budeme žiadať úmrtný list zosnulého a na úrade ti odkážu, že si poň musí prísť osobne zosnulý aj s OP :D:D

Asi pred mesiacom išla správa,že majú byť zriadené nejaké združené úrady kde občan nabehne s ID-card ,

teda s Občianským preukazom a vybaví naraz všetko,

zámer je to síce úžasný,len úradníkov by mali došikovať asi z inej galaxie....
Indeed
06.11.12,07:21
Zasa CENZURA !

Veľmi rýchlo zmizla téma "Business for Breakfast" www.bforb.sk

Ako chcete aby sa na Slovensku začalo lepšie dariť ked chcete DUSIŤ podnikateľské nápady a spoluprácu podnikateľov ???
Indeed
06.11.12,07:28
čo ak Ta niekto bude kritizovať "za chrbtom" ako si oblečená ?
Kvaka
06.11.12,08:10
...krásny deň vám dnes a nech vás nič nenajeduje, ani nena*erie, ani nerozčúli...posielam kaficu a čajík a kúštik zo včerajšieho večerného pečenia..kakavkový a orechový závin-aj k čajíku..foto nepridám, lebo nebolo kedy odfotiť!..
..ale môžete si pochutnať aj na novonickovancoch, ktorí v snahe ublížiť niekomu sa neštítia ničoho,len ublížiť...staré tváre s novým liftingom...
...včera sa mi zapáčil jeden citát na fb,tak dám sem:
"Milujem ak ma niekto kritizuje za chrbtom, pretože to znamená, že robím niečo dobre a dotyčný popritom, že je blbý je ešte aj závistlivý :)


...asi tak ja..fajn vám dnes...
http://www.desiglitters.com/wp-content/uploads/2009/02/thank-you-desi-glitters-16.gif

Pepsi, Dobrý človek nedbá, ak ho hania zlí.
Demokritos (http://citaty.vychytane.sk/a/Demokritos/)
Stanislav 1975
06.11.12,08:56
Viete čo som sa včera dozvedel- že čo bol major zeman-tá časť Studna, čo starý brúna zabil ženu a potom aj seba-tak v skutočnosti to bol moj menovec, komplet aj 1 meno aj priezvisko- možno to bola nejaká moja rodina, hmhm-hehe...- som nevedel že mám takých slávnych menovcov...:eek:
Stanislav 1975
06.11.12,08:57
Dneska zasa pozvanie od pani riaditeľky na večeru za vynikajúce výsledky za 3 .Q 2012-potešilo...
Kvaka
06.11.12,09:06
Dneska zasa pozvanie od pani riaditeľky na večeru za vynikajúce výsledky za 3 .Q 2012-potešilo...Stanko, gratulujem ti. Dobré výsledky vždy potešia, aj ich ohodnotenie. Vidíš, a ja mám na poisťovňu dnes akurát zlý kukuč, pred 10 rokmi som kvôli úrazovému poisteniu musela uzatvoriť IŽP, už mám koniec tohto poistenia a som v strate. :) Nie až tak veľa, ako keby som mala akciový fond. Chýba mi tam niečo, v jednom roku mi nepribudli akumulačné jednotky, tak idem si s nimi trochu dopisovať.
Tweety
06.11.12,09:07
Dneska zasa pozvanie od pani riaditeľky na večeru za vynikajúce výsledky za 3 .Q 2012-potešilo...
Ty sa teda máš, takú pani riaditeľku si musíš hýčkať. Tých je málo. Dúfam, že aj ty si galantný. Gratulírujem teda.
MarcelkaT
06.11.12,09:08
No vidíš, čo sa ešte nedozvieš.........
MarcelkaT
06.11.12,09:09
Stanko, tak to je úspech, gratulujem.....
MarcelkaT
06.11.12,09:11
Dík.Nemusíš pridať foto, ale tie záviny si viem predtaviť.Mňammmmm....
MarcelkaT
06.11.12,09:12
Dnes má potešilo, že počasie sa konečne umudrilo a slniečko sa začína predierať pomedzi mráčiky.
Tweety
06.11.12,09:13
súhlas a vyschne mi včera večer vyvesené prádlo
Žabinka
06.11.12,09:23
Ja som od rána nesvoja..:D Chlapec dnes píše veľkú písomku z matematiky -všetko ohľadom výrokov, a z elektrotechniky píše celá trieda opravnú písomku z premeny veličín -opravnú preto, lebo ju už písali minulý týždeň, a všetci dostali 5... A včera poobede som zistila, že nemá ani páru o tom, čo sa učia. Takže sme strávili poobedie užitočne, musela som si to najprv ja naštudovať, a potom to chlapca naučiť. Teraz len dúfam, že ho 5-ka minie..:cool:
pepsikova
06.11.12,09:48
-Mami, mozem mat na vianoce psa?
-Na to zabudni! budes mat kapra ako ostatni :D :D :D
MarcelkaT
06.11.12,10:13
Stanko je galantný chlapec.
trisestri
06.11.12,10:31
pavol54
06.11.12,10:44
Dneska zasa pozvanie od pani riaditeľky na večeru za vynikajúce výsledky za 3 .Q 2012-potešilo...
dúfam že si gavalier a tú večeru platíš.
pavol54
06.11.12,10:53
Mám stále v prevádzke slovensko 1 debatuje poliačik o homosexuáloch, ja by som mal návrh či by sa nedalo rozšíriť registrované partnerstvo aj so psami, koňmi, mačkami aj hadmi ?
Tweety
06.11.12,10:54
brrrrr
Žabinka
06.11.12,11:22
Takéto zaujímavé počasie je dnes u nás...
Stanislav 1975
06.11.12,11:23
Mám stále v prevádzke slovensko 1 debatuje poliačik o homosexuáloch, ja by som mal návrh či by sa nedalo rozšíriť registrované partnerstvo aj so psami, koňmi, mačkami aj hadmi ?

No neviem- mačky ešte ako tak ááále s koňmi???:eek:
:D
terezamaria
06.11.12,11:24
Tá dúha je úžasná....a rovno pod mrakmi....
Tweety
06.11.12,11:25
No neviem- mačky ešte ako tak ááále s koňmi???:eek:
:D
S koňom sa môžeš akurát tak zraziť. ALe to už je o inom.:---
Paula
06.11.12,11:26
krásny záber :)
lubko6394
06.11.12,11:33
Mám stále v prevádzke slovensko 1 debatuje poliačik o homosexuáloch, ja by som mal návrh či by sa nedalo rozšíriť registrované partnerstvo aj so psami, koňmi, mačkami aj hadmi ?

Aj by sa dalo, spravíme tlačivo a byrokrat buchne štempel.

Inak by som rád pripomenul, že my heterorodiny máme tiež problém - nenosíme so sebou rodné a sobášne listy. Žiaden z dokladov čo mám na preukazovanie totožnosti totiž neuvádza pomer, takže rozlíšiť manželku od dcéry je nemožné a môžem tvrdiť, že mám 3 manželky.
willma
06.11.12,11:42
mňa mimoriadne "potešil" včerajší deň. Pracovná cesta sa mi predražila zatiaľ o 90,-€, s najväčšou pravdepodobnosťou sa mi nejaká dobrá dušička postarala o obe predné pneu na aute - na pravé predné prišiel môj synátor - tak nahodil rezervu. Ani vo sne nám nenapadlo, čo ma ešte bude čakať. Dohodla som si opravu v pneuservise - veď na rezerve 150 km predsa musím prejsť. Človek mieni - dobrák mení - ľavé predné sa mi totálne rozsypalo na R1 naštastie som cítila, že sa niečo deje a spomaľovala som- takže v kritickom čase som smerovala ku krajnici s výstražnými smerovkami- kredit na mobile v ....., bezplatne jedine policajtov - klobúk dolu boli rýchli - zabezpečovali mi prdel auta až do príchodu odťahovky, ja som medzitým zabezpečovala výstražný trojuholník, ktorý bol nápormi vetra neustále zhadzovaný. V PNEUBOXE v TT boli tiež veľmi ústretoví takže domov som sa dostala. Pneu boli kupované nové pred mesiacom ks 80,- €, takže nákup ďalších ma neminie. Celková škoda vyjde na cca 500,-€ :mad:, kde na to vziať a nekradnúť- a to môžem byť rada, že som sa s autom nevy ....
pepsikova
06.11.12,11:54
..mojík, ale si celá, zdravá, nepoškodená...gumy kúpiš,zdravie by ťa tak lacno nevyšlo!...viem, že sú drahé,ale ty si drahšia!...
pepsikova
06.11.12,11:57
... si vlastne bohatý človek!..
pepsikova
06.11.12,11:58
..ja by som zrušila poliačika...nech sa každý stará tam, kde spáva!..s kým, to je už jeho vec!..
willma
06.11.12,12:09
ja viem - ale ako sa hovorí chudobnému aj z hrnca vykypí, a to robím len na dohodu - takže do vrecka naozaj kurňa hlboko a autíčko žiadna novota, že by musel niekto závidieť.
trisestri
06.11.12,12:11
po dlhom case niekto potesil a to poistovna Uniqa,nie zeby dali vela,ale dali viac nez boli ocakavania./aspon na pokrytie vacsej casti skod po vytopeni/
Stanislav 1975
06.11.12,12:14
Aj by sa dalo, spravíme tlačivo a byrokrat buchne štempel.

Inak by som rád pripomenul, že my heterorodiny máme tiež problém - nenosíme so sebou rodné a sobášne listy. Žiaden z dokladov čo mám na preukazovanie totožnosti totiž neuvádza pomer, takže rozlíšiť manželku od dcéry je nemožné a môžem tvrdiť, že mám 3 manželky.
Toto mi pripomenulo, raz dávno ako som vyrobil taký malý škandálik- zaklopali na kanceláriu takí 2- ja- starší pán a mladé dievča- on bol troška ďalej a hovorím tej pani , nech zoberie dovnútra aj dedka nech si sadne- a ona na to- že to je moj manžel...:eek:
:mad:- akože,teraz sa tomu smejem už, ale vtedy to bol dobrý trapas...
Mila123
06.11.12,12:38
Mám stále v prevádzke slovensko 1 debatuje poliačik o homosexuáloch, ja by som mal návrh či by sa nedalo rozšíriť registrované partnerstvo aj so psami, koňmi, mačkami aj hadmi ?
a ja som si myslela, že pôjdeme na taký jeden "sobáš" a tým, že to nechcú schváliť ideme kam???? do hája.....(mám susedov gayov )
lubko6394
06.11.12,12:52
Nie som. V Betleheme mi za mladšiu ponúkali 10 tiav, ale k obchodu neprišlo.
Ivana Š
06.11.12,13:00
Toto mi pripomenulo, raz dávno ako som vyrobil taký malý škandálik- zaklopali na kanceláriu takí 2- ja- starší pán a mladé dievča- on bol troška ďalej a hovorím tej pani , nech zoberie dovnútra aj dedka nech si sadne- a ona na to- že to je moj manžel...:eek:
:mad:- akože,teraz sa tomu smejem už, ale vtedy to bol dobrý trapas...

predstav si situáciu opačnú, keby si povedal mladíkovi, zober babku, nech si sadne, a on by ti povedal, že je to moja manželka
srska
06.11.12,13:07
Mám stále v prevádzke slovensko 1 debatuje poliačik o homosexuáloch, ja by som mal návrh či by sa nedalo rozšíriť registrované partnerstvo aj so psami, koňmi, mačkami aj hadmi ?nestačí ti doma hadica na polievanie?
Ivana Š
06.11.12,13:12
len tak -na zasmiatie k poobednej káve, práve som si zaliala, kto si dá? pošlem :)


Had se ženil s hadicí,
mořský krábek s krabicí,
jeřáb bral si jeřabinu
a ledňáček lednici.

Potká had hadici a říká jí:
"Slečno Vám to sluší, nešla byste se mnou támhle na louku na králíky?"
A hadice říká:
"Klidně vole. Já jsem tvůj druhej konec."

ještě jednu samicu a samce jsme zapomněli a to VODA a VODKAhttp://pc.poradna.net/images/smiley/bigsmile.gif

A co teprve kabel a kabelka. http://pc.poradna.net/images/smiley/wink.gif
Emka Roman
06.11.12,13:24
""
Ostatní 1 návštevníci profilu:

trisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373) ""


- - ja som predsa monogamný
Stanislav 1975
06.11.12,13:24
Ja neviem, ja neodsudzujem homosexuálov, ani nič podobné- nech si každý robí čo chce-ale nechápem ich troška- ja neviem, že by som ja mal techtle- mechtle s chlapom brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr- ženy sú také pekné jemnúčke, s fajnými riťkami a chlapi to je strašne niečo škaredé....
ešte skor pochopím 2 ženy spolu asi...
Emka Roman
06.11.12,13:26
Ja neviem, ja neodsudzujem homosexuálov, ani nič podobné- nech si každý robí čo chce-ale nechápem ich troška- ja neviem, že by som ja mal techtle- mechtle s chlapom brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr- ženy sú také pekné jemnúčke, s fajnými riťkami a chlapi to je strašne niečo škaredé....
ešte skor pochopím 2 ženy spolu asi...

že si ty oné ...

Zas pozrel do zrkalla :D
Ivana Š
06.11.12,13:30
niektorí závidia - aj nos medzi očami
pepsikova
06.11.12,13:32
...dobre si urobil, že si nevymenil..predstav si situáciu, že ležíš na gauči, v ruke pivo, nohy na stole a telka pustená- chytí ťa hlad a šup-prvá , druhá , tretia manželka čosik prinesie a hneď máš švédsky stôl!..jaké výhody!...:)
trisestri
06.11.12,13:42
aj taky slusne povedane jednoduchsi,dost ubohe vytahovat navstevnikov profilu.
wagner
06.11.12,14:39
AlaNR
06.11.12,14:46
:( no nemám ja už dosť tých pohotovostí a urgentov?
Zasa...
wagner
06.11.12,14:47
Chúďa, mama má zase problém? Držím palec nech sa z toho dostane
buchač
06.11.12,15:18
...nehrajem sa na odborníka - mostára/statika síce , no po železničných mostoch som sa previdelne pohyboval tých 5 rokov ...
...aj pohľad na jedno a na druhé podporné lešenie ukazuje , že nie je to to isté ...
Nebe a dudy ...


Podporné lešenie , ktoré zlyhalo v Kurimanoch , je v pravom dolnom rohu na foto - červené

http://i.pravda.sk/12/111/skcl/P7046f847_kurimany_5.JPG

To druhé som mal dokonca možnosť stavať , keď som bol na kurze ...volá sa PIŽMO - pilier železničný mostový .


http://blog.sme.sk/blog/3536/90492/P4020021.JPG
Rozalka
06.11.12,16:21
Toto mi pripomenulo, raz dávno ako som vyrobil taký malý škandálik- zaklopali na kanceláriu takí 2- ja- starší pán a mladé dievča- on bol troška ďalej a hovorím tej pani , nech zoberie dovnútra aj dedka nech si sadne- a ona na to- že to je moj manžel...:eek:
:mad:- akože,teraz sa tomu smejem už, ale vtedy to bol dobrý trapas...


predstav si situáciu opačnú, keby si povedal mladíkovi, zober babku, nech si sadne, a on by ti povedal, že je to moja manželka

Pred mnohými rokmi, keď som nastúpila do práce (prerátavam, pred vyše 30 rokmi). Mala som v kancli kolegyňu, ktorá na svoj vek vyzerala veľmi veľmi staro.
Bola mimo kanclíku, keď ju hľadal jeden mladý pán, ja som jej povedala, že ju hľadal syn.
Najradšej by som sa bola do myšacej diery strčila, keď vysvitlo, že to je jej manžel, ktorý bol o 11 rokov mladší a na svoj vek vyzeral mlado.
Prvý deň v práci a taký "priekak".
misoft
06.11.12,16:33
Chvála tomu hore - lekára nepotrebujem (žiadneho).
misoft
06.11.12,16:34
Si doletel? Z inej galaxie? Zabudni! Našich "mimozemšťanov" došikujeme.
misoft
06.11.12,16:35
Reinkarnácia?
misoft
06.11.12,16:35
A ďalší "bodík" do hodnotenia.....
misoft
06.11.12,16:37
Šak možno "přidáno" dostane - ta sa po kešeni buchne!
misoft
06.11.12,16:38
IQ húpacieho koňa neregistrujem - nech si tliacha, čo chce.
misoft
06.11.12,16:39
A kôň má 4 nohy a predsa sa potkne!
misoft
06.11.12,16:41
misoft
06.11.12,16:42
No to by bol 1000 bodový "trapas".
misoft
06.11.12,16:47
...nehrajem sa na odborníka - mostára/statika síce , no po železničných mostoch som sa previdelne pohyboval tých 5 rokov ...
...aj pohľad na jedno a na druhé podporné lešenie ukazuje , že nie je to to isté ...
Nebe a dudy ...

Nie nebe a dudy, ale tebe a nuly. O lóve tam šlo, o lóve. Čo najviac naúčtovať, čo najlacnejšie použiť - zvyšok - bisťu - bude na dovolenku v Karibiku.
trisestri
06.11.12,17:58
to co uz za hajzla dokaze vypichnut konovi oci?
pepsikova
06.11.12,18:03
to co uz za hajzla dokaze vypichnut konovi oci?..

..ešte to predýchavam!..ako sa už ľudia dokážu pomstiť, to je strašné, na zvierati!..koník patril starostovi...a ktovie, komu starosta nevyhovel!..(viď súdna sieň dnes)...
misoft
06.11.12,18:16
Kua - vykonať pomstu na zvierati - aké úbohé, slabošské. Veď to zviera nemôže za svojho majiteľa.
trisestri
06.11.12,18:26
vsak prehrala,ale zaplati to obec a nie ona-to sa potom starostuje.
trisestri
06.11.12,18:29
a my sme svoje male pivovary zlikvidovali.
okrem bernarda ktore my nechuti a svijavy-dostat nieco u nas?/zaujali ma Postriziny, ten film bol labuznicky,som zvedavy ci aj pivo je take,hoci medzi ocenenymi nie je,ale tusim ze sa vari v pivovari kde svijavy / http://www.aktuality.sk/clanok/217187/najlepsie-ceske-pivo-roka-2012-je-chotebor/
Melnick
06.11.12,18:39
Nie nebe a dudy, ale tebe a nuly. O lóve tam šlo, o lóve. Čo najviac naúčtovať, čo najlacnejšie použiť - zvyšok - bisťu - bude na dovolenku v Karibiku.


Že bude ????? Už dávno bolo. Hajzlíci..... a takto to je vo všetkom.
Melnick
06.11.12,18:45
Nenávidím tých , ktorí ubližujú zvieratám. Svine.. a to som si ešte dala vreckovku pred ústa .
srska
06.11.12,18:54
jet hng n95 - 1,394
Kvaka
06.11.12,19:07
To je strašné, nepozerala som, asi by som nepredýchala, dúfam, že bude ten hajzel potrestaný.
Mária Mojžišová
07.11.12,06:52
Kvaka
07.11.12,07:29
No mňa šoklo, že dnes ma pri pohľade do kalendára napadlo toto:
Deň sedmovo najabrja, krásnyj deň kalendarja, pasmatri v svajo akno, vsjo na ulici krasno. Staropamäť slúži. Občas.
Indeed
07.11.12,07:55
mňa mimoriadne "potešil" včerajší deň. Pracovná cesta sa mi predražila zatiaľ o 90,-€, s najväčšou pravdepodobnosťou sa mi nejaká dobrá dušička postarala o obe predné pneu na aute - na pravé predné prišiel môj synátor - tak nahodil rezervu. Ani vo sne nám nenapadlo, čo ma ešte bude čakať. Dohodla som si opravu v pneuservise - veď na rezerve 150 km predsa musím prejsť. Človek mieni - dobrák mení - ľavé predné sa mi totálne rozsypalo na R1 naštastie som cítila, že sa niečo deje a spomaľovala som- takže v kritickom čase som smerovala ku krajnici s výstražnými smerovkami- kredit na mobile v ....., bezplatne jedine policajtov - klobúk dolu boli rýchli - zabezpečovali mi prdel auta až do príchodu odťahovky, ja som medzitým zabezpečovala výstražný trojuholník, ktorý bol nápormi vetra neustále zhadzovaný. V PNEUBOXE v TT boli tiež veľmi ústretoví takže domov som sa dostala. Pneu boli kupované nové pred mesiacom ks 80,- €, takže nákup ďalších ma neminie. Celková škoda vyjde na cca 500,-€ :mad:, kde na to vziať a nekradnúť- a to môžem byť rada, že som sa s autom nevy ....

...na po***ého aj zachod spadne....
Indeed
07.11.12,07:56
Ja tiež niečo pamätám, no tuto riekanku čítam prvý krát....
Indeed
07.11.12,07:56
???????????
BXLmiami
07.11.12,08:03
:( no nemám ja už dosť tých pohotovostí a urgentov?
Zasa...
Toto nie je v poriadku,čo na to vraví internistka alebo kardiologička?
srska
07.11.12,08:19
a my sme svoje male pivovary zlikvidovali.
okrem bernarda ktore my nechuti a svijavy-dostat nieco u nas?/zaujali ma Postriziny, ten film bol labuznicky,som zvedavy ci aj pivo je take,hoci medzi ocenenymi nie je,ale tusim ze sa vari v pivovari kde svijavy / http://www.aktuality.sk/clanok/217187/najlepsie-ceske-pivo-roka-2012-je-chotebor/vychladený môžem
Deganova
07.11.12,08:44
... ani ja neodsudzujem... mala som takého šéfa a bol najlepší akého som kedy mala...
Mária Mojžišová
07.11.12,08:54
Otvorte si a prečítajte...
Mária Mojžišová
07.11.12,08:55
Už to vidíte?
srska
07.11.12,09:00
Otvorte si a prečítajte...
slovenská akciovka: máš dve kravy na krytie podnikateľskej činnosti a popri tom tuneluješ štát
srska
07.11.12,09:17
Slovenský živnostník :

Pri podnikaní máš (stretneš) dve kravy :
- jednu na DÚ (tá ťa v podnikaní brzdí (a buzeruje)
- druhú doma ( tá ťa do podnikania naháňa (a buzeruje ) ).kdepak udělal soudruh chybu?:D
AlaNR
07.11.12,10:46
Toto nie je v poriadku,čo na to vraví internistka alebo kardiologička?

To je z krčnej chrbtice, vydraté a vybočené stavce, chronická bolesť, ale nevhodná na ambulanciu trvalej bolesti... neviem prečo, veď bolesť ako bolesť, či?
BXLmiami
07.11.12,11:04
To je z krčnej chrbtice, vydraté a vybočené stavce, chronická bolesť, ale nevhodná na ambulanciu trvalej bolesti... neviem prečo, veď bolesť ako bolesť, či?
Pravidlá poisťovní.Odpadáva?Alebo závrate?Alebo prečo furt záchranka?
AlaNR
07.11.12,11:07
Pravidlá poisťovní.Odpadáva?Alebo závrate?Alebo prečo furt záchranka?

Závraty, sem tam odpadnutie, tlak na hrudi, vraj všetko z tej chrbtice. Nie záchranka, pohotovostná služba. Keď je úplne zle, tak cez obvodnú doktorku poslaná na urgent
srska
07.11.12,11:32
bettylou
07.11.12,12:32
Naše zdravie závisí v prvom rade od nás a od nášho životného štýlu, od dennej rutiny.
bettylou
07.11.12,12:36
j..nutí
bettylou
07.11.12,12:43
No vidzíš, ja skritizujem do očú a zj..ú ma verejne.. xixi
bettylou
07.11.12,12:47
Nie každý, kto ťa kritizuje ti chce zle a nie každý, kto vo všetkom s tebou súhlasí je tvoj priateľ. Nepriateľ tvojich chýb je tvojím najlepším priateľom.


Pepsi, kritika, kritici bola, bude, budú. Tak to jednoducho chodí, preto si z nej nič nerob. Niektoré síce nestoja za reč, ale čo už. Pekný dník. https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMomiP1vInHey-hEjzTIzOzbhVndVMOqDHLq2ZE7812xoeD8fMGQ
bettylou
07.11.12,12:51
len ak by si ho registroval aj u psov, koňov, mačiek a hadov
bettylou
07.11.12,12:52
čeče
bettylou
07.11.12,12:53
volajte Annu, milovníčku koní
bettylou
07.11.12,12:58
Kamošovi sa stalo, vraví: Mamka a syn už doma zo špitaľa? Ona skoro zo stolka vyskočila, že ona je jeho družka.
bettylou
07.11.12,13:00
je veľa žien, ktorým sa páčia gejovia, len to nevytrubujú do sveta
bettylou
07.11.12,13:03
aj paru domy dakdze stoja z ešči z toho lacneho ešči ušetreneho materialu
bettylou
07.11.12,13:06
vždy keď siedmy november ukazuje kalendár, lalallalla, prišla Jar
bettylou
07.11.12,13:07
menšie nebolo?
misoft
07.11.12,14:37
http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: jubilantos http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t200637-p94-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2178128)
Slovenský živnostník :

Pri podnikaní máš (stretneš) dve kravy :
- jednu na DÚ (tá ťa v podnikaní brzdí (a buzeruje)
- druhú doma ( tá ťa do podnikania naháňa (a buzeruje ) ).
kdepak udělal soudruh chybu?:D
V JZD :D - mal zobrať miesto kráv volov:
-jeden na DÚ - ogabeš ho;
-druhý doma - zapriahneš ho!
Rozalka
07.11.12,17:11
Kvaka
07.11.12,17:19
Úžasné, šikovný havinko.
pepsikova
08.11.12,05:48
..čítam na face:

V RUSKU ZVEŘEJNILI NA INTERNETU TUTO ZPRÁVU, KTEROU NASA ROZESLALA, UŽ V ČERVENCI 2012, VŠEM SVĚTOVÝM VLÁDÁM:
VLÁDA OBDRŽELA INFORMACI V ČERVENCI 2012.
OBEZNAMTE S TOUTO ZPRÁVOU SVOJI RODINU, PŘÁTELÉ A LIDI, KTEŘÍ JSOU SCHOPNI JI PŘIJAT.
LABORATOŘE "NASA" OZNÁMILY, ŽE JE MOŽNÉ, ŽE V KRÁTKÉ DOBĚ DOJDE K PŘECHODU PŘES GALAKTICKÉ (NULOVÉ) PÁSMO.

1. NA PODZIM 2012 A V ZIMĚ 2012/2013, BUDE V TIBETU A
NA CELÉM ÚZEMÍ SEVERNÍ POLOKOULE, TEPLEJI.
21.12.2012, ZAČNE PRAVDĚPODOBNĚ ZEMĚ, SPOLEČNĚ S CELOU SLUNEČNÍ SOUSTAVOU, PŘECHÁZET PŘES GALAKTICKÉ (NULOVÉ) PÁSMO.
JE TO EXISTUJÍCÍ PROSTOR, VE KTERÉM UTICHNOU A NADÁLE SE NEMOHOU ŠÍŘIT, ŽÁDNÉ ENERGIE.
V TOMTO PROSTORU NEEXISTUJE ŽÁDNÉ MAGNETICKÉ POLE U ŽÁDNÉHO OBJEKTU.
-------------------------------------
2. PRAKTICKY, NA CELÉ ZEMI, V PRŮBĚHU NĚKOLIKA MINUT, OKOLO 10:00 HODINY RANNÍ, MOSKEVSKÉHO ČASU (TADY BUDE KOLEM 12:00 HODINY) 21.12.2012, NASTANE ÚPLNÁ TEMNOTA A ABSOLUTNÍ TICHO.
NEBUDE ŽÁDNÉ SVĚTLO, NEBUDE ELEKTŘINA, NEBUDE KOMUNIKAČNÍ SPOJENÍ, NEBUDE SE ŠÍŘIT ZVUK, NEPŮJDE A (NEBUDE MOCI FUNGOVAT NIC, CO SE ŠÍŘÍ POMOCÍ PŘENOSU ENERGIE).
--------------------------------------
3. TOTO TEMNO BUDE PROVÁZENO KOSMICKÝMI ILUZEMI, V PODOBĚ VÝBUCHŮ SVĚTLA A JINÝMI ILUZEMI, KTERÉ SE BUDOU ODEHRÁVAT NĚKOLIK DNÍ (ASI 3 AŽ 4 DNY).
NETŘEBA SE ALE BÁT A NĚČEHO SE OBÁVAT.
---------------------------------------
4. POTOM SE OPĚT OBJEVÍ SLUNEČNÍ SVĚTLO A BUDE OPĚT VIDĚT.
ŽIVOČICHOVÉ NA ZEMI, JAKMILE ZJISTÍ, SPÍŠ TO ALE VYCÍTÍ INTUITIVNĚ, ŽE DOCHÁZÍ KE "KOSMICKÉMU TEMNU", SE UKRYJÍ V NORÁCH.
LIDÉ VE MĚSTECH NIC NEPOCÍTÍ VČAS, PROTO BUDOU MEZI NIMI OBĚTI NA ŽIVOTECH A DOJDE K ŠÍLENSTVÍ.
MŮŽE ZEMŘÍT AŽ 10% SVĚTOVÉHO OBYVATELSTVA.
-----------------------------------------
5. JE POTŘEBA, ABYSTE SE, CO NEJDŘÍVE, PŘIPRAVILI NA TYTO ZMĚNY V CYKLECH, DOKONČIT ZAPOČATÉ A DO NIČEHO DALŠÍHO SE NEPOUŠTĚT.
-----------------------------------------
6. 20.12.2012 VEZMĚTE SVÉ DĚTI, VŠECHNY DOKLADY A HOTOVOST A ODCESTUJTE Z MĚST DO PŘÍRODY.
PŘIPRAVTE SI ZÁSOBU JÍDLA NA cca 2 MĚSÍCE, PROTOŽE ELEKTRICKÉ SÍTĚ SE BUDOU REKONSTRUOVAT POSTUPNĚ A BUDE TO TRVAT DLOUHO.
JE POTŘEBA MÍT DOMA ZÁSOBU VODY A DŘEVA NA TOPENÍ, SVÍČKY NA SVÍCENÍ.
BYLO BY DOBRÉ MÍT DOMA PÍCKU (MYŠLENO NA PEVNÉ PALIVO), PROTOŽE NEPŮJDOU EL. SÍTĚ.
STEJNĚ TAK BUDOU VYPNUTÉ KOMUNIKAČNÍ SÍTĚ, VČETNĚ TV (A ROZHLASU).
PO DOBU TEMNÝCH DNÍ, JE POTŘEBNÉ NA OKNA ZAVĚSIT TMAVÉ ZÁVĚSY, ABY JSTE SE NEDÍVALI DO OKEN.
NEVĚŘTE ANI OČÍM, ANI UŠÍM (BUDE TO ILUZE).
NEVYCHÁZEJTE VEN.
POKUD ALE VYJDETE Z NUTNOSTI VEN, NECHOĎTE DALEKO, MOHLI BYSTE SE ZTRATIT, PROTOŽE NEBUDETE MÍT VE TMĚ ORIENTACI. NEUVIDÍTE ANI SVOU VLASTNÍ RUKU.
BÁT SE ALE NEMUSÍTE.
---------------------------------------
7. JAKMILE SE OPĚT ROZJASNÍ A BUDE OPĚT SVĚTLO, NENÍ POTŘEBA SE HNED VRACET DO MĚSTA.
BUDE LEPŠÍ POČKAT AŽ DO JARA.
DEFINITIVNÍ VYSTOUPENÍ ZEMĚ Z NULOVÉHO PÁSMA SE OČEKÁVÁ AŽ KOLEM 7.2.2013.
V TU DOBU BUDOU UŽ ČÁSTEČNĚ OPRAVENÉ ELEKTRICKÉ SÍTĚ A TRANSPORTNÍ ZAŘÍZENÍ..
--------------------------------------
8. VŠECHNY VLÁDY TOHOTO SVĚTA, DOSTALY TUTO VÝZVU, O NULOVÉM PÁSMU, Z RŮZNÝCH PRAMENŮ.
SVÝM OBČANŮM ALE NECHTĚJÍ NEBO NEVÍ, JAK JIM POMOCI.
SYSTÉMY CIVILNÍ OBRANY SELŽOU ANI SYSTÉM EVAKUACE NEBUDE FUNGOVAT, PROTOŽE BUDE VÝPADEK V ENERGII A VE VEŠKERÉ DOPRAVĚ.
SPOLEHNOUT SE MŮŽETE JEN A JEN NA SEBE
---------------------------------------
9. PO TÉTO VZNIKLÉ SITUACÍ, PO PŘECHODU ZEMĚ PŘES GALAKTICKÉ NULOVÉ PÁSMO, ZMĚNÍ LIDI NATOLIK, ŽE SE STANOU VÍCE DUCHOVNÍMI.
LIDÉ BUDOU UVAŽOVAT V RÁMCI NOVÉ HIERARCHIE HODNOT.
V ROZVINUTÝCH A V ROZVÍJEJÍCÍCH ZEMÍCH, VZNIKNOU A BUDOU DOMINOVAT NOVÁ DUCHOVNÍ HNUTÍ, NOVÉ SYSTÉMY V ZACHOVÁNÍ ZDRAVÍ A DŮSTOJNOSTI OSOBNOSTI.
TOTO BUDE NA DLOUHOU DOBU NOVÝM PROGRESIVNÍM TRENDEM, V NOVÉM VÝVOJI LIDSTVA.

ZACHOVEJTE SE, JAK UZNÁTE VY SAMI.
VĚŘIT TOMU ALE MUSÍTE, PROTOŽE TO TAK BUDE - NEBUDELI JEŠTĚ HŮŘ.
buchač
08.11.12,06:00
..čítam na face:
...
...

...čítam na nete :


Všem doporučuji používat zdravý selský rozum, než začnou panikařit jako desítky lidí na netu.
Celé je to nesmysl, který zavání velice silně „vizí pomatené sekty“.
Jedna věc je přiznat si, že letošní rok se energie mění, jsou negativní a nestabilní – což už ale pociťujeme všichni a na toto téma jsem psala už řadu článků...
Ostatně, odrazy energií vidíme i v tom, co se děje s přírodou.

ALEBO

Tato zpráva má svůj původ údajně z Ruska. (NASA jako první informovala Rusko???)
Pokud se do zprávy důkladně začtete, zjistíte, kolik nesmyslů obsahuje...

- bez energie nelze žít, čili by to znamenalo konec lidstva

- pohyb, dýchání, přijímání potravy – to vše jsou toky energie – jak by tedy lidstvo přežilo?

- proč tedy kupovat svíčky, které potřebují energii k tomu, aby hořely?

- proč dělat zásoby, když potřebujeme energii k tomu, abychom mohli jíst?

- když zmizí veškerá energie, zmizí i magnetické pole Země

- gravitace je také zdroj energie, čili všichni odletíme do Vesmíru?

- i kdyby na tom byla špetka pravdy, hovořila by o tom už všechna média – je toho plný internet a novináři by si nenechali tuto mega informaci pro sebe. Sledovanost by jim vyletěla do neskutečných rozměrů a to si žádná televize nenechá ujít.

- naše galaxie pluje Vesmírem, aby narazila na nulovou zónu? Zvláštní... proč tedy jsou vzdálené hvězdy neustále na svém místě?

- i naše galaxie se drží u sebe díky energii, takže se rozletí do Vesmíru?

Všem doporučuji používat zdravý selský rozum, než začnou panikařit jako desítky lidí na netu. Celé je to nesmysl, který zavání velice silně „vizí pomatené sekty“. Jedna věc je přiznat si, že letošní rok se energie mění, jsou negativní a nestabilní – což už ale pociťujeme všichni a na toto téma jsem psala už řadu článků... Ostatně, odrazy energií vidíme i v tom, co se děje s přírodou. Ale druhou věcí je vypouštět takovéto bláboly, které jen matou děti a lidi, kteří věří všemu, co si přečtou na kdejaké stránce. Navíc – panika přivolá a vyvolá jen další paniku. A zde je důvod k panice absolutně scestný. Tedy bude vyvoláván zcela zbytečně (nebo snad záměrně?).

Sečteno a podtrženo: těšte se na Vánoce a na rok 2013. Nenechte se oblbovat podobnými výjevy chorého mozku.
pepsikova
08.11.12,06:02
...a dobré ráno a fajn deň vám prajem, kafica aj čajík už poslaný, a inak nič...nech vás dnes nič nenajeduje...
pepsikova
08.11.12,06:05
...ale ved hovorili v rádiu, že u nás, na východe, hlavne v oblasti tvojej rezidencie sa nič nestane...takže žiadne strachy!...
MarcelkaT
08.11.12,06:10
Ďakujeme za čajík a kafčo.....
MarcelkaT
08.11.12,06:11
Dobré ráno všetkým, je celkom príjemne a majme celý deň dobrú náladu.....
MarcelkaT
08.11.12,06:12
Akej farby?
pepsikova
08.11.12,06:20
..Ameriku Boh miluje a preto ju skúša?..či ako to je?..a kto za to môže?..alebo čo?..ani nemusí byť koniec sveta, ani žiadne poplachy...stačí jedna búrka...či?..

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahranicne/new-york-aj-new-jersey-ohrozuje-nova-burka.html
pepsikova
08.11.12,07:18
Ivana Š
08.11.12,07:42
Ivana Š
08.11.12,07:45
to je ten link od Pepsi
pavol54
08.11.12,08:37
..Ameriku Boh miluje a preto ju skúša?..či ako to je?..a kto za to môže?..alebo čo?..ani nemusí byť koniec sveta, ani žiadne poplachy...stačí jedna búrka...či?..

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahranicne/new-york-aj-new-jersey-ohrozuje-nova-burka.html
Aj debila čo sedí na konári a píli ho pod sebou Boh miluje, za tie búrky môže oteplenie atmosféry, a kto môže za enormné oteplenie?
trisestri
08.11.12,11:24
buchač
08.11.12,11:31
...čo už , keď Rádio JEREVAN počúvaš ...hehehehe...
wagner
08.11.12,11:45
[QUOTE=pepsikova;2178819]..čítam na face:

SE NEDÍVALI DO OKEN.
NEVĚŘTE ANI OČÍM, ANI UŠÍM (BUDE TO ILUZE).
NEVYCHÁZEJTE VEN.
POKUD ALE VYJDETE Z NUTNOSTI VEN, NECHOĎTE DALEKO, MOHLI BYSTE SE ZTRATIT, PROTOŽE NEBUDETE MÍT VE TMĚ ORIENTACI. NEUVIDÍTE ANI SVOU VLASTNÍ RUKU.

Niečo podobné ale v slovenčine som dostala od kamarátky emailom. Na druhý deň zase od tej istej autorky, že to nie je pravda a podobné bláboliny. Tak som jej odpísala, nech mi láskavo debiliny neposiela,lebo to budem považovať za šírenie poplašnej správy a naložím s tým v súlade so zákonom. Včera som dostala od nej vééééééééľke ospravedlnenie, že už mi nič také viac nepošle.
buchač
08.11.12,12:10
...pepsička bežne zahcuje takýmito blábolmi tému...ale ospravedlnenia sa nikdy nedočkáme...veď aj načo ...či ???
pepsikova
08.11.12,12:37
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474) 20 Minutes Ago #25525 ...pepsička bežne zahcuje takýmito blábolmi tému...ale ospravedlnenia sa nikdy nedočkáme...veď aj načo ...či ???





..

..no , nie každý pri káve spí, alebo pribíja klince, alebo strieľa,ako bežne robíš ty...a ak sa ti nepáči to, čo ja čítam, veď nečítaj!...ale ty nyje a nyje počúvnuť, potom máš stavy a nervy, čo ja zase čítam!..mal by si ma milovať o čosi menej, potom by si nemusel po mne snoriť,čo kde píšem ,čítať, čo ja píšem a nemusel by si ma kdekade ospravedlňovať...furt ti to opakujem, ale ty si zaťatý ako sekera v chrbte!..:D

..P.S...pokročil si, minule som bola pepsina...
buchač
08.11.12,13:38
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)

20 Minutes Ago #25525 ...pepsička bežne zahcuje takýmito blábolmi tému...ale ospravedlnenia sa nikdy nedočkáme...veď aj načo ...či ???

..no , nie každý pri káve spí, alebo pribíja klince, alebo strieľa,ako bežne robíš ty
Nie každý môže...:rolleyes:
...a ak sa ti nepáči to, čo ja čítam, veď nečítaj!
...neblbni ....šľak aby ma trafil ...???? :eek:
...ale ty nyje a nyje počúvnuť, potom máš stavy a nervy, čo ja zase čítam!
....heheheheheheeh......že starosti si robím .........o duševné to Tvoje zdravie ....;)
..mal by si ma milovať o čosi menej, potom by si nemusel po mne snoriť,čo kde píšem ,čítať, čo ja píšem a nemusel by si ma kdekade ospravedlňovať...furt ti to opakujem, ale ty si zaťatý ako sekera v chrbte!..:D
...v pohode aj do hlavy...:cool:

..P.S...pokročil si, minule som bola pepsina...
.
kopretinka
08.11.12,13:41
mám dosť,kompletne mi boli vymazané komentáre z jednej témy a to som nepoužila žiadne nespisovné výrazy........jdu blejt,velebnosti......
VieraPopluharova
08.11.12,14:27
Vy dvaja zasa po sebe po dlhom čase túžite, alebo ako.....
buchač
08.11.12,14:42
mám dosť,kompletne mi boli vymazané komentáre z jednej témy a to som nepoužila žiadne nespisovné výrazy........jdu blejt,velebnosti......

....hehehe.......

Aj spisovne sa dá zadrieť do živého ........;)
Ten živý to nahlási a z témy je raz - dva mŕtvola ....:rolleyes:
terezamaria
08.11.12,15:19
Je to s úsmevom, to vidím...lebo neverím, že by si bol škodoradostný....:-)
pepsikova
08.11.12,15:22
...a čo ja možem za to, že ma miluje?..keby ma nyje, ani si ma nefšimne..no nyje?..
misoft
08.11.12,15:27
...pepsi - tu na našom východe je pohoda - bo ešte nám v gebuliach niečo ostalo - na rozdirel od tých v KK (ksichtokniha).
misoft
08.11.12,15:29
Šak to folkór - aspoň máme čo čítať :D
Kvaka
08.11.12,17:17
trisestri
08.11.12,17:43
uz davno hovorim,staci efektivne bojovat proti danovym unikom a sedej ekonomike/odhadom 11 mld eur rocne/,keby sa podarilo zachytit aspon jej tretinu netreba usporne balicky ani zvysovanie dani a odvodov/este k tomu keby sa obmedzila byrokracia/
lujza.j
08.11.12,17:54
potešilo....v utorok prišiel na kúsok "pán bytný", ale už včera išiel het na spátek:( potešilo, že asi príde 24.12-25.12.2012:D
......potešilo, že som sa včera stretla s babenkou z Košíc čo sme boli spolu v septembri cvičiť v HR a naťáhla mi fotečky na USB;)
buchač
08.11.12,18:00
potešilo....v utorok prišiel na kúsok "pán bytný", ale už včera išiel het na spátek:( potešilo, že asi príde 24.12-25.12.2012:D
......potešilo, že som sa včera stretla s babenkou z Košíc čo sme boli spolu v septembri cvičiť v HR a naťáhla mi fotečky na USB;)

...he ...a koho by aj nie :rolleyes:... to zas bolo " cvičenia " ;)....asi aj " kúsok " požičal :---...taký v HR nebol ...
pepsikova
08.11.12,18:20
...neviete niekto, len tak nafriško, kde nájdem parametre pamäťovej karty?..
buchač
08.11.12,18:28
...neviete niekto, len tak nafriško, kde nájdem parametre pamäťovej karty?..

...len tak ...nafriško......žeby google ? :---

...len tak ...a akej ???...z čoho ???
trisestri
08.11.12,18:30
zazracne uzdravuju,aspon si to myslia na soc.odeleniach kompetentny ktory rozhoduju o kompenzacnych prispevkoch-este ze tak zazracne nevedia uzdravit svojich protekcnych.:confused::eek:
pepsikova
08.11.12,18:40
...len tak ...nafriško......žeby google ? :---

...len tak ...a akej ???...z čoho ???..

..no asi nyje z môjho mixéra, mudrc!...asi z počítača!..a díky, už mám...
buchač
08.11.12,18:43
v mobile? Menu - nastavenia - všeobecné - stav telefónu

..
..no asi nyje z môjho mixéra, mudrc!...asi z počítača!..a díky, už mám...
...vo foťáku , v diktafóne , v PC ...


He ...na " múdru " otázku adekvátna odpoveď .......mudrlantka ....
Ivana Š
08.11.12,18:47
Juraj zas si si dal 1/2 viagry?

už včera som ti chcela dať komentár keď si osky podpichoval tuto
http://www.porada.sk/t200638-p52-co-dnes-na-obed-ii.html
Viagra sa berie celá ak chceš j***ť, ak chceš pod**bávať tak berieš polovicu
viac čítaj tu :D
http://f1sport.autorevue.cz/massa-si-dalsi-nevydarenou-sezonu-u-ferrari-nemuze-dovolit-25583
buchač
08.11.12,18:57
Juraj zas si si dal 1/2 viagry?

už včera som ti chcela dať komentár keď si osky podpichoval tuto
http://www.porada.sk/t200638-p52-co-dnes-na-obed-ii.html
Viagra sa berie celá ak chceš j***ť, ak chceš pod**bávať tak berieš polovicu
viac čítaj tu :D
http://f1sport.autorevue.cz/massa-si-dalsi-nevydarenou-sezonu-u-ferrari-nemuze-dovolit-25583

Nemusím - VIEM ...
Áno , dnes len 1/2 bola ........
Mila123
08.11.12,18:58
Nemusím - VIEM ...
Áno , dnes len 1/2 bola ........
a má dlhodobé účinky......????