Tweety
19.11.12,07:52
A ja mám hneď dobré ránko,

taká som vytočená z istej zdravotnej poisťovne, tak v marci odhlásim zamestnanca a teraz mi príde pokuta, za nedodané výkazy za zamestnanca, ktorý je odhlásený ....no neporazilo by jedného.....
Nezlostí sa nad hlúposťou iných. AK máš všetko OK, napíš jeden krásny list, alebo mailík pre poisťovňu, nech si teda láskavo urobia poriadok, lebo inak.....
VieraPopluharova
19.11.12,06:57
Tweety,

pekne mastná, nakoľko ich žiadajú už 3-ti krát, tak nám dali 660,-€, napriek tomu, že vždy im priložím všetku dokumentáciu, i teraz sa tak stalo, ale ten sprievodny list čo som napísala bol už riadne ostrý.... už fakt neviem čo tam majú za b...l a to nie je len jeden klient, druhému zasa z DÚ vraj nepodal riadne DPH, podávam elektronicky bez povinnosti zasielať krycí list, čím ďalej tým menej sa mi chce byť účtovníkom.....
Tweety
19.11.12,07:00
Tweety,

pekne mastná, nakoľko ich žiadajú už 3-ti krát, tak nám dali 660,-€, napriek tomu, že vždy im priložím všetku dokumentáciu, i teraz sa tak stalo, ale ten sprievodny list čo som napísala bol už riadne ostrý.... už fakt neviem čo tam majú za b...l a to nie je len jeden klient, druhému zasa z DÚ vraj nepodal riadne DPH, podávam elektronicky bez povinnosti zasielať krycí list, čím ďalej tým menej sa mi chce byť účtovníkom.....
Treba sa proti neprávosti brániť, to Ti schvaľujem. Ak môže jedna strana, tak aj druhá.
Mária Mojžišová
19.11.12,07:48
Už som asi zmeškala
VieraPopluharova
19.11.12,08:21
Hej, treba sa brániť no skúsiť to vysvetliť klientovi, že nie ja som blbec, ale niekto druhý tak to je ako hádzať hrach na stenu....aj tak si ten dotyčný myslí aká som neschopná.....
evuš
19.11.12,08:31
Hej, treba sa brániť no skúsiť to vysvetliť klientovi, že nie ja som blbec, ale niekto druhý tak to je ako hádzať hrach na stenu....aj tak si ten dotyčný myslí aká som neschopná.....

Vieročka, nekaz si zdravie !!! V ZP je bordel na pohľadanie, a keby len tam...všetky inštitúcie na Slovensku sú také !!!!
..A ak, dotyčný podnikateľ si myslí, že si neschopná, pošli ho za mnou !!! Ja mu to vysvetlím ! ;):D ..mňa môže na...ť iba inteligent :---
trisestri
19.11.12,09:30
namiesto vlockovania dazduje.
Zdenka175
19.11.12,10:35
tak toto ma dojalo:eek: V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
evuš
19.11.12,10:39
tak toto ma dojalo:eek: V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????

..no Zdeni..nám /jediným/ v bytovke nefunguje už 1,5 roka zvonček - chýbajúci káblik :eek: !!! Upozorňovala som na to aj predchádzajúceho i terajšieho domovníka - kašlú nato...ale keby sa mi prihodilo toto ???!!! Bývate v dome, v byte ???? Zisti, či zvonili, či mali na čom a ihneď volaj na SP /mali nechať kontakt/... :rolleyes: Držím päste !
P.s....M. bol kde ???....SP ide po PN v tejto dobe ako divá.... ;)
srska
19.11.12,10:43
..no Zdeni..nám /jediným/ v bytovke nefunguje už 1,5 roka zvonček - chýbajúci káblik !!! Upozorňovala som na to aj predchádzajúceho i terajšieho domovníka - kašlú nato...ale keby sa mi prihodilo toto ??? Bývate v dome, byte ???? Zisti, či zvonili, či mali načom a ihneď volaj na SP /mali nechať kontakt/... :rolleyes: Držím päste !pred kontrolou
Paula
19.11.12,10:44
Informuj čím skôr lekára, ktorý vystavil doklad o PN.
evuš
19.11.12,10:58
pred kontrolou

..to by bolo najideálnejšie.. ;):D:D ...no, myslela som kontakt na osobu, ktorá vykonala "kontrolu"...
trisestri
19.11.12,11:00
pepsikova
19.11.12,12:16
tak toto ma dojalo:eek: V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????..

..no to celkom dobre je možné!....a skutočné!....to ja minulý týždeň v utorok vybehnem zo vchodu so pesom sa venčiť a na chodníku dve baby diskutujú velice asi takto" kašli na to, aj tak doma nebude, to je mladý chalan,dáme, že nebol doma"...videla som im v ruke kopu marodiek, a tak sa pýtam, len tak, namiesto pozdravu "dievčence a koho hladáte"?...
...taká pipenka mi odpovedala, že kontrolujú marodov a tu majú adresu jedného, ale taká adresa tu nie je,že hladali..."no a meno nemá ten pacient?"-pýtam sa ja...
...a just, či to nebolo moje decko???!!!...boli by odišli preč, s bohvieakým vyjadrením!...a decko doma drichmalo....nakoniec sa zistilo, že doktor zle napísal na marodku adresu!...
..ja sa už v tomto štáte nečudujem ničomu!..
pepsikova
19.11.12,12:18
Dobré ránko všetkým,

káva,čaj ....podkladajte kýbliky, o chvíľku už nebude.....http://nd05.jxs.cz/826/279/391af88292_85783894_o2.png..

..Vieroč, ty potvor jeden!...si ma musela takto v pyžamku hned ráno sem hodiť?..:D:D
misoft
19.11.12,12:18
... bo je to len pripomienka minulého ......
misoft
19.11.12,12:19
...kávu, koláč, kytky, písmenká - nemusím, ale ten zvyšok - no, neviem, neviem!
misoft
19.11.12,12:20
A kopnem odhad - VšZP.
misoft
19.11.12,12:22
...a to chcú nás všetkých zatiahnuť do tohto "bordelu". Ajajajajaj - to zase bude ........
misoft
19.11.12,12:25
To si Ty? No teedááááááá!
MarcelkaT
19.11.12,12:26
Pepsi, ale dobre vyzeraš,....pekné pyžamko....
Ingrid Ondruskova
19.11.12,12:29
to je sila!!!!toto sa už nedá ani komentovať!!!!!!
buchač
19.11.12,12:34
..no Zdeni..nám /jediným/ v bytovke nefunguje už 1,5 roka zvonček - chýbajúci káblik :eek: !!! Upozorňovala som na to aj predchádzajúceho i terajšieho domovníka - kašlú nato...ale keby sa mi prihodilo toto ???!!! Bývate v dome, v byte ???? Zisti, či zvonili, či mali na čom a ihneď volaj na SP /mali nechať kontakt/... :rolleyes: Držím päste !
P.s....M. bol kde ???....SP ide po PN v tejto dobe ako divá.... ;)

...hm .....vy máte domovníka ??????.......

Neverím !!!!!

Neupozorňuj , ale daj si opraviť - respektíve SAMA nahlás správcovi - lebo aj to , aj tak sa totižto dá ...
....a máš po probléme ......
AlaNR
19.11.12,12:59
..

..Vieroč, ty potvor jeden!...si ma musela takto v pyžamku hned ráno sem hodiť?..:D:D

Pepsi a neškohle tá čipka, či igelit, či čo to je? :D :D
evuš
19.11.12,13:05
..ak toto spravia pracovníčky SP, tak dokonca života by boli bez PN ony...
VieraPopluharova
19.11.12,13:07
Raz som Ťa už musela odhaliť....no nie....
evuš
19.11.12,13:10
...hm .....vy máte domovníka ??????.......

Neverím !!!!!

Neupozorňuj , ale daj si opraviť - respektíve SAMA nahlás správcovi - lebo aj to , aj tak sa totižto dá ...
....a máš po probléme ......

Juraj, je to vlastne "domový dôverník" - byty sú obecné, nájomné, tam môžeš hlásiť, nahlasovať koľko chceš...
Má to však velikánsku výhodu...kto na mňa nemá mobil, neprezvoní, neotvorím :D....našťastie na PN som nebola nejakých 13 rokov... ;)...a ani šibači neotravujú :D;)
Zdenka175
19.11.12,13:13
..

..no to celkom dobre je možné!....a skutočné!....to ja minulý týždeň v utorok vybehnem zo vchodu so pesom sa venčiť a na chodníku dve baby diskutujú velice asi takto" kašli na to, aj tak doma nebude, to je mladý chalan,dáme, že nebol doma"...videla som im v ruke kopu marodiek, a tak sa pýtam, len tak, namiesto pozdravu "dievčence a koho hladáte"?...
...taká pipenka mi odpovedala, že kontrolujú marodov a tu majú adresu jedného, ale taká adresa tu nie je,že hladali..."no a meno nemá ten pacient?"-pýtam sa ja...
...a just, či to nebolo moje decko???!!!...boli by odišli preč, s bohvieakým vyjadrením!...a decko doma drichmalo....nakoniec sa zistilo, že doktor zle napísal na marodku adresu!...
..ja sa už v tomto štáte nečudujem ničomu!..


Zavolala som na to t.č. do SP čo bolo v liste a spýtala sa ako treba postupovať. Opýtali sa na meno a vraj oni už volali tej dr. a ona potvrdila ošetrenie.... Bože volala som nejak do hodiny- akí boli šikovní na SP??:eek: Nejak idú po tých PNkách
Dav
19.11.12,13:22
Vieročka, nekaz si zdravie !!! V ZP je bordel na pohľadanie, a keby len tam...všetky inštitúcie na Slovensku sú také !!!!
..A ak, dotyčný podnikateľ si myslí, že si neschopná, pošli ho za mnou !!! Ja mu to vysvetlím ! ;):D ..mňa môže na...ť iba inteligent :---
Aj v SP vzkriesili "duchov" - v minulosti vysporiadaných tzv. fiktívnych zamestnancov. Ak teda niekto už bol odhlásený, ale omylom vykázaný vo výkaze v ďalšom období. Alebo ak mali zle natypovaný dátum odhlášky, donesenú odhlášku s ich dátumom, opravené dátumy - a čáry máry- zase tí istí ľudia strašia.A ak mal podnikateľ na dané obdobie rozhodnutie a od rozhodnutia je viac ako rok, tak sa môžte po... trápiť, koľko chcete, lebo nevedia urobiť storná, opravy....
Paula
19.11.12,13:25
Zavolala som na to t.č. do SP čo bolo v liste a spýtala sa ako treba postupovať. Opýtali sa na meno a vraj oni už volali tej dr. a ona potvrdila ošetrenie.... Bože volala som nejak do hodiny- akí boli šikovní na SP??:eek: Nejak idú po tých PNkách


Ani by som sa nečudovala, keby pre nedostatok kontrolórov iba vyslali nejakého brigádnika porozhadzovať papieriky do schránok
:cool:
trisestri
19.11.12,13:40
redaktor Markizy nie je schopny odpovedat na otazky manipuklacie spravodajstva
http://www.youtube.com/watch?v=wqxoEJP2Dj4
Mária Mojžišová
19.11.12,14:41
tak toto ma dojalo:eek: V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????

Tak toto sa presne stalo môjmu synovi. Chorý na PN doma zaspal. A nakoniec lístok v schránke že kontrola a on nebol doma . Taký bol z toho nešťastný,napokon mu pomohla obvoďáčka. Odvtedy aj keď je chorý nechce ísť na PN, radšej berie dovolenku. On bol vždy taký aj keď bol malý. Keď mal 10 rokov raz zaspal tak, že keď sme sa vrátili z kina museli sme spať u susedov pretože kľúče boli zvnútra vo dverách zasunuté,a nemohli sme odomknúť. Nepomohlo ani búchanie , zvonenie, telefonovanie , ani zo spodného bytu z okna s portvišom búchanie na okno. Až ráno keď išiel synátor na záchod kľúče z dverí vybral. Tak toto trochu na odľahčenie.
srska
19.11.12,14:56
pred kontrolou

..to by bolo najideálnejšie.. ;):D:D ...no, myslela som kontakt na osobu, ktorá vykonala "kontrolu"...aj ja:D
pepsikova
19.11.12,15:11
..nyjeee!..to je čisté froté-ako z vane!..chapeš, nyje?..:)
pepsikova
19.11.12,15:21
...moje decko najstaršie sa vybralo k policajtom...dobre naladený, vraj, len pokutu im vyplatím, išiel som len málo rýchlejšie ako invalidný slimák, 30ečiek-ale čo už!..po 4 hodinách fčul príde,hreší ako pohan na pole neorané a vraj,"tu sa neplatí, to musíte na poštu a s ústrižkom zase sem"...to akotak decko prešlo, no a "máte starý vodičák, ošúchaný, musíme vám urobiť nový, tak 10ečiek za nový-to už až pri preberaní, (som zvedavá, kam ho pošlú to zaplatiť)...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...
Tweety
19.11.12,15:23
...moje decko najstaršie sa vybralo k policajtom...dobre naladený, vraj, len pokutu im vyplatím, išiel som len málo rýchlejšie ako invalidný slimák, 30ečiek-ale čo už!..po 4 hodinách fčul príde,hreší ako pohan na pole neorané a vraj,"tu sa neplatí, to musíte na poštu a s ústrižkom zase sem"...to akotak decko prešlo, no a "máte starý vodičák, ošúchaný, musíme vám urobiť nový, tak 10ečiek za nový-to už až pri preberaní, (som zvedavá, kam ho pošlú to zaplatiť)...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...
Ja som tomu môjmu chcela kúpiť už nápis som sponzorom polície. Ale už sa lepši.:---
pepsikova
19.11.12,15:24
wagner
19.11.12,15:34
Tak a blbý Slováci sa zložili na vysoké grécke dôchodky a na ich blahobyt.
http://aktualne.atlas.sk/staty-musia-grecku-odpustit-cast-dlhu-otazka-je-kedy-a-kolko/ekonomika/ekonomika-v-eu/
wagner
19.11.12,15:42
Zavolala som na to t.č. do SP čo bolo v liste a spýtala sa ako treba postupovať. Opýtali sa na meno a vraj oni už volali tej dr. a ona potvrdila ošetrenie.... Bože volala som nejak do hodiny- akí boli šikovní na SP??:eek: Nejak idú po tých PNkách
Veru idú - sused po operácii kolena a mal kontrolu tri krát za deň :mee: To je sila. Ja som bola na PN v roku 2007 celý rok - kontrola asi tri krát. Vždy som mala šťastie :) Raz prišli, keď som akurát dofrčala z MT, druhý krát v nedeľu o 14,05 - už som mala vychádzku. Aj som im to patrične dala najavo
. Tretí krát - akurát som zliezla zo šopy a stihla som sa umyť - vymieňala som škridle a musela som to prelatovať :rolleyes: No neviem ako by sa boli zatvárili, keby ma boli videli loziť po latách, smiechu by sa neboli asi zdržali.:eek: Jednoducho som mala viac šťastia, ako rozumu - vtedy:D
wagner
19.11.12,15:46
buchač
19.11.12,16:40
...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...

...nááále ...šak celá mátinka ......

...rehotu mám do zásoby ....ešte aj na zajtra mi zostane.....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11330.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
buchač
19.11.12,16:47
Juraj, je to vlastne "domový dôverník" - byty sú obecné, nájomné, tam môžeš hlásiť, nahlasovať koľko chceš...
...ja viem , mne nemusíš vysvetľovať ....tiež mám hentú " funkciu " ...ale slovo domovník znamená niečo iné totiž...

U nás som to aj tak zaviedol , že buď ja sa realizujem alebo dotyčnému vypíšem a podpíšem objednávku na konkrétnu opravu a nech sa aj sám postará ...nie vždy môžem osobne , proste sa nedá , aj keby som chcel ...
wagner
19.11.12,17:31
pepsikova
19.11.12,17:32
...nááále ...šak celá mátinka ......

...rehotu mám do zásoby ....ešte aj na zajtra mi zostane.....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11330.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif..

..no, len bacha, aby ti necvrklo!...
buchač
19.11.12,17:35
...risknem to....a keby aj , vymením prádlo ...
Mila123
19.11.12,18:42
"Heslo dňa:
Nepi ráno kávu, nebudeš môcť celé doobedie v práci zaspať!"
lujza.j
19.11.12,18:43
aspoň niekto tu rodí...
lujza.j
19.11.12,18:44
si dal nejaké halucinogény......
lujza.j
19.11.12,20:00
oni si fakt myslia, že niekoho zaujíma takáto kur*áreň:eek:......http://www.topky.sk/cl/100313/1331307/Markiza-spusta-novu-sou--Vsadza-na-sexi-tmavovlasku-vo-virivke-
lujza.j
19.11.12,20:12
trisestri
19.11.12,20:24
oni si fakt myslia, že niekoho zaujíma takáto kur*áreň:eek:......http://www.topky.sk/cl/100313/1331307/Markiza-spusta-novu-sou--Vsadza-na-sexi-tmavovlasku-vo-virivke-

nech sa daju vypchat,ja pozeram stv v tom case 5 proti 5 a cast duelu
srska
19.11.12,22:27
misoft
19.11.12,23:16
Veselé hubičky požral.
misoft
19.11.12,23:24
tak toto ma dojalo:eek: V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
To je nič! Moja 3/4 maródovala 10 dní. Na jedenásty - už ako vypísaná - odkráčala do roboty, keď dopoludnia cŕŕŕŕn - brinčok briní - kukám, dve ženštiny.
Reku: Čo si želajú?
A ony: prišli sme na kontrolu PN Vašej manželky.
Ja som sa začal rehlik ako kôň - vravím im, že prišli s krížom po funuse, pretože je od včera vypísaná a dnes nastúpila do práce.
A to ju šéfka - baba lenivá - poslala odniesť ráno lajstričko!
Takže moja 3/4 o 9:00 dala lajstričko a o 10:00 (cca) jej kontrolovali PN. Majú v tom mišmaš.
Hansa
20.11.12,05:21
-sociálka sa nejak rozbehla s tými kontrolami.
MarcelkaT
20.11.12,06:29
Dnes má potešilo pekné slniečkové ráno a obloha bez mračika. Je celkom príjemne.
Nedajte si ničim pokaziť dobrú náladu a tešme sa na bližiace Vianoce. A vôbec, písali ste už "Ježiškovi" čo chcete pod stromček?
srska
20.11.12,06:33
Dnes má potešilo pekné slniečkové ráno a obloha bez mračika. Je celkom príjemne.
Nedajte si ničim pokaziť dobrú náladu a tešme sa na bližiace Vianoce. A vôbec, písali ste už "Ježiškovi" čo chcete pod stromček?ja som písal, objednal. ježiško je moderný - požiadal o platbu cez visa kartu a keď mu nabehli v nebíčku love, tak mi aj objednané poslal:)
MarcelkaT
20.11.12,06:36
Si spokojný s darčkom? To je "dobrý" Ježiško,....
AlaNR
20.11.12,07:50
Dnes má potešilo pekné slniečkové ráno a obloha bez mračika. Je celkom príjemne.
Nedajte si ničim pokaziť dobrú náladu a tešme sa na bližiace Vianoce. A vôbec, písali ste už "Ježiškovi" čo chcete pod stromček?

Ja som už písala, minulý týždeň, len neviem, či Ježiško zoženie takú farbu darčeka, akú chcem, lebo to inak nosiť nebudem ;)
A u nás začína byť tiež krásne, hmla pomaly opadáva, Oskar sa škerí, vidím to na celkom pekný deň!
Želám ho aj vám :D
MarcelkaT
20.11.12,08:18
Ty si ale "náročná" na farbu, .........
willma
20.11.12,08:29
no spodné vetvičky na stromčeku budú obrezané veeeeľmi vysoko :(
maja
20.11.12,08:37
Aj u nás krásne svieti:), dlho ho nebolo...
Marcelka, farba je veeeľmi dôležitá ;):D
AdaMtiM
20.11.12,09:02
Moji synovia písali v nedeľu Ježiškovi....vyberali si z katalógu "Dračisko" a ten mladší listoval a keď začal ukazovať skoro na každú vec na strane : tak mu došlo, že jednoduchšie je hovoriť mi : a túto stranu celú , aj túto celú:)...... taký je skromnučký chlapček môj..
MarcelkaT
20.11.12,09:06
Aj u nás krásne svieti:), dlho ho nebolo...
Marcelka, farba je veeeľmi dôležitá ;):D

Ale, aj u Vás krásne svieti, to je zaujímavé........
Farba je veľmi dôležitá:---,...........máš pravdu.......;)
MarcelkaT
20.11.12,09:07
Ani si nevedela, že aký je "skromnučky" chlapček.........
AlaNR
20.11.12,09:23
Ale, aj u Vás krásne svieti, to je zaujímavé........
Farba je veľmi dôležitá:---,...........máš pravdu.......;)

jasné, že farba je pre mňa dôležitá, jedná sa o šperky, nebudem nosiť modré, keď sa mi modré nepáčia... nie? šak zbytočný darček potom, či? ;)
KatarinaNR
20.11.12,09:31
Ali to je tá súprava z FB? aj ja som si tento rok objednala, Ježiško len zaplatí, tiež takú súpravu :-)
AlaNR
20.11.12,10:39
Fujha, prepchávajú nám upchatú kanalizáciu. Príšerný smrad :( bleeee
MarcelkaT
20.11.12,10:54
Áno, áno,..........
Oliwa
20.11.12,10:57
jasné, že farba je pre mňa dôležitá, jedná sa o šperky, nebudem nosiť modré, keď sa mi modré nepáčia... nie? šak zbytočný darček potom, či? ;)
Fšak to by si mala také súkromné "Modré z neba" od Tvojho andela...
A ak by sa ti náááhodou nehodili k nejakej róbe, aj to sa dá ľahko vyriešiť - išla by si bez nej... ;):D
Enem co by na to ríkal ten Tvúj andel :rolleyes:... Žeby eden? :)
Kvaka
20.11.12,11:06
http://zpravy.idnes.cz/liberecti-vedci-a-objev-nanovrstvy-nicici-bakterie-a-viry-pm0-/domaci.aspx?c=A121119_181732_liberec-zpravy_ertNo, asi len oprášili a vylepšili niečo, čo tu bolo a je.


Počas prvej svetovej vojny sa do rán vojakov dávali strieborné lístočky, aby sa zabránilo šíreniu infekcií. Liečenie poranení striebrom bolo bežné až do polovice 20. storočia, keď sa masívne rozšírilo používanie antibiotík.

Dodnes sa narodeným deťom oči ošetrujú striebrom na zabránenie infekcií. V nemocniciach používajú striebro na liečenie ťažko hojacich sa jaziev a poranení. Zo striebra sa vyrába aj chirurgické náradie a katéter je napríklad tiež potiahnutý striebrom na zabránenie infekcii. Niektoré spoločnosti dnes začali vyrábať obväzy s obsahom striebra.

Čítajte viac: http://domacnost.sme.sk/c/5249455/krasa-a-sila-striebra.html#ixzz2ClOvAyFz
AlaNR
20.11.12,11:10
Fšak to by si mala také súkromné "Modré z neba" od Tvojho andela...
A ak by sa ti náááhodou nehodili k nejakej róbe, aj to sa dá ľahko vyriešiť - išla by si bez nej... ;):D
Enem co by na to ríkal ten Tvúj andel :rolleyes:... Žeby eden? :)

Múj andel by ma asi nechal doma bez róooby :D

Mala som na výber, modré alebo červené, iné sa nevyrábajú, takže zvíťazila červená.
Nemôžem vymýšľať, lebo andel zletí z neba a nedostanem ništ :D
pavol54
20.11.12,11:29
šperk z platiny môže byť aj modrý le nech váži aspoň kilo
misoft
20.11.12,11:51
Ale to nený Ježiško, ale IEžiško :D
misoft
20.11.12,11:53
A kto ju upchal? Hádam nie BLÉÉÉÉ :D
pepsikova
20.11.12,11:57
...čoby nie!..ved ty si splachovací...
pepsikova
20.11.12,11:57
...kdeee to jeee?..idem tam!..díky luí...
trisestri
20.11.12,17:57
to nemoze Fico namiesto kseftov z Pentou zachranovat byvale VSZ?
lujza.j
20.11.12,18:17
mojko neviem ale ako som to uvidela....tak že to je domček pre pepsi..:-D
lujza.j
20.11.12,18:26
Dnes má potešilo pekné slniečkové ráno a obloha bez mračika. Je celkom príjemne.
Nedajte si ničim pokaziť dobrú náladu a tešme sa na bližiace Vianoce. A vôbec, písali ste už "Ježiškovi" čo chcete pod stromček?
ja píšem dedovi mrázovi nejak mi to ostalo z dectva;)ked bola na mňa bývalá švagriná násilná tak som povedala "ježimrázovi":D tak ja som chcela taký vyhrievaný sedák do autiaku...moje decko ma vysmialo, že ved mama ty nemáš v aute zapaľovač kam si to chceš zapojiť, že ona mi radšej kúpi štrikované rukavice:eek::D tak som ostala taká v neistote, že ved sme nabíjali navigačku musím tam mať zástrčku....a aj mám.....tak som si ju objednala s kolegom.....potom sa decku chválim, že som si s "kakaukom"-tak volám kolegu:D, objednala ten moj podritník....a moje decko, ježiši mama ty čo si taká prudká teba sa nedá nijako prekvapiť....ja som ti to už objednala:D ale inak mi dala peniažky ťe nech si niečo kúpim...inak to neznášam ...lebo ja rada nejaké prekvapko;)
srska
20.11.12,20:57
to nemoze Fico namiesto kseftov z Pentou zachranovat byvale VSZ?myslíš akože ďalšie 10-15 ročné daňové prázdniny?
trisestri
20.11.12,21:11
myslíš akože ďalšie 10-15 ročné daňové prázdniny?

nie,odkupenie,ved je stupencom statneho vlastnictva strategickych podnikov,ale odkupit chce len poistovne-nie zeleziarne ani distribuciu plynu. /pad zeleziarni by negativne ovplyvnil celu slovensku ekonomiku,danve prazdniny neviem ci by stopli predaj,stala by za uvahu aj tato moznost./
srska
20.11.12,21:21
nie,odkupenie,ved je stupencom statneho vlastnictva strategickych podnikov,ale odkupit chce len poistovne-nie zeleziarne ani distribuciu plynu. /pad zeleziarni by negativne ovplyvnil celu slovensku ekonomiku,danve prazdniny neviem ci by stopli predaj,stala by za uvahu aj tato moznost./už vinkuloval love inde :D
Indeed
21.11.12,07:42
Dnes rano kuknem z okna, a čo nevidím ?

Po ulici ide na vodzke MODRÝ PES !?

a vedie za sebou akúsi "pipinu" ....

Kontrolujem, či som pri zmysloch, či nie som pod vplyvom.. či nemám halucinácie...

Prizriem sa lepšie a to len ten pes mal oblečený kabátik vo farbe "ultra-marine-blau"

TY KOKSO !
BXLmiami
21.11.12,07:59
nie,odkupenie,ved je stupencom statneho vlastnictva strategickych podnikov,ale odkupit chce len poistovne-nie zeleziarne ani distribuciu plynu. /pad zeleziarni by negativne ovplyvnil celu slovensku ekonomiku,danve prazdniny neviem ci by stopli predaj,stala by za uvahu aj tato moznost./
No,kedže Smer založili tí istí ako svojho času HZDS,tak si myslím,že už vedia kto to chce a kto to dostane.A my vieme ako to dopadne.
Indeed
21.11.12,08:32
daj ako to dopadne, nie každý má prehĺad
lujza.j
21.11.12,08:41
zas to tak nepreživaj...:-P
MarcelkaT
21.11.12,09:28
Mňa dnes zase potešilo krásne počasie, slniečko svieti, obloha bez mračikov, žiadna hmla a je príjemne.
lujza.j
21.11.12,09:48
pošli kusom aj do Ba...lebo tu čista depresia....hmla...opar...no hnus..brr
evuš
21.11.12,09:57
Mňa dnes zase potešilo krásne počasie, slniečko svieti, obloha bez mračikov, žiadna hmla a je príjemne.

.aj nám pošli.....tiež hmlisto a depresívne..:o ..verím, že slniečko aj tak zase raz vykukne, tak sa "vytešenkujem" :D
MarcelkaT
21.11.12,10:01
Kočky, stačí ak kúsok pekného počasia pošlem e_mailom alebo prepravnou službou?
Určite aj tam u Vás vykukne slniečko, len treba počkať.....
Hansa
21.11.12,10:02
-dievčence popravde poviem, keďže je jeseň, tak mi to hmlisté počasie neprekáža.
Ale musím sa posťažovať: na pracovisku sme kolektív: otec, syn a my ďalší cudzí. Synko sa zrejme bojí otca, a tak sa tu klame a zavádza a.....
Je mi z toho nanič. Aby jeden dospelý človek nevedel byť za svoje činy zodpovedný?!
Tweety
21.11.12,10:03
evuš
21.11.12,10:07
..áno, ďakujeme :-) :-) :-)
Žabinka
21.11.12,10:13
Mňa dnes zase potešilo krásne počasie, slniečko svieti, obloha bez mračikov, žiadna hmla a je príjemne.
Prosím všetkých poraďákov z východu: Nevysvieťte celé slniečko, nech ostane aj pre nás ostatných..:cool::D:---
Tweety
21.11.12,10:16
Prosím všetkých poraďákov z východu: Nevysvieťte celé slniečko, nech ostane aj pre nás ostatných..:cool::D:---
Ale veď ja som ho práveže poslala aj ku ostatným.
MarcelkaT
21.11.12,10:22
Májka poslala slniečko všetkým aby ste sa tešili, my vychodniari sa vieme podeliť aj s ostatnými....
Žabinka
21.11.12,10:24
Ale veď ja som ho práveže poslala aj ku ostatným.
Práve niečo dorazilo, zatiaľ len po troške, ale predsa.. Konečne, po toľkej dobe. Ďakujéém..
trisestri
21.11.12,10:55
slnko mate,tak pre zmenu trocha Viedne.
http://webcam.anw.at/
trisestri
21.11.12,11:14
lujza.j
21.11.12,11:56
u mna nič...:(
Tweety
21.11.12,11:57
áno tak
Tweety
21.11.12,12:03
maja
21.11.12,12:09
Problém s citlivými zubami neradno zanedbať....:D:rolleyes:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qptdqvueBkA
MarcelkaT
21.11.12,13:44
Je 15,40 hod. máme +13 stupňov a je príjemne. Ktovie ako bude zajtra.
Tweety
21.11.12,13:47
Keby sme sa dožili aj takej jesene života, ako je táto v prírode, tak sa teda máme na čo tešiť.:)
srska
21.11.12,14:16
Ale veď ja som ho práveže poslala aj ku ostatným.nemusíš posielať - každý deň príde samo;)
Tweety
21.11.12,14:20
nemusíš posielať - každý deň príde samo;)
Ale veď reklamovali, že tam absentuje a nesvieti tak krásne jak u nás. Aj v telke, či rádiu sa čertili, že majú hmly. Tak prečo neposlať, keď my ho máme nadostač. Východniari sú prajní. Či s tým nesúhlasíš?
misoft
21.11.12,15:20
Pozerám "Správy na JOJ" a hovoria o bankových kartách a o tom, ako sú klienti leniví a že si dávajú PIN ku karte, alebo že si ich dávajú jednoduché ako napr. 1234 - to tí redaktori sú fakt takí blbí, že nevedie, že PIN vydáva na požiadanie banky spoločnosť, ktorá tieto karty vyrába?
Mila123
21.11.12,15:22
Jana Motyčková
21.11.12,15:59
Pozerám "Správy na JOJ" a hovoria o bankových kartách a o tom, ako sú klienti leniví a že si dávajú PIN ku karte, alebo že si ich dávajú jednoduché ako napr. 1234 - to tí redaktori sú fakt takí blbí, že nevedie, že PIN vydáva na požiadanie banky spoločnosť, ktorá tieto karty vyrába?
V niektorých bankách sa to dá. Ja mám mbank a tam si môžem zmeniť PIN.
misoft
21.11.12,16:02
Nehádam sa - ale prvotný PIN vydáva spoločnosť/firma, ktorá ich vyrába.
lujza.j
21.11.12,17:30
dakujem malý kúsok predsa len dorazil...:)
trisestri
21.11.12,17:51
pin ci nepin?-to je otazka:D /ta ked tak vyspele technologie,co tak miesto pinu otlacok prsta,to je 100 identifikator/
pavol54
21.11.12,19:09
pin ci nepin?-to je otazka:D /ta ked tak vyspele technologie,co tak miesto pinu otlacok prsta,to je 100 identifikator/
ešte lepšie čip pod kožou
lujza.j
21.11.12,19:12
hubatá
21.11.12,19:15
Dlhoročným výskumom som prišla na to, že keď chcem jeden sprostý pin tak musím v banke niečo mať. Len som už zabudla čo to je.
srska
21.11.12,19:16
ešte lepšie čip pod kožouna ktorom mieste? :D
hubatá
21.11.12,19:18
No - až taký diétny nie je: je tam veľa špargle......
Ajk&
21.11.12,19:34
Zajtra vraj štrajkujú nižší pracovníci justície: preto sa nezľaknite ak v pojednávačke uvidíte zhrbenú zapisovateľku ako ďobe do počítača s červenou stužkou na bielej blúzke a diktuje jej sudca čo jej vytuneloval mzdové prostriedky z rozpočtu rok dozadu.
Rozalka
21.11.12,19:41
trisestri
21.11.12,19:46
Zajtra vraj štrajkujú nižší pracovníci justície: preto sa nezľaknite ak v pojednávačke uvidíte zhrbenú zapisovateľku ako ďobe do počítača s červenou stužkou na bielej blúzke a diktuje jej sudca čo jej vytuneloval mzdové prostriedky z rozpočtu rok dozadu.

ale ved im maju zvysit platy z tych zdrojov ktore mali ist na zvysenie platov sudcov, ktore sa buduci rok maju zmrazit,vraj sa dohodli na tom poslanci zo sudcami.
Katy a R
21.11.12,20:05
Nehádam sa - ale prvotný PIN vydáva spoločnosť/firma, ktorá ich vyrába.
- ale veď nemusia všetci bankovať s tvojou bankou ;)nie je to všade tak!
Si predstav, že ja som si sama zadávala PIN - a v dvoch bankách . je pravda, že voľakedy dávno (napr SLSP, VUB) mi posielali PIN v špeci obálke.
Katy a R
21.11.12,20:07
.. žeby nejaké "lóve" .. :)
srska
21.11.12,20:09
dajme jednu ušetrenú na zdravie:)
pepsikova
21.11.12,20:17
..ja som dnes zrušila pomer s mojou bankou...nebol milenecký, tak ďaleko sme sa ešte nedostali, ale skôr "ked ftáčka lapaju, pekne mu švitoria"...aj mne chvílku švitorkali, kým som ich nenačapala na odrbe...a to ja teda dákosik nemusím...a v čom bol problém?..no, seniorúčet, za eurko, 5 vstupov v tom, ak budem mať dôchodok na účet, inkaso z účtu...no, nezober to!..časom banking-keď zmúdriem!..zmúdrela som z eurka na 5.80!..lebo tolko ten banking stojí na tom účte...šmahom bolo po láske a idem pekne a isto k mojim zaužívaným láskam, ktoré síce občas majú svoje muchy (slovenská pošta), ale aspoň ma nič nestoja...a dôchodok mi dajú vždy načas, aj inkaso skasírujú, keď prídem platiť-hneď...žiadna hromadná čakacia doba na 15-steho...dlho som bola presvedčená, že banky sú zlodeji, nechala som sa prekecať,ale nič neni lepšie ako rokmi overená klasika..klasika...toť moj dnešný zážitok...
Katy a R
21.11.12,20:21
.. ale, veď ešte máš ďalšie ....
lapejko
21.11.12,20:22
a mňa nepotešilo, že nám architekti z brna zabudli oznámiť zmenu osi vykurovacieho rebríka o 25 cm pred tým ako to tu v rakúsku prišla oprávnená firma za 1000,00€ prerobiť, ani to že po treťom prerobení konštrukcie sadrokartónového podhľadu nám oznámia, že priemer bodových svetiel bude 17 cm a horkoťažko tam zmestíme 7 cm, ani to,že rozmery v projekte nerešpektujú skutočný stav v rozdiele 15 cm...ale teší ma,že sme dostali výplatu a ideme zajtra na víkend domov k rodinám po 23 dňoch...huráá
Katy a R
21.11.12,20:37
veru takýto pomer si si nemala ani začínať ... sú aj bez poplatkov
kukučka
21.11.12,22:31
Nechápem, prečo nemáš jeden odborný a jeden odporný, odvodený od slova odporovať :D:D:D
Aspoň tie odborné príspevky by tu mohli zostať.
pepsikova
22.11.12,02:50
http://images.anitji.com/good-morning/029.gif (http://images.anitji.com/good-morning/029.gif)...dobré ránko tu, posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich a jednu v meissenskom porceláne špeciálne pre BXM, dávno som ju nevidela...
..a čajík v čínskom dušičkovom kotlíčku letí Macke a Vieroč, no a niečo ešte len tak, ak by niekto mal hneď chuť...
..šarkan zistil že vonku je hnusno, zima a tma, vrčal, že čo ho povlačujem po takej hnusobe, no ale ráno je za nami a tak už len pohoda bude byť...fajn deň vám prajem...http://images.anitji.com/good-morning/026.gif (http://images.anitji.com/good-morning/026.gif)
pepsikova
22.11.12,03:09
...a jeden na ráno:


*V cirkuse vrcholi hlavne cislo. **Krotitel buchne pastou krokodila po hlave a ten otvori papulu **plnu ostrych zubov. **Odrazu krotitel rozopne nohavice a strci svoj ud krokodilovi do papule....**Obecenstvo stichne od uzasu a caka, co bude dalej. **Potom krotitel znovu buchne krokodila po hlave a ten zavrie tlamu. **Obecenstvo ani nedycha. **Krotitel po treti krat buchne krokodila po hlave, **ten vzapati otvori papulu a krotitel vytiahne svoj nezraneny ud von.**Obecenstvo salie, obrovsky uspech. **Potom krotitel vyzve divakov: **"Najde sa snad nejaky odvazlivec,ktory si to chce skusit? **Odmena je 1000 dolarov!" **Zrazu sa nesmelo prihlasi jedna z pritomnych blondyn a hovori:**"Ja by som to aj skusila, ale nesmeli by ste ma tak silno buchat dohlavy!" *
lapejko
22.11.12,03:10
ta co ňešpiš,:o ja už mám cestovnú horúčku, mordujem hlavu čo nemám zabudnúť zobrať domov a z domu :rolleyes:
pepsikova
22.11.12,03:12
lapejko
22.11.12,03:18
tak toto je bomba!
BXLmiami
22.11.12,03:22
http://images.anitji.com/good-morning/029.gif (http://images.anitji.com/good-morning/029.gif)...dobré ránko tu, posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich a jednu v meissenskom porceláne špeciálne pre BXM, dávno som ju nevidela...
..a čajík v čínskom dušičkovom kotlíčku letí Macke a Vieroč, no a niečo ešte len tak, ak by niekto mal hneď chuť...
..šarkan zistil že vonku je hnusno, zima a tma, vrčal, že čo ho povlačujem po takej hnusobe, no ale ráno je za nami a tak už len pohoda bude byť...fajn deň vám prajem...http://images.anitji.com/good-morning/026.gif (http://images.anitji.com/good-morning/026.gif)
Dakujem,dobre padla,ja posielam korbáčiky.Príjemný deň.
MarcelkaT
22.11.12,06:18
http://images.anitji.com/good-morning/029.gif (http://images.anitji.com/good-morning/029.gif)...dobré ránko tu, posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich a jednu v meissenskom porceláne špeciálne pre BXM, dávno som ju nevidela...
..a čajík v čínskom dušičkovom kotlíčku letí Macke a Vieroč, no a niečo ešte len tak, ak by niekto mal hneď chuť...
..šarkan zistil že vonku je hnusno, zima a tma, vrčal, že čo ho povlačujem po takej hnusobe, no ale ráno je za nami a tak už len pohoda bude byť...fajn deň vám prajem...http://images.anitji.com/good-morning/026.gif (http://images.anitji.com/good-morning/026.gif)

Pepsi, ďakujem pekne za čajík. Máme iba +4 stupne, pod mračikom,........ale celkom príjemne. Dúfam, že sa počasie polepší a na celom Slovensku bude svietiť krásne slniečko.
MarcelkaT
22.11.12,06:20
A niečo trošku na dobrú náladu :

Slečna kráča po pláži. Odrazu vidí starú fľašu. Zdvihla, otrela od bahna a vtom vyskočí duch.**** Slečna sa náhlivo pýta: Budem môcť mať tri
želania?!****
Duch: Je mi to nepríjemné, ale ja som duch plniaci len jedno želanie!**** Slečna so skúsenosťami z proklamácií v súťažiach krásy, bez váhania: Tak prosím o mier na Blízkom východe. Vidíš to na mape?! Chcem aby všetky tie štáty prestali medzi sebou viesť vojny, aby sa Židia a Arabi mali radi, aby mali radi Američanov a všetci žili v pokoji a harmónii.****
****
Duch sa pozrie na mapu a hovorí:****
Dievčina buďme pragmatici, tie štáty sa nenávidia a bijú tisíc rokov, ja po 1000 rokoch sedenia vo fľaši, tiež nie som v najlepšej forme. Som dobrý, ale nie až tak dobrý. Necítim sa na to aby som to dokázal urobiť. Pouvažuj a skús nejaké náhradné želanie!****
****
Dievčina chvíľu rozmýšľa a potom hovorí:**** No dobre, celý svoj život chcem stretnúť skutočného muža, za ktorého sa chcem vydať. Vieš takého, čo by ma mal rád, šetril, bránil, bol gentleman, dobre vyzeral, dobre zarábal a odovzdával mi peniaze, bol múdry, nepil, nefajčil, pomáhal pri deťoch, pri upratovaní , bol aktívny v posteli, bol verný a nedíval sa len na televízor a nechodil za kamaratmi.
To je moje želanie...!****
****
Duch si hlboko vzdychol a hovorí:****
Prosím Ťa, ukáž mi ešte raz tú mapu....****
MarcelkaT
22.11.12,06:25
Nevidím korbáčiky, kde sú?......
MarcelkaT
22.11.12,07:05
Přijde jeptiška do malého krámu s potravinami a požádá
prodavače: „Prosím flašku rumu.“ Prodavač flašku přinese,
zabalí ji, flašku jí dá a nedá mu to,aby se nezeptal: „Já jsem
myslel, že jeptišky nepijou…“ „Víte, matka představená má
zácpu a rum na ní funguje jako projímadlo.“

Prodavač pochopí. Večer zavře krám a jde parkem domů. A v tom na
jedný lavičce uvidí totálně ožralou jeptišku s prázdnou flaškou
od rumu v ruce. „Říkala jste, že to je projímadlo pro matku
představenou!“ řekne jí vyčítavě.

„Taky, že jo! Ta se posere, až mě dneska uvidí!“
buchač
22.11.12,07:06
ta co ňešpiš,:o ja už mám cestovnú horúčku, mordujem hlavu čo nemám zabudnúť zobrať domov a z domu :rolleyes: ...hehehe , hlavne manželku neber z domu do domu ...
lujza.j
22.11.12,07:41
ha..ha..ale aj opačne...:-P
srska
22.11.12,07:55
:D:D:D ..."viete ako vyjeb*** z bolševikom? zomrieme"...

http://www.youtube.com/watch?v=gFNHJuD8P-8&feature=related
MarcelkaT
22.11.12,08:02
Myšlienka roka!

Ak má daň z cigariet odradiť ľudí od fajčenia,
daň z alkoholu odradiť ľudí od pitia,
potom nechápem daň zo mzdy ... !


Daň zo mzdy zatiaľ plne pochopili len cigáni-morgoše!
trisestri
22.11.12,09:19
srska
22.11.12,09:26
strelba vo Zvolene,3 mrtvi http://www.aktuality.sk/clanok/218100/strelba-vo-zvolene-traja-mrtvi/no, zobral to hopom - všetkých spoločníkov naraz
buchač
22.11.12,09:28
srska
22.11.12,09:30
...a ....?????tc trade na predaj
buchač
22.11.12,09:33
tc trade na predaj

...alebo novinári majú ( budú mať ) zasa o čom meditovať a " odborné múdrosti " trieskať...

Téma o agresívnych psoch trochu ustúpi do pozadia....
Žabinka
22.11.12,09:37
strelba vo Zvolene,3 mrtvi http://www.aktuality.sk/clanok/218100/strelba-vo-zvolene-traja-mrtvi/
Muselo preskočiť chlapovi.. V tejto pošahanej dobe..
trisestri
22.11.12,09:39
...a ....?????

a nezaujimave pokial to nie je tvoja rodina? /typicky postoj pokial sa to mna netyka,tak su to nezaujimave veci,aj keby vyhlusili pol republiky/-su zaujimavejsie temy,ako napr kotenie mravcov v pusti alebo zber sisiek/
Indeed
22.11.12,10:03
strelba vo Zvolene,3 mrtvi http://www.aktuality.sk/clanok/218100/strelba-vo-zvolene-traja-mrtvi/

Zrkadlo tejto pošahanej doby, kde na vrchole piedestálu sú farbené papieriky zvané peniaze....

primitivizmus vo svojej podstate....

ale aj výstraha pre prislušnikov "extra-kasty horných 10 000"

nevezmú si so sebou NIČ ....
lujza.j
22.11.12,10:26
...alebo novinári majú ( budú mať ) zasa o čom meditovať a " odborné múdrosti " trieskať...

Téma o agresívnych psoch trochu ustúpi do pozadia....

No oni by možno aj o inom ,alebo aj inak.....ale šefredaktor povie že o tomto a takto...
buchač
22.11.12,11:14
a nezaujimave pokial to nie je tvoja rodina? /typicky postoj pokial sa to mna netyka,tak su to nezaujimave veci,aj keby vyhlusili pol republiky/-su zaujimavejsie temy,ako napr kotenie mravcov v pusti alebo zber sisiek/
Očuj sestra ...
Ja nič , ja muzikant...len preto som tú kratučkú otázočku dal , že Tvojim zvykom je aj nejaký komentár dať ...

Týka , netýka...nik nevie a ani nebude vedieť , že čo spôsobilo ten skrat aj napriek oným - známym skutočnostiam...
Proste mu ( ľudovo povedané ) zašibalo , lebo nie je ( nebol ) sám , ktorý sa dostal do konfliktu a prišiel v podstate o všetko ...
Môže byť aj to , že keď ho " vyhodili " , tak šiel ku dnu ... a zvykať si na skromnosť nie je u dnešných podnikateľov nejak cool...
Mohol by som aj menovať , ibaže každý pozná vo svojom okolí nejakého a mediálne " hviezdy " typu Pavla Ruska sú známe...


No oni by možno aj o inom ,alebo aj inak.....ale šefredaktor povie že o tomto a takto...
Ale šak hej ...
Ibaže ťažko bude z nejakého vyučeného kuchára , či krajčírky nejaký novinár , znalý problematiky ...
Zasa sa môžu spomínať zbrane a ich používanie s tou , či onou súvislosťou , nakoľko na to proste nemajú ...či poprávnej , či po zbraňovej problematiky .....

Či sa mýlim ???
BXLmiami
22.11.12,11:23
Že Vás to baví stále sa naťahovať,marš piecť moriaka.Ako budete večer sviatkovať?
Darina1234
22.11.12,11:25
Že Vás to baví stále sa naťahovať,marš piecť moriaka.Ako budete večer sviatkovať?
A coze slovac ma sviatok?
maja
22.11.12,11:44
Slovač má každý deň sviatok, keď chce:D a veruže skoro vždy chce ;)
pepsikova
22.11.12,11:51
..posielam popoludňajiu kafu..a k nej malú prosbu aj sem,prosím, pomôžte!..
...pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača v pc,1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov (http://www.tetaberta.sk/naplntemisky/unia-vzajomnej-pomoci-lud%C3%AD-a-psov)
www.tetaberta.sk (http://www.tetaberta.sk)
Tweety
22.11.12,11:56
kukučka
22.11.12,12:00
Kukulka.
Napriek tomu, že nechápeš realitu - posledný pokus :

Mal som aj jeden / aj samé slušné príspevky - - - aj tak ma DEBO vyhodil

Mal som aj jeden / žiadne príspevky - - - aj tak ma DEBO vyhodil


Takže keď Richard pvý voči mne začal porušovať vlastnú Etiketu (čítal SS, keď hľadal moje nicky a aj to verejne napísal cca "keď treba , nezaváham" - - preto nepíšem SS (a keď vám nevadí, že vám číta :--- ), nevidím nejaký rozumný dôvod, aby som dodržiaval ja :D

Viem že ťa tu viacerí naháňajú ako Pacha...už som v realite? Asi aj mažú, lebo keď napíšem Milan, tak zmizneš...:D:D:D
Zdenka175
22.11.12,12:04
smutná vec sa stala
trisestri
22.11.12,12:15
Očuj sestra ...

Ja nič , ja muzikant...len preto som tú kratučkú otázočku dal , že Tvojim zvykom je aj nejaký komentár dať ...

Týka , netýka...nik nevie a ani nebude vedieť , že čo spôsobilo ten skrat aj napriek oným - známym skutočnostiam...
Proste mu ( ľudovo povedané ) zašibalo , lebo nie je ( nebol ) sám , ktorý sa dostal do konfliktu a prišiel v podstate o všetko ...
Môže byť aj to , že keď ho " vyhodili " , tak šiel ku dnu ... a zvykať si na skromnosť nie je u dnešných podnikateľov nejak cool...
Mohol by som aj menovať , ibaže každý pozná vo svojom okolí nejakého a mediálne " hviezdy " typu Pavla Ruska sú známe...


Ale šak hej ...
Ibaže ťažko bude z nejakého vyučeného kuchára , či krajčírky nejaký novinár , znalý problematiky ...
Zasa sa môžu spomínať zbrane a ich používanie s tou , či onou súvislosťou , nakoľko na to proste nemajú ...či poprávnej , či po zbraňovej problematiky .....

Či sa mýlim ???

vsak dockaj pridem do Kosic aj z novinarmi a potom 15 decembra na hlavnej ti ani kapustnice nezostane,vsetko pisalkovia sezeru.:D:):D
nedalo na koment,neviem co boli ty konatelia zac a motiv pistolnika,ak nevyplatene dlhy alebo mzda-tak by som potreboval gulomet,minimalne M5ku:)
kukučka
22.11.12,12:48
Viem že ťa tu viacerí naháňajú ako Pacha...už som v realite? Asi aj mažú, lebo keď napíšem Milan, tak zmizneš...:D:D:D

No nemám pravdu? Otázka je....ale... a vôbec... a načo? Aj tak...:)
kopretinka
22.11.12,13:13
..posielam popoludňajiu kafu..a k nej malú prosbu aj sem,prosím, pomôžte!..
...pomôžte aspoň takto:
...stačí iba jedno kliknutie havíkovi, ktorý sa vám páči...alebo aj nepáči-a kvoli tomu mu dajte svoj klik...ide z každého prehliadača v pc,1x za deň...




http://www.tetaberta.sk/naplntemisky...i-ludí-a-psov (http://www.tetaberta.sk/naplntemisky/unia-vzajomnej-pomoci-lud%C3%AD-a-psov)
www.tetaberta.sk (http://www.tetaberta.sk)

ako moje kliknutie nakŕmi psa?:eek:
Stanislav 1975
22.11.12,13:14
Pre zábavu (ako dôchodca nemám čo robiť, tak ... )

Milane, aký dochodok ti vyrúbili? Si v plnke? :D
Stanislav 1975
22.11.12,13:21
Až taký starý cap nie som - ale keď budem, tak okolo 490

PS
Zas som mohol byť extra (keby som si dal žiadosť od 31. októbra, krátili by mi o 12,5 % :--- (normál 2 roky = okolo 24 mesiacov po 0,5 = 12,0 % )

Mno, to by si ma potom mohol aj pozvať na obed...:D
Oliwa
22.11.12,13:25
Dôchodok má určite pjekný - výsluhový :)... Však si vyslúžil :rolleyes: ...
Milanko je ako pán Pátrovič :D... Tiež si stále žije vo svojom vlastnom svete... ;)
BXLmiami
22.11.12,13:28
A coze slovac ma sviatok?
No tento ešte nemá,tak to treba urgentne a ihned napraviť.:)
Tweety
22.11.12,13:31
No tento ešte nemá,tak to treba urgentne a ihned napraviť.:)
Prečo sem na Slovensko ťahať americké sviatky? Žeby si oni ťahali tie naše? :rolleyes:
marjankaj
22.11.12,13:32
Pozvať to je najmenej
(ide o to, kto bude objednávať)
No ak to zaplatíš, tak ja naobjednávam.:--- Aj domov si dám zabaliť.:D
MarcelkaT
22.11.12,13:39
Naše si nedáme,.......
MarcelkaT
22.11.12,13:41
Nehnevaj sa, ale taký mladý dôchodca.........
MarcelkaT
22.11.12,13:42
.....aj na aperitív.......
Oliwa
22.11.12,13:47
Prečo sem na Slovensko ťahať americké sviatky? Žeby si oni ťahali tie naše? :rolleyes:
Ále čoby, kurátenko ;):)... To len doktorka má deti tuším za veľkou mlákou, tak sa máme prispôsobiť... Lenže kde by obyčajná slovenská rodina zobrala lóve na veľkého amerického moriaka - je rada, ak jej vyjde v nedeľu na kurča...
buchač
22.11.12,14:20
čo som ?? Buchy ?

Ani na tanieri nechcem zelené - - nie ešte na sebe

...šak ani ja nie ...ale špenát môžem , aj hrášok , aj brokolicu , aj ...a čo ja viem čo ešte ???

Letectvo totiž modré na sebe nosilo ...



Si v plnke?
Až taký starý cap nie som - ale keď budem, tak okolo 490

Ale plnku by si rád na účte ...
pavol54
22.11.12,15:29
http://www.cas.sk/clanok/236988/krvava-strelba-vo-zvolene-medzi-obetami-je-aj-otec-so-synom.html
že by som toto poslal mojim dľžnikom, čo mi zabudli zaplatiť faktúry?
pavol54
22.11.12,15:33
...šak ani ja nie ...ale špenát môžem , aj hrášok , aj brokolicu , aj ...a čo ja viem čo ešte ???

Letectvo totiž modré na sebe nosilo ...


Ale plnku by si rád na účte ...
A KEDY? len modré všivky zvané lampasy.
Tweety
22.11.12,15:37
že by som toto poslal mojim dľžnikom, čo mi zabudli zaplatiť faktúry?
Len to nie, mohli by to brať ako vyhrážku. Spravodlivosť by sa mala dosiahnuť ináč, nie hrubou silou.
buchač
22.11.12,15:45
A KEDY? len modré všivky zvané lampasy.

Vtedy , keď si mal na r..i oné....:---

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/41333
pepsikova
22.11.12,16:23
...odšrobujem si hlavu!..lebo nerozumiem tomu, čo je dnes v súdnej sieni!..jedna matka nedovolí zachrániť svoje dieťa, onkologicky choré,ktoré musí dostať krv!..lebo- viera!..
..kurňa, čo to je za viera?..čo dovolí dieťaťu zomrieť?..
..nezmyselné náboženské predsudky...duša je prednejšia ako život...čo to je?..
Valcake
22.11.12,16:32
...podľa mňa to nie je ani tak o duši, ale o ľudskej nevedomosti...:rolleyes:
misoft
22.11.12,17:09
A aj niekedy posielajú aj terazu
misoft
22.11.12,17:14
Hlavu a pudiľar :D
misoft
22.11.12,17:21
Fakt - bomba - ale dobré nápady.
misoft
22.11.12,17:33
Kľúúúúúd! Neprežívaj - bo ťa klepne!
barokka
22.11.12,17:39
...šak ani ja nie ...ale špenát môžem , aj hrášok , aj brokolicu , aj ...a čo ja viem čo ešte ???

Ale plnku by si rád na účte ...

488 - 12 % = 436 - - ja som skromný (a sem tam aj nyečo robím BD/ENR) (( kvôlivá 52 eurkám nebudem skákať cez plot )

Vraj ešte aj na salonky mi pošlú
pavol54
22.11.12,18:01
Vtedy , keď si mal na r..i oné....:---

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/41333
čo si tými bodkami myslel? slovenčina mi nerobí problémy rozoznávam čas minulý a prítomný a budúci.
buchač
22.11.12,18:01
488 - 12 % = 436 - - ja som skromný (a sem tam aj nyečo robím BD/ENR) (( kvôlivá 52 eurkám nebudem skákať cez plot )

Vraj ešte aj na salonky mi pošlú
Lepšie jak kopanec do prdele , alebo hrdzavým klincom do oka ...;)
Anik
22.11.12,18:21
misoft
22.11.12,18:28
No a čo budeme mať z toho my?
Z koláča dieru!
Anik
22.11.12,18:39
No a čo budeme mať z toho my?
Z koláča dieru!

V jeho prípade by som bola celkom rada, kebyže aj nič.
lujza.j
22.11.12,18:40
No a čo budeme mať z toho my?
Z koláča dieru!
...a z opice riť!
pavol54
22.11.12,18:42
V jeho prípade by som bola celkom rada, kebyže aj nič. že by sa objali spolu s miklošom ? aj ten bol ocenený
Katy a R
22.11.12,18:50
.. však v lotérii vyhráme ... :)
misoft
22.11.12,18:50
Ešte jednoho a dostaneme Nobelovku za kotenie naj...financministrov svetovej triedy. Kam že sa to ostatní hrabú.
Anik
22.11.12,18:56
za toto máš 100 užitočných
lujza.j
22.11.12,19:13
a potom sa niekto čuduje že niekto capne "vyriešené" .......capla som včul:mad:
wagner
22.11.12,19:51
...odšrobujem si hlavu!..lebo nerozumiem tomu, čo je dnes v súdnej sieni!..jedna matka nedovolí zachrániť svoje dieťa, onkologicky choré,ktoré musí dostať krv!..lebo- viera!..
..kurňa, čo to je za viera?..čo dovolí dieťaťu zomrieť?..
..nezmyselné náboženské predsudky...duša je prednejšia ako život...čo to je?..
To mi pripomenulo časy dávno minulé - kamarátke bolo treba operovať nohu, lebo mala jednu kratšiu ( to ešte keď bola vééééééééľmi malá) Jej matka nedovolila, lebo vtedy to kresťanská viera zakazovala.:confused: A pekné dievča, krívala celý život. Zostala slobodná, lebo ....
wagner
22.11.12,19:58
Že Vás to baví stále sa naťahovať,marš piecť moriaka.Ako budete večer sviatkovať?

A tí čo moriaka nemusia a radšej mu dajú milosť ako americký prezident, tí majú čo alebo koho opekať? háááááá:D
trisestri
22.11.12,20:03
...odšrobujem si hlavu!..lebo nerozumiem tomu, čo je dnes v súdnej sieni!..jedna matka nedovolí zachrániť svoje dieťa, onkologicky choré,ktoré musí dostať krv!..lebo- viera!..
..kurňa, čo to je za viera?..čo dovolí dieťaťu zomrieť?..
..nezmyselné náboženské predsudky...duša je prednejšia ako život...čo to je?..

jehovisti su fanatici,len by si mali ludia uvedomit ze oni sa casto mylia,tiez patria k tym co parkrat ohlasovali koniec sveta./ich starsi zboru su cirou nahodou vsetci prachaci/
dufam ze dieta lekari zachranili-inak matka bojovala a tie svine ktore sa vyhlasuju za pravych krestanov ju aj tak vylucili a potopili.
nie som lekar,ale aj ked su vo svete alternativy podavania krvi,tak predsa v kazdej krajine su odlisnosti a tradicie ako aj kapacitne moznosti ci odbornost a aplikovana prax,takze je irelevantne argumentovat pripadmi zo zahranicia ako to robila pravnicka matky-tak preco jej nezabezpecili jej jehovisticky bratia tych zahranicnych odbornikov.
trisestri
22.11.12,20:05
A tí čo moriaka nemusia a radšej mu dajú milosť ako americký prezident, tí majú čo alebo koho opekať? háááááá:D

ja ani moriaka nemam a tomu chladenemu by uz ani milost nepomohla.:D
Indeed
23.11.12,07:57
A tí čo moriaka nemusia a radšej mu dajú milosť ako americký prezident, tí majú čo alebo koho opekať? háááááá:D

Možu opekať len 1/4 z moriaka , aj tak by sa im celý moriak do rúry nezmestil a aj pečenie by bolo obťažné

lebo zvonku by obhorel a zvnutra by bol nedopečený...

Používajte ROZUM !
trisestri
23.11.12,08:31
Možu opekať len 1/4 z moriaka , aj tak by sa im celý moriak do rúry nezmestil a aj pečenie by bolo obťažné


lebo zvonku by obhorel a zvnutra by bol nedopečený...

Používajte ROZUM !

vsak toho co ukazovali ze mu dal milost vyzeral jak mensia hus,taky vychrtly asi zato dostal milost:D
do nasich trub sa nezmesti,ale vieme kde ich pecu amici?-lebo vidno ze ich podavaju pecene v celku,my ked mame takeho nad 5 kil musime pred upravou rozporcovat-to mas pravdu,takeho 8 kiloveho by sme do rury tazko vtrepali,dakedy je problem upiect väcsiu hus.
MarcelkaT
23.11.12,09:16
Nepotešilo má dnešné počasie, pod mrakom poprchavá, je síce +7 stupňov, ale naálada pod psa. Nedajte si ju ničim pokaziť. Pred nami je víííkend.
trisestri
23.11.12,10:09
bol som na FB a tam pozvanka na akciu kde ako tahak predstavili Patrovica,takze Hnojke a ich agenturam nestaci Martinka z Turca,teraz netreba ani rozum ani talent ani vzdelanie,ani chovanie-mladym ako celebrity a in hviezdy su podsuvany vselijaky skrachovanci bez chrbtovej kosti a sebareflexie a cim odpornejsi charakter a povaha a cim vulgarnejsie a agresivnejsie spravanie tym lepsie.
vcera ma pobavili markizaci,v jednej sprave povedia ze nasilie a agresivita vseobecne stupa v spolocnosti a v druhej sprave ponukali uputavku na bitku na ich reality sou kde jedna dala druhej facku a ta druha jej kopla do ksichtu-ved ti moderatori dakedy ani keby nemali sajnu o tom o com hovoria a suvislostiach okolo toho.
VieraPopluharova
23.11.12,10:36
Ahojky vospolok,

neviem či to je piatkom, alebo sychravým počasím, no taká som nas...tá až by som plechy kúsala od jedu, už som to síce napísala do témy DOVERA, ale čo je veľa je veľa, tak nikde v celej republike, žiadne diagnostické centrum mi nedá termín na MR, vraj mám sa sťažovať na poisťovni, tak čo je toto za móresy v tomto štáte, keby išlo o banalitu kašlem na to......
evuš
23.11.12,10:48
Ahojky vospolok,

neviem či to je piatkom, alebo sychravým počasím, no taká som nas...tá až by som plechy kúsala od jedu, už som to síce napísala do témy DOVERA, ale čo je veľa je veľa, tak nikde v celej republike, žiadne diagnostické centrum mi nedá termín na MR, vraj mám sa sťažovať na poisťovni, tak čo je toto za móresy v tomto štáte, keby išlo o banalitu kašlem na to......

Vieročka, nerozčuľuj sa !!!! V tomto svete sa začal človek brať ako vec a tu sú dôsledky.... Pekne sa nadýchni a uži si pohodový piatok !!! ;)
Rozalka
23.11.12,11:08
vsak toho co ukazovali ze mu dal milost vyzeral jak mensia hus,taky vychrtly asi zato dostal milost:D
do nasich trub sa nezmesti,ale vieme kde ich pecu amici?-lebo vidno ze ich podavaju pecene v celku,my ked mame takeho nad 5 kil musime pred upravou rozporcovat-to mas pravdu,takeho 8 kiloveho by sme do rury tazko vtrepali,dakedy je problem upiect väcsiu hus.
Pečú ich v rúre, akurát ich majú podstatne väčšie ...
spomínate si na film, keď Priscilla Presley vliezla do chladničky a tam kdesi vzadu vylovila čosi nejedlé, tak naozaj majú také veľké chladničky, potom sa v nich človek musí prehrabávať, kým nájde, čo hľadá.
Ešte k tej ich rúre:
Keď som bola na nášteve u brata, tiež mi bolo ľúto zapnúť takú obrovitánsku rúru za kúsok ryby, ale čo už! Tak som si vyrátala, aby bola ryba nachystaná, keď švagrinká príde z práce, zapnem rúru na 200, po chvíli som si povedala, že by už mohla byť nahriata, otvorím a ... vlažná ... - potom som si rýchlo musela prepočítavať na °F.
trisestri
23.11.12,12:35
Pečú ich v rúre, akurát ich majú podstatne väčšie ...
spomínate si na film, keď Priscilla Presley vliezla do chladničky a tam kdesi vzadu vylovila čosi nejedlé, tak naozaj majú také veľké chladničky, potom sa v nich človek musí prehrabávať, kým nájde, čo hľadá.
Ešte k tej ich rúre:
Keď som bola na nášteve u brata, tiež mi bolo ľúto zapnúť takú obrovitánsku rúru za kúsok ryby, ale čo už! Tak som si vyrátala, aby bola ryba nachystaná, keď švagrinká príde z práce, zapnem rúru na 200, po chvíli som si povedala, že by už mohla byť nahriata, otvorím a ... vlažná ... - potom som si rýchlo musela prepočítavať na °F.

este k tomu vianocne osvetlenie celeho domu,oni asi nebudu mat elektrinu velmi drahu:D
AlaNR
23.11.12,12:50
este k tomu vianocne osvetlenie celeho domu,oni asi nebudu mat elektrinu velmi drahu:D

ale asi aj kvalitné drôty, keď naraz toľko elektriny zoberú a nezhorí im vedenie ;)
BXLmiami
23.11.12,13:18
Prečo sem na Slovensko ťahať americké sviatky? Žeby si oni ťahali tie naše? :rolleyes:
Každá zámienka na posedenie s rodinou dobrá.
MarcelkaT
23.11.12,13:20
Pekný víkend všetkým, dajte si pauzičku od roboty a oddychujte.
BXLmiami
23.11.12,13:20
A tí čo moriaka nemusia a radšej mu dajú milosť ako americký prezident, tí majú čo alebo koho opekať? háááááá:D
:-)) Môžeš tekvicu alebo tekvicový koláč,brrr.
trisestri
23.11.12,13:40
:-)) Môžeš tekvicu alebo tekvicový koláč,brrr.

vzdy som sa cudoval ze v amerike je cuketovy. resp tekvicovy kolac tym sviatocnym,lebo u nas bol iba takym vsednym,ved mame nespocetne mnozstvo kolacov a zakuskov
srska
23.11.12,13:43
vzdy som sa cudoval ze v amerike je cuketovy. resp tekvicovy kolac tym sviatocnym,lebo u nas bol iba takym vsednym,ved mame nespocetne mnozstvo kolacov a zakuskovzo zákuskov mám najradšej šnicľu:D
Paula
23.11.12,13:51
Ja dve šnicle prosímpekne :)
srska
23.11.12,13:59
ideme zajtreky na A4-kovú za 7,90 vrátane opekaných krumpirov a šalátu
ivuliatko
23.11.12,16:14
My sa zajtra tiež pekne nagnávime :) dcérenka má stužkovú, ale nevyzvedala som, čo sa bude papkať... chcem sa nechať prekvapiť :---
k šťastiu mi stačí tak málo - že som to nemusela variť ja :D:D
pavol54
23.11.12,16:21
este k tomu vianocne osvetlenie celeho domu,oni asi nebudu mat elektrinu velmi drahu:D
a potom mi tu niekto nadáva keď poviem že si " Stanlyho" zapríčinili sami, takú spotrebu energie majú ako 2/3 sveta
misoft
23.11.12,16:33
Vieroč - to si až dnes na to prišla? Ako to u nás chodí?
misoft
23.11.12,16:35
A ani hurkami neohrdnem!
misoft
23.11.12,16:36
Griswoldovci na Vianoce :D
misoft
23.11.12,16:37
VieraPopluharova
23.11.12,16:51
Nuž priznávam hej, ja doteraz bol VIP....
trisestri
23.11.12,17:47
My sa zajtra tiež pekne nagnávime :) dcérenka má stužkovú, ale nevyzvedala som, čo sa bude papkať... chcem sa nechať prekvapiť :---
k šťastiu mi stačí tak málo - že som to nemusela variť ja :D:D

zelam prijemnu zabavu,chutne jedla a dobru pijatiku.
dobre padne oddychnut od varenia,ale vsak inak by ta varenie malo bavit ked varis tak chutne ze slintam pri monitore.
Mila123
23.11.12,18:07
trisestri
23.11.12,18:13
http://www.topky.sk/cl/10/1332035/Kuriozita-zo-Starej-Lubovne--Dievca-spavalo-s-priatelom--z-ktoreho-sa-vyklula-zena- :eek:

bolo vcera v tn,vraj jej dokonca hrozi trestne stihanie za porusovanie cudzich prav.-teda neviem ci to na sude prejde,neviem ake prava boli porusene,azda pravo na priatela co ma opacne pohlavie?:)
srska
23.11.12,18:34
bolo vcera v tn,vraj jej dokonca hrozi trestne stihanie za porusovanie cudzich prav.-teda neviem ci to na sude prejde,neviem ake prava boli porusene,azda pravo na priatela co ma opacne pohlavie?:)možno mala právo na panenstvo a to bolo porušené:rolleyes:
lujza.j
23.11.12,18:39
http://blog.sme.sk/blog/3975/74025/griswold_house.jpg
jej moj film.... najmä ako rozfláka sobíky a potom aj santu:D ale aj iné
misoft
23.11.12,18:42
http://3.bp.blogspot.com/_Xz6fExm4orQ/Spyvki9aZhI/AAAAAAAAEgs/7m-ogRcOG8I/s320/1.jpg
wagner
23.11.12,18:51
Tak to ja nemusím, naposledy som to jedla asi pred 30-timi rokmi
lujza.j
23.11.12,18:53
ako je možné, že v Paneláku ako podmas hudbu dávajú hudbu z iných filmov:rolleyes: momentálne z filmu mojeho obľúbeného
http://img.csfd.cz/posters/0/944_dvd.jpg
wagner
23.11.12,18:54
:-)) Môžeš tekvicu alebo tekvicový koláč,brrr.

Tekvicu áno, tekvicový koláč nerobím. Ja koláče nemusím, ani zákusky. Občas keď príde vnučka, tak pre ňu spravím jablkovú štrúdľu - tú zjem aj ja. A pre ňu ešte venčeky z odpalovaného cesta. Dve dávky a padnú do jej žalúdka všetky. Aj keď nie naraz.
lujza.j
23.11.12,18:55
nemám slov.....:eek: ja stále hovorím, že oni sú takí nejakí "iní".......http://www.topky.sk/cl/11/1331989/Surove-znasilnenie-sokovalo-Chorvatsko--Studentke--26--strcil-do-vaginy-celu-ruku-
buchač
23.11.12,18:55
ako je možné, že v Paneláku ako podmas hudbu dávajú hudbu z iných filmov:rolleyes: momentálne z filmu mojeho obľúbeného
http://img.csfd.cz/posters/0/944_dvd.jpg

...aspoň niečo je v tom nekonečnom príbehu panelákoveho typa dobré...:rolleyes:
wagner
23.11.12,19:00
Indy, zase si nepochopil to, čo som písala. Že keď dostane moriak milosť, tak nemám čo opekať. Podľa Teba 1/4 toho omilosteného moriaka?
wagner
23.11.12,19:23
wagner
23.11.12,19:26
wagner
23.11.12,19:34
buchač
23.11.12,19:38
Poznáte niekto tento eshop? Chcela by som si odtiaľ objednať CD. Je to spolahlivé?
http://www.supershop.sk/obchod.php?typ=top&jazyk=SK&zaner=&idkset=&hrach=&partner=5&od=49&limitdo=49&sekcia=knihy&hladane=&nosic=&cenado=&char=&char2=
Nepoznám , no pozri na kontakty

http://www.supershop.sk/obchod.php?action=kontakt&jazyk=SK&sekcia=-1

......a uvidíš , že je všetko OK ...;)
wagner
23.11.12,19:59
Nepoznám , no pozri na kontakty

http://www.supershop.sk/obchod.php?action=kontakt&jazyk=SK&sekcia=-1

......a uvidíš , že je všetko OK ...;)
Ďakujem, to by ma nebolo ani napadlo. Tak si môžem objednať.
Ajk&
24.11.12,04:04
panenstvo ...... to je niečo čo ešte nájdeme v zoologickej?
Ajk&
24.11.12,04:09
PRVÁÁÁ!!!

Tak vám donesiem kávu:
http://cdn.shopify.com/s/files/1/0069/8272/products/decaf_medium.jpg?1
ups ....!
Čo už, zvykajte si!
kukučka
24.11.12,05:20
bez vody? :---
pepsikova
24.11.12,06:17
bez vody? :---..

..mašinku na takú kafu nech si dá každý svoju...:D

...a kedže kafa je už tu, tak len krásnu oddychovú sobotu vám prajem,,,sobotuuu-žiadnu robotuuu...
lujza.j
24.11.12,08:26
trisestri
24.11.12,11:24
hlupost a arogancia mladych nema medze -vid citovany prispevok ::::eek:
,,,,,Vzdy mi velmi trha srdce ked vidim niekde stareho cloveka a je v dakej situacii ktoru uz skoro nezvlada, napr take vystupenie z tramvaje je nadludsky vykon a pod. Kurna ja to nechapem! Naco zbytocne predlzujeme zivot??? Farmaceuticke firmy si mastia vrecka, lebo kazdy stary clovek bere 18 druhov liekov a v ich najvacsom zaujme je taketo klienta co najdlhsie udrzat pri zivote.
Predlzovat aktivny stav cloveka, nie celokovo zivot, by bolo asi prilis...ludske. Preco sa ku situacii nepostavime tak ze to je proste priroda a neodideme vtedy ked mame? Mozno sa mylim a lieky uziva len velmi mala cast dochodcov...neviem, vychadzam len z mojho najblzsieho okolia.,,,,,,,
ivuliatko
24.11.12,11:33
zelam prijemnu zabavu,chutne jedla a dobru pijatiku.
dobre padne oddychnut od varenia,ale vsak inak by ta varenie malo bavit ked varis tak chutne ze slintam pri monitore.
Ďakujem za želanie :) povinné varenie ma veru nebaví... veď aj okná viem umývať veľmi kvalitne a pritom to nenávidím :D aj žehlenie mi ide super... bleee
trisestri
24.11.12,11:44
Ďakujem za želanie :) povinné varenie ma veru nebaví... veď aj okná viem umývať veľmi kvalitne a pritom to nenávidím :D aj žehlenie mi ide super... bleee

ja ze si uz chystas robu-vidis ja zehlit neviem a tiez ma nebavi:D
misoft
24.11.12,11:49
Kto to napísal? Idem mu povedať pár "úprimných" slov!