lujza.j
03.05.13,15:02
ježiši chlapi, zabudla som prehodiť stupni neé:D
lujza.j
03.05.13,13:12
Toto je iba skuska vlozit obrazok...mozno nic...ak ano moja skrina č1 este be dvier..;-))
srska
03.05.13,13:44
Toto je iba skuska vlozit obrazok...mozno nic...ak ano moja skrina č1 este be dvier..;-))a boční lišty kdy budete dělat?
terezamaria
03.05.13,14:02
[
Toto je iba skuska vlozit obrazok...mozno nic...ak ano moja skrina č1 este be dvier..;-))
Lui, si šikovník najšikovnejší, zaslúžiš si takéto dobré....:-)))
http://bratislava.dnes24.sk/images/photoarchive/2011/01/07/20110107_185815_zabijacka.jpg
http://www.webareal.sk/fotky13199/hlavn.jpg
vulxy
03.05.13,14:24
Toto je iba skuska vlozit obrazok...mozno nic...ak ano moja skrina č1 este be dvier..;-))a boční lišty kdy budete dělat?
az ked bude vsetko zariadene....usetri par metrov :)
misoft
03.05.13,14:40
Toto je iba skuska vlozit obrazok...mozno nic...ak ano moja skrina č1 este be dvier..;-))
Lu - obrázok ako lusk, skriňa ako z fabriky. Nezdáš sa, si káder :D.
Zdenka 0705
03.05.13,15:12
aj metre ušetríš, aj skrine pekne pri stene budú
Zdenka 0705
03.05.13,15:13
Lui, potrebujem rozobrať skriňu v spálni a obývačkovú stenu ... sťahovanie...neprídeš?
lujza.j
03.05.13,17:22
Lui, potrebujem rozobrať skriňu v spálni a obývačkovú stenu ... sťahovanie...neprídeš?
Zdeni nie je problém....to čo som vyhadzovala boli rok výroby 1977....tak viem ako aj na takéto...:)))
srska
03.05.13,17:32
luj, do líšt zainvestuj - dobré sú narážacie
lujza.j
03.05.13,17:39
lišty dám na koniec....dve skrine mám na komplet...ešte dve...takže 4ks vedla seba ..podla toho kolko miesta ostane uvidím čo tam dám.....možno nejakú komodu...neviem, ale lišty musia byť to je jasné bez toho je to surové zubaté...v tej izbe budú iba šaty tak ako som to plánovala dávno...žiadne káble nemajú byť z čoho...tak mi je jedno aké tam dám...ale dík za typ..
srska
03.05.13,17:46
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
lujza.j
03.05.13,17:49
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
ja by som ta nebuzerovala...;)..mohol by to pochopiť....
srska
03.05.13,17:51
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
ja by som ta nebuzerovala...;)..mohol by to pochopiť....
čiže - záleží na akého uja narazím - asi tak
lujza.j
03.05.13,17:53
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
ja by som ta nebuzerovala...;)..mohol by to pochopiť....
čiže - záleží na akého uja narazím - asi tak
asi tak....ale blbcov je 99%...
srska
03.05.13,18:00
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
ja by som ta nebuzerovala...;)..mohol by to pochopiť....
čiže - záleží na akého uja narazím - asi tak
asi tak....ale blbcov je 99%...tých čo momentálne kontrolujú alebo cuzámen?:D
misoft
03.05.13,18:21
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
Nemal byť problém - tá špeciálna značka je totiž dočasná. Keďže pôvodné číslo je istotne na DI a presúvaš vodidlo do obvodu iného DI - mala by platiť (vozidlo ešte nie je papierovo prihlásené). No po prihlásení je už neplatná = kúpiť novú.

I keď nechápem, prečo takto zložito - ak je to stále tvoje vozidlo, mohol si na starej k novému DI a tam to urobiť (ibaže ideš z okresu do okresu a si iný majiteľ).
srska
03.05.13,19:18
otázka do pléna:
auto so zvláštnym evidenčným číslom napr.: PP MC 421 (prevozná značka) + nalepená platná SK diaľničná známka => bude ma policajt na diaľnici pri kontrole buzerovať, že na kontrolnom kupóne nemám napísané EČV?
Nemal byť problém - tá špeciálna značka je totiž dočasná. Keďže pôvodné číslo je istotne na DI a presúvaš vodidlo do obvodu iného DI - mala by platiť (vozidlo ešte nie je papierovo prihlásené). No po prihlásení je už neplatná = kúpiť novú.

I keď nechápem, prečo takto zložito - ak je to stále tvoje vozidlo, mohol si na starej k novému DI a tam to urobiť (ibaže ideš z okresu do okresu a si iný majiteľ).misoft, jedná sa o novo kúpené vozidlo, ku ktorému - pretože bolo stiahnuté pred 5 dňami z centrálneho skladu z inej krajiny eu - ešte nie sú vystavené v sk papiere od dovozcu, ktorý ich musí doručiť predajcovi a až potom sa auto môže prihlásiť na di a pridelia mu ečv. na toto obdobie (mám to vystavené do konca 05/13) predajca vystaví potvrdenie o pridelení zeč klientovi aby s autom mohol jazdiť vrámci sk. no ale ak chcem jazdiť po diaľnici musím mať platnú diaľničnú známku a na kontrolnom kupóne by malo byť napísané ečv.
misoft
03.05.13,19:25
misoft, jedná sa o novo kúpené vozidlo, ku ktorému - pretože bolo stiahnuté pred 5 dňami z centrálneho skladu z inej krajiny eu - ešte nie sú vystavené v sk papiere od dovozcu, ktorý ich musí doručiť predajcovi a až potom sa auto môže prihlásiť na di a pridelia mu ečv. na toto obdobie (mám to vystavené do konca 05/13) predajca vystaví potvrdenie o pridelení zeč klientovi aby s autom mohol jazdiť vrámci sk. no ale ak chcem jazdiť po diaľnici musím mať platnú diaľničnú známku a na kontrolnom kupóne by malo byť napísané ečv.
Aha - tak to je iné. Napíš do kupónu to prepravné číslo. Kúp si 10-dňovú, keď budeš mať auto zaregistrované, kúpiš už na skutočnú značku. Inak slúži len na používanie neprihláseného vozidla z bodu A (napr. od predajcu) do bodu B (domov, prípadne až na DI), alebo aj inde, ale len do doby povolenia, viac tu:
http://auto.sme.sk/c/5526251/s-dokladmi-od-auta-su-len-problemy-bez-nich-este-vacsie.html
lujza.j
03.05.13,19:28
skrković kedy ideš?...kukni aké bude počko....
srska
03.05.13,19:38
skrković kedy ideš?...kukni aké bude počko....
chcem ho len prehnať po diaľnici aby nezlenivelo
lujza.j
03.05.13,19:40
tak si zober zo sebou nejakého "žabiaka":D...
wagner
03.05.13,19:45
http://www.aktuality.sk/clanok/228087/komentar-o-com-budu-prezidentske-volby/
Prečítajte si to až do konca - to je najzaujímavejšie. Lebo voľby nebudú o kádeháckych problémoch(potraty) ale o tom, ktorým smerom sa bude SK uberať.
pmajap
03.05.13,19:50
Ako vám je dobre, jeden novučičké auto, druhý skrine, tretí jasnú hlavu z novej porady a ja tu šaškujem a miesto príspevkov zadávam nezmyselné otázky..ach jaj :D:eek:
willma
03.05.13,19:52
no síce som dezorientovaná z nového designu porady, ale aj tak ma dnes potešilo vystúpenie blšky na školskej akcii - odspievala aj so spolužiačkami zopár ľudoviek a išlo im to pekne a už dlhšiu dobu sa vytešujem, že sa mi podarilo dobre prezimovať kaktusy kúpené minulého roku - všetky krásne nasadili kvetné puky
lujza.j
03.05.13,19:54
nie si sama aj a som včera zadala....aj ked som nechcela....
skrine sú staré,odležané...len novo poskladané:D
...ja neviem kde je sever na tejto nuovo porade...
lujza.j
03.05.13,19:55
moje kaktusy sa prezimovali samé...na balkone...silné jedince prežili:D
lujza.j
03.05.13,19:57
vulxy
03.05.13,20:34
potesilo :vychladene pivo......
rozculilo: kupil som malo piv......
lujza.j
04.05.13,09:39
šlak ma ide trafiť....nákupné maniačky.....chodím na stránku fashion days, dobre sa tam nakupuje....teraz sú tam mega zlavy...človek príde 20min. po spustení kampane a dobré boty fuč...vrrr....a to hovorím o čižmách...nakoniec naklikám do koša dvoje a v koši už len jedny ...druhé mi niekto uchmatol....:mad:
Rozalka
04.05.13,10:29
Včera som sebou hodila o zem - ani neviem ako, zrazu som bola na zemi, hlavu som si buchla o rúru na chodbe, lakeť do steny - modrina na zadku a ramene, boľačka na lakti a hrča na hlave, ale žiadna krvička ani roztrhnuté šatstvo, takže to zas nemohlo byť také zlé, ale .... neviem, prečo, odvtedy si pohmmkávam (aj celú noc) "Hoří louka, hoří les" ... nie a nie sa toho zbaviť.
pmajap
04.05.13,11:38
Keď sa dolomím, alebo meliem z posledného tak sa mi z podvedomia vracia"Lásko má ja stuňu" a drží ma to aj dva dni.:D
čo ma zaskočilo na novej Porade, že sa veľmi podobám na paľa a tomám oveľa dlhšie vlasy:eek:
Richard
04.05.13,11:51
Založte prosím ďalšiu kapitolu, táto je už dlhá 1162 strán. Vďaka! Uzatváram ako obvykle.

Pokračovanie tu:
http://www.porada.sk/t215604-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iv.html