jued
21.02.06,08:02
Chcela by som sa Vás spýtať dá sa priamo v programe MRP WIN mzdy niekde nastaviť zmena písma. Jedná sa mi o to , že všetky zostavy tlačí typom písma, ktoré je dosť nečitateľné, veľmi široké a nalepené na sebe. Pritom v programe WORD a EXCEL mám nastavený typ písma Times New Roman. Ďakujem vopred
jued
21.02.06,07:26
Naozaj mi s tým nevie nikto pomôcť ?
pingino
21.02.06,12:07
Chcela by som sa Vás spýtať dá sa priamo v programe MRP WIN mzdy niekde nastaviť zmena písma. Jedná sa mi o to , že všetky zostavy tlačí typom písma, ktoré je dosť nečitateľné, veľmi široké a nalepené na sebe. Pritom v programe WORD a EXCEL mám nastavený typ písma Times New Roman. Ďakujem vopred


Vsetky tlacove zostavy v mrp programoch je mozne upravovat. Je potrebne si vytvorit kopiu predlohy tlacovej zostavy (vo vystupoch tlacitko Kopirovat), vznikne tak uzivatelska predloha a tu je mozne editovat (tlacitko Editovat). V editore je potom mozene zmenit font prip. aj velkost pisma.

Este otazka k tomu sirokemu pismu, nepouzivate nahodou sirokouhly LCD displej? Ja pouzivat notebook so sirokouhlym displejom a tiez som mal problem so sirokym pismom. Pomohla zmena rozlisenia obrazovky.
Luna
21.02.06,12:30
Pri tom editovaní si musíš 2 x kliknúť na položku ktorú chceš editovať napr.meno a priezvisko zamestnanca otvori sa Ti nastavenie,vlastnosti prvku, záložka písmo prvku,tam si potom môžeš naeditovať veľkosť a typ písma.
jued
21.02.06,12:53
Ďakujem Vám za Vaše rady.