jarkel
12.09.12,17:39
Môj syn chce ísť po ukončení základnej školy študovať strednú vojenskú školu.Viete mi niekto poradiť
bližšie,počula som že táto škola už študentov nepríma.Ďakujem
riccado
12.09.12,16:52
stredna vojenska skola neprijima studentov z dovodu, ze takato skola uz neexistuje...
norika7777
14.09.12,22:17
ani v Mikulasi?
riccado
15.09.12,04:36
a to mas odkial, ze takato skola existuje?
buchač
15.09.12,04:52
ani v Mikulasi?

LEN v Mikuláši .....
LENŽE zmaturovať musí na civilnej strednej škole ...


http://www.aos.sk/bannery/baner_khaki.jpg
katka s.
11.01.13,18:26
Pozdravujem všetkých, ktorí majú to šťastie že majú doma ôsmakov a deviatakov na ZŠ. Rozmýšľame o bilingválnom gymnáziu s vyučovaním AJ v Žiline a okolí. Priamo v ZA je len súkromné, ktoré podľa info už veľmi kleslo s úrovňou. Ďalšie možnosti sú Čadca, kde je na gym. bilingválna sekcia alebo Sučany. Máte niekto skúsenosti s týmito školami, príp. máte svoje ratolesti na týchto školách?
Ďakujem za všetky názory.
katka s.
12.01.13,10:51
Posúvam
Mila123
12.01.13,11:05
takúto Tvoju situáciu som riešila iba toť nedávno (dcéra j vo 4. ročníku obyčajného gymnázia u nás)
ak sa chce i ďalej na VŠ študovať jazyk, vrelo odporúčam Sučany.....
do triedy k mojej dcére do tretieho ročníka pribudla jedna spolužiačka z bilingválneho nemeckého, štátneho gymnázia, čo prvé som sa ju pýtala , že prečo? odpoveď jednoduchá....
Táňa chce ísť na medicínu a ich gymnázium bolo rok pozadu s chémiou.....inak je fantastická z nemčiny a bola aj na biling. gymnáziu a aj teraz vyznamenaná......
inak aby ťa to nezaskočilo cca viac ako polovica gymnazistov z biling. gymnázia končí štúdium na SŠ so štvorkami...........
katka s.
12.01.13,14:22
Ďakujem. Zatiaľ sa učíme dobre, ale určite rátam na biling. gym.so zhoršením.