nina12
12.09.12,18:04
Ahoj, drahí milí! Potrebovala by som radu (neviem, či je vhodne zaradená do sekcie "podnikateľské nápady", no neviem do akej inej by som to mala pridať). Blíži sa obecný jarmok (okolo 20.10.) a ja by som veľmi rada zapojila. Avšak neviem, čo by som mala predávať, a preto by som potrebovala poradiť. Malo by to byť niečo, čo by som zvládla vyrobiť, na čo by bol dobrý odbyt, prípadne aspoň či by to malo byť s vianočnou tématikou alebo podobne. Určite máte skúsenosti a budete vedieť poradiť. Za odpovede ďakujem! ;)
ACCNT
12.09.12,18:43
chod sa inspirovat na nejaky iny jarmok ;)

alebo sa v googli prepni na vyhladavanie obrazkov a vypln: jarmok(remesla, market, trhy, christmas market, handmade, handmade market, ...prip. daco podobne, kreativite sa medze nekladu)... mozno daco zaujimave uvidis.

mozes si kuknut aj stranky s rucnymi vyrobkami-do normalneho vyhladavania si hod handmade prip. rucne vyrobky a mozno uvidis daco co budes vediet vyrobit ;)

btw vacsina ludi sa na takychto akciach aj stravuje ;)

daco najdes aj tu:
http://www.staralubovna.sk/foto-item/lubovniansky-jarmok-2007/

ps: napadlo ma do toho googlu napisat poslke trhy :D a nasiel som obrazok s kahancami-vsak idu dusicky :D :D :D

btw ked mas takuto motivaciu sa zucastnit, treba mat oci otvorene priebezne pocas roka-na inych trhoch, na dovolenke, prip. ked citas nejaky zaujimavy clanok.... ;)

a este mozes skusit navstivit obchodne centra a tam su tiez obchody, ktore by ta mohli zaujimat-v bratislavskom auparku je tusim nejaky taky pre kreativnych ludi, ale urcite sa najdu aj dalsie.