snúbenica
14.09.12,14:21
Milé gazdinky, prosím podeľte sa o recept na pečené buchty. Skúšala som už viacero "zaručených" receptov z internetu, ale ešte som nenašla taký ktorý by sa skutočne vydaril. A to rada varím pečiem, no keď je zlý recept, tak ani najlepšiemu kuchárovi sa veru nepodarí.:( Dnes som skúšala takýto recept, vraj bez vajíčok aby neboli tvrdé: pol kg hl.múky, 3 PL cukru, štipka soli, 250ml mlieka, 20g droždie, 1,3dcl oleja-------vraj zaručený recept, ale cesto sa nedalo ani miesiť aké bolo husté a mastné, vôbec ale vôbec nevykyslo............upiekla som, síce jedlé sú, ale majú ďaleko od nadýchaných pečených buchiet starej mamy.
michaela508
17.06.15,05:37
Suroviny:
600 g polohrubej múky, troška soli, 2 Pl cukru, 1,2 dl oleja, 2 vajcia, kvások z 3 dl vlažného mlieka, 1 balíček vanilkového cukru, 30 g kvasníc a 1Pl hrubej múky. Olej na plech. Plnka: ľubovolný tuhý lekvár.
Postup receptu:
Múku preosejeme do misky. Pridáme vajcia, cukor, soľ a s vykysnutým kváskom spracujeme cesto. Nakoniec postupne zapracujeme olej a vypracujeme hladké cesto ja som olej do cesta nedávala. Necháme vykysnúť. Cesto preložíme na pomúčenú dosku a pohárom si vykrajujeme bochníčky ktoré plníme lekvárom a tvarujeme na buchtičky. Ja som jedny plnila lekvárom a druhé tvarohom s hrozienkami. Ukladáme ich na olejom potretý plech a olejom potierame aj buchtičky aby sa počas pečenia nezlepili. Na plechu ich necháme ešte vykysnúť asi cca 10 minút. Vo vyhriatej rúre pri 250°C pečieme doružova. Buchtičky sa od seba ľahko oddelia. Pred podávaním ich posypeme práškovým cukrom.
Mne tento recept vždy vyšiel je opísaný s jednej mojej kuchárskej knižky. Ja som hrubú múku ani nepoužila čo je písaná v recepte.
babka - ježibabka
17.06.15,08:48
Suroviny dávam od oka. Vajcia a vanilkový cukor nedávam. Múku dávam tiež polohrubú. Plnka v lete ovocie. Napr.: Čerešne, grefle, slivky ....... A naj je tvaroh, ale nie z obchodu. Niekedy syn donesie z farmy z Moravy.
Žabinka
17.06.15,09:38
no toto musím vyskúšať, už ma to dlho láka..:D len mám podotázku.. keď sa dá plnka, zamoce sa, a tým pospájaným sa kladie smerom nadol? nevytečie to? a ešte ako dlho je to doružova? cca..
avalik
17.06.15,10:39
áno, pospájaným dole - spoje "poštípeš" ako pirohy keď spájaš aby nevytieklo ... ja sa snažím dávať k sebe tie neomúkované časti, ktoré sú po vykrojení (ja krájam štvorce z cesta aby som nemala odpad po vykrajovaní pohárom)
Peggynka
17.06.15,11:13
Ja som dcére podhodila toto:http://varecha.pravda.sk/recepty/univerzalne-kysnute-cesto/2973-recept.html
Je tam aj dobrá diskusia a pani má tam aj recepty na buchty na pare atď.Má dar vysvetľovania :)
A tu sú:http://varecha.pravda.sk/recepty/parene-buchty-fotorecept/7312-recept.html
Robím tak,len na parák dávam papier na pečenie,neolejujem (čo to za slovo,hehe...)
Žabinka
17.06.15,17:26
buchty podľa receptu michaela508 musím veľmi pochváliť.. v živote som nič také nerobila, tak som mala obavy.. ale cesto sa urobilo krásne, vláčne.. a upečené sú tiež krásne, voňavé.. muž sa do nich pustil, a mňamká..:D:D:D len jediný problém som mala, nevedela som odhadnúť podľa množstva cesta, do akej nádoby ich umiestniť, tak zvyšok som urobila ako okrúhle koláčiky, ktoré tým že rástli v rúre dostali nové tvary, ale to nevadí..:D super, 100 bodov dávam..
babka - ježibabka
17.06.15,17:38
Žabííí na prvý krát krásne. Už sa móžeš aj vydávat:D:D:D
Žabinka
17.06.15,17:53
oli, budem o tom premýšľať..:D:D:D
Anik
17.06.15,18:48
ja robím zhruba 1 kg polohrubej múky, štipku soli,3-4 lyžice kryštálového cukru,
1 kocku droždia nechám podkysnúť v teplom mliečku s trochou cukru a múky,
250 gramov palmarín (alebo iný tuk) 1 vajce, 1 kyslú smotanu, a statočne miesim
kľudne aj viac ako polhodiny. nechám podkysnúť a robím či už buchty, alebo záviny.
U tej kyslej smotany sa mi končila trvanlivosť tak som si povedala, že tým nič nepokazím a oplatilo sa aj na štvrtý deň, boli super.
Oliwa
17.06.15,19:46
Babi, to sa Ti teda podarilo :)... asi tak ako Žabke buchty...:D
Myslím, že poznám dôvod vydareného receptu: či to nebude tým, že tá téma bola taká dobre odležaná - trojročná:)... Až michaela ju dnes tým svojím pekáčom voňavých buchiet oživila... a rovnaké sa vydarili aj Žabinke... zase sa raz potvrdilo, že láska ide /aj/ cez žalúdok...
alaya1
17.06.15,21:17
Ja mam jednoduchy recept, je univerzalny aj na slano, na sladku, na pecenie, ci knedlik, parene buchty.

750 g hl. muky extra special, / ja odsypam od oka, 3/4 sacku/
1 kocka drozdia
stipka soli,
4 PL cukru / ak chcem robit na slano nedavam cukor/
3/4 palmarinu, alebo masla cca 200g necham roztopit na plameni a vychladnut na vlazno
500ml vlazne mieko.

Postup
urobim kvasok, potom vsetko spolu vypracujem, ide to velmi lahko.
necham kysnut 1 hod v rure vyhriatej na 50st. / po nahriati vypinam/, pocas kysnutia 2x premiesim.

Mam z toho 32 kuskov 4 rady po 8 kuskov pecenych buchiet so slivkovym
lekvarom Je to presne na velky plech. Pred ukladanim na plech jednu stranu buchiet namocim do oleja, aby sa nezlepili

Zvyknem z toho robit aj varene knedle vyjdu 4 kusky, varim cca 10 minut z jednej a 10 min. ked otocim.

Nakolko su bez vajicka nie su tvrde na nasledujuci den. vajicko tam vobec nechyba.
michaela508
18.06.15,02:56
do ružova to záleží aj od trúby ale ja som dala tak na 20 - 25 minút a niektoré koláče mi upečie až za 30 a pritom v receptoch býva koľkokrát menej minút.
michaela508
18.06.15,03:03
musí sa spodok dobre zlepiť a potom sa to tak ugulká aby to bolo také celistvé ja to robím tak musím sa priznať že prvý krát keď som ich robila tak mi trošku tvaroh vytekal ale moja babička mi poradila že tvaroh s cukrom sa zarába až tesne pred plnením lebo ten cukor ten tvaroh zvodnatie a potom ľahšie vyteká. A lekvar dávam ten slivkový tuhý ale z obchodu lebo zatiaľ nemám možnosť mať vlastný.
michaela508
18.06.15,03:06
Ja zase robievam s tým pohárom ale každý má radšej iný spôsob mňe s tým pohárom nezvýšilo ani trochu cesta ja to vykrajujem tak tesne vedľa seba aby nebol odpad.
Martina Balážová
23.09.15,06:19
viktorviktor
25.09.15,10:32
Pridaj roztlaceny velikansky vareny zemiak do syra, nebude sa roztekat