ajuschka
14.09.12,18:07
Ahojte poradaci,

chcela by som sa vas opytat. Predavam svoje auto, a ma onho zaujem jedna s.r.o cka.
Potrebovala by som vediet, aka je tam zmena "pravidiel" oproti predaju sukromnej osobe?
Su nejake zmeny potrebne v kupnopredajnej zmluve?
Moze tam byt uvedena ako kupujuci spolocnost normalne, albo tam musi byt aj nejaka osoba?

Ked pojdem auto odhlasovat na DI, s akym dokladom okrem kupnopredajnej zmluvy a ziadosti?
ked predavam sukromnikovi, beriem si jeho OP, aby ho mohli nanho odhlasit. co s firmou?
velmi pekne vam dakujem
Katy a R
14.09.12,17:08
ajuschka
14.09.12,17:38
no to myslim tak, ze ked predavas auto fyzickej osobe, ofotis si jeho obciansky, zoberies ziadost, zmluvu, a tu kopiu OP a ides na inspektorat. tam tieto veci predlozis, a oni ti vratia odhlaseny technicak, a je tam vpisane rukou, ze odhlasene na ferka mrkvicku s takouto adresou a takymto cislom OP.
ako to teda spravim pri firme? ked firma nema obcianku :)
Katy a R
14.09.12,17:51
no to myslim tak, ze ked predavas auto fyzickej osobe, ofotis si jeho obciansky, zoberies ziadost, zmluvu, a tu kopiu OP a ides na inspektorat. tam tieto veci predlozis, a oni ti vratia odhlaseny technicak, a je tam vpisane rukou, ze odhlasene na ferka mrkvicku s takouto adresou a takymto cislom OP.
ako to teda spravim pri firme? ked firma nema obcianku :)
... pozrela si sa vôbec na to tlačivo :confused::confused::confused: - najskôr pozri, čo tam treba vyplniť !!