tterrinna
17.09.12,11:00
Dobrý den, zajímalo by mě, či mužu oracovat na Slovensku, když jsem zatím na mateřeské dovolené. Žiju a pracovala jsem na Slovensku i před MD a mateřeská mi chodí tudíž i zde ze soc. Slovenské rep. Mám 3 měsíčního syna a naskytla se mi práce na TPP už teď. Z minulé práce, kde jsem pracovala jsembyla propuštěná v 7. měsíci těhotenství z duvodu zrušení firmy, kde jsem pracovala, takže jsem jakoby nezaměstnaná. Nevím či mužu pracovat po pori mateřeské na TPP a pobírat i mateřeskou nebo to nejde, popřípadě pracovat alespoň na dohodu a nebo musím čekat až přejdu na RP ? Poprosila bych o radu co je nejlepší na MD i RP či TPP nebo dohoda atd. Moc děkuji
ivka70
17.09.12,09:14
Mozes pracovat porpi rodicovskej dovolenke a sucasne nestratis narok na rodicovsky prispevok.
Si este stale na MD? alebo uz na RD?
Tweety
17.09.12,09:15
Ivka je na MD
tterrinna
17.09.12,09:27
Jsem stále ještě na mateřeské. Až okolo 27.11.2012 přecházím na RP. Takže na MD nemužu ?
Mila123
17.09.12,09:30
Určite je možné pracovať i cez MD...v Tvojom prípade, máš MD vyplácanú z iného druhu poistenia, ako je nové zamestnanie......
inak by si nemohla čerpať dávku (MD) z toho istého poistenia aj súčasne tam pracovať, z iného áno....
tterrinna
17.09.12,09:33
To znamená, že pracovat mužu jakoby kdekoliv jinde, než v zaměstnání v kterém jsem pracovala před MD a z kterého mi teď vyplácejí MD ?
Mila123
17.09.12,09:41
To znamená, že pracovat mužu jakoby kdekoliv jinde, než v zaměstnání v kterém jsem pracovala před MD a z kterého mi teď vyplácejí MD ?
podľa môjho názoru áno....... na školení takúto situáciu vysvetľovala dr.Janka Motyčková