dorko20
17.09.12,14:06
Dobry den,
som cerstvym zamestnancom (od 13.9.2012) a tuto sobotu (15.9.2012) som ochorel. Bol som na pohotovosti, v pondelok som musel ostat doma. A tu je moja dilema. Kedze pracujem kratko, mam malo dni dovolenky (ani neviem ci 4 ci 5 ci kolko vlastne). Kazdy mi vravi ze brat si PN-ku sa neoplati na 1 alebo 2 dni. Toto je jedine co pocujem. Neoplati sa to z akeho pohladu? Ak to porovname s dovolenkou? Mal by tam byt 25% prijem zo mzdy, alebo sa mylim? Vie mi niekto napisat skutocny priklad o kolko penazi by som prisiel? Su tam aj ine nevyhody?
Velmi dakujem za pomoc.
Katy a R
17.09.12,12:11
Dobry den,
som cerstvym zamestnancom (od 13.9.2012) a tuto sobotu (15.9.2012) som ochorel. Bol som na pohotovosti, v pondelok som musel ostat doma. A tu je moja dilema. Kedze pracujem kratko, mam malo dni dovolenky (ani neviem ci 4 ci 5 ci kolko vlastne). Kazdy mi vravi ze brat si PN-ku sa neoplati na 1 alebo 2 dni. Toto je jedine co pocujem. Neoplati sa to z akeho pohladu? Ak to porovname s dovolenkou? Mal by tam byt 25% prijem zo mzdy, alebo sa mylim? Vie mi niekto napisat skutocny priklad o kolko penazi by som prisiel? Su tam aj ine nevyhod
Velmi dakujem za pomoc.
dostaneš náhradu mzdy (za kalendárne dni) - ale pozri si v KZ, že ako to máte ošetrené ... možno je to za prvé tri dni aj viac, ako 25%:confused:;) (to je minimum)
tictac7
17.09.12,12:14
...v každom prípade - nezdá sa Ti, že to riešiš troška neskoro? Dovolenku treba nahlásiť vopred.... Predsa len, si nový zamestnanec, aký dôvod dnešnej absencie si nahlásil zamestnávateľovi? Alebo že by si ešte nezahlásil?
dorko20
17.09.12,12:27
Jasne ze som nahlasil, so sefom som uz pisal ako aj s ostatnymi nadriadenymi. To je vsetko zabezpecene. Dovolenku som nemal ako nahlasit, jednak som ochorel v sobotu a cez vikend sa u nas nepracuje a jednak sa u nas nahlasuju dovolenky cez intranet siet, ku ktorej nemam pristup z domu. Takze kritiku zatial nehajme na neskor.
Kazdopadne so sefom som dohodnuty tak, ze bud zoberiem dovolenku, alebo PN. Cital som v zakonniku prace, ze na prve 3 dni je to 25%, od 4-10 je to 55% a od 11.dna plati 55% nemocenske (samozrejme podmienky...).
Ak by to bolo teda 25%, znamena to ze ak napr. zarobim 220€ v hrubom za mesiac, co pri mesiaci, ktory ma 22 dni vychadza 10€ na den, znamena to, ze ak by som bol z tych 22 dni 1 den na PN, v ten den by som nezarobil 10€ ale 2,5€ ? To je cely realny dopad alebo su tam aj ine veci, ktore "strhnu" nieco z vyplaty? Ak to pocitam zle, ospravedlnujem sa, ale takto to zatial chapem.
Este raz dakujem za odpovede.
tictac7
17.09.12,12:45
Jasne ze som nahlasil, so sefom som uz pisal ako aj s ostatnymi nadriadenymi. To je vsetko zabezpecene. Dovolenku som nemal ako nahlasit, jednak som ochorel v sobotu a cez vikend sa u nas nepracuje a jednak sa u nas nahlasuju dovolenky cez intranet siet, ku ktorej nemam pristup z domu. Takze kritiku zatial nehajme na neskor.
Kazdopadne so sefom som dohodnuty tak, ze bud zoberiem dovolenku, alebo PN. Cital som v zakonniku prace, ze na prve 3 dni je to 25%, od 4-10 je to 55% a od 11.dna plati 55% nemocenske (samozrejme podmienky...).
Ak by to bolo teda 25%, znamena to ze ak napr. zarobim 220€ v hrubom za mesiac, co pri mesiaci, ktory ma 22 dni vychadza 10€ na den, znamena to, ze ak by som bol z tych 22 dni 1 den na PN, v ten den by som nezarobil 10€ ale 2,5€ ? To je cely realny dopad alebo su tam aj ine veci, ktore "strhnu" nieco z vyplaty? Ak to pocitam zle, ospravedlnujem sa, ale takto to zatial chapem.
Este raz dakujem za odpovede.


...a nechcela som Ťa kritizovať, len som upozorňovala - aby si sa do problémov nedostal...

v podstate to dobre chápeš.... Ale z toho, čo zarobíš, Ti ešte odvody zhltnú 13,4%. Z náhrady pri PN sa odvody neplatia.....
dorko20
17.09.12,12:56
Cize v podstate je pre mna lepsie zobrat tu PN, ako si brat dovolenku, nakolko mam tam fakt malo dni (este keby ste mi s tymto vypoctom vedeli helpnut, pochvalim Vas 100x, lebo nejak som sa nedopatral ako si vypocitat pocet dni dovolenky, za oddobie od 13.9.2012 do konca roka) a mohlo by sa mi stat ze v Decembri medzi sviatkami budem musiet ist do prace. Tych 25% pre mna (zatial) nie je az tak velka strata ako keby som mal cestovat znovu 300km do prace na par dni.
Dakujem.
tictac7
17.09.12,13:01
koľko máš rokov?

menej ako 33 - 5 dní

v roku 2012 33 a viac - 6 dní

teda za predpokladu, že PN nebude dlhodobá a stihneš do konca roka odpracovať 60 dní
dorko20
17.09.12,13:06
Mam menej ako 33, takze to vychadza tych 5 dni. Mozem sa este opytat ako sa to presne pocita ?
Dakujem za trpezlivost
tictac7
17.09.12,13:09
Mam menej ako 33, takze to vychadza tych 5 dni. Mozem sa este opytat ako sa to presne pocita ?
Dakujem za trpezlivost

ročný nárok na dovolenku / 12 * počet celých odpracovaných mesiacov (teda tých, kde PP trval celý mesiac od 1. do ultima)

u Teba 20 / 12 * 3 = 4,99 = 5 dní
dorko20
17.09.12,13:21
A nemal by som mat potom narok na 20/12*4=6.6 dna ? (september pracujem cely, akurat August nemam).
tictac7
17.09.12,13:29
A nemal by som mat potom narok na 20/12*4=6.6 dna ? (september pracujem cely, akurat August nemam).

ale v zdaní máš napísané, že si čerstvým zamestnancom od 13.9.... ja som si to nevymyslela....
dorko20
17.09.12,13:54
Aha ja sa ospravedlnujem, je to od 13.8., cize August.
Ako sa to potom pocita, ak je to 6,6 dna :)
Dufam ze aspon zaokruhlovanie nahor :P
Tweety
17.09.12,13:56
Aha ja sa ospravedlnujem, je to od 13.8., cize August.
Ako sa to potom pocita, ak je to 6,6 dna :)
Dufam ze aspon zaokruhlovanie nahor :P
Zatiaľ máš nárok na dovolenku za odpracované dni, za každých 21 jednu dvanástinu z ročného nároku. Ak odpracuješ viac ako 60 dní, budeš mať nárok na PČ za KR, t.j. 4/12 z ročného nároku, 6.5 dňa.
dorko20
17.09.12,14:07
Konecne tomu plne chapem. Este sa chcem opytat na jednu vec - prekazka v praci. Cital som, ze je tu narok 7 dni rocne a da sa to vyuzit napr. na navstevu lekara. Mam aj v mojom pripade na to narok? Resp. kedy budem mat? Dakujem.
Tweety
17.09.12,14:08
Konecne tomu plne chapem. Este sa chcem opytat na jednu vec - prekazka v praci. Cital som, ze je tu narok 7 dni rocne a da sa to vyuzit napr. na navstevu lekara. Mam aj v mojom pripade na to narok? Resp. kedy budem mat? Dakujem.
Áno môžeš ju čerpať. Je určená na vyšetrenie, ošetrenie u lekára. Pri nej( čas u lekára) dostaneš priemerný plat ako pri dovolenke.
Mila123
17.09.12,14:13
iba upozorňujem na možné krátenie.....
podľa§ 141 ods. 6 ZP....

(6) Zamestnávateľ môže určiť, že ak pracovný pomer zamestnanca vznikol v priebehu kalendárneho roka, pracovné voľno s náhradou mzdy z dôvodov uvedených v odseku 2 písm. a) prvom bode a písm. c) prvom bode sa poskytne v rozsahu najmenej jednej tretiny nároku za kalendárny rok za každú začatú tretinu kalendárneho roka trvania pracovného pomeru. Celkový nárok podľa prvej vety sa zaokrúhli na celé kalendárne dni nahor.
dorko20
17.09.12,14:21
Takze zacal som v poslednej tretine, t.j. 7/3=2,33 , cize mam narok na 3 dni?
Mila123
17.09.12,14:22
Takze zacal som v poslednej tretine, t.j. 7/3=2,33 , cize mam narok na 3 dni?

áno, ale ak zamestnávateľ nekráti, tak aj 7 dní.......

máte predsa nejaký mzdový poriadok, popr. KZ.....
dorko20
17.09.12,14:46
To este zistim. Ale firma si to nemoze len tak sama zrusit a povedat ze sa to neda vsak? Je to zakon a tym sa musi riadit.
P.S. sice sa cervenam a patral som po tej skratke, no co znamena KZ ? Nejaka kolektivna zmluva?
Tweety
17.09.12,14:49
To este zistim. Ale firma si to nemoze len tak sama zrusit a povedat ze sa to neda vsak? Je to zakon a tym sa musi riadit.
P.S. sice sa cervenam a patral som po tej skratke, no co znamena KZ ? Nejaka kolektivna zmluva?
ÁNo, KZ je kolektívna zmluva. Zamestnáv. sa musí riadiť ZP, resp. KZ, ktorá ho tzv. vylepšuje.
dorko20
17.09.12,14:58
Dakujem Vam vsetkym za rady, ktore mi velmi pomohli. Myslim ze vsetky moje otazky boli vycerpane (a asi aj vycerpavajuce:))
Pekny zvysok dna.
Jana Motyčková
17.09.12,15:26
Keď máš PN od soboty do pondelka, budeš mať zaplatené 3 kalendárne dni po 25 percent.