konferencia
18.09.12,13:20
Zdravím Vás,

Chystám konferenciu o nehnuteľnostiach a tak by som bol rád, keby ste napísali aké témy by Vás teoreticky (ak by ste sa na nej zúčastnili) zaujímali??? Niečo konkrétne o nájme? prenájme? Ako riešiť nejaký Váš problém? Máte problém, ktorý Vám nie je jasný?
JEDNODUCHO - AKÁ TÉMA NA KONFERENCIÍ O NEHNUTEĽNOSTIACH BY VÁS ZAUJALA??? OSLOVILA a pod.

Za každú pomoc budem vďačný :)
Mária27
22.09.12,15:57
My tu máme takú konferenciu stále.
felix1
23.09.12,11:32
NAPRIKLAD :
Ako chranit vlastnikov v obytnom dome pri prestavbach bytov ?

Zalozne pravo na nehnutelnost investora v prospech spoluvlastnikov alebo SVB pri poziadavke stavebnika na suhlas ost. vlastnikov na prestabu / rekonstrukciu casti obytneho domu ( pre pripad zabezpecenia odskodnenia / napravy skod pri poskodeni staickej casti nehnutelnosti, fasady domu, nedodrzania rozsahu prestavby a.p. )

Odskodnenie spoluvlastnikov pri poskodeni nehnutelnosti prestavbou v byte stavebnika ( praskanie dlazby, stien a.p. ) resp. odstranenie poskodenia na tarchu investora.

Kedze v SR stavebny urad dodatocne za spravny nedefinovatelny spravny ..poplatok odsuhlasi cokolvek, zostava podobne riesenie, ako jedina moznost branit sa / poistit sa vopred.
Este som nepocul ze urad podrzal vlastnikov a prinutil investora dodrzat povodny zamer ... ( vratane povoleneho poctu podlazi a.p. ). Asi to bude tym ze spravne ..poplatky platia investori .

Daj vediet co ste doriesili na konferencii :)
konferencia
24.09.12,05:42
Ja viem, ale tu ide o to, že sa konferencie môžete fyzicky zúčastniť a diskutovať priamo s odborníkmi, ktorí sa tejto problematike venujú dlhé roky. Face to face kontakt je pre mňa určite lepší ako vysedávanie vo virtuálnom svete :)
konferencia
24.09.12,05:44
No ešte to riešim - čo tam dať, aby to bolo zaujímavé .. a inak díky moc za námety :)