wrah706
19.09.12,12:20
Zdravím chcem sa spýtat ak je niekde parcela na ktoru nieje zavedeny list vlastníctva a je to pamiatkovo chranena parcela... mozem si ju privlastnit tým ze si vytvorím list vlastnictva ??? dá sa nieco take spravit ???
draik
19.09.12,10:42
Nie.
marjankaj
19.09.12,10:44
Zdravím chcem sa spýtat ak je niekde parcela na ktoru nieje zavedeny list vlastníctva a je to pamiatkovo chranena parcela... mozem si ju privlastnit tým ze si vytvorím list vlastnictva ??? dá sa nieco take spravit ???
A urobil by si taký list vlastníctva aj mne?
buchač
19.09.12,11:01
Zdravím chcem sa spýtat ak je niekde parcela na ktoru nieje zavedeny list vlastníctva a je to pamiatkovo chranena parcela... mozem si ju privlastnit tým ze si vytvorím list vlastnictva ??? dá sa nieco take spravit ???
DÁ...

...ale TY nemáš nárok ...........
vratnik
19.09.12,11:12
Viete mi vysvetliť aký je rozdiel medzi parcelou a pamiatkovo chránenou parcelou?
buchač
19.09.12,11:25
Viete mi vysvetliť aký je rozdiel medzi parcelou a pamiatkovo chránenou parcelou?
Parcela je jasná ...všakže ...

Pamiatková je .... http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=pamiatkovo+chr%C3%A1nen%C3%A1+parcela&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
marjankaj
19.09.12,11:26
A mne zase vysvetlite, ako sa dá rozoznať list vlastníctva vystavený katastrom a zadávateľom?

Ja viem.
Ak mi niekto ukáže originálny list vlastníctva, tak určite bude falošný.
buchač
19.09.12,11:33
...a mne zasa iné vysvetlite ........

Kto je normálny ???...
Ja ( my ) ...alebo ???



...o sebe síce niekedy pochybujem , ale to je už iný level v game live....:cool:
wrah706
19.09.12,11:43
komu to potom patrí ak ku tomu neexistuje list vlastnictva?
misoft
19.09.12,11:59
Štátu predsa.
wagner
19.09.12,15:45
Zdravím chcem sa spýtat ak je niekde parcela na ktoru nieje zavedeny list vlastníctva a je to pamiatkovo chranena parcela... mozem si ju privlastnit tým ze si vytvorím list vlastnictva ??? dá sa nieco take spravit ???

Aj ja potrebujem vytvoriť list vlastníctva, je tu jedna nevyužívaná parcela a rodinný dom, ktorý chátra. By som si ho privlastnila. Vytvor to pre mňa :confused:
wrah706
19.09.12,18:08
ale písal som na ministerstvo kultury a oni mi povedali ze im to urcite nepatrí (oni nepatria pod stát ???