Majasenec
19.09.12,13:34
Dobrý deň,
stala sa mi taká vec, predali sme byt, prerušili nám konanie, chýbal ešte jeden doklad, ten sme dodali,
a teraz pozerám na portali katastra, že je prerušené konanie po lehote. ten doklad sme dodali posledný deň lehoty, ktorá bola na doplnenie. Čo máme urobiť ďalej ? písomne sme zatiaľ nič nedostali.
Ďakujem za radu
buchač
19.09.12,11:41
Dobrý deň,
stala sa mi taká vec, predali sme byt, prerušili nám konanie, chýbal ešte jeden doklad, ten sme dodali,
a teraz pozerám na portali katastra, že je prerušené konanie po lehote. ten doklad sme dodali posledný deň lehoty, ktorá bola na doplnenie. Čo máme urobiť ďalej ? písomne sme zatiaľ nič nedostali.
Ďakujem za radu
Nič ...len čakať ....

Že bolo prerušené konanie ešte nič neznamená ...proste ste nedodali komplet dokumentáciu .
Doklad ste doručili v lehote , no právnik katastra bude znova skúmať všetky papiere ...čiže dôjde k predlženiu čakacej lehoty ...

Len či máte potvrdené od katastra to prevzatie v tej lehote ....
Ak ste prešvihli konanie , nuž všetko od znova absolvovať ...čiže znova čakačky a poplatky ...
Majasenec
19.09.12,11:53
No posledný deň lehoty bola nedeľa, a keď som si to telefonicky na katastri preverovala, povedali mi, že to stači podať v pondelok. Ale teraz neviem ....
misoft
19.09.12,11:58
No moja milá zlatá - neviem, neviem. Posledný deň = nedeľa (vtedy sa "nedělá") - pondelok - to je posledný deň + 1. Oni skúmajú, kedy to tam skutočne bolo doručené. A v pondelok už bolo neskoro.
Takže zase pekne od začiatku (aj s poplatkami).