Zuzana B.
19.09.12,16:17
Dobrý deň prajem,

potrebujeme v čo najkratšom čase nabrať väčší počet zamestnancov a obrátila som sa na Úrad práce, pod ktorý patria prepustení zamestnanci z nedávno medializovanej kauzy prepúšťania.

Dohodla som sa s pracovníkom, že na budúci utorok budú na Úrade práce prítomní všetci zamestnanci a teda budem mať možnosť prezentovať našu spoločnosť.

Má už niekto obdobné skúsenosti? Ja si plánujem pripraviť letáčiky s najdôležitejšími informáciami o prac. mieste, mzdových podmienkach a kontaktom na našu spoločnosť, pripravím nejaký pútač, ktorý vylepím na dvere kancelárie, kde sa majú hlásiť v daný deň, pripravím si prezentáciu o spoločnosti, pracovných a mzdových podmienkach, ktoré im ústne interpretujem.


Napadá niekoho ešte nejaká dobrá forma "reklamy" v daných podmienkach?

Ďakujem pekne za Vaše nápady a prínosy!
day
19.09.12,14:19
v dnesnej dobe staci inzerat v novinach
(samozrejme neviem o ake pozicie sa jedna, region, atd)
MarcoM
19.09.12,14:21
Hlavne sa pripravte tak, že poskytnete úplné a pravdivé informácie, ktoré sa potom aj reálne splnia. Nie, že sa najprv nasľubuje a potom sa z tých sľubov už chce vykĺznuť. To nerobí dobré meno a svedčí aj o charaktere spoločnosti. Serióznosť a profesionalita sú najlepšou reklamou.
Zuzana B.
19.09.12,14:31
Jedná sa o automotive spoločnosť, hľadáme pracovníkov výroby s relatívne úzkou špecializáciou, ktorí majú skúsenosti. Inzerát je podaný, zajtra bude zverejnený, ale len ten nestačí, určite priama "reklama" je oveľa účinnejšia.
Zuzana B.
19.09.12,14:33
Určite zavádzať ľudí nebudem, ani im nebudem sľubovať nesplniteľné. Lož má krátke nohy a ja sledujem aj fluktuáciu, teda nezavarím si pred audítormi a ostatnými kompetentnými.
day
22.09.12,18:31
z mojho pohladu verbovanie na UP nie je efektivne,
ale napis ako si dopadla