MiskaB
20.09.12,19:31
pozdravujem, chcela by som sa spýtať, ako sa dá dobre urobiť skladová evidencia pre eshop. Mam eshop v prestashope, kde si nahadzujem stav zásob, ale potrebujem si ešte spraviť extra evidenciu, pretoze niekedy vydávam tovar aj za hotovosť a potom mi nesedia zásoby a tiež pri objednávke cez prestashop sa mi ukazuje tovar, ešte kým je len objednaný ako už vyskladnený .... Neviem, či som sa zrozumiteľne vyjadrila, proste potrebujem ešte skladovú evidenciu, ktorá bude nejakým spôsobom fungovať s prestashopom, predstavu mám takú, že by to šlo cez čítačku kódov do PC a tam nejakým SW spolupracovalo s prestashopom .... Vyznáte sa niekto?
blavaciko
21.09.12,01:16
zdravim,
cca pred tyzdnom vysla aktualizacia Prestashop 1.5 ktora ma celkom dobre spracovane skladove hospodarstvo a urcite sa ti tam podari nastavit vsetko co potrebujes v ramci e-shopu. (ak vies po anglicky - o slovenskom preklade zatial neviem)

kamennu predajnu ti k tomu vsak neporadim
pepo808
04.02.13,22:29
Dobry vecer,

Ked tomu dobre rozumiem, potrebujete prenasat stav zasob z PC do Prestashopu?
kurtas
14.07.13,06:55
Možno by ti pomohlo aj nasledovné riešenie: vytvor si v eshope zákaznika - ten zákaznik bude tvoja "kamenná predajna" tak nejak si ho mozes aj nazvat. Vzdy ked vidas tovar na predajni tak si sprav s tymto profilom aj nakup v eshope tym padom by dany tovar mal hned zmyznut aj s eshope a pekne by ti tam fungoval sklad