nickush3
21.09.12,11:56
Ahojte,
môže mi prosím niekto poradiť. Zamestnankyňa pracovala na zákalde DoVP do apríla 2012. No pred 2 tyzdnami som dostala od vedenia papier, že jej patrí ešte odmena za vykonanú pracu...ako sa v tomto pripade postupuje??? Ja som ju prihlasila do SP na 1 den a urobila ako keby dohodu o vykonani prace na ten den. Odmenu som jej dala ako mzdu v dohode..moze to tak byt? Dakujem
Tweety
21.09.12,10:09
Dohodár nemá mzdu, aLe odmenu za vykonanú prácu, ktorú mala mať vyplatenú ešte počas trvania samotnej dohody.
Dohoda skončila bez vyplatenia odmeny?
nickush3
21.09.12,10:22
Nie, odmena jej bola klasicky vyplatena..len teraz prisiel papier, ze jej prinalezi odmena este za audit ktory vykonala v priebehu trvania dohody...
Tweety
21.09.12,10:26
Nie, odmena jej bola klasicky vyplatena..len teraz prisiel papier, ze jej prinalezi odmena este za audit ktory vykonala v priebehu trvania dohody...
Zostáva asi len jediné, urobiť novú dohodu aj s prihláškou, vyplatiť, a dohodu odhlásiť.
nickush3
21.09.12,10:29
ďakujem za radu..tak som to aj urobila, len som chcela počuť názor niekoho skúsenejšieho :)
Tweety
21.09.12,10:32
ďakujem za radu..tak som to aj urobila, len som chcela počuť názor niekoho skúsenejšieho :)
Nezabudnúť na odvody a daň.