pafendorf
21.09.12,15:23
Ahojte

V priebehu roka sa nam uz trikrat stalo ze sme kupili skysnute mlieko, pricom do datumu spotreby bolo vzdy este 3-4dni, ked sme odniesli mlieko do predajne este na nas vyskocili ze oni zato nemozu a ze nikto sa este nebol stazovat , neviem ci mam napisat o ake mlieko sa jedna a predajnu (maju ten isty nazov)... da sa to niekde riesit ??? alebo to nema zmysel ??? dakujem ...
buchač
21.09.12,13:44
Ahojte

V priebehu roka sa nam uz trikrat stalo ze sme kupili skysnute mlieko, pricom do datumu spotreby bolo vzdy este 3-4dni, ked sme odniesli mlieko do predajne este na nas vyskocili ze oni zato nemozu
....noooo...majú aj pravdu ....nemôžu...
a ze nikto sa este nebol stazovat
...moja odpoveď by sa niesla v duchu nasledujúceho ..."...tak ja som prvý , pani vedúca "....
, neviem ci mam napisat o ake mlieko sa jedna a predajnu (maju ten isty nazov)
...žeby Agro - Milk ???
... da sa to niekde riesit ???
...nooooo....ja by som povedal , že na lampárni v Olcnave ...
Je to na dlhé lakte , nakoľko predsa predajňa nevie zistiť kvalitu tovaru , ak je zabalený a dokonca aj dátum spotreby je v poriadku .
Zákazník sa vysťažuje v predajni , ak je k tomu ešte aj prudký , tak pokazí deň sebe a aj personálu , ktorý za nič nemôže .
Za kvalitu predsa v takomto prípade zodpovedá výrobca a pochybujem , že predajňa by sa obťažovala podať sťažnosť ďalej ...nuž tovar sa dá do odpisu a fertig ....
Tak sa to totiž robí ....
alebo to nema zmysel ???
...má zmysel , povedz si sám , zbytočne sa rozčuľovať...???
dakujem ...

Prejdi na inú značku mlieka , potiažmo kupuj trvanlivé a máš pokoj ......svätý pokoj ....
pavol54
21.09.12,14:09
Ahojte

V priebehu roka sa nam uz trikrat stalo ze sme kupili skysnute mlieko, pricom do datumu spotreby bolo vzdy este 3-4dni, ked sme odniesli mlieko do predajne este na nas vyskocili ze oni zato nemozu a ze nikto sa este nebol stazovat , neviem ci mam napisat o ake mlieko sa jedna a predajnu (maju ten isty nazov)... da sa to niekde riesit ??? alebo to nema zmysel ??? dakujem ...
To je zázrak ak sa podarí aby mlieko skyslo v našom okolí je len jediná mliekáreň ktorá vyrába mlieko vyššej kvality schopné skysnúť - levmilk, lenže tie sú v plastových fľašiach a dá sa vidieť pri kúpe že či je v poriadku alebo nie, pri skysnutí sa zreteľne oddelí smotana od mlieka a to platí už aj vtedy keď proces začína. Trvanlivé plastové, umelé, len výnimočne kupujem