dagaz
21.09.12,16:39
Dobry den...potrebuejm pordot lebo sme s manzelom uz zufaly...mame uzasnych susedov, dvoch alkoholikov ktory ked sa naleju tak su nechutny, ona je vulgarna, vala sa po zem, on nieco obdobne....tak sme sa rozhodli postavit panlovy betonovy plot 2 metre na vysku, podali sme ohlasku na obecny urad a dokonca nasi super susedia s tym suhlasili a podpisali nam to....dali len poznamku ze do 30 dni musime stavbu ukoncit...cely plot sme postavili za 3 dni....no a o tyzden sme chceli z ich strany plot dokoncit, co znamena ze pozemky mame krive, tak jedina moznost bola ze plot sa podsaluje a zabetonuje....ale mili pan sused ktory este red tyzdnom so vsetkym suhlasy zrazu nam zabranil pristup z jeho strany a brani nam stavbu dokoncit.....tak sm mu chceli dat podpisat papier ze nesuhlasi a brani co samozrejme ze odmietol.....no a teraz mi radte...co mame spravit aby sme plot mohli dokoncit, bez toho aby sme isli aj k nim sa to proste neda.....a este jedna otazka...ten plot je nas...stal 1000 eur len material...moze nas ozraly sused bez nasho vedomia a povolenie si ho namalovat? alebo nasadit nanho nieco tahave?....dakujem a odpovede...Daniela
pivko
21.09.12,15:04
Ja len ku tomu malovaniu, ak si ho postavila na svojom pozemku ako ja od pravého suseda tak je to tvoj majetok a nesmie sa ho dotknúť ak si ho postavila na hranici /10cm tvoj pozemok 10cm susedov/ ako postavil moj Ľavý sused tak si ho možem malovať koľko chcem nakoľko polovicu plotu ako by mi bol daroval , je moj , lebo je na mojom pozemku.
arizona
21.09.12,15:19
ked ta nechce pusti ho omalovat, tak ho nechaj tak, nech sa sused pozera na prirodny beton :D
nero 5
21.09.12,15:25
Daruj mu alkohol aby spal aspon tyzden a dokoncite to z jeho strany bez problemov.A ked sa konecne prebere tak ho pochval ako pekne omietol plot z jeho strany.:D
buchač
21.09.12,16:28
Daruj mu alkohol aby spal aspon tyzden a dokoncite to z jeho strany bez problemov.A ked sa konecne prebere tak ho pochval ako pekne omietol plot z jeho strany.:D

...a keď už ten alkohol...šak ten český ....a máš vymalováno ...;)
dagaz
21.09.12,16:39
nejde o malovanie....na to kaslem...ten plot je v podstate na mojom pozemnnku...cca 4 cm...ide o to ze ten chudak nam nechce povolit dokoncit stavbu lebo pozemok nieje rovny a plot sa daval do roviny...takze sa stalo to ze od polovice az po koniec je cca 15 cm fuga ktoru sme chceli z jeho strany dosalovat a zaliat betonom....a to len z nasej strany nespravime.....
pavol54
21.09.12,17:15
nejde o malovanie....na to kaslem...ten plot je v podstate na mojom pozemnnku...cca 4 cm...ide o to ze ten chudak nam nechce povolit dokoncit stavbu lebo pozemok nieje rovny a plot sa daval do roviny...takze sa stalo to ze od polovice az po koniec je cca 15 cm fuga ktoru sme chceli z jeho strany dosalovat a zaliat betonom....a to len z nasej strany nespravime.....
15 cm nie je žiadna výška na vytlačenie zožeň zopár starých tehál podstrč pod plot a zo susedovej strany ich použi ako stratené debnenie, zo svojej daj a zafixuj peknú napr. laminovanú dosku ktorú natrieš kvôli odformovaniu olejom. zasyp nie celkom tekutým betónom zavibruj ho lyžicou alebo kolíkom a za pár dní keď odšaluješ máš aj bez suseda pekný plot a čo ťa po jeho strane
pivko
21.09.12,17:19
Tak veru a pri prvej príležitosti ho nakop do g..li
dagaz
21.09.12,17:40
No tak neako sme to mali v plane, s tym ze sme chceli z jeho strany to zasalovat doskami, z nasej uz mame, zaliat betonom a potom by sa to len odlepilo a bolo by...no ale ked tam dam tie tehly tak tie z jeho strany ostanu...kedze nas tam nepusti....ale zasa na druhej strane mame tie 4 cm ktore sme v nasom pozemku takze moze nam to asi byt jedno nie?....ci?........ten plot je betonovy panelkovy, z nasej strany je taky ako keby bol oblozeny tehlickami...z jeho je holy beton a nas mily sused ma s tym problem, ze on tam nechce cisty beton ze to chce mat pekne....po tom co vsetko nam narobili som povedala ze sa ho ani nedotknu....a myslijm ze mam na to naozaj pravo kedze nieje na hranici....
dagaz
21.09.12,17:51
hehehe...a dam si aspon kanady nie?...nach ma noha neboli:))))
nero 5
22.10.12,17:09
stacia pracovne pol topanky s ocelovou spicou.