vitekr
23.09.12,09:32
Ahojte poradaci,
neviete mi prosim poradit, co davaju v cinskej restauracii na cinske ryzove rezance, alebo zapekanu ryzu? Vacsinou vsade kde si dame tieto veci v normalnej restauracii, tak ta chut pripomina udeny dym. Doma ked robime rezance a dame tam sojovu omacku, nikdy to nie je ono, pripadne sem prosim hodte cely recept, alebo konkretnu stranku aj s produktom.


A este druha otazka na omacku, na kacku alebo kura pouzivaju taku hustu ciernu omacku, tu tiez neviem identifikovat, uz som ich par nakupil, ale zatial som nic podobne nenasiel..

vdaka za odpovede
ivka70
23.09.12,07:51
Na cinske rezance pouzivam specialnu sojovu omacku, ktora je na to urcena (je svetlejsia a redsia ako sojovka predavana v nasich potravinach a ma aj inu chut), a da sa kupit v cinskych obchodoch s potravinami aj na SK. Plus k tomu sa tam dava ustricova omacka, ktoru tiez kupis v tychto obchodoch.
Obe prisady nam poradila cinanka - majitelka obchodu, oni su ochotni poradit.
vitekr
23.09.12,07:57
Na cinske rezance pouzivam specialnu sojovu omacku, ktora je na to urcena, a da sa kupit v cinskych obchodoch s potravinami aj na SK. Plus k tomu sa tam dava ustricova omacka, ktoru tiez kupis v tychto obchodoch.

aha a co si mam predstavit pod slovom specialna? bud sem hod prosim ta nazov, alebo odkaz niekam, kde sa da kupit.....
ivka70
23.09.12,08:06
aha a co si mam predstavit pod slovom specialna? bud sem hod prosim ta nazov, alebo odkaz niekam, kde sa da kupit.....

Specialna, ako som doplnila hore, redsia a svetlejsia ako bezna sojovka z nasich obchodov.
Ja ju kupujem v cinskom obchode s potravinami v BA, na Bajkalskej, za Slovnaft pumpou.
Kedze ju nemam doma, neviem ti napisat nazov, kazdopadne staci sa personalu spytat na sojovu omacku na rezance (a je to na nej v texte aj napisane, aspon anglicky urcite :) ).
A ta ustricova je tiez potrebna, ta je ovela hustejsia, tmavohneda, mozno ma nieco aj s tou polevou na chrumkave kura ci kacicu, ale to neviem urcite :)
lujza.j
23.09.12,08:54
lujza.j
23.09.12,08:57
Specialna, ako som doplnila hore, redsia a svetlejsia ak obezna sojovka z nasich obchodov.
Ja ju kupujem v cinskom obchode s potravinami v BA, na Bajkalskej, za Slovnaft pumpou.
Kedze ju nemam doma, neviem ti napisat nazov, kazdopadne staci sa personalu spytat na sojovu omacku na rezance (a je to na nej v texte aj napisane, aspon anglicky urcite :) ).
A ta ustricova je tiez potrebna, ta je ovela hustejsia, tmavohneda, mozno ma nieco aj s tou polevou na chrumkave kura ci kacicu, ale to neviem urcite :)
http://www.sushiblog.sk/clanky/seoul-plaza-spravna-volba-pre-sushi
vitekr
23.09.12,12:54
http://www.sushiblog.sk/clanky/seoul-plaza-spravna-volba-pre-sushi

dakujem, ale spat k teme, ma niekto recept na tie original ryzove rezance ako v restauracii????

vdaka