Fero11
24.09.12,10:07
Neviem ci sa to stava aj ostatnym, ale posledny tyzden ked idem na porada.sk stale sa musim prihlasit. Pouzivam FF 15.0.1 ale to asi nema na to vplyv.
Trochu to prihlasovanie otravuje a tym padom sem aj menej chodim :)
Tweety
24.09.12,08:24
Neviem ci sa to stava aj ostatnym, ale posledny tyzden ked idem na porada.sk stale sa musim prihlasit. Pouzivam FF 15.0.1 ale to asi nema na to vplyv.
Trochu to prihlasovanie otravuje a tym padom sem aj menej chodim :)
A dal si zapamätať?
Fero11
24.09.12,09:47
Pozri sa mi uz sme stari poradaci, ja som dokonca o mesiac starsi od teba :)
7 rokov to funguje bez problemov a teraz to nejde.
Ja sa nemusim hlasit tak, ze zadavam meno a heslo, to uz tam je, len musim odkliknut prihlasenie (ak by to bolo tak, ze musim za kazdym vpisovat udaje, tak uz tu ani nechodim)
Indeed
24.09.12,09:53
Mne v poslednom čase funguje prihlasovanie aj odhlasovanie v pohode...

v minulosti som mal problémy s takými hláškami akože : "conection was reset" a podobne

Mate aj vy poniektorí podobnú skúsenosť ?
misoft
24.09.12,09:59
Neriešim takéto - po prvýkrát som si dal zapamätanie hesla pre prehliadač - teraz len ťuknem 1. písmenko a voalá - je to tam. :D
A s "connection was reset" - to bude jedine sieťou.
jb0863
24.09.12,09:59
Taktiež musím vždy zadávať prihlasovacie údaje.
Vlado40
24.09.12,10:00
Skús vymazať cookies.
Indeed
24.09.12,10:00
ja by som povedal,že nielen sieťou ....
Dáša_
24.09.12,10:25
no ja som niečo podobné písala už pred mesiacom http://www.porada.sk/t199589-preco-ma-stale-odhlasuje.html#post2128242

dodnes to je tak rovnako - a teda fakt tu tiez chodim menej, lebo ma nebavi, že musím furt ťuknúť prvé písmeno.
Indeed
24.09.12,11:30
Lenivosť časom ZABÍJA a veľmi zhoršuje kvalitu života !
Fero11
24.09.12,11:55
Vymazal som cookies, ale nepomohlo to .....
Este skusim odstranit tento posledny patch https://www.mozilla.org/en-US/firefox/15.0.1/releasenotes/ co FF instaluje sam (pretoze po instalacii sa moc nastaveniu nevenujem) a ividim ci to pomoze
Indeed
27.09.12,06:49
možno tak nejako nebadane začala CENZÚRA príspevkov....
Fero11
17.11.12,06:09
Cca po 2 mesiacoch otvaram tuto temu :)
Nedavno som si obnovoval OS so zalohy (asi pred rokom vytvoreny backup) a myslel som si, ze to bude fungovat. Bohuzial znova som sa musel prihlasovat rucne.
Dnes som si pomyslel, ze vymazem si ulozene heslo a nahodim si ho na novo.
Postup vo FF je taky:
1. klikni na liste s menu na nastroje
2. moznosti
3. karta zabezpecenie
4. zobrazit hesla
5. do okna "hladat" napisat porada (vyhlada vsetky stranky kde je slovo porada a mas ulozene heslo)
-. mala by sa tam nachadzat len www.porada.sk (http://www.porada.sk) (ak tam bude aj nieco ine, tak nevsimat si to)
6. kliknut na "zobrazit hesla"
7. kliknut na heslo a pre istotu dat "kopirovat heslo" a niekde si ho ulozit
8. potom kliknut na odobrat (heslo aj stranka zmyzne)
-. ja osobne som tam mal 2x adresu a to porada.sk a www.porada.sk (http://www.porada.sk) (odstranil som obidva)

Potom som vypol FF a znova som zapol, ze sa prihlasim, ale uz som bol prihlaseny (zaujmave)
Znova som vypol FF a dal som PC uspat.
Zobudil som PC, zapol som FF a zase som bol uz prihlaseny (predtym to nefungovalo, ked uz som len zavrel FF)

PC sa mi nechce teraz vypinat, vypnem ho az vecer a uvidim zajtra, ci sa bude treba prihlasit. Ak ano, tak sa prihlasim a dam heslo v FF ulozit

btw teraz v FF nemam heslo ulozene a prihlasuje ma normalne ...
zajtra budem mudrejsi, prip. aj dnes, ked budem musiet nahodou pocas dna vypnut pc

PS ... takze ked som pisal tento prispevok a dal som odoslat, bol som vyzvany k zadaniu mena a hesla. Tak som aj zadal a dal som zapamatovat (vo formulari na prihlasenie) a zapamatovat aj vo FF tak uvidim co bude dalej :)
Edit: nic nefunguje
KEJKA
19.11.12,21:04
píšte prehliadač.
IE - 64bit, aj 32bit, mne už nedovolí ani reagovať na príspevok. súhlas - to nereaguje, odpoved - hned sa ukáže, že nie som prihlásená.
klik na nejaký obrátok - zasa, nie som prihlásená. Proste pri akejkoľvek komunikácii ma hned zruší.
POZOR, toto mi robí na novom NB, kde mám Vista, W7, a spomínané obe verzie IE.
v staručkom pomalom PC to nerobí, čiže nie je na vine Porada, ale prehliadač, prípadne počítačový systém.

Chrome........skúsila som ísť sem a prihlásiť sa - hurá už môžem reagovať na príspevky. Tento odošlem, ak sa podarí a počkám cca 10 min. či ma zasa odhlási. AK nie, budem na Poradu chodievať cez Chrome.

aj ked nie je na vine Porada, predsa by len admin mohol zareagovať a podať vysvetlenie a návos ako na odstránenie týchto záludností. Lebo s inými stránkami problém nemám.
misoft
19.11.12,23:34
NB si ešte nezvykol na to, že si stále na Porade :D. IE je trochu na E - Chr... i FF by toto nemali robiť - ale lóvek nikdá nevjé.
Fero11
20.11.12,05:47
Ja pouzivam FF a skusil som aj Operu a robila to iste. Chrome som neskusal .... ale mam pocit, ze na vine je skor forum (dopomohol k tomu nejaky update)
KEJKA
20.11.12,06:56
ak ma to neodhlasuje a beží normálne na inom mojom PC, tak porada za to nemôže, ani jej update. Alebo že by porada neznášala nové počítače?
VieraPopluharova
20.11.12,07:04
Ja používam Chrome a neodhlasuje ma vôbec, poradu mám nastavenú na hornej lište kliknem a som tu....
KEJKA
20.11.12,07:06
ppoužívam od včerajška. Ale ked som si dala prestávku, cca 20 min., tak som bola odhlásení aj pri Chrome.
Výhoda je, že tu nemusím nanovo klikat meno i heslo, prihlásim sa jednoduchšie, pamätá si ma.
Valcake
20.11.12,10:08
Nemyslím si, že chyba by mohla byť v Porade, lebo tiež ju mám nastavenú na lište...kliknem a som tam cez FF.
misoft
20.11.12,12:40
Hele - keď sa prihlasuješ - zadáš meno - heslo si pamätá, tak ho doplní, ale je zaškrtnuté Zapamätať - ak nie, po určitej dobe odhlási, inak drží ako hluchý dvere.
Valcake
20.11.12,12:46
kliknem na lištu a jedem...dobre vravíš, pamätá..
Dáša_
20.11.12,16:31
Hele - keď sa prihlasuješ - zadáš meno - heslo si pamätá, tak ho doplní, ale je zaškrtnuté Zapamätať - ak nie, po určitej dobe odhlási, inak drží ako hluchý dvere.
a to si myslíš, že sme fakt blbí a toto políčko sme nezašktrli aspoň tisíc krát?
misoft
20.11.12,16:34
Nemyslím (teda v poslednej dobe :D je to zbytpočné) - len hádam.
misoft
20.11.12,16:43
mimotemy
Mikorsoft to berie že : - žeby? ;)