Júlia85
24.09.12,10:54
Dobrý deň, viete mi poradiť? V mesiaci august sa ukončil pracovný pomer jednej mojej kolegyne. Konatelia sa rozhodli, že jej mzdu ( čistú mzdu ) vyplatia v hotovosti, odvody za ňu sa uhradili z bankového účtu, teda tie mám v predkontáciach ( export z olympu ). Viete mi poradiť, ako zaúčtujem v omege tú čistú mzdu, ktorá jej bola vyplatená? Mám k tomu výplatnú listinu, kde je uvedená čistá suma a jej podpis, že mzdu prebrala. Ďakujem za každú odpoveď.
Tweety
24.09.12,08:57
Dobrý deň, viete mi poradiť? V mesiaci august sa ukončil pracovný pomer jednej mojej kolegyne. Konatelia sa rozhodli, že jej mzdu ( čistú mzdu ) vyplatia v hotovosti, odvody za ňu sa uhradili z bankového účtu, teda tie mám v predkontáciach ( export z olympu ). Viete mi poradiť, ako zaúčtujem v omege tú čistú mzdu, ktorá jej bola vyplatená? Mám k tomu výplatnú listinu, kde je uvedená čistá suma a jej podpis, že mzdu prebrala. Ďakujem za každú odpoveď.
Výplata mzdy 331/211.
Júlia85
24.09.12,09:01
A cez čo to mám urobiť v omege? ID - IDv a potom aký vzor použiť? Ďakujem.
tictac7
24.09.12,09:03
A cez čo to mám urobiť v omege? ID - IDv a potom aký vzor použiť? Ďakujem.

veď píšeš, že dostala vyplatenú mzdu v hotovosti - tak asi VPD....

Júlia85
24.09.12,09:06
Ja som už akási dopletená z toho, ďakujem :)
kn-alka
24.09.12,09:32
Dobrý deň, viete mi poradiť? V mesiaci august sa ukončil pracovný pomer jednej mojej kolegyne. Konatelia sa rozhodli, že jej mzdu ( čistú mzdu ) vyplatia v hotovosti, odvody za ňu sa uhradili z bankového účtu, teda tie mám v predkontáciach ( export z olympu ). Viete mi poradiť, ako zaúčtujem v omege tú čistú mzdu, ktorá jej bola vyplatená? Mám k tomu výplatnú listinu, kde je uvedená čistá suma a jej podpis, že mzdu prebrala. Ďakujem za každú odpoveď.

Výplata mzdy v hotovosti: Výdavkový pokladničný doklad, predkontácia 331/211