nagato
28.09.12,10:18
včera som bol kvôli brigádam uzavieť zmluvu s index noslus. problém je v tom, že tam mám uvedené 3 rôzne sumy za odpracovanú hodinu. v chodbe na letáku kde sa chystam robiť písali až 2,70 za hodinu, na v zmluve mám uvedené základnú mzdu 2,20, ale drobným písmenom mám dole napísané 1,60.
Koľko vlastne budem zarábať?
draik
28.09.12,09:42
Ja som niekde čítal, že sa dá zarobiť až 20 eur za hodinu, tak si vyberte:-) Sorry, ale nikto z nás nevie, čo ste podpísali. Ak ste podpísali menej ako bolo na letáku, je to Váš problém, keďže dôležitá je zmluva - tú ste si snáď pred podpisom prečítali.
sito
28.09.12,09:49
Keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú! Keď už ho lapnu, krídelka mu pristrihnú!

Ale dá sa aj naopak:



http://www.youtube.com/watch?v=M1p-CY44D4Q
Stanislav 1975
28.09.12,09:51
včera som bol kvôli brigádam uzavieť zmluvu s index noslus. problém je v tom, že tam mám uvedené 3 rôzne sumy za odpracovanú hodinu. v chodbe na letáku kde sa chystam robiť písali až 2,70 za hodinu, na v zmluve mám uvedené základnú mzdu 2,20, ale drobným písmenom mám dole napísané 1,60.
Koľko vlastne budem zarábať?

No ako poznám nosluš- tak budeš zarábať asi 1,60...:D
kn-alka
28.09.12,09:52
včera som bol kvôli brigádam uzavieť zmluvu s index noslus. problém je v tom, že tam mám uvedené 3 rôzne sumy za odpracovanú hodinu. v chodbe na letáku kde sa chystam robiť písali až 2,70 za hodinu, na v zmluve mám uvedené základnú mzdu 2,20, ale drobným písmenom mám dole napísané 1,60.
Koľko vlastne budem zarábať?

Treba napísať celou vetou, ako to máš napísané v zmluve. Takto si to nikto z malíčka nevycucne, čo máš napísané v zmluve.